Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2011 o 10:47, Hubi_Koshi napisał:

Mami 2.0 She can still fight XD

Headless Magical Girl back in action! Dobre XD
BTW - ja chcę następny rozdział IF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 11:27, Karharot napisał:

Headless Magical Girl back in action! Dobre XD

Swoją drogą odnoszę wrażenie że

Spoiler

śmierć tylko przyniosła Mami większą popularność XD

Na gelbooru bije wszystkie pozostałe bohaterki jeśli chodzi o ilość artów z nią

Dnia 05.03.2011 o 11:27, Karharot napisał:

BTW - ja chcę następny rozdział IF!

Nie ty jeden T_T Jesteśmy jak biedni narkomani na głodzie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 11:33, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą odnoszę wrażenie że

Spoiler

śmierć tylko przyniosła Mami większą popularność XD

Na gelbooru bije wszystkie pozostałe bohaterki jeśli chodzi o ilość artów z nią

Hmm, czyżby emisja DRRR rozpowszechniła w naszym środowisku dość... specyficzny fetysz?

Spoiler

Osobiście za Mami nie przepadałem i jej śmierć tego nie zmieniła. Z bohaterek Madoki moją faworytką jest Homura choć Kyoko też miała swoje momenty (zwłaszcza w późniejszej części) :)

Dnia 05.03.2011 o 11:33, Hubi_Koshi napisał:

Nie ty jeden T_T Jesteśmy jak biedni narkomani na głodzie XD

Rereadnąłem sobie THoS i jestem w trakcie ponownego czytania IF, dobrze że w następnym tygodniu DA II wychodzi bo inaczej boję się że bym sobie krzywdę zrobił przedawkowując fanfici tego gościa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 12:38, Karharot napisał:

Hmm, czyżby emisja DRRR rozpowszechniła w naszym środowisku dość... specyficzny fetysz?

Spoiler

Osobiście za Mami nie przepadałem i jej śmierć tego nie zmieniła. Z bohaterek Madoki
moją faworytką jest Homura choć Kyoko też miała swoje momenty (zwłaszcza w późniejszej
części) :)


Spoiler

[wzrusza ramionami] Cóż bezgłowe dziewczyny i tak są lepsze niż guro (wzdryga się na samo wspomnienie niektórych rzeczy które widział), a poza tym im fetyszy więcej tym świat ciekawszy XD Cóż któregoś dnia się to może obejrzy... mając w zapasie parę piw i jakąś naprawdę komiczną i słodką serię której użyje jako odtruwacza.

Dnia 05.03.2011 o 12:38, Karharot napisał:

Rereadnąłem sobie THoS i jestem w trakcie ponownego czytania IF, dobrze że w następnym
tygodniu DA II wychodzi bo inaczej boję się że bym sobie krzywdę zrobił przedawkowując
fanfici tego gościa ;)

Nom ja też się teraz zabieram za re-readowanie IF, THoS to od czasu do czasu przeglądam i poczytuje co bardziej ulubione momenty. Ach żądza wrócenia i przeczytania książki zdecydowanie dowodzi że jest ona świetna XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 12:48, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

[wzrusza ramionami] Cóż bezgłowe dziewczyny i tak są lepsze niż guro (wzdryga się na samo wspomnienie niektórych rzeczy które widział),


Spoiler

[krzywi się bo swego czasu też zobaczył sporo z tego o czego istnieniu wolałby nie wiedzieć]

Dnia 05.03.2011 o 12:48, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

a poza tym im fetyszy więcej tym świat ciekawszy XD


Spoiler

Np. miecze - miecze to piękne i seksowne przedmioty wzbudzające pożądanie nawet wśród legendarnych herosów ;P

Dnia 05.03.2011 o 12:48, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż któregoś dnia się to może obejrzy... mając w zapasie parę piw i jakąś naprawdę komiczną i słodką serię której użyje jako odtruwacza.


