Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Ore no Imouto cośtam cośtam ep10

Spoiler

Jeżeli opek z Meruru nie zostanie wydany jako singiel, to wybiegnę z nożem na miasto. Serio.

A tak poza tym, to od czasu, gdy dowiedziałem się, że ta sama osoba podkłada głos Kirino i Azu-nyan, mój mózg nie pozwala mi obejrzeć żadnej sceny z Kirino bez podkładania w głowie Azusy pod owe wypowiedzi. Aaaargh. BTW, Kyousuke też ma jakiś znajomy głoś, powinienem go skądś kojarzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 15:43, Pablo_Querte napisał:

Chcesz mieć 200 anime w przypiętym poście xD?


Właśnie nie w przypiętym. :P Przypięty byłby ino link do posta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ore no Imouto e10

Dnia 08.12.2010 o 14:48, Mysterum napisał:

Spoiler

Gdybyś miał taką siostrę, Twoje instynkty tez by zaczęły nieźle szwankować.


Spoiler

Gdybym miał taką siostrę to moje instynkty samozachowawcze byłyby doszlifowane do perfekcji XD

Dnia 08.12.2010 o 14:48, Mysterum napisał:

Mnie za każdym razem denerwuje ta cała Kirino. Jeszcze jakby była tsundere, to pół biedy. Ale poza jednym momentem, kiedy nazwała Kyousuke oniisanem, cały czas jest głupią małpą ;p


Kirino chyba każdego denerwuje, jej charakter jest tak przegniły jak to tylko możliwe ;/

-> Dared00

Dnia 08.12.2010 o 14:48, Mysterum napisał:

Spoiler

Jeżeli opek z Meruru nie zostanie wydany jako singiel, to wybiegnę z nożem na miasto. Serio.


Jest dobry to fakt (lepszy od opka samego OnI) :)

Dnia 08.12.2010 o 14:48, Mysterum napisał:

BTW, Kyousuke też ma jakiś znajomy głoś, powinienem go skądś kojarzyć?

Przede wszystkim Tomoya z Clannada a poza tym cała masa innych ->
http://myanimelist.net/people/513/Yuuichi_Nakamura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trzeba mi polecić jakąś mangę (anime też może być), której bohaterem jest człowiek z zaburzeniami psychicznymi (?). Interesuje mnie coś ala Welcome to NHK/Onani Master Kurosawa. Znajdzie się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 17:13, PAPISHON napisał:

Panowie, trzeba mi polecić jakąś mangę (anime też może być), której bohaterem jest człowiek
z zaburzeniami psychicznymi (?). Interesuje mnie coś ala Welcome to NHK/Onani Master
Kurosawa. Znajdzie się coś?

Hmm z tego co się orientuję to Sayonara Zetsubo-sensei jest PEŁNA ludzi psychicznych, praktycznie każdy ma jakąś swoją przypadłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2010 o 17:17, Hubi_Koshi napisał:

Hmm z tego co się orientuję to Sayonara Zetsubo-sensei jest PEŁNA ludzi psychicznych,
praktycznie każdy ma jakąś swoją przypadłość.

Tak się składa, że z anime (jeżeli chodzi o Zrozpaczonego Nauczyciela) obejrzałem już wszystko. Z mangą (z tego co widziałem) są jakieś problemy... nie ma wszystkiego i nie wiem czy ktoś w ogóle się zajmuje tłumaczeniem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 17:29, PAPISHON napisał:

Tak się składa, że z anime (jeżeli chodzi o Zrozpaczonego Nauczyciela) obejrzałem już
wszystko. Z mangą (z tego co widziałem) są jakieś problemy... nie ma wszystkiego i nie
wiem czy ktoś w ogóle się zajmuje tłumaczeniem tego.

Hmm nic innego mi do głowy nie przychodzi więc... Proszę bardzo, trochę Madness Tropes, na pewno znajdziesz dla siebie wariata :-3
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/MadnessTropes
Tak dla pewności, Baccano oglądałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 17:13, PAPISHON napisał:

Panowie, trzeba mi polecić jakąś mangę (anime też może być), której bohaterem jest człowiek
z zaburzeniami psychicznymi (?). Interesuje mnie coś ala Welcome to NHK/Onani Master
Kurosawa. Znajdzie się coś?

