Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2011 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ach gdyby tak była wbudowana w FSN minigierka w której można by strzelać z różnych spluw do kukieł Shinjiego... albo prawdziwego Shinjiego [popije herbatę z rozmarzonym wyrazem twarzy


Spoiler

Testowe użycie różnych Noble Phantasmów. Koniecznie na prawdziwym Shinjim! :)

Dnia 26.02.2011 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

You''re welcome ^^ Gelbooru pozdrawia Jeśli zbyt perv, usuń

<zasłania twarz zakrwawioną ręką>
Damn you! Przez te wszystkie krwotoki skończę z anemią! XD

Dnia 26.02.2011 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Hmm [jego 7dmy zmysł, Instynkt Yuri Fanboya podpowiada mu że czegoś tu brakuje... /.../]


Spoiler

Chciałbym zobaczyć minę Tohsaki jakby potem Mitzururi jej przedstawiła swoją dziewczynę XD

Dnia 26.02.2011 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

[W międzyczasie w tle słychać odgłosy jakby ktoś kogoś próbował, z dość dużą skutecznością, utopić w najbliższej kałuży, a że mało w niej wody to ten ktoś zadowoli się udławieniem Shinjiego błotem]


Tak z ciekawości: czytałeś się Narrenturm?

Dnia 26.02.2011 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Zawsze należy dbać o atmosferę [mruczy ktoś uparcie trzymając głowę Shinjiego głęboko w błocie]DIE ALREADY!! I DON''T HAVE ALL DAY!!


Spoiler

XD
Takie rzeczy zleca się specjalistom ->
http://www.mangadrawing.net/users/imagecache/image_display/blek/image/mangadrawing.net.image.blek.748f4ae29f4f30a6efe7138531e1d65d.jpg
Nawet jeśli trochę sobie za usługę policzą to możesz być pewien że robotę wykonają szybko i sprawnie (albo wedle życzenia wolno i sprawnie) XD

Dnia 26.02.2011 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

I oni twierdzą że to ja mam nie po kolei w głowie [mruczy pod nosem zastanawiając się jak można wydawać własny mózg na pożarcie tym wszystkim Mind Rape''om

To trochę tak jak z Rider. Patrząc na nią podejrzewasz że źle skończysz ale i tak nie możesz się oprzeć...

Dnia 26.02.2011 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Na całe szczęście mimo całej swej bezwzględności Tohsaka Jednak jest w miarę dobrą osobą... w miarę...Gdyby miała taki sam brak moralności jak Goldie albo Kirei... Brrrrr


Spoiler

Tohsaka jest trochę jak Eva - jest znacznie lepszą osobą niż sama przed sobą jest gotowa przyznać ale wciąż ma (delikatnie mówiąc) sporo bardzo ostrych kolców ;)

Dnia 26.02.2011 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Wmmmrrrrr [Hubi wydaje się być rozdarty między fajnymi walkami, a sporymi ilościami WHAMu i Mind Rape''u


Zawsze możesz poczekać na anime, łatwiej wtedy wejdzie :) Jeśli zdecydujesz się na czytanie to od razu ostrzegam że ostatni chapter nie jest jeszcze do końca przetłumaczony.
A i jeszcze jedno - przed przystąpieniem do przerabiania upewnij się że masz pod ręką coś ciepłego i sympatycznego co Cię wyciągnie z mroku (polecam Bitter Virgin) :)

BTW - czytałeś resztę doujinów z tej strony do której linka mi zapodałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 14:19, Karharot napisał:

Spoiler

Testowe użycie różnych Noble Phantasmów. Koniecznie na prawdziwym Shinjim! :)


Spoiler

Ah jak rozkosznie i okrzyki bólu i przerażenia inne przy każdym ^^ Chociaż niektóre jak Excalibur miały by tylko efekt dźwiękowy "WHOOSH" i Shinjiego nie ma.

Dnia 26.02.2011 o 14:19, Karharot napisał:

<zasłania twarz zakrwawioną ręką>
Damn you! Przez te wszystkie krwotoki skończę z anemią! XD

No worries jedz dużo czekolady i oglądaj urocze anime pełne ciepła i uzupełnisz krew w mgnieniu oka :-3

Dnia 26.02.2011 o 14:19, Karharot napisał:

Spoiler

Chciałbym zobaczyć minę Tohsaki jakby potem Mitzururi jej przedstawiła swoją dziewczynę
XD


Spoiler

Pewnie by westchnęła, schowała twarz w dłoniach i mruczała o tym jak to już nic jej w życiu nie zaskoczy... albo zażądała by możliwości przyłączenia się XD

Dnia 26.02.2011 o 14:19, Karharot napisał:

Tak z ciekawości: czytałeś się Narrenturm?