Spoiler

Oglądałeś może Ichiban Ushiro no Daimaou? Jeśli nie to podejrzewam że pewna perwnięta androidka nie raz Cię tam rozbawi ;)

Dnia 05.03.2011 o 12:48, Hubi_Koshi napisał:

Nom ja też się teraz zabieram za re-readowanie IF, THoS to od czasu do czasu przeglądam i poczytuje co bardziej ulubione momenty. Ach żądza wrócenia i przeczytania książki zdecydowanie dowodzi że jest ona świetna XD

[kiwa głową z pełną powagą]
Prawdę Panie powiadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 13:00, Karharot napisał:

Spoiler

[krzywi się bo swego czasu też zobaczył sporo z tego o czego istnieniu wolałby nie
wiedzieć]


Yeah lepiej o tym zapomnieć.

Dnia 05.03.2011 o 13:00, Karharot napisał:

Spoiler

Np. miecze - miecze to piękne i seksowne przedmioty wzbudzające pożądanie nawet wśród
legendarnych herosów ;P


Spoiler

O Boże... [jego twarz wykrzywia się w wyrazie przerażenia gdy w jego umyśle pojawia się scena Arturi spotykającej Excalibura z Soul Eatera... jeśli Arturia nie zatłukła by swojego miecza na śmierć to mogła by go używać jako broni psychologicznej... zagadał by Gilgamesha na śmierć]

Dnia 05.03.2011 o 13:00, Karharot napisał:

Spoiler

Oglądałeś może Ichiban Ushiro no Daimaou? Jeśli nie to podejrzewam że pewna perwnięta
androidka nie raz Cię tam rozbawi ;)


Spoiler

Mhm, toto o facecie który chce być dobry i bohaterski, ale ma wpisane w swoje Przeznaczenie bycie super-duper Villainem i czego by dobrego nie chciał zrobić kończy się to katastrofą ??

Dnia 05.03.2011 o 13:00, Karharot napisał:

[kiwa głową z pełną powagą]
Prawdę Panie powiadacie.

Zaczynam się zastanawiać czy powinienem czuć się winny wpakowania cię w to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 13:23, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

O Boże... [jego twarz wykrzywia się w wyrazie przerażenia gdy w jego umyśle pojawia się scena Arturi spotykającej Excalibura z Soul Eatera... jeśli Arturia nie zatłukła by swojego miecza na śmierć to mogła by go używać jako broni psychologicznej... zagadał by Gilgamesha na śmierć]


Spoiler

Miałem bardziej na myśli Shirou tulącego do siebie Derfa na środku ulicy i wydającego przy tym nieprzyzwoite jęki ;P Arturia takich skłonności względem Excalibura nie przejawiała :)
A co do Gilgamesha to jest to typ który jest gotów zabijać za to że ktoś się do niego odezwał nie pytany więc podejrzewam że próba zagadania go na śmierć skończyła by się bardzo szybko i bardzo krwawo...

Dnia 05.03.2011 o 13:23, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mhm, toto o facecie który chce być dobry i bohaterski, ale ma wpisane w swoje Przeznaczenie bycie super-duper Villainem i czego by dobrego nie chciał zrobić kończy się to katastrofą ??


Spoiler

Yup. Choć w porównaniu z tym w co pakuje go jego niechciany harem samo przeznaczenie jest zwykłym spacerkiem w parku XD

Dnia 05.03.2011 o 13:23, Hubi_Koshi napisał:

Zaczynam się zastanawiać czy powinienem czuć się winny wpakowania cię w to...

Nie musisz, nie żałuję tego :)
<Czemu mam wrażenie że to oświadczenie bardziej niż cokolwiek innego może Hubiego przekonać że naprawdę jest ze mną źle...>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 13:53, Karharot napisał:

Spoiler

Miałem bardziej na myśli Shirou tulącego do siebie Derfa na środku ulicy i wydającego
przy tym nieprzyzwoite jęki ;P Arturia takich skłonności względem Excalibura nie przejawiała
:)
A co do Gilgamesha to jest to typ który jest gotów zabijać za to że ktoś się do niego
odezwał nie pytany więc podejrzewam że próba zagadania go na śmierć skończyła by się
bardzo szybko i bardzo krwawo...


