Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2010 o 13:07, Hubi_Koshi napisał:

Rzeczywiście są przypadki gdzie za duża dawka czegoś kompletnie wypaliła mózg(np.
komuś
z ptakiem w nicku) Ale biorąc pod uwagę w jakim stopniu już mamy pokręconą psyche(pomijam
już zdanie zwykłych śmiertelników o nas) więc dla większości niewiele by zmieniło.

Dnia 16.03.2010 o 13:07, Hubi_Koshi napisał:

Oj tam może to tylko kompleksy albo coś ^^; A co do normalności to cóż... Większość decyduje
o tym co jest normalne więc faktycznie z ich punktu widzenia jesteśmy pewnie nieco dziwni.
Ale wśród siebie tez mamy (z naszego punktu widzenia) dziwaków więc nie jest źle ^^


O też się przejmujecie czymś takim jak "zdanie innych" ^^ To jacy jesteśmy <zerka na nich z żalem i litością, kręcąc głową> nikomu do rzeczy. Osądzi nas Bóg/Cuthulhu/Ozyrys/Shiwa czy cokolwiek/ktokolwiek inny okaże się prawdziwy (liczę na Stwórcę a nie na jednego z bogów xD) na samym końcu i tyle ;] A nuż siła wyższa lubi dziwactwa? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 18:01, Alamut napisał:

O też się przejmujecie czymś takim jak "zdanie innych" ^^ To jacy jesteśmy <zerka
na nich z żalem i litością, kręcąc głową> nikomu do rzeczy. Osądzi nas Bóg/Cuthulhu/Ozyrys/Shiwa
czy cokolwiek/ktokolwiek inny okaże się prawdziwy (liczę na Stwórcę a nie na jednego
z bogów xD) na samym końcu i tyle ;] A nuż siła wyższa lubi dziwactwa? xD

Oj nie zrozumiałeś nas. My nie przejmujemy się kompletnie zdaniem innych po prostu sami stwierdzamy że jesteśmy nienormalni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 12:43, Tomoya-kun napisał:

Rzeczywiście są przypadki gdzie za duża dawka czegoś kompletnie wypaliła mózg

O_O nie wiedziałem, że clannad (i inne crapowate anime w nadmiarze... ale crapnad chyba najbardziej :P) aż tak szkodzi... Całe szczęście nie obejrzałem i nie mam zamiaru oglądać całości...
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 18:10, Tomoya-kun napisał:

Oj nie zrozumiałeś nas. My nie przejmujemy się kompletnie zdaniem innych po prostu sami
stwierdzamy że jesteśmy nienormalni :]

Myślałem, że to nie pisane prawo tego wątku i subwątków, że każdy tutaj piszący zdaje sobie sprawę ze swojej nienormalności xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 18:12, Piotrbov napisał:

No dobra. Jako że True Tears skończone, szukam kolejnego fajnego dramatu. Co polecacie?

To może polecany tu przeze mnie wiele razy Kimi ga Nozomu Eien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 18:13, Alamut napisał:

Myślałem, że to nie pisane prawo tego wątku i subwątków, że każdy tutaj piszący zdaje
sobie sprawę ze swojej nienormalności xD

W pewnym sensie tak ale mimo to co jakiś czas sobie o tym przypominamy.

orzel
Już nawet nie mam siły tego komentować. Poza tym wcale o Clannad mi nie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FMA: the Brotherhood #48

Spoiler

Gluttony nie miał dziś dnia :] Najpierw był wycinany równo przez Greeda (Ling''a właściwie) i przez Lan Fan ,żeby na końcu zostać zjedzonym przez Pride''a :]

No ,ale sądząc po zwiastunie następnego epa , Hohenheim się weźmie za Pride''a i zakończy jego żywot :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 18:18, Tomoya-kun napisał:

Już nawet nie mam siły tego komentować. Poza tym wcale o Clannad mi nie chodziło.

Ironia (z mojej strony)? :P

Dobra już też nie będę się tak wyzłośliwiał i wogle.... Dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 18:36, MisticGohan_MODED napisał:

FMA: the Brotherhood #48

Spoiler

Gluttony nie miał dziś dnia :] Najpierw był wycinany równo przez Greeda (Ling''a właściwie)
i przez Lan Fan ,żeby na końcu zostać zjedzonym przez Pride''a :]

No ,ale sądząc po zwiastunie następnego epa , Hohenheim się weźmie za Pride''a i zakończy
jego żywot :]



To Brotherhood jest już tak daleko z fabułą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 18:43, Alamut napisał:

To Brotherhood jest już tak daleko z fabułą?!