Spoiler

A wiesz że tak :-3

Dnia 26.02.2011 o 14:19, Karharot napisał:

Spoiler

XD
Takie rzeczy zleca się specjalistom ->
http://www.mangadrawing.net/users/imagecache/image_display/blek/image/mangadrawing.net.image.blek.748f4ae29f4f30a6efe7138531e1d65d.jpg
Nawet jeśli trochę sobie za usługę policzą to możesz być pewien że robotę wykonają szybko
i sprawnie (albo wedle życzenia wolno i sprawnie) XD


Spoiler

Mhm... naaah wolę wszystko ładnie i sprawnie własnymi rękami załatwić, chcę mieć absolutną 100% pewność że gość już nie wstanie. kto wie czy specjalista nie zdecydowałby że woli wziąć kasę od śmiecia... no i własnoręczne porządki są dużo przyjemniejsze ^^

Dnia 26.02.2011 o 14:19, Karharot napisał:

To trochę tak jak z Rider. Patrząc na nią podejrzewasz że źle skończysz ale i tak nie
możesz się oprzeć...

Spoiler

Hmm Good Point, coś takiego ??
http://img4.gelbooru.com//images/639/9b61d73114db16f513c13d4d19053f5e9fcd87d4.jpg
Mówi "I can see your butt" XD

Dnia 26.02.2011 o 14:19, Karharot napisał:

Spoiler

Tohsaka jest trochę jak Eva - jest znacznie lepszą osobą niż sama przed sobą jest
gotowa przyznać ale wciąż ma (delikatnie mówiąc) sporo bardzo ostrych kolców ;)


Spoiler

True, a jak ktoś jej próbuje wmówić że wcale nie to tylko te kolce stroszy, jakiś taki pokręcony mechanizm obronny... swoją drogą wyłączyłem w FSN głos Shinjiego... przyjemność z gry podskoczyła od razu o 100% ^^

Dnia 26.02.2011 o 14:19, Karharot napisał:

Zawsze możesz poczekać na anime, łatwiej wtedy wejdzie :) Jeśli zdecydujesz się na czytanie
to od razu ostrzegam że ostatni chapter nie jest jeszcze do końca przetłumaczony.
A i jeszcze jedno - przed przystąpieniem do przerabiania upewnij się że masz pod ręką
coś ciepłego i sympatycznego co Cię wyciągnie z mroku (polecam Bitter Virgin) :)

Spoiler

Har Har Har :-P Mhm zastanawiam się czy nie dorwać VN Clannada na takie okazje, oglądałem sobie ostatnio parę scen i Damn ta seria jest taka rozkoszna, a wszystkie dziewczyny co do jednej to iście anioły które na spadochronach spadły z nieba ^^

Dnia 26.02.2011 o 14:19, Karharot napisał:

BTW - czytałeś resztę doujinów z tej strony do której linka mi zapodałeś?


Spoiler

Część, sporo ich tam jest. Rozwalił mnie ten Square Mitsuzuri, szczególnie motyw z spaniem na kolanach Rider Muaaaa :-3 A jak tobie się EcoRider podobało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaj posta -> Bad Request. Aaaqaaargch!

Dnia 26.02.2011 o 14:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ah jak rozkosznie i okrzyki bólu i przerażenia inne przy każdym ^^ Chociaż niektóre jak Excalibur miały by tylko efekt dźwiękowy "WHOOSH" i Shinjiego nie ma.


Spoiler

Co również ma swoje zalety XD

Dnia 26.02.2011 o 14:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mhm... naaah wolę wszystko ładnie i sprawnie własnymi rękami załatwić, chcę mieć absolutną 100% pewność że gość już nie wstanie. kto wie czy specjalista nie zdecydowałby że woli wziąć kasę od śmiecia... no i własnoręczne porządki są dużo przyjemniejsze ^^


Spoiler

Sawyer the Cleaner pracuje dla Roanapurskich mafii i nie poświęciłaby swojej reputacji za jakieś mare grosze (zaręczam że Shinji nie miałby dość pieniędzy aby przebić to co ona zarabia na utylizowaniu zwłok i przyszłych zwłok).
Poza tym mam nieodparte wrażenie że ona lubi swoją pracę i nie zrezygnowałaby z możliwości pokrojenia kogoś bez naprawdę solidnego powodu...