Spoiler

I nie zapominaj o jego In Love With Your Carnage które okazywał działkom Zero XD "Ah the armies we will slaughter together"
Jest tylko jeden problem, jako super miecz, Excalibur jest pewnie niezniszczalny co oznacza że łaziłby za Gilgameshem i go ciągle nagabywał XD Biedaczysko pewnie by w końcu oszalał
http://www.youtube.com/watch?v=zinavOgfGtQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=hFPt5NuuzuM&feature=related

Dnia 05.03.2011 o 13:53, Karharot napisał:

Spoiler

Yup. Choć w porównaniu z tym w co pakuje go jego niechciany harem samo przeznaczenie
jest zwykłym spacerkiem w parku XD


Spoiler

Hmm... aż tak źle ^^; cóż gość przynajmniej ma dostateczną siłę ognia żeby bronić swego haremu. W sumie przypomina trochę Exodę C. Clawa z Shiny Dark Straszliwego Demon Lorda który gdy się zbudzi będzie plądrował niszczył i gwałcił świat... ale okazuje się że to sympatyczny i bardzo miły facet który woli wędkować XD

Dnia 05.03.2011 o 13:53, Karharot napisał:

Nie musisz, nie żałuję tego :)
<Czemu mam wrażenie że to oświadczenie bardziej niż cokolwiek innego może Hubiego
przekonać że naprawdę jest ze mną źle...>

Hmm narkomani też twierdzą że wcale nie są uzależnieni i są zadowoleni ze swego życia [mruczy pod nosem mając coraz gorsze przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery troche uczyniły ten post nieczytelnym, mam nadzieję, że sie połapiesz. :)

Dnia 02.03.2011 o 09:07, Karharot napisał:

Claymore c113
>

Spoiler

A więc Miria żyje i ma nowe przyjaciółki. Ciekawe jak się teraz rozwinie sytuacja
> w siedzibie organizacji, z jednej strony stracili całą swoją konwencjonalną ochronę a
> z drugiej szalony naukowiec już potwierdził że te trzy ożywione numery 1 są już aktywne
> i jedynym problemem jest ich niestabilność...


Spoiler

Ja osobiście zaczynam się w tym trochę gubić, możesz mi wytłumaczyć, proszę, jak to jest że Miria ożyła? Ten gościu ją wskrzesił, a potem ona używając swoich mocy telekinezy wpłyneła na inne wojowniczki aby ją słuchały? Bo wg. mnie tak to wygląda.


>
Spoiler


>Cokolwiek by nie mówić o Mirri i duchach

Dnia 02.03.2011 o 09:07, Karharot napisał:

to jeśli wśród ich nowych przeciwniczek będzie Teresa to zakończy się to totalną masakr,
tym bardziej jeśli coś pójdzie nie tak i te eksperymenty się przebudzą...


Spoiler

Jakich duchach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c113

Dnia 05.03.2011 o 20:26, Wintesun napisał:

Spoiler

Ja osobiście zaczynam się w tym trochę gubić, możesz mi wytłumaczyć, proszę, jak to jest że Miria ożyła? Ten gościu ją wskrzesił, a potem ona używając swoich mocy telekinezy wpłyneła na inne wojowniczki aby ją słuchały? Bo wg. mnie tak to wygląda.


Spoiler

Nie, ta wojowniczka którą ożywił ten naukowiec i której przyglądał się Rubel to była jakaś numer 1 która podobnie jak Miria zginęła w wyniku niezwykle brutalnych obrażeń. W późniejszej części chaptera okazało się jednak że Miria wcale nie zginęła - kiedy wojowniczki organizacji (albo przynajmniej spora część z nich) połapały się że Miria mogła je bez trudu pozabijać ale specjalnie starała się je jedynie czasowo unieszkodliwić to zaczęły mieć wątpliwości co do tego co jest grane i kiedy Miria padła ofiarą halucynacji i stało się oczywiste że przegra te wojowniczki spontanicznie podjęły decyzję aby sfingować jej śmierć i zaczęły ją atakować tak aby zadać jak największą ilość jak najgorzej wyglądających obrażeń jednocześnie unikając zadania jakichkolwiek śmiertelnych ciosów.

