Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2010 o 16:47, Krzycho napisał:

Akurat w Japonii to typowy zapis godzin nocnych.

Idelanie dla mnie ;] poza tą 25 xD Ale link już nie działa więc nie zobaczę z kolei to co Lex zapodał. To ciekaw jestem tego to-love-ru. Tym razem manga pójdze na ruszt? Zapewne wytną cżęść, bo znakomicie zekranizowali czaptery w serii OVA i mam nadzieję, ze zakończenie zmienią xD
Arakawa Under the Bridge? Kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. #6

Dnia 09.08.2010 o 16:04, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Mhaaaa fanservice xD Dziewczyny ładnie musiały sobie pochlać xD
Himuro w takim stanie nie powinien stać na czatach xD
W mieście chaos ,a do tego piesek sprowadził na nich całą hordę zombie... "Shoot to Kill!"
Ale arsenał mają teraz niezły :] Powinni dać radę się obronić :]


Spoiler

Miałem nadzieję że w tym epku dotrą przynajmniej do momentu opuszczenia tego domu, starają się przeciągnąć akcję jak mogą, chyba naprawdę celują w 20+ odcinków. A jeszcze co do tej kuszy, to chyba raczej o Wilhelma Tell''a im chodziło a nie o Robin Hood''a? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. #6

Dnia 09.08.2010 o 19:02, Karharot napisał:

Spoiler

A jeszcze co do tej kuszy, to chyba raczej o Wilhelma Tell''a im chodziło a nie o Robin Hood''a? XD


Spoiler

Taaa... ale liczy się to co ta kusza może zrobić z takim zombiakiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. #6

Dnia 09.08.2010 o 19:21, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Taaa... ale liczy się to co ta kusza może zrobić z takim zombiakiem :]


Spoiler

Prawda, kogo w postapokaliptycznym świecie obchodzą takie historyczne detale XD Szkoda tylko że jak dotąd w mandze ani razu nie użyli tej kuszy (a przynajmniej nie potrafię sobie przypomnieć), fakt że szybkostrzelność i firepower są słabe w porównaniu z resztą sprzętu Riki ale mogliby choć ją przetestować (kuszę nie Rikę ;) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 16:16, Lex napisał:

> WINdex II :D
fix''d ;p

No wreszcie ktoś kto widzi wyższość Windexa nad Failgunem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra , postanowiłem zdać się na zawodowców , jako ,że w necie nie znalazłem tego co chciałem;)

Mianowicie , szukam ecchi , z ładnymi dziewczynami przynajmniej po 15 , brak elementów fantasy , super mocy itp. , coś ala "green green" lub "Golden Boy". Dużo nie wymagam prawda ^^? Mimo wszystko nie potrafiłem znaleźć pozycji , która by mnie zainteresowała.

Macie coś godnego polecenia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 20:15, korinek2 napisał:

Macie coś godnego polecenia?:P

Hatsukoi Limited jest niezłe, KissXSis (hardkorowe ecchi ;)), B Gata H Kei. Spróbuj też Chobits, o ile ścierpisz parę elementów S-F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 20:15, korinek2 napisał:

Mianowicie , szukam ecchi , z ładnymi dziewczynami przynajmniej po 15 , brak elementów
fantasy , super mocy itp. , coś ala "green green" lub "Golden Boy". Dużo nie wymagam
prawda ^^? Mimo wszystko nie potrafiłem znaleźć pozycji , która by mnie zainteresowała.


Do tego co było podane to ja dorzucę: Ladies vs Butlers!

A co do tego co podał Lex'a o ile Kiss x Sis wersja TV nie jest aż tak bardzo hardcorowa, to wersja OVA ma tego od groma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. #6

Dnia 09.08.2010 o 19:36, Karharot napisał:

Spoiler

Szkoda tylko że jak dotąd w mandze ani razu nie użyli tej kuszy (a przynajmniej nie potrafię
sobie przypomnieć), fakt że szybkostrzelność i firepower są słabe w porównaniu z resztą
sprzętu Riki ale mogliby choć ją przetestować (kuszę nie Rikę ;) :(


Spoiler

Aha kuszę...ale Ją też by się przydało przetestować xD
W sumie to maja teraz dobrą okazję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. 06

Spoiler

Mimo masy fanservice''u epek trochę mnie rozczarował. Skoro już laski dały ostro w palnik dlaczego nie urządziły porządnego catfighta o Komuro? ;>
Natomiast ''hellsingowy'' uśmiech (?) Hirano na widok nowych zabawek zapamiętam chyba do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. #6

Dnia 09.08.2010 o 21:43, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Aha kuszę...ale Ją też by się przydało przetestować xD


Spoiler

True XD Tyle że najpierw wypadałoby zdobyć jej zgodę, tego wymaga nie tylko przywoitość ale też zdrowy instynkt samozachowawczy XD

Dnia 09.08.2010 o 21:43, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

W sumie to maja teraz dobrą okazję :]