Dnia 26.02.2011 o 14:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Hmm Good Point, coś takiego ??
http://img4.gelbooru.com//images/639/9b61d73114db16f513c13d4d19053f5e9fcd87d4.jpg
Mówi "I can see your butt" XD


Spoiler

Dokładnie XD Wiesz że za ten widok trzeba będzie zapłacić Wielkim Bólem ale i tak patrzysz XD

Dnia 26.02.2011 o 14:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

swoją drogą wyłączyłem w FSN głos Shinjiego... przyjemność z gry podskoczyła od razu o 100% ^^


Tylko pamiętaj aby go z powrotem włączyć jak zaczniesz dochodzić do scen w których będzie krzyczał ;)

Dnia 26.02.2011 o 14:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Har Har Har :-P Mhm zastanawiam się czy nie dorwać VN Clannada na takie okazje, oglądałem sobie ostatnio parę scen i Damn ta seria jest taka rozkoszna, a wszystkie dziewczyny co do jednej to iście anioły które na spadochronach spadły z nieba ^^


Polecam bo to naprawdę piękna historia :) I jednocześnie od razu uprzedzam że mało która Vn-ka urywa tyle godzin z życiorysu co w chwili obecnej może być dla Ciebie niezalecane...

Dnia 26.02.2011 o 14:36, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Część, sporo ich tam jest. Rozwalił mnie ten Square Mitsuzuri, szczególnie motyw z spaniem na kolanach Rider Muaaaa :-3


Zaraz sobie poczytam :)

Dnia 26.02.2011 o 14:36, Hubi_Koshi napisał:

A jak tobie się EcoRider podobało ??

Bardzo :)
Poza tym przeczytałem sobie parę innych i naprawdę nieźle się ubawiłem przy Chronicles of an infinite ururun pleasure trip XD

20110226150833

20110226150849

20110226150901

20110226150912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mamusiu! Nowa kompilacja utworów z anime od joshagarrado!

http://www.youtube.com/watch?v=gNEd3jHCUkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2011 o 18:55, drblase napisał:

PS. Często jak czytam recenzje na tanuki to mam wrażenie, że na siłę szukają minusów
(przynajmniej w nowszych, uznanych przez fanów produkcjach, ew. polecanych na tym forum
;D).



Mógłbyś podać jakieś przykłady tych "uznanych przez fanów produkcji"?
Jakimś dziwnym trafem wydaje mi się, że masz na myśli "arcydzieła" pokroju Elfen Lied, Fullmetal Alchemist:B, Death Note czy High School of the Dead

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2011 o 16:46, Kubak10 napisał:

Mógłbyś podać jakieś przykłady tych "uznanych przez fanów produkcji"?
Jakimś dziwnym trafem wydaje mi się, że masz na myśli "arcydzieła" pokroju Elfen Lied,
Fullmetal Alchemist:B, Death Note czy High School of the Dead


Chcesz powiedzieć że Elfen Lied albo Death Note jest słabe? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 15:16, Dared00 napisał:

O mamusiu! Nowa kompilacja utworów z anime od joshagarrado!

http://www.youtube.com/watch?v=gNEd3jHCUkk


Już jest? Miało być o 21. Nvm biorę udział w jego konkursie, pomożecie? Bo chcę mieć jeden utwór w nutach, który jeszcze nie został zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 16:55, necron1501 napisał:

Chcesz powiedzieć że Elfen Lied albo Death Note jest słabe? o.O

Elfen lied to overhypnięte gówno, które jest być może jednym z najgorszych anime które próbuje być ambitne jak stąd do Japonii. Nie polecam nikomu, sam bym dał 1/10 jakbym miał MALa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Spoiler

Co również ma swoje zalety XD


Spoiler

Indeed... swoją drogą czytnij sobie Doujina Last Battlers, komiczny biznes, Caster chce się bawić w Anala z Kouzukim, Rin zmienia się w Mahou Shoujo i wali Magical Lyrical Genocide''ami, a Goldie... a Goldie ma pecha i zostaje zjedzony przez jakieś shadowy XD

Dnia 26.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Spoiler

Sawyer the Cleaner pracuje dla Roanapurskich mafii i nie poświęciłaby swojej reputacji
za jakieś mare grosze (zaręczam że Shinji nie miałby dość pieniędzy aby przebić to co
ona zarabia na utylizowaniu zwłok i przyszłych zwłok).
Poza tym mam nieodparte wrażenie że ona lubi swoją pracę i nie zrezygnowałaby z możliwości
pokrojenia kogoś bez naprawdę solidnego powodu...


Spoiler

[myśli dłuższą chwilę, rzuca parę razy okiem na dziewczynę, zastanawia się jeszcze chwile, po czym mruczy nieśmiało] Nee Karharot... myślisz że miała by wiele przeciwko temu bym jej pomógł przy Shinjim ?? [kiwa z uznaniem patrząc na piłę] ma dziewczyna dobry gust jeśli chodzi o broń łańcuchową.

