Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Level E ep. 2

Spoiler

WTF? Takiego obrotu sprawy sie w ogóle nie spodziewałem

Pretendent do anime sezonu

Wolverine ep.3

No dobra coś się dzieje w tym anime i jako tako jest ciekawe... Jest o wiele lepiej niż w Iron Manie.

Bym coś jeszcze napisał nt. Dragon Crisis''a ale jak widzę to będzie bez sensu, bo już jesteście przy trzecim epku, ja dopiero drugi obejrzałem. Jako że strasznych subów nigdy nie oglądam, gdy jakaś grupa to tłumaczy, więc jestem w tyle, ale nie szkodzi bo tą serie robi Ruri, których bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 18:42, Pablo_Querte napisał:

Jest może gdzieś przetłumaczony trzeci tom Haruhi-chan?

Czekaj... TO JEST MANGA?!

Whaaaaaat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 19:12, Dared00 napisał:

Czekaj... TO JEST MANGA?!

Whaaaaaat.

Jest i to na dodatek OSOM. Niestety znalazłem tylko 2 tomy przetłumaczone, a wyszło coś z 5 na razie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 19:21, Pablo_Querte napisał:

> Czekaj... TO JEST MANGA?!
>
> Whaaaaaat.
Jest i to na dodatek OSOM. Niestety znalazłem tylko 2 tomy przetłumaczone, a wyszło coś
z 5 na razie :<

Sytuacja jak z Lucky Starem, też nigdzie nie umiałem znaleźć nic powyżej ch25, gdy to czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą na własne oczy przekonałem się że Code Geass jest (prze)epicki, sam się dziwię że jeszcze tej serii nie obejrzałem bo naprawdę warto ;p

@Dared00
Fajny avek,BTW Scott Pilgrim będzie tematem przewodnim na urodzinach znajomego więc tym większa moja radość :)

P.S
Jest w tym temacie ktoś z Katowic (i nie tylko) kto zamierza iść na DoubleBack ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2011 o 19:48, Slayer_Watti napisał:

P.S
Jest w tym temacie ktoś z Katowic (i nie tylko) kto zamierza iść na DoubleBack ?


Balcon 2 był super, więc mam spore oczekiwania wobec tego konwentu. O ile nie zawali się świat postaram się pojawić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 20:01, Sand_Wraith napisał:

Balcon 2 był super, więc mam spore oczekiwania wobec tego konwentu. O ile nie zawali
się świat postaram się pojawić ;]


Ja na Balcon''ie nie byłem,a bardzo chciałem jechać więc może chociaż teraz się uda,a że do Katowic mam 30 min busem to też nie powinno być problemów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2011 o 19:48, Slayer_Watti napisał:

@Dared00
Fajny avek,BTW Scott Pilgrim będzie tematem przewodnim na urodzinach znajomego więc tym
większa moja radość :)


Hej zaraz. To on wciąż ma Pilgrima w avku? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 21:00, Slayer_Watti napisał:

> Hej zaraz. To on wciąż ma Pilgrima w avku? o.O

A jakże,trudno nie zauważyć ;p


... Albo mnie wkręcają, albo mój komputer nie przyjął zmiany avka i wciąż pokazuje zielono włosą roześmianą twarz Yotsuby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 19:48, Slayer_Watti napisał:

@Dared00
Fajny avek,BTW Scott Pilgrim będzie tematem przewodnim na urodzinach znajomego więc tym
większa moja radość :)

Zapoznaj mnie z nim. ;)

Dnia 25.01.2011 o 19:48, Slayer_Watti napisał:

P.S
Jest w tym temacie ktoś z Katowic (i nie tylko) kto zamierza iść na DoubleBack ?

Ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 21:37, Dared00 napisał:

Zapoznaj mnie z nim. ;)
> P.S
> Jest w tym temacie ktoś z Katowic (i nie tylko) kto zamierza iść na DoubleBack ?

Ja ;)


No to jeśli Sand_Wraith się pojawi to będzie nas już trzech ;p BTW rozumiem,że z Kato jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 22:03, Slayer_Watti napisał:

No to jeśli Sand_Wraith się pojawi to będzie nas już trzech ;p BTW rozumiem,że z Kato
jesteś ?

Tychy. Wsiadam w busa i w pół godzinki jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 22:10, Dared00 napisał:

> No to jeśli Sand_Wraith się pojawi to będzie nas już trzech ;p BTW rozumiem,że z
Kato
> jesteś ?
Tychy. Wsiadam w busa i w pół godzinki jestem ;)


Ooo,a jakie osiedle,tak z ciekawości pytam,bo też z Tychów jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w PMK nie byłem, ale jak widzę dojazd jest dosyć prosty. Co do konwentu, to przejrzałem atrakcje jakie mają się pojawić i nie jest źle, z pewnością będzie ich więcej, w końcu trzeba jakoś wypełnić te dwa dni :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 22:17, Slayer_Watti napisał:

Ooo,a jakie osiedle,tak z ciekawości pytam,bo też z Tychów jestem ;p

B ;)

@Sand_Wraith
Mnie wystarczy to, że jest panel o Pokemonach pierwszej (I JEDYNEJ) generacji. Poza tym, to się może dziać cokolwiek. Na B-Xmass też się nic nie działo, całą noc spędziłem na DDR-ze i "Czwartej rano z AMV Hell 4". Płakałem ze śmiechu, ale chyba przez skrajne wyczerpanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 22:30, Dared00 napisał:

> Ooo,a jakie osiedle,tak z ciekawości pytam,bo też z Tychów jestem ;p
B ;)

To niedaleko mnie (chociaż zależy bo to osiedle jest dość rozległe),gwoli ścisłości ja mieszkam na E. Z tego co przeglądałem na stronie konwentu wnioskuję,że spełnia moje oczekiwania ( ooo taaak,Pokemony ich liebe ;p).
Jeszcze jakby mi ktoś mógł powiedzieć jak to wygląda z płatnościami,bo wiem,że można zrobić rezerwację w tym dziwnym systemie,ale czy można również zapłacić w dniu konwentu przy wejściu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2011 o 22:38, Slayer_Watti napisał:

> > Ooo,a jakie osiedle,tak z ciekawości pytam,bo też z Tychów jestem ;p
> B ;)
>
To niedaleko mnie (chociaż zależy bo to osiedle jest dość rozległe),gwoli ścisłości ja
mieszkam na E. Z tego co przeglądałem na stronie konwentu wnioskuję,że spełnia moje oczekiwania
( ooo taaak,Pokemony ich liebe ;p).
Jeszcze jakby mi ktoś mógł powiedzieć jak to wygląda z płatnościami,bo wiem,że można
zrobić rezerwację w tym dziwnym systemie,ale czy można również zapłacić w dniu konwentu
przy wejściu ?

Rezerwację robisz na Ramielu (ramiel.pl), potem masz 2 tygodnie na zapłacenie przelewem. Na miejscu raczej nie można, nic o tym nie mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się