Spoiler

Do wypróbowania kuszy jak najbardziej (tyle że na to nie wpadną), do wypróbowania Riki jeszcze nie choć mam nadzieję że i na to przyjdzie czas ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... przerwałem oglądanie Rurouni Kenshin :P
Seria niestety nie spełniła moich niezbyt wysokich oczekiwań jakie sobie postawiłem przed tą serią i zwyczajnie mnie odrzuciła xp Ledwo dotrwałem do 45 epa :P Reszty nie oglądam bo nie mam ochoty xp

Zerknąłem też na te filmy i specjale ,ale też... żadna rewelacja xp
Oglądając niektóre nawet mnie mdliło xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:
1.) Są jakieś ciekawe serie z tego sezonu poza Shiki, Seitokai Yakuindomo i Occult Academy? Tylko proszę, bez shitu w stylu Ookami-san (czy jakoś tak, wiem, że z trudem wytrzymałem jeden odcinek).
2.) Pewnie i tak wszyscy odpowiecie mi tak, ale: warto obejrzeć Clannada? Bo z jednej strony ciągle czytam pozytywne opinie o tej serii, a z drugiej - nie przepadam za długimi historiami miłosnymi, chyba że połączono je z humorem (jak np. w Toradora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 20:31, ziptofaf napisał:

2.) Pewnie i tak wszyscy odpowiecie mi tak, ale: warto obejrzeć Clannada? Bo z jednej
strony ciągle czytam pozytywne opinie o tej serii, a z drugiej - nie przepadam za długimi
historiami miłosnymi, chyba że połączono je z humorem (jak np. w Toradora).

1. sezon to romans + komedia
2. sezon to dramat ;)
Odpowiedź już sam znasz, więc bierz się do ogladania.
Pamietaj, że pierwszy sezon wyszedł już w blu rayu i oglądać go w takiej jakości to sam miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 20:31, ziptofaf napisał:

1.) Są jakieś ciekawe serie z tego sezonu poza Shiki, Seitokai Yakuindomo i Occult Academy?
Tylko proszę, bez shitu w stylu Ookami-san (czy jakoś tak, wiem, że z trudem wytrzymałem
jeden odcinek).


Są, są tylko przed tym powiem jedno. Ookami-san nie jest żadnym Shitem! Więc ja polecam Amagami SS, Legend of Legendary Heroes ( Densetsu no Yuusha o Densetsu ), High School of Dead, Mitsudomore i Occult Academy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 20:31, ziptofaf napisał:

Dwa pytania:
1.) Są jakieś ciekawe serie z tego sezonu poza Shiki, Seitokai Yakuindomo i Occult Academy?
Tylko proszę, bez shitu w stylu Ookami-san (czy jakoś tak, wiem, że z trudem wytrzymałem
jeden odcinek).

Jak widziałeś Kuroshitsuji to możesz ewentualnie drugi sezon. I podobnie jeśli widziałeś Sengoku Basara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 20:31, ziptofaf napisał:

Dwa pytania:
1.) Są jakieś ciekawe serie z tego sezonu poza Shiki, Seitokai Yakuindomo i Occult Academy?
Tylko proszę, bez shitu w stylu Ookami-san (czy jakoś tak, wiem, że z trudem wytrzymałem
jeden odcinek).

Ciekawe to jest jeszcze właśnie Nurarihyon no Mago - ot tytuł z japońśkim folklorem na głównym planie (tak jak w mandze początek jest słaby, ale teraz powoli akcja będzie się rozkręcać i poważnieć) i powtórzę nawet The Legend of the Legendary Heroes, gdyż to jak na razie naprawdę świetne się prezentuje i nawet zapowiada na przyszłość(lepiej się już samemu przekonać).

Obejrzałem sobie Natsume Yuujinchou (i sequel także) - anime opowiada historię o chłopaku, który zapoznaje się ze światem youkai, z których niektóre z chęcią by go pożarły bądź zrewanżowały za to co zrobiła im jego babcia(do której jest zresztą podobny). Babcia zaś w młodości ostro szalała...
Poczynając od kreski, która jest na wysokim poziomie, poprzez luźno(co się powoli zmieniało) powiązane ze sobą odcinki, z których część nadawałaby się na naprawdę dobre osobne produkcje. Samo oglądanie działało na mnie podobnie jak Mushishi - relaksująco - muzyka naprawdę lekka i spokojna, a nawet też refleksyjnie, gdyż napomknąć się można na trochę trudnych zagadnień uniwersalnych. Polecam ten tytuł także dla tych, którym xXxHOLiC do gustu przypadł, ale brakowało większej koncentracji nad tym światem nadnaturalnym, którego w Natsume Yuujinchou znajduje się dużo. Zdradzę jeszcze, że w kontynuacji jest więcej do czynienia z egzorcyzmami(takie klasyczne, no xD) i ludźmi parającymi się nimi(co właśnie jest powodem, dla którego zamiast czekać na kolejny sezon to zainteresuję się mangą, zresztą też wysoko ocenianą na MAL). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 20:36, Mithrandir napisał:

Nie wiedziałem, jaki temat bardziej pasuję, wiec pytam tu - jedzie ktoś na NiuCon?

Kurde jakbym wiedział wcześniej to bym się wybrał, na grojkonie bawiłem się nieźle więc tu pewnie także, ale musiałbym kogoś zebrać, ze sobą, a za bardzo nie mam takiej pasującej osoby ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się