Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Amagami SS e23

Spoiler

"-Will you listen?
-Yeah.
-I want you to become mine.
-...Huh?!
-Huh? Did I skip a few steps?"
Ta scenka mnie rozłożyła XD Z kolei "Now the agreement has been made." zabrzmiało mi jak "Now the contract has been sealed, your soul is mine" XD
Co do zakończenia... Creepy! Ta nowa Ayatsuji przeraża mnie bardziej niż poprzednia, jeśli jej nastroje zmieniają się na zasadzie wahadła to następny wychył w Ciemną Stronę zakończy się rzezią w stylu Lucy...
BTW ->
http://img18.imageshack.us/img18/4918/mplayerc201012102133191.png
w tym tygodniu to już drugi nosebleed w wykonaniu dziewczyny, co to się z tym światem robi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 21:35, Lara_Dorren napisał:

Siemacie ludzie!
Znacie może jakieś fajne anime z dużą ilością bohaterów ,coś na wzór Bleacha i Naurtu
,ale więcej z Bleacha ( za narutu nie przepadam ;P)?


No z mojej strony mogę polecić One Piece,Fairy Tail ewentualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:
1) "Psyren: Another Call", co to jest? Kontynuacja Psyrena?
2) Znacie jakieś podobne mangi do Psyrena? Bohater badass staje się jeszcze bardziej badassowaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS e23

Spoiler

Nie wiem jak Ty, ale ja zaczynam powoli podejrzewać, że Ayatsuji (dobrze to napisałem?) zamienia się rolami ze swoją siostrą... Cóż, pewnie idę złym tropem, ale przekonamy się za tydzień.

I nie, nie oglądałem zapowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 22:06, necron1501 napisał:

1) "Psyren: Another Call", co to jest? Kontynuacja Psyrena?

http://myanimelist.net/manga/23332/Psyren:_Another_Call
Ro najwyraźniej zbiór pobocznych opowiadań stworzonych na podstawie Psyrena. Manga Psyren się zakończyła i nie idzę żadnej możliwości jej kontynuacji - wszystkie wątki zostały rozwiązane i zamknięte, jak wyobrażasz sobie sequel?

Dnia 10.12.2010 o 22:06, necron1501 napisał:

2) Znacie jakieś podobne mangi do Psyrena? Bohater badass staje się jeszcze bardziej badassowaty?

Praktycznie każdy shonen tak wygląda, ja polecam Mahou Sensei Negima ale podejrzewam że inne popularne pozycje jak Soul Eater, Naruto czy Bleach są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 07:14, Ichibanboshi-kun napisał:

Zależy co kto lubi, fajerwerki mnie odpychają, dlatego taki stan rzeczy mi odpowiada,
na początku też fajerwerków nie było, a teraz przynajmniej pojawia się coś nowego.

Co do samego fragmentu o fajerwerkach to mówiąc szczerze też za nimi, specjalnie nie przepada. Napisałem o nich ponieważ pochwaliłeś Bleacha jakby Kubo przynajmniej objawienia jako twórca dostał, czego specjalnie nie zauważyłem(ot rozkręcająca się średniawka). Początek hmm masz na myśli kiedy jeszcze nie poznaliśmy nawet SS? Wtedy to był zupełnie inny Bleach. Myślałem że pójdzie w zupełnie inna stronę(hollowy i piekło) Ale i tak dostaliśmy bardzo dobry arc. Tyle że tak dawno to było. Nie wierzę że ten poziom powróci. Dlatego dziwią mnie komenty po sadze SS typu full wypas itd.

