Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2011 o 20:40, necron1501 napisał:

No i dobiłem do ostatniego możliwego chaptera Fairy... I kurde, czemu akurat teraz, gdy
akcja się rozkręca ;(?

To Pierwsze Prawo Czytania Mangi "Chaptery zawsze kończą się w najciekawszym momencie". Negima powinna cię już tego nauczyć XD No a że ci się Fairy Tail skończyło... to ja znów polecam Toriko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej teraz niż paręnaście chapterów temu w środku arca o

Spoiler

alternatywnym świecie, teraz to człowiek z ciekawością czeka na kontynuacje a nie zastanawia się czy te nudy już się skończyły i można do mang wrócić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 20:56, Karharot napisał:

Lepiej teraz niż paręnaście chapterów temu w środku arca o

Spoiler

alternatywnym świecie,
teraz to człowiek z ciekawością czeka na kontynuacje a nie zastanawia się czy te nudy
już się skończyły i można do mang wrócić ;)



Prawda, w alternatywny jedyny ciekawy moment, to końcówka :D

@Hubi

Zobaczę to Toriko, choć i tak mam trochę do poczytania :P Szkoda że to prawo zawsze się sprawdza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 21:06, necron1501 napisał:

Przy okazji pytanie co do D. Gray mana.

Spoiler

W którym chapterze, pojawia się ta dusza na
4 poziomie?


Zacznij od 155-156. Ta walka się kończy wtedy. Pojawia się koło 140.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek AIR - to jest ekstra! Wydaje się banalne ale jakże jest urocze i fascynujące. No i piękne. Od samego początku mnie wciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro podoba Ci się Air to na pewno spodobają Ci się też (o ile już tego nie zrobiły) Kanon (2006) i Clannad - późniejsze produkcje Key''a które nawet przebijają Air pod względem klimatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 22:16, Gol_Galad napisał:

> Przy okazji pytanie co do D. Gray mana.

Spoiler

W którym chapterze, pojawia się ta dusza
na
> 4 poziomie?


Zacznij od 155-156. Ta walka się kończy wtedy. Pojawia się koło 140.


Jak już jesteśmy przy D gray manie. Czy tylko mi się wydaje, że po 158 chapterze, kreska jakby zrobiła się gorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:10, necron1501 napisał:

Jak już jesteśmy przy D gray manie. Czy tylko mi się wydaje, że po 158 chapterze, kreska
jakby zrobiła się gorsza?

Też jestem tego samego zdania, jednak ostatnio kreska nieco się poprawia i jest jakby bardziej "czysta". Był okres kilkudziesięciu chapterów, gdzie poziom kreski mocno się obniżył (namazane czasem tak, że ciężko postacie odróżnić). Seria jest zresztą od dawna miesięcznikiem, więc może i ten fakt wpłynął na pewną poprawę. Chociaż od dłuższego czasu i tak jakoś nie czuję klimatu tego starszego DGM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś już czas temu, zrobiłem sobie przerwę od serii, aby nowe chaptery wyszły i mieć ochotę na czytanie. Wracam, a tu nagle kreska tak rozmazana że szlag! Już w naszym wątku na gram ładniej rysują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś podobała się animacja "Cat Shit One", to mam dla nich złą wiadomość.
MAL zaklasyfikował już to jako "finished aired", na oficjalnej stronie nie ma żadnej wzmianki o kolejnych epkach, choć do niedawna mówiono o 12 odcinkowej serii. Może jednak zrobią jakieś kontynuacje, ale powoli już nie chce mi się w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/cut/

Niedobrze :(. A po obejrzeniu 1 epka z taką niecierpliwością czekałem na dalszy ciąg króliczków masakrujących wielbłady... Wielka szkoda, zwłaszcza, że na fali CoDów (czy czego tam) mogło się to nieźle sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 18:41, PAPISHON napisał:

Jeżeli komuś podobała się animacja "Cat Shit One", to mam dla nich złą wiadomość.
MAL zaklasyfikował już to jako "finished aired", na oficjalnej stronie nie ma żadnej
wzmianki o kolejnych epkach, choć do niedawna mówiono o 12 odcinkowej serii. Może jednak
zrobią jakieś kontynuacje, ale powoli już nie chce mi się w to wierzyć.

Taaaa prace zostały przerwane ,a szanse na kontynuacje są znikome ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:10, necron1501 napisał:

Jak już jesteśmy przy D gray manie. Czy tylko mi się wydaje, że po 158 chapterze, kreska
jakby zrobiła się gorsza?

Związane jest to z chorobą ręki autorki na 3 kwartały jeśli dobrze kojarzę, przez co pomocnicy przez ten czas się zmienili i wyszła z wprawy. Na szczęście, aczkolwiek powoli, powraca do tej lepszej formy. Sam musiałem przerabiać nowe rozdziały D.Gray-Mana kilkukrotnie aby wyciągnąć z nich wszystkie fakty, chociaż z każdym chapterem co raz lepiej jest - na przykład ten ostatni to już całkiem bez problemu zrozumiały. ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Choroba ręki w takim zawodzie to lekka kicha... Nadganiam fabułę, chwilowo jestem na ataku Noah.

Spoiler

I tak się zastanawiam. Niby Allen ma być tym, który przyniesie happy end etc. ale w pojedynkę sobie nawet nie radzi z Akumą na 4 poziomie... Chyba czeka go jakiś power up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armageddon zbliża się znowu do Polski. Anime z francuskim dubbingiem + polski lektor. Myślałem, że to relikt lat "RTL`owskich". A tu bach, Hyper emituje GiiTSa w taki sposób. Ja podziękuje w takim razie ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 21:12, PAPISHON napisał:

Armageddon zbliża się znowu do Polski. Anime z francuskim dubbingiem + polski lektor.
Myślałem, że to relikt lat "RTL`owskich". A tu bach, Hyper emituje GiiTSa w taki sposób.
Ja podziękuje w takim razie ; ]


Mówisz serio? To są kurczę jakieś jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się