Na to wygląda, miejmy nadzieję że anime nie dogoni mangi przed jej końcem bo znowu będziemy mięli alternatywne zakończenie ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 18:49, Hubi_Koshi napisał:

Na to wygląda, miejmy nadzieję że anime nie dogoni mangi przed jej końcem bo znowu będziemy
mięli alternatywne zakończenie ^^;

To by było złe... Za pierwszym razem rzuciłem FMA z powodu: kreski, głosu Alfonsa i zmian fabularnych :/ Teraz może zacznę bo kreska lepsza, a z Alem się pogodziłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tatakau Shisho - The Book of Bantorra e24

Spoiler

Wreszcie wyjaśniło się czemu (pozornie) najwyższe stanowisko w bibliotece było nazywane Acting Director. Prawdziwy szef najwyraźniej stracił cierpliwość i rozpoczął się początek końca.
Swoją drogą to przez dwa tysiące lat została popełniona nieskończona ilość niewyobrażalnych zbrodni tylko po to aby zaspokoić pragnienie jednego gościa, najwyższy czas aby ów gość sam przeniósł się do zaświatów i oby zrobił to w samotności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludu zgromadzony, potrzebuje małej rekomendacji. Co myślicie o Shakugan no Shana? Z tego co czytałem to opinie są skrajne, niektórzy powiadają, że warte obejrzenia, a niektórzy, że nie. Więc jak to jest z tym anime?

PS. Czy bohaterka nie przypomina wam przypadkiem Mai Kawasumi z Kanona? :D

A! I jeszcze jedna sprawa, po drugiej serii Higurashi, warto oglądać te specjalne odcinki? (jak coś to nie spojlerować, bo dopiero na 8 epku jestem... oczywiście Kai ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 20:08, PAPISHON napisał:

Ludu zgromadzony, potrzebuje małej rekomendacji. Co myślicie o Shakugan no Shana? Z tego
co czytałem to opinie są skrajne, niektórzy powiadają, że warte obejrzenia, a niektórzy,
że nie. Więc jak to jest z tym anime?

Jest to dość przeciętny shounen z typową loli tsundere jako główną bohaterką i jeszcze bardziej działającym na nerwy bohaterem. Jednak ma kilka niezłych walk, tak wiec możesz ale nie spodziewaj się niczego specjalnego.

Dnia 16.03.2010 o 20:08, PAPISHON napisał:

PS. Czy bohaterka nie przypomina wam przypadkiem Mai Kawasumi z Kanona? :D

Nie.

Dnia 16.03.2010 o 20:08, PAPISHON napisał:

A! I jeszcze jedna sprawa, po drugiej serii Higurashi, warto oglądać te specjalne odcinki?
(jak coś to nie spojlerować, bo dopiero na 8 epku jestem... oczywiście Kai ^^).

Ova pierwszej serii czyli Nekogoroshi-hen naprawdę warto bo mimo że ma dziwny początek to jest klimatyczna. Rei jest już nieco słabsze, ma dziwny(to chyba dobre słowo) początek, potem robi się ciekawiej ale kończy się dość słabo no i ostatni ep to już czysta komedia ale naprawdę śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 20:08, PAPISHON napisał:

Ludu zgromadzony, potrzebuje małej rekomendacji. Co myślicie o Shakugan no Shana? Z tego
co czytałem to opinie są skrajne, niektórzy powiadają, że warte obejrzenia, a niektórzy,
że nie. Więc jak to jest z tym anime?

Warte, ale będziesz miał ochotę zabić main male hero, bo jest kompletnym kretynem, z odcinka na odcinek coraz gorszym.

Dnia 16.03.2010 o 20:08, PAPISHON napisał:

PS. Czy bohaterka nie przypomina wam przypadkiem Mai Kawasumi z Kanona? :D

Oj nie, to jest najwspanialsza esensja tsundere w wykonaniu Kugumiyii Rie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 20:20, Tomoya-kun napisał:

Jest to dość przeciętny shounen z typową loli tsundere jako główną bohaterką i jeszcze
bardziej działającym na nerwy bohaterem. Jednak ma kilka niezłych walk, tak wiec możesz
ale nie spodziewaj się niczego specjalnego.


Tak czytam opinie w dalszym ciągu... że chyba jednak dam temu anime szanse. Przekonam się na własnej skórze co jest warta ta Ognistooka Shana.

Dnia 16.03.2010 o 20:20, Tomoya-kun napisał:

Nie.


Cóż, może ten miecz i długie włosy sprawiają, że widzę między nimi jakieś podobieństwo?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 22:10, Bartex69 napisał:

Co polecicie jako Thriller/Horror prócz Higurashi,Hellsing,Death Note?


Elfen Lied, Umineko no naku koro ni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się