Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2011 o 12:14, Pablo_Querte napisał:

Dlaczego nie ma anime Psyren i kazali twórcy skrócić mangę :f

Hmm, nic nie wiedziałem o tym że autor został do zakończenia przymuszony, jedyne dwa sensowne powody jakie mogę wymyślić to kiepskie wyniki popularności w ankietach czytelników Jumpa lub też to że autor nie miał miał sensownych pomysłów na kontynuowanie fabuły więc nakazano mu zakończyć serię aby nie straciła na jakości.
W pierwszym wypadku na adaptację anime nie ma co liczyć, w drugim są jeszcze szanse że ktoś się za ten tytuł weźmie.

Fairy Tail c220

Spoiler

Czyżby Ultear miała otrzymać w następnym chapku baty od Zerefa? Trzymam za to kciuki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2011 o 21:08, MisticGohan_MODED napisał:

Gosick #4
Mam nadzieję ,że nigdy nie przytrafi mi się to samo co Kujo idąc do sklepu po zakupy
:O


Nom,

Spoiler

jeździec bez głowy

mógłby być interesujący :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 21:10, necron1501 napisał:

Nom,

Spoiler

jeździec bez głowy

mógłby być interesujący :P

W moim przypadku to pewnie byłaby kolejna wiadomość od Boga ,mówiąca że lepiej trzeba było zostać w domu xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 21:30, MisticGohan_MODED napisał:

> Nom,

Spoiler

jeździec bez głowy

mógłby być interesujący :P
W moim przypadku to pewnie byłaby kolejna wiadomość od Boga ,mówiąca że lepiej trzeba
było zostać w domu xp


No weź, to już w ogóle przestaniesz wychodzić z domu i tylko byś oglądał i czytał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ID vol. 19. ch. 2

Spoiler

Tia, chwilowo nic nowego się nie dowiedzieliśmy. Może prócz tego, że nareszcie A-Team zacznie wydawać co tydzień (chyba). Wychodzi tylko na to, że rzeczywiście Chaos pochłonął to potężne coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ID vol. 19. ch. 2

Dnia 31.01.2011 o 20:57, necron1501 napisał:

Spoiler

Tia, chwilowo nic nowego się nie dowiedzieliśmy.

Spoiler

Trafne podsumowanie chaptera. Niestety patrząc po poprzednich chapkach to każdy z nich samodzielnie niewiele wnosił więc to żadna niespodzianka...

Dnia 31.01.2011 o 20:57, necron1501 napisał:

Spoiler

Może prócz tego, że nareszcie A-Team zacznie wydawać co tydzień (chyba).


Spoiler

To by było miłe, zastanawiam się trochę nad tym czy czytać kolejne chaptery w miarę wychodzenia czy też lepiej poczekać aż pojawi się cały tom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei c110

Spoiler

Miya zamierza się włączyć do walki. Wygląda na to że najpierw otrzymamy trochę wyjaśnień a potem największą i najkrwawszą rzeźnię w całej serii... Doprawdy nie wiem co się stanie ze zbalansowaniem fabuły po wprowadzeniu do niej No. 01, mam tylko nadzieję że dzięki temu uda się jakoś odzyskać Uzume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 00:29, Hubi_Koshi napisał:

Nene cosik ciekawego znalazłem, fanfic crossover Zero no Tsukaima z Fate/Stay Night,
Shirou zostaje przyzwany zamiast Saito i... All Hell Breaks Loose XD Tutaj trochę info
o tym
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Fanfic/TheHillOfSwords

Haha... Dobre! Akurat niedawno F/SN skończyłem. Ostrzegam tych, którzy VN''kę chcieliby przeczytać, że tam potężne spojlery są do Fate/Stay Night.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 00:29, Hubi_Koshi napisał:

Nene cosik ciekawego znalazłem, fanfic crossover Zero no Tsukaima z Fate/Stay Night,
Shirou zostaje przyzwany zamiast Saito i... All Hell Breaks Loose XD Tutaj trochę info
o tym
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Fanfic/TheHillOfSwords

Kilka luźnych myśli:
"spear wielding maniac" to bardzo niesprawiedliwe określenie Lancera XD
Choć myślę że prawdziwe piekło rozpętało by się dopiero w sytuacji w której przyzwana zostałaby Tohsaka (dwie dominujące osobowości NIE są dobrą mieszanką w jednym koktajlu) XD
"My my," I groused to myself sounding resigned. "It looks like I''ve been summoned by a terrifying Master indeed." - padłem jak to przeczytałem ;)

Ogólnie - na razie przeczytałem 1 chapter i jest to naprawdę genialne. Wielkie dzięki za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, bo przeglądając neta znalazłem epka z Angel Beats, w którym chcieli oszukać Aniaołka swoją radością i spotkać się z Bogiem, czy to jest ten Angel Beats!: Another Epilogue albo Angel Beats!: Stairway to Heaven???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 14:30, Anayami napisał:

mam pytanie, bo przeglądając neta znalazłem epka z Angel Beats, w którym chcieli oszukać
Aniaołka swoją radością i spotkać się z Bogiem, czy to jest ten Angel Beats!: Another
Epilogue albo Angel Beats!: Stairway to Heaven???

To drugie ,czyli Stairway to Heaven :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thx :) tak nawiasem polecam Dragon Crisis!, pomimo małych błędów jest ciekawa :), a także IS: Infinite Stratos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2011 o 14:56, Lex napisał:

Jednak cuda się zdarzają. Czekam(y) na datę premiery! (⌒▽⌒)


Bardzo, bardzo dobra wiadomość. Ja już powoli zaczynam zacierać łapki ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 11:17, Karharot napisał:

Ogólnie - na razie przeczytałem 1 chapter i jest to naprawdę genialne. Wielkie dzięki
za linka :)

I''m glad ^^ A chciałbyś fanfica w którym Shinji Ikari staje badasskim God Emperorem z WH40k ??
A tak poza tym, żeby i inni mogli oblookać. Mahou Shoujo Madoka nie powinna była wybierać tego zawodu, konkurencja jest wręcz... zabójcza. There can be only One Mahou Shoujo.

20110201171042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2011 o 17:11, Hubi_Koshi napisał:

I''m glad ^^ A chciałbyś fanfica w którym Shinji Ikari staje badasskim God Emperorem z WH40k ??

Nie jestem fanem Evangeliona czy Shinjiego a moja znajomość WH40K jest w najlepszym wypadku mocno ograniczona więc nie za bardzo ale dzięki za propozycję ;)

Dnia 01.02.2011 o 17:11, Hubi_Koshi napisał:

A tak poza tym, żeby i inni mogli oblookać. Mahou Shoujo Madoka nie powinna była wybierać tego zawodu, konkurencja jest wręcz... zabójcza. There can be only One Mahou Shoujo.

I don''t know who is that girl but she is Sooo Dead XD
Po za tym na widok tego arta nasuwa mi się takie (bardzo niepokojące) pytanie - czy po zatomizowaniu innych Mahou Shoujo Nanoha będzie dostawała power upy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się