Spoiler

Ja tam widzę tylko przebłyski jak walka z Ulqiem... i na tym koniec(nie powiem że nic więcej mi się nie podobało jak np. zdrada Gina, tylko chyba zaraz umarł i cały moment łeb strzelił + olanie Nel,espada która był tylko bandą randomów w ostatecznym rozrachunku i wiele innych)

Ojć w sumie to za bardzo się rozpisałem. Nic tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS e23

Spoiler

Też odniosłem takie wrażenie (ta nowa Ayatsuji faktycznie zachowuje się niczym jej siostra) ale trochę dziwne mi się to wydaje, wcześniej wyglądało na to że Ayatsuji jej nie lubi (mało powiedziane) więc trudno mi sobie wyobrazić aby zwierzyła się jej ze swoich problemów i poprosiła o pomoc...
No chyba że zasłabła i jej siostra sama z siebie przejęła jej rolę, w takim wypadku sytuacja może być o wiele bardziej skomplikowana (i jeśli arc wejdzie w taki poważny nastrój to może się okazać że ten nosebleed wcale nie był zabawnym drobiazgiem). Zastanawia mnie czy przypadkiem ten arc inaczej niż wszystkie poprzednie nie będzie trwał 5 epków zamiast 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 23:45, necron1501 napisał:

Każdy z wymienionych czytam więc odpada :D btw. Mahou rządzi :D

Podaj linka do Twojego konta na MALu - zobaczę co czytasz i może znajdę coś w tym co sam czytałem co mogę Ci polecić (choć shoneny nie należą do mojego ulubionego gatunku więc może być ciężko).

Dnia 10.12.2010 o 23:45, necron1501 napisał:

Wiesz, kontynuacje zawsze da się zrobić, patrz na Bleacha, manga-rzeka

Nie czytam więc nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 22:06, necron1501 napisał:

2) Znacie jakieś podobne mangi do Psyrena? Bohater badass staje się jeszcze bardziej
badassowaty?

Immortal Regis(plus kontynuacja, to jest manhwa - inaczej się czyta, ale też Azja), Air Gear (taki poziom badassowatości, że chyba tylko Negima jest z tym w stanie się równać: D), History''s Strongest Disciple Kenichi . Zanim dojdziesz do aktualnych rozdziałów to trochę czasu minie. : P

Co do kontynuacji Psyrena - dałoby się tylko tak "na siłę" w stylu

Spoiler

"coś innego przybywa z kosmosu", lekko w przyszłość itepe

. x_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS 23

Dnia 10.12.2010 o 22:46, Karharot napisał:

Spoiler

No chyba że zasłabła i jej siostra sama z siebie przejęła jej rolę, w takim wypadku sytuacja
może być o wiele bardziej skomplikowana (i jeśli arc wejdzie w taki poważny nastrój to
może się okazać że ten nosebleed wcale nie był zabawnym drobiazgiem).


Spoiler

IMO Ayatsuji po prostu próbuje zmiękczyć Junichi''ego, żeby go raepnąć w ostatnim odcinku. xD


Dnia 10.12.2010 o 22:46, Karharot napisał:

Spoiler

Zastanawia mnie
czy przypadkiem ten arc inaczej niż wszystkie poprzednie nie będzie trwał 5 epków zamiast
4.


Spoiler

Będzie. Na MAL-u właśnie zmieniono liczbę epków z 24. do 25.



Mirai Nikki OVA
Tak żałosnej OVY jeszcze nie widziałem. Właściwie to wyglądała jak 8-minutowy preview właściwej serii. Głos Yuno zupełnie nie pasuje do
Spoiler

yandere stalkerki

. Kreska bardziej podobała mi się w mandze -
Spoiler

przynajmniej tam Minene wyglądała jak prawdziwa psycholka, a nie jak mutant popromienny ( http://img26.imageshack.us/img26/8640/abcel.jpg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS 23

Dnia 11.12.2010 o 00:46, Lex napisał:

Spoiler

IMO Ayatsuji po prostu próbuje zmiękczyć Junichi''ego, żeby go raepnąć w ostatnim odcinku. xD


Spoiler

Jesteś okropny XD Pomimo wielu podobieństw z Shizuku-kaichou nie sądzę aby posunęła się tak daleko... <głosem pełnym obawy> prawda?

