Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Nowe czaptery OP, Naruto i Bleach:

Bleach - nie wiem jak to do końca jest... ale na prawdę robi się coraz mniej nudno, choć do reszty Bleachowi daleko

Naruto - no i mamy selfdestruction jutsu :)

Najlepszy kąsek na koniec, czyli OP - Sanji eksploduje gniewem i Absalom ląduje na /ścianach/podłodze/suficie, Nami dalej śpi (WTF?!?!), a Moria to ****** nierób (jak to Kazik śpiewał), który każe swoim cieniom robić za niego, ale w dupe (dosłownie) dostał :) - w tym czapterze wydarzyło się wiele, a Sanji jeszcze nie jest usatysfakcjonowany, czekam z niecierpliowścią na następny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 11:32, Latniak napisał:

Najlepszy kąsek na koniec, czyli OP - Sanji eksploduje gniewem i Absalom ląduje na /ścianach/podłodze/suficie,
Nami dalej śpi (WTF?!?!), a Moria to ****** nierób (jak to Kazik śpiewał), który każe swoim
cieniom robić za niego, ale w dupe (dosłownie) dostał :) - w tym czapterze wydarzyło się wiele,
a Sanji jeszcze nie jest usatysfakcjonowany, czekam z niecierpliowścią na następny :]

Innymi słowy Moria stanowi zerowe zagrożenie ?? Trochę mnie to zaskakuje, ale z drugiej strony... Czyli wygląda na to że w tym chapterze to cienie Mugiwarsów urosną do miary prawdziwych przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem Full Metal Alchemista. Zakonczenie , fajne , SPOILER niby zapanował nowy ład, ale bracia zostali rozdzieleni SPOILER Zabieram się za konówkę. Czy to prawda, że jest o wiele słabsza od serialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 11:35, Hubi Koshi napisał:

Innymi słowy Moria stanowi zerowe zagrożenie ??


Tego nie wiemy, Moria coś tam mówił że kiedyś za bardzo był zadufany w swoją moc, ale potem se zrobił cienie. Z drugiej strony jest tym Shichibukai, więc to chyba zobowiązuje do tego że ma jakąś tam moc. Dostał w dupe od Luffiego, ale to nie znaczy że jest cienki. Bardziej mnie zastanawia to, jak Luffy zmusi Morię do powiedzenia czarodziejskich słów do każdego zombiaka ;)

Dnia 14.07.2007 o 11:35, Hubi Koshi napisał:

Czyli wygląda na to że w tym chapterze to cienie Mugiwarsów urosną do miary prawdziwych przeciwników.


Sanji ze swoim cieniem problemów nie bedzie miał ;p Zoro dostanie niedługo nowy miecz

Największym problemem to będzie Oz, chociaż OP lubi zaskakiwać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 20:51, tykus napisał:

Ansi już działa :P Na jakimś dzikim serwie są ;) Ja czasem oglądam na eng, ale często niektórych
rzeczy nie kumam :P Chociaż Legend of the Crystals w eng obejrzałem bez problemów ;)


Jest taka fajna stronka z polskimi napisami do anime. Jeśli ktoś jest zainteresowany to na dole podaję maila. Trzeba sobie pomagać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 12:13, spider-lady napisał:

Jest taka fajna stronka z polskimi napisami do anime. Jeśli ktoś jest zainteresowany to na
dole podaję maila. Trzeba sobie pomagać :D


ANSI działa, ale rozumiem że również posiadasz obszerną bazę tytułów :P Sam jakoś sobie radzę,. w końcu sam robię polskie suby do DMC, ale jak czegoś będzie brakować to się zgłoszę Panienko Pająk (jeśli tak można się zwrócić) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ostatniemu wydaniu dorwałem się w końcu do tych kilku odcinków Samuraja Champloo obejrzałem z przyjemnością no i niestety trochę się wkurzyłem, gdy anime gate dali tylko 6 odcinków tego zacnego serialu dobranie muzyki do danego momentu pięknie zrobione walki, miks kulturowy i nie głupi scenariusz to mnie najbardziej przykuło w tej serii osobiście gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy ktokolwiek z was kiedykolwiek oglądał anime Hunter x Hunter. Sam nie wiem o nim praktycznie nic, dlatego chciałbym się spytać o czym jest i czy warte jest obejrzenia.

20070715011412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 01:15, Hubi Koshi napisał:

Tak się zastanawiam, czy ktokolwiek z was kiedykolwiek oglądał anime Hunter x Hunter. Sam nie
wiem o nim praktycznie nic, dlatego chciałbym się spytać o czym jest i czy warte jest obejrzenia.

Słyszałem o tym Anime lecz nie wiem co to jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 18:24, cybekziom napisał:

Słyszałem o tym Anime lecz nie wiem co to jest :/


Będę wredny, ale tylko dlatego, że moderatorzy nie odwiedzają tego wątku.
Możesz mi wytłumaczyć, po co zabierasz głos? Pytanie było ewidentnie o to czy ktoś zna to anime i czy może coś powiedzieć...