Dnia 26.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Spoiler

Dokładnie XD Wiesz że za ten widok trzeba będzie zapłacić Wielkim Bólem ale i tak
patrzysz XD


Spoiler

Oh Yes, Wielkim Bólem, ale tak poza tym przynajmniej zabierzesz ze sobą do nieba przyjemne wspomnienia ^^

Dnia 26.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Tylko pamiętaj aby go z powrotem włączyć jak zaczniesz dochodzić do scen w których będzie
krzyczał ;)

Spoiler

Będę pamiętał :-3 Myślisz że odmówię sobie takiej przyjemności ?? Btw. w którym dniu próbuje zgwałcić Tohsakę ?? Chcę się mentalnie przygotować żeby nie zacząć rzucać epitetami i walić pięścią w ścianę ^^;

Dnia 26.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Polecam bo to naprawdę piękna historia :) I jednocześnie od razu uprzedzam że mało która
Vn-ka urywa tyle godzin z życiorysu co w chwili obecnej może być dla Ciebie niezalecane...

Właaaaśnie... już wcześniej myślałem czy by VNki nie dorwać, ale właśnie świadomość jej długości i fakt że muszę pracę pisać mnie przed tym powstrzymuje ^^;

Dnia 26.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Zaraz sobie poczytam :)

Miłego czytania ^^

Dnia 26.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Bardzo :)

Spoiler

ach Chibi-Rider była taka słodka molestując Mitsuzuri... szkoda że nie ma kontynuacji i ta rada "Podgryzaj tam gdzie nie widać" XD

Dnia 26.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Poza tym przeczytałem sobie parę innych i naprawdę nieźle się ubawiłem przy Chronicles
of an infinite ururun pleasure trip XD

Spoiler

Hmm... Biedny Shirou taka akcja a on nic z niej nie pamięta XD Karen nawet Archera ściągnęła by złożył zeznania XD


Saber CATCHY
http://img2.gelbooru.com//images/25/f64d4cfbe8eac94ea6cf04185f5bcb7b9ef4f0af.jpg?564922
The Servant Emiya
http://img2.gelbooru.com//images/90/ec834b5308afd09192cadde9392639743bc1886f.gif?89813
Time to Run like Hell
http://img2.gelbooru.com//images/64/a006a8696ce2a387a55c6d54eadb9338d9f7e233.jpg?63200
Me Wanna Taiga-Route T_T
http://img2.gelbooru.com//images/66/a89f83e03483bcb38da9af24ac888ee3a839d8b0.jpg?65511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 17:08, Tohno napisał:

> Chcesz powiedzieć że Elfen Lied albo Death Note jest słabe? o.O
Elfen lied to overhypnięte gówno, które jest być może jednym z najgorszych anime które
próbuje być ambitne jak stąd do Japonii. Nie polecam nikomu, sam bym dał 1/10 jakbym
miał MALa.


Jeśli mówisz o anime, to się nie wypowiem. Natomiast manga trzyma poziom i spokojnie na 7/10 zasługuje. Tylko twórca kiepsko rysuje ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Potrzebuje pomocy przy odkryciu numerów: 2,3,4,5,7,9,10,11,12,13 z tej mieszanki: http://www.youtube.com/watch?v=gNEd3jHCUkk

10 i 12 to jeszce kojarzę, ale nie wiem gdzie dzwonią, ale całej reszty to nie.

Będę wdzięczny za każda pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 16:55, necron1501 napisał:


> Mógłbyś podać jakieś przykłady tych "uznanych przez fanów produkcji"?
> Jakimś dziwnym trafem wydaje mi się, że masz na myśli "arcydzieła" pokroju Elfen
Lied,
> Fullmetal Alchemist:B, Death Note czy High School of the Dead

Chcesz powiedzieć że Elfen Lied albo Death Note jest słabe? o.O


Elfen Lied (anime, mangi nie znam) - słabe
Death Note (anime, manga) - prosty, zaledwie dobry, zaledwie wciągający (z pewnością nie jest to jednak przebój wszech czasów, o głębokości Rowu Mariańskiego, który można równie dobrze interpretować jako rozprawę filozoficzną, jak to twierdzą niektórzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2011 o 17:55, Kubak10 napisał:

Elfen Lied (anime, mangi nie znam) - słabe


Jak już mówiłem, anime oglądałem ledwo dwa pierwsze odcinki. Więc zamilknę. Po drugie średnio można określać serię, jak anime to ledwo 1/3 pełnej historii.