Suzumiya Haruhi no Yuuutsu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 17:29, PAPISHON napisał:

Tak się składa, że z anime (jeżeli chodzi o Zrozpaczonego Nauczyciela) obejrzałem już
wszystko. Z mangą (z tego co widziałem) są jakieś problemy... nie ma wszystkiego i nie
wiem czy ktoś w ogóle się zajmuje tłumaczeniem tego.

Sytuacja wygląda zgoła inaczej. Tego jest po prostu za dużo - takich jakby spin-offowo(posiadających gdzieniegdzie nieznaczne odnośnie w przyszłych) pokręconych parodii rzeczywistości i wielu tłumaczy się poddaje(chodzi o objaśnianie o co chodzi z każdym żartem, tego jest za dużo: D), jednakże przetłumaczono (prawie) wszystkie chaptery z jako taką fabułą - postacie, ważniejsze wydarzenia oraz ogólnie te najnowsze.

Ogólnie podam też trochę tytułów z postaciami naprawdę pokręconymi, ale na pewno będzie coś o co prosiłeś.
Anime: Texhnolyze, Kuchu Buranko, Paprika, Denpateki na Kanojo (szkoda, że anulowali, ale i tak warto), Yojouhan Shinwa Taikei, Baccano (zalecam dać tej serii co najmniej 3 odcinki, powoli się rozkręca i nie zatrzymuje), Arakawa Under The Bridge (coś w stylu Pana Rozpaczy, każda postać jest zdrowo walnięta). Jeszcze dorzucić można Hellsing Ultimate.
W kwestii mangi: Deadman Wonderland (trochę jak w Hellsingu, mamy tutaj zakład dla ludzi obłąkanych:3) , Homunculus, Mirai Nikki, Drifters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wymagasz przede wszystkim zaburzeń psychicznych to możesz sprawdzić mangę Freesia, jest tam całe zatrzęsienie postaci z mentalnymi problemami z głównym bohaterem na czele który to non-stop rozmawia sobie z wyimaginowanymi przyjaciółmi (zazwyczaj ludźmi których niedawno zabił), podejrzewa innych że manipulują jego myślami i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, do wszystkich lubiących One Piece, czy wiecie że wyszedł spin-off pod tytułem Chopperman (Yup, Chopper jako super bohater z Super-villanem Usodabadą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 21:47, necron1501 napisał:

Mam takie pytanie: co znaczy zwrot "doki doki" xD

Bicie serca. Intensywne, np. z powodu zakochania czy tym podobnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 21:47, necron1501 napisał:

Mam takie pytanie: co znaczy zwrot "doki doki" xD

Na tyle na ile się orientuję to po prostu odgłos szybkiego bicia serca, np. gdy dziewczynie się chłopak spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora już nieciekawa, a i do spania trzeba się zbierać. Na dobranoc jednak szukam jakiegoś szybkiego i przyjemnego shounena w motywach Naruciak''owych i Bleach''owych. Im mniej odcinków tym lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 22:44, Morris12 napisał:

Pora już nieciekawa, a i do spania trzeba się zbierać. Na dobranoc jednak szukam jakiegoś
szybkiego i przyjemnego shounena w motywach Naruciak''owych i Bleach''owych. Im mniej
odcinków tym lepiej ?


Soul Eater?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 22:44, Morris12 napisał:

Pora już nieciekawa, a i do spania trzeba się zbierać. Na dobranoc jednak szukam jakiegoś
szybkiego i przyjemnego shounena w motywach Naruciak''owych i Bleach''owych. Im mniej
odcinków tym lepiej ?


A może być coś lepszego? Bo Bleach i Naruto to takie przeciętne są ;D

a) Soul Eater - po prostu kozacka seria z niesamowicie wyrazistymi postaciami i humorem ;)
b) Fullmetal Alchemist: Brotherhood - seria uważana za jeden z lepszych shonenów w ogóle. Nie pomyl ze zwykłym Fullmetal Alchemist bo to nie to samo.
EDIT
c) Code Geass. Jeśli nie oglądałeś, to MUSISZ go obejrzeć. Natychmiast. Jedna z najlepszych serii jakie widział ten świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się