Dnia 11.12.2010 o 00:46, Lex napisał:

Spoiler

Będzie. Na MAL-u właśnie zmieniono liczbę epków z 24. do 25.


Spoiler

To że Amagami będzie miało 25 odcinków było wiadomo od dawna, z tym że wcześniej wyglądało na to że ostatni ep będzie jakimś bonusem (nie było to uzasadnione niczym poza domniemaniem że skoro wszystkie arce będą miały tyle samo epków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 01:14, Karharot napisał:

Spoiler

To że Amagami będzie miało 25 odcinków było wiadomo od dawna, z tym że wcześniej wyglądało
na to że ostatni ep będzie jakimś bonusem (nie było to uzasadnione niczym poza domniemaniem
że skoro wszystkie arce będą miały tyle samo epków).


Był jakiś news o tym, że 25 epizod ma być o Risie Kamizaki. http://myanimelist.net/character/36289/Risa_Kamizaki
Poza tym ma wyjść też ova, której bohaterką będzie Miya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS 23

Dnia 11.12.2010 o 01:14, Karharot napisał:

Spoiler

Jesteś okropny XD


Spoiler

Po prostu jestem pesymistycznym realistą, który lubi niespodziewane plot twisty. ;>


>
Spoiler

Pomimo wielu podobieństw z Shizuku-kaichou nie sądzę aby posunęła

Dnia 11.12.2010 o 01:14, Karharot napisał:

się tak daleko... <głosem pełnym obawy> prawda?


Spoiler

Znając perverckie zapędy Tachibany, to pewnie spodobałaby mu się taka... zamiana ról. ;)

Dnia 11.12.2010 o 01:14, Karharot napisał:

Spoiler

To że Amagami będzie miało 25 odcinków było wiadomo od dawna


Arcling już wyjaśnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS ep. 23

Spoiler

Na razie jak widzę to najlepszy arc ze wszystkich, nagłe zmiany osobowości i do końca nie wiadomo, czy się na 100% zmieniła na stałe. I ciągle jestem ciekaw co było w tym notatniku, może w następnym epku się wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 11:57, necron1501 napisał:

@Pablo_Querte

Berserka powolutku czytam, na pewno go kiedyś nadgonie.

To polecam najpierw oglądnięcie anime. Zakończenie zmusi Cię do szybkiego zabrania się za mangę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 16:01, Pablo_Querte napisał:

> @Pablo_Querte
>
> Berserka powolutku czytam, na pewno go kiedyś nadgonie.
To polecam najpierw oglądnięcie anime. Zakończenie zmusi Cię do szybkiego zabrania się
za mangę :)


Akurat chęci są, ale z czasem kiepsko :/ A i tak się nie wysypiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS ep23

Spoiler

Nie ukrywajmy, ten arc jest najlepszy, bo Ayatsuji ma porządnie na bani. A Tachibana takie lubi najbardziej. To jej rozdwojenie jaźni jest przerażające. Choć i tak pewnie prawdziwa osobowość wypłynie na wierzch... i to na dobre. :P Z drugiej strony scena z "Chcę byś był mój." sprawiła, że na mojej twarzy pojawiło się pozytywne WTF. :D



Legend of the Legendary Heroes ep23

Strzeżcie się gniewu BOGA DANGO!!!!!!oneoneone1111!!!!!

Spoiler

Nie lubię jeżeli zasada "zaraz stanie się coś złego, więc postaramy się jak najlepiej uśpić czujność widza" się powtarza. Niestety, cała balanga była tylko przykrywką do przewidzianego już wcześniej starcia Siona z Rynerem. Dobrze, że przynajmniej ich walka zapowiada się epicko.



Shiki ep19

Krótko mówiąc, osomu ciąg dalszy. Żeby tylko zakończenie dali jakieś w miarę, ale i tak się cieszę, bo myślałem że się nie wyrobią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się