Dnia 26.02.2011 o 17:55, Kubak10 napisał:

Death Note (anime, manga) - prosty, zaledwie dobry, zaledwie wciągający (z pewnością
nie jest to jednak przebój wszech czasów, o głębokości Rowu Mariańskiego, który można
równie dobrze interpretować jako rozprawę filozoficzną, jak to twierdzą niektórzy)


Dobry, ale nie słaby. 7/10 to jest akurat właśnie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 17:36, Piotrbov napisał:

Będę wdzięczny za każda pomoc.

4 to OP z Motto ToLOVEru
5 to OP z Panty & Stocking with Garterbelt
Na razie tyle wykombinowałem. Jak coś jeszcze mi wpadnie do głowy to dopiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 18:12, necron1501 napisał:


> Elfen Lied (anime, mangi nie znam) - słabe

Jak już mówiłem, anime oglądałem ledwo dwa pierwsze odcinki. Więc zamilknę. Po drugie
średnio można określać serię, jak anime to ledwo 1/3 pełnej historii.


To nie Moja wina, że anime to ledwie 1/3 pełnej historii, oceniam to co widziałem, ale jakoś cieżko Mi uwierzyć, że z tej historii można jeszcze wyciągnąć coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 18:40, Kubak10 napisał:

To nie Moja wina, że anime to ledwie 1/3 pełnej historii, oceniam to co widziałem, ale jakoś cieżko Mi uwierzyć, że z tej historii można jeszcze wyciągnąć coś ciekawego

Eh, nie chciałem się wtryniać bo każdy ma prawo do swojego zdania ale tyle razy dzisiaj EL zostało znieważone że i ja wyrażę swoją opinię ;)
Mi się EL podobał, anime jest całkiem przyzwoite zaś manga jest naprawdę dobra, mieszanka ecchi i haremówki z dramatem i gore nie każdemu może przypaść do gustu ale to jeszcze nie powód żeby objeżdżać się po jakości. Każdemu się podoba co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 17:29, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Indeed... swoją drogą czytnij sobie Doujina Last Battlers, komiczny biznes, Caster chce się bawić w Anala z Kouzukim, Rin zmienia się w Mahou Shoujo i wali Magical Lyrical Genocide''ami, a Goldie... a Goldie ma pecha i zostaje zjedzony przez jakieś shadowy XD


Spoiler

Sprawdzę sobie :)
Szkoda że nie ma opcji ściągnięcia całości, zapisywanie każdego doujina strona po stronie to męcząca robota :/

Dnia 26.02.2011 o 17:29, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

[myśli dłuższą chwilę, rzuca parę razy okiem na dziewczynę, zastanawia się jeszcze chwile, po czym mruczy nieśmiało] Nee Karharot... myślisz że miała by wiele przeciwko temu bym jej pomógł przy Shinjim ?? [kiwa z uznaniem patrząc na piłę] ma dziewczyna dobry gust jeśli chodzi o broń łańcuchową.


Spoiler

Obejrzyj sobie 4 epek II sezonu BL od 19 minuty jeśli chcesz ocenić czy dobrze by Ci się z nią współpracowało (usiłowałem znaleźć tą scenkę na youtube ale niestety nikt jej tam nie wgrał) :)

Dnia 26.02.2011 o 17:29, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Btw. w którym dniu próbuje zgwałcić Tohsakę ?? Chcę się mentalnie przygotować żeby nie zacząć rzucać epitetami i walić pięścią w ścianę ^^;


Dzień 15 ale nie bój się, szybko go ktoś powstrzyma :)

Dnia 26.02.2011 o 17:29, Hubi_Koshi napisał:

Aww, mieć takiego pieska :)

Dnia 26.02.2011 o 17:29, Hubi_Koshi napisał:

I don''t. I reeealy don''t ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2011 o 18:50, Karharot napisał:

Eh, nie chciałem się wtryniać bo każdy ma prawo do swojego zdania ale tyle razy dzisiaj
EL zostało znieważone że i ja wyrażę swoją opinię ;)



No, nareszcie siły Dobra wsparły mnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>mieszanka

Dnia 26.02.2011 o 18:50, Karharot napisał:

ecchi i haremówki z dramatem i gore nie każdemu może przypaść do gustu ale to jeszcze
nie powód żeby objeżdżać się po jakości. Każdemu się podoba co innego ;)



Lubię dramaty, ale bez przesady - tutaj chyba nawet przypadkowy przechodzień był ofiarą gwałtu/ świadkiem morderstwa bliskiej osoby :) (o jakości portretów psychologicznych postaci lepiej nie wspominać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to się na forczanie znalazło :)

20110226193830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować