Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2010 o 13:07, Piotrbov napisał:

> K-On <- pytanie:Czy w którymś odcinku było pisane jaką ma basówkę Mio ? Chodzi
o model...Nazwę...

Według tego co wyszperałem na googlu to jest ''62 Jazz Bass
http://animesugoi.animeblogger.net/archives/948
http://infobot.pl/r/1Ndp

Dzięki,troche inaczej zrobione niż w K-On,ale ... 9 k kosztuje wow ... No cóż,jeszcze raz dzięki za chęci w dowiedzeniu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS e02

Spoiler

Przez chwilę zacząłem się nawet zastanawiać czy Morishima-senpai nie jest przypadkiem les ale chyba po prostu jest niebezpieczną odmianą gatunku airhead adorable... Ta wymiana zdań o stroju kąpielowym mnie po prostu powaliła XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 11:12, Mysterum napisał:

Moim zdaniem Shiki też ma szansę stać się anime sezonu. Oczywiście tematycznie głównym rywalem będzie H.O.t.D. ;]

Czy ja wiem? Obydwie serie niby są horrorami ale na tym podobieństwa się kończą - HotD to szybka akcja, masa krwi i trupów oraz niemożliwy do przeoczenia fanservice podczas gdy po pierwszym epku Shiki bardziej mi przypomina coś pomiędzy Higurashi a Mouryou no Hako, seria zresztą zapowiada się ciekawie tylko ta kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimi no Iru Machi 96
Ehh niby się robi ciekawie ale z drugiej strony wiadomo jak to się skończy. Nie wiem czy czytać dalej...

Shiki 01
No, mój znajomy czytając opis tej serii podsumował to "oho they will cry". I faktycznie wygląda to na połączenie wszystkich prac Ryuukishiego w jedną serie. Niby fajny klimat ale nie podoba mi się. Mimo to będę pewnie oglądał dalej, bo na bezrybiu i rak ryba.

Amagami 02
Jak mówiłem wcześniej główny kandydat do wyrwania HotD tytułu anime sezonu. Also, my Ai arc fu*king when?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 11:45, Piotrbov napisał:

Densetsu no Yuusha no Densetsu

Tak oglądając to anime, zacząłem mieć ochotę by zjeść dango, tylko kurczę gdzie można
to dostać?


Zrobić samemu, Google przepisy znajdzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 12:13, Mysterum napisał:

Zrobić samemu, Google przepisy znajdzie ;]


Fakt nie pomyślałem. Teraz mnie aż kusi by kupić mąkę ryżową na allegro...

Chyba że można kupić normalny ryż i zmielić na bardzo małe kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 12:20, Piotrbov napisał:

Chyba że można kupić normalny ryż i zmielić na bardzo małe kawałki.

Dobra myśl. Jak wypróbujesz to daj znać jak poszło i czy dango smakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kłik kłeszczyn: mam za sobą 2 odcinki evangeliona... i nie wiem czy oglądać dalej :/

proszę powiedzcie mi, że shinji ikari zginie w przeciągu 2 góra 3 następnych epków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 16:39, Kosmitus napisał:

Dobra myśl. Jak wypróbujesz to daj znać jak poszło i czy dango smakowało ;)


Tia... Tylko się zastanawiam, czy mikser wystarczy, czy coś trzeba jeszcze zrobić by był porządnie zmielony na mąkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 17:06, orzel286 napisał:

kłik kłeszczyn: mam za sobą 2 odcinki evangeliona... i nie wiem czy oglądać dalej :/


proszę powiedzcie mi, że shinji ikari zginie w przeciągu 2 góra 3 następnych epków :(


Spoiler

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 17:06, orzel286 napisał:

kłik kłeszczyn: mam za sobą 2 odcinki evangeliona... i nie wiem czy oglądać dalej :/


proszę powiedzcie mi, że shinji ikari zginie w przeciągu 2 góra 3 następnych epków :(

Spoiler

Przykro mi ale nie :D Pocieszę cię że w Evangelionie 1.0 i 2.0 nie jest już z nim tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 17:17, Piotrbov napisał:

Tia... Tylko się zastanawiam, czy mikser wystarczy, czy coś trzeba jeszcze zrobić by
był porządnie zmielony na mąkę.

>
Musisz spróbować :) Jeśli masz to myślę że dobrze by się nadał młynek do kawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha... ok...

/drop

nie chce mi się oglądać tej emo sieroty - ludzie! on nie chciał wejść do MECHA! ARGH!!! chyba nie da się być bardziej nie-męskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 17:06, orzel286 napisał:

kłik kłeszczyn: mam za sobą 2 odcinki evangeliona... i nie wiem czy oglądać dalej :/
proszę powiedzcie mi, że shinji ikari zginie w przeciągu 2 góra 3 następnych epków :(

Ach jesteś z tych którzy nie cierpią Shinjiego XD Cóż... raczej nie zginie, a seria do najzdrowszych psychicznie nie należy, chociaż Shinji razik czy dwa pokaże że coś potrafi, ale tak naprawdę szaleć zacznie dopiero w Eva 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 17:27, orzel286 napisał:

nie chce mi się oglądać tej emo sieroty - ludzie! on nie chciał wejść do MECHA!
ARGH!!! chyba nie da się być bardziej nie-męskim.

[uśmiecha się miło] A ciekawe co ty byś zrobił jakby ci kazali wsiąść do czegoś takiego i walczyć z potworami, każdy normalny dzieciak posikał by się ze strachu. Poza tym Eva nie jest mechem, a Evangelion nie jest serią o Super Robotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 17:27, Hubi_Koshi napisał:

Ach jesteś z tych którzy nie cierpią Shinjiego XD

a są tacy co go lubią? :O

kurde no ja na jego miejscu... mech za friko, ratowanie świata = hero = wszystkie laski moje, adrenalina... a on... argh!

eva nie mechem = nieistotny szczegół :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 17:32, orzel286 napisał:

a są tacy co go lubią? :O

Lubić może nie, ale rozumiem że ma powody by nienawidzić swojego ojca i nie chcieć robić co ten drań mu karze.

Dnia 10.07.2010 o 17:32, orzel286 napisał:

kurde no ja na jego miejscu... mech za friko, ratowanie świata = hero = wszystkie laski
moje, adrenalina... a on... argh!

Pooglądaj sobie przez jakie horrory i ból on musi przejść, system nerwowy Evy jest sprzężony z pilotem = czujesz wszystko to co czuje Eva. Ratowanie Świata ?? Hero ?? Heh pomyliły ci się serie. Tu nikt go nie chwali za to co robi, a doprowadzić to raczej do końca świata może.
Jeszcze małe coś, wiesz co się dzieje z Męskimi gościami na polu walki ?? Giną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 17:27, orzel286 napisał:

aha... ok...

/drop

Nie namawiam ale obejrzyj przynajmniej Eve 1.0 i 2.0. Tam jest już znacznie lepiej z Shinjim (zwłaszcza w 2.0).

Dnia 10.07.2010 o 17:27, orzel286 napisał:

nie chce mi się oglądać tej emo sieroty - ludzie! on nie chciał wejść do MECHA!
ARGH!!! chyba nie da się być bardziej nie-męskim.

Cóż, to na pewno bardziej realistyczne niż bohaterzy Gundamów którzy gdy tylko zobaczą otwarty kokpit to od razu wskakują do środka i zabierają się za eksterminacje wroga :P

Edit: O, Hubi dobrze prawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się