Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Kampfer e09

Spoiler

Te wyrazy twarzy które miała w tym odcinku Sakura... To czy nie można jej ufać nie jest pytaniem, pytaniem jest jak można by ją skasować... Pomijając zresztą te jej spojrzenia i uśmiechy które odstawiała w towarzystwie reszty, o co chodziło z tym zakończeniem? Albo ma podwójną osobowość albo jest tak pokręcona i jadowita że elfy drowy mogłyby ją wziąć do adopcji...
Z przyjemniejszych momentów, szaleństwa Mikoto które osiągnęły poziom wymagający dania ostrzeżeń
"Be a good little boy and ignore the crazy lady." "Even if you don''t want to be a good little boy, you should still ignore the crazy lady." XD
Madam Pres na fullpowerze która dobrała się do Natsuru na oczach całej reszty ("I''ve been violated again...") lol XD
No i Natsuru któremu ze strachu rozum odjęło "It''s not there! It''s gone!" (współczucia, żaden facet nie chciałby przeżyć takiej chwili grozy, nawet gdyby się potem okazało że to pomyłka) ROTFL XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Letter Bee 9

Spoiler

Ep. to głównie wspomnienia zawarte w shindanju który należał do Gaucha. Właściwie to nie dowiedzieliśmy się z tego odcinka czegoś co by nie było znane wcześniej. No, na końcu Lag został Bee



Nyan Koi! 9
Spoiler

Teraz znowu widać że to co oparte na mandze jest nieporównywalnie lepsze. Ten ep. mimo kilku zmian to wyszedł bardzo dobrze i ładnie połączył te 2 chaptery (tylko nie wiem po co fanserwisowe wstawki z panią listonosz). No i był to typowy ep. poświęcony jednej bohaterce, tym razem na szczęście Kanako :D. Ale następny ep...... FUCK KTO WPADŁ NA TAK DURNY POMYSŁ ABY WSTAWIĆ JAKIEŚ MAHO SHOUJO TO NYAN KOI!!! Zapowiada się jak narazie najgorszy ep. serii (powiedzcie żę nic głupszego nie mogli by wymyślić?)



Michu94x
Czyli siedzisz i całe dni skrobiesz rozgwiazdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampfer e09

Dnia 29.11.2009 o 06:03, Karharot napisał:

Spoiler

o co chodziło z tym zakończeniem?


Spoiler

Chyba jakaś hipnoza czy coś. Pewnie okaże się, że Sakura jest moderatorem. W końcu to ona te miśki rozdaje.



Spoiler

> Albo ma podwójną osobowość albo jest tak pokręcona i jadowita że elfy drowy mogłyby ją

Dnia 29.11.2009 o 06:03, Karharot napisał:

wziąć do adopcji...


Spoiler

I to jest najważniejsza kwestia, bo jeśli ma podwójną osobowość, to kto stoi za całym tym zamieszaniem z kampferami? Jeśli tak nie jest, to dobrze się z tym ukrywała do tej pory. Ja bym obstawiał, że jednak jest zła.



Spoiler

Mnie się podobał moment jak Sakura pojawia się w stroju kąpielowym i strzałeczka z oczu Natsuru.
Niezłe było też zakleszczenie Natsuru http://img228.imageshack.us/img228/6563/shot0087z.jpg
Szkoda tylko, że Akane dostała totalnego ignora. Nie pierwszy raz zresztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 12:30, heyboy napisał:

Kampfer e09

Spoiler

I to jest najważniejsza kwestia, bo jeśli ma podwójną osobowość, to kto stoi za całym tym zamieszaniem z kampferami? Jeśli tak nie jest, to dobrze się z tym ukrywała do tej pory. Ja bym obstawiał, że jednak jest zła.


Spoiler

Co do tego nie ma wątpliwości - Sakura to wcielenie zła XD

Dnia 29.11.2009 o 12:30, heyboy napisał:

Spoiler

Mnie się podobał moment jak Sakura pojawia się w stroju kąpielowym i strzałeczka z oczu Natsuru. Niezłe było też zakleszczenie Natsuru http://img228.imageshack.us/img228/6563/shot0087z.jpg


Spoiler

Tylko że sam Natsuru nie wyglądał na zbyt szczęśliwego... zresztą nawet mu się nie dziwie bo to była sytuacja "patrz ale nie dotykaj" (czy właściwie "bądź dotykany ale nie waż się dotknąć sam"), to już lepszym numerem było to co pod koniec odstawiła Shizuku (choć Natsuru wyglądał potem tak jakby ktoś wyssał z niego duszę XD) XD

Dnia 29.11.2009 o 12:30, heyboy napisał:

Spoiler

Szkoda tylko, że Akane dostała totalnego ignora. Nie pierwszy raz zresztą :)


Spoiler

Ta scena w pokoju była po prostu piękna XD Natsuru jak zwykle nie załapał absolutnie nic, nawet pozostałe 3 zwierzaki pozostawiły to bez komentarza XD Ciekaw jestem kiedy kampfer-Akane weźmie sprawy w swoje ręce i po prostu go zgwałci XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 14:18, Pablo_Querte napisał:

Kyou Fujibayashi :f

[Zwala się pod stół i rozgląda ostrożnie za latającymi słownikami]


Mi wyszła, TADAM Kotomi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 14:01, Karharot napisał:

> Kampfer e09

Spoiler

to już lepszym numerem było to co pod koniec odstawiła Shizuku
(choć Natsuru wyglądał potem tak jakby ktoś wyssał z niego duszę XD) XD


Spoiler

Hehe. Jak na razie to ona ma największe postępy z Natsuru. Choć w sumie wbrew jego woli...


Dnia 29.11.2009 o 14:01, Karharot napisał:

Spoiler

Ta scena w pokoju była po prostu piękna XD Natsuru jak zwykle nie załapał absolutnie nic


Spoiler

No cóż. Doszliśmy już ostatnio do tego, że jest bystry jak woda w klozecie :) Tyle niewykorzystanych sytuacji. Ech... Co z niego za facet? Może dlatego został na kampfera wybrany ;)


Dnia 29.11.2009 o 14:01, Karharot napisał:

Spoiler

Ciekaw jestem kiedy kampfer-Akane weźmie sprawy w swoje ręce i po prostu go zgwałci XD


To byłby na pewno niezapomniany widok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się