Dnia 05.03.2011 o 20:26, Wintesun napisał:

Spoiler

Jakich duchach?


Spoiler

Te siedem Claymorek ocalałych z północnej kampanii, czasami są określane jako "Ghosts" choć chyba tylko przez fanów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 07:39, Karharot napisał:

Dzięki Ci za wieści Hubi-dono, natychmiast zabieram się za czytanie :)

Spoiler

No, teraz pozostaje tylko czekać na następny chapter (Damnit ten gość zaczyna coraz lepiej posługiwać się cliffhangerami... na nasze, czytelników nieszczęście) Teraz tylko czy to Clocktower czy Rin i Saber...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 09:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No, teraz pozostaje tylko czekać na następny chapter (Damnit ten gość zaczyna coraz lepiej posługiwać się cliffhangerami...


Spoiler

Ja osobiście w przeciwieństwie do niego byłem całkiem zadowolony z tych super-chapterów w THoS i bardzo żałuję że zarzucił pisanie takowych :(

Dnia 06.03.2011 o 09:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Teraz tylko czy to Clocktower czy Rin i Saber...


Spoiler

Zastanawiam się co by było dla Shirou gorsze... XD Choć sądząc po zapowiedzi z początku chaptera że w następnym Shirou pokaże pełnię swoich bojowych umiejętności to będą to wrogowie. Mam nadzieję że jego Sekireiki jakoś go dogonią bo bardziej niż popisy badassostwa Shirou (które i tak nie mają szans dorównać temu co zrobił pod koniec THoS) interesuje mnie reakcja jego stadka na ten widok i wynikłe z ujawnienia istnienia magów wyjaśnienia które wreszcie dałyby porządną okazję do wprowadzenia Sekireiek w przeszłość ich Ashikabi''ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 10:12, Karharot napisał:

Spoiler

Ja osobiście w przeciwieństwie do niego byłem całkiem zadowolony z tych super-chapterów
w THoS i bardzo żałuję że zarzucił pisanie takowych :(


Spoiler

[kiwa głową] Cóż niestety dla nas musimy się pogodzić z obecnym stanem rzeczy T_T

Dnia 06.03.2011 o 10:12, Karharot napisał:

Spoiler

Zastanawiam się co by było dla Shirou gorsze... XD Choć sądząc po zapowiedzi z początku
chaptera że w następnym Shirou pokaże pełnię swoich bojowych umiejętności to będą to
wrogowie. Mam nadzieję że jego Sekireiki jakoś go dogonią bo bardziej niż popisy badassostwa
Shirou (które i tak nie mają szans dorównać temu co zrobił pod koniec THoS) interesuje
mnie reakcja jego stadka na ten widok i wynikłe z ujawnienia istnienia magów wyjaśnienia
które wreszcie dałyby porządną okazję do wprowadzenia Sekireiek w przeszłość ich Ashikabi''ego.


Spoiler

Hmm pytanie brzmi czy autor mówi nam prawdziwą prawdę, czy też kręci żebyśmy spodziewali się jednego, podczas gdy dostaniemy coś zupełnie innego. Przez chwilę nawet zastanawiałem się czy to co Shirou wyczuł to nie po prostu jakiś zwykły magi który się zaplątał do Shin Tokyo nie mając pojęcia o Shirou i tym wszystkim. Mało prawdopodobne, ale ja już nieco się poznałem na sadystycznych i krętackich autorach więc... Oczywiście istnieje też możliwość że to Rin i Saber, wkurzone Rin i Saber i Shirou będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje skille by PRZEŻYĆ Cóz autor praktycznie nawet tutaj zarzucił że jest pewne delikatne telepatyczne powiązanie między Ashikabi a Sekirei, całkiem możliwe że jego Sekirejki wyczują że coś jest nie tak i pognają za nim. Matsu ma dostęp do satelity więc... może nawet obserwowała jak Shirou idzie do składziku a potem czmycha w stronę miasta ?? Cóż jeśli się zdecyduje to coś czuję że będzie sporo opadniętych szczęk w Izumo Inn ^^; Swoją drogą, obstawiamy co zobaczyła Matsu ?? Ja obstawiam albo gębę Berserkera, albo uśmiech wkurzonej do granic wytrzymałości Rin XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c16