@Hubi Koshi >> widziałem jeden odcinek OAV i nie byłem zachwycony. Jest to typowy shounen, w stylu Naruto - podejrzewam, ze jego fanom się spodoba. Ponoć manga jest lepsza. Tutaj możesz poczytać troszkę więcej http://www.fantazjan.vel.pl/article.php3?id_article=163.
Dla zainteresowanych: udało mi się znaleźć dość przyjemne AMV właśnie z tego animca.
http://uk.youtube.com/watch?v=tNYmW38pWOI - powinno zachęcić, m.in. Tykusa ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które anime według was jest najlepsze: Daphne wszystkie odcinki, Tristia: błękitna wyspa czy Rushuna ?? Chciałem sobie kupić, a wam ( kolegom i koleżankom z tego tematu ) ufam najbardziej :) Które mi proponujecie??

O i przy okazji... skąd można pobrać odcinki Naruto Shippuden?? I pozdro wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 21:32, Ghoster7 napisał:

O i przy okazji... skąd można pobrać odcinki Naruto Shippuden?? I pozdro wszystkim :D

http://realitylapse.com - podobno legalnie ;p
Tak samo jak masę innych z tamtej strony - .rmvb, jap + ang suby (choć nie wszystkie, taki Hellsing to np. po prostu ang). Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkim dobrze wiadomo GAINAX nie próżnował przez ostatnie klika lat i ciężko pracował nad kolejnym projektem zwanym "Rebuild of Evangelion". W zamierzeniach są to 4 filmy prezentujące tą samą historie co anime z tym że trochę inaczej i z wykorzystaniem dzisiejszej technologi.... Premiera pierwszego filmu "Eva 1.0: You are (not) alone" już 1 września br.

Trailer dostępny tutaj: http://pl.youtube.com/watch?v=9M5F2Yr0NEw

Jak że by to fajnie było gdybyśmy się doczekali premiery tego w naszych polskich kinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff...
Ty ciągle jesteś dla mnie wredny -.-
Np. w temacie zdjęcia forumowiczów gadałeś że mam tam 8 lat chyba :/
Albo to nie ty ale napewno gadałeś,że młodo wyglądam :/
Sorrt za offtop :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:02, cybekziom napisał:

Pff...
Ty ciągle jesteś dla mnie wredny -.-
Np. w temacie zdjęcia forumowiczów gadałeś że mam tam 8 lat chyba :/
Albo to nie ty ale napewno gadałeś,że młodo wyglądam :/
Sorrt za offtop :/


Twa dusza, pożartą przez moda będzie! xD

Ktoś wie na którym serwisie można najświeższe suby ściągnąć? I jakby ktoś miał namiary na jakiś dobry serwis z scanami mang przetłumaczonymi (oczywiście tymi u nas nie wydanymi) byłbym wielce wdzięczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:23, Paladyn Rage napisał:

Ktoś wie na którym serwisie można najświeższe suby ściągnąć? I jakby ktoś miał namiary na jakiś
dobry serwis z scanami mang przetłumaczonymi (oczywiście tymi u nas nie wydanymi) byłbym wielce
wdzięczy.

Pewnie ją doskonale znasz (podaje tak z czystej przezorności) co tydzień spora dawka nowych rozdziałów mang :-]
http://mangahelpers.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:02, cybekziom napisał:

Sorrt za offtop :/


O_o

OFFTOPIC
Chyba nie pojmujesz znaczenia wyrazu spam... Upomniałem Cię, bo Twoja wypowiedź nie wniosła nic do dyskusji - to jest spam jakbyś nie wiedział. W innych wątkach miałbyś warna - ciesz się, że ten wątek jest przez modków opuszczony. Pieczę nad nim pełni Akashi, ale Go już tu nie było dawno. Wynika z tego, że powinieneś się cieszyć, a nie jeszcze rzucać tyłkiem... Ot, taka moja uwaga. Jeśli zaś chodzi o Twoje zdjęcia, to dawałem Ci 12 lat - reszta nie była taka uprzejma ;PP
KONIEC OFFTOPIC

Jeśli zaś chodzi o to HxH, to... zacząłem je oglądać! OAVka była imo tandetna, ale seria TV zapowiada się dość przyzwoicie. Jestem po 12 epizodzie i dzisiaj zamierzam dokończyć pierwszą serią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:51, greg_f napisał:

Jeśli zaś chodzi o to HxH, to... zacząłem je oglądać! OAVka była imo tandetna, ale seria TV
zapowiada się dość przyzwoicie. Jestem po 12 epizodzie i dzisiaj zamierzam dokończyć pierwszą
serią :)

<śmieje się> Wychodzi na to że Szatan i Kusiciel ze mnie XD Można to dorwać na YouTube ?? Ciekawe postacie/walki/historia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się