Dnia 06.03.2011 o 10:30, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Hmm pytanie brzmi czy autor mówi nam prawdziwą prawdę, czy też kręci żebyśmy spodziewali
się jednego, podczas gdy dostaniemy coś zupełnie innego.

Spoiler

Nigdy dotąd tego nie robił i w tych zapowiedziach mówił całkiem dosłownie o swoich zamiarach żeby otrzymać możliwe konstruktywne sugestie od czytelników a nie dzikie spekulacje (których i tak pewnie dostaje całą masę ;).

Dnia 06.03.2011 o 10:30, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Przez chwilę nawet zastanawiałem się czy to co Shirou wyczuł to nie po prostu jakiś zwykły magi który się zaplątał do hin Tokyo nie mając pojęcia o Shirou i tym wszystkim.


Spoiler

Taką możliwość też rozważałem (że mogłaby być to np. Aozaki Touko) ale potem przypomniałem sobie o tej zapowiedzi i przypuszczenia padły.

Dnia 06.03.2011 o 10:30, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Oczywiście istnieje też możliwość że to Rin i Saber, wkurzone Rin i Saber i Shirou będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje skille by PRZEŻYĆ


Spoiler

Nie, nienienienie. Jeśli Rin i Saber byłyby wkurzone jeszcze PRZED dowiedzeniem się o haremie Shirou to IF zakończyłby się w następnym chapterze XD

Dnia 06.03.2011 o 10:30, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóz autor praktycznie nawet tutaj zarzucił że jest pewne delikatne telepatyczne powiązanie między Ashikabi a Sekirei, całkiem możliwe że jego Sekirejki wyczują że coś jest nie tak i pognają za nim. Matsu ma dostęp do satelity więc... może nawet obserwowała jak Shirou idzie do składziku a potem czmycha w stronę miasta ??


Spoiler

Jeśli zorientowała się że coś kręci to mogła to zrobić. Żałowałem że tak łatwo mu poszło z Akitsu, liczyłem że lepiej potrafi wyczuć jego emocje (a propos Akitsu - jej komentarze przy tych scenach któr puściła Matsu mnie rozłożyły XD).

Dnia 06.03.2011 o 10:30, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż jeśli się zdecyduje to coś czuję że będzie sporo opadniętych szczęk w Izumo Inn ^^;


Spoiler

Dotąd autor nie przepuszczał okazji do wyciśnięcia pełnego efektu z takich scen więc naprawdę czekam z niecierpliwością na ten moment :)

Dnia 06.03.2011 o 10:30, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą, obstawiamy co zobaczyła Matsu ?? Ja obstawiam albo gębę Berserkera, albo uśmiech wkurzonej do granic wytrzymałości Rin XD


Spoiler

Ja też obstawiam Berserkera XD
Swoją drogą naprawdę współczuję Homurze - koszule go cisną i niedługo pracę straci a Shirou go posądza że się rozleniwił, biedactwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Freezing Ep 09
No wreszcie ta seria pokazuje że jest w niej coś więcej niż tona fanserwisu...

Spoiler


Choć, tak szczerze mówiąc, to wolę fanserwis od tej rzezi którą pokazali. Absorpcja ludzi, promienie laserowe, nadludzka prędkość...Novy to naprawdę mocne bestie. No i nie znoszę momentów gdy pojawia się nowa, całkiem charyzmatyczna postać która ginie w tym samym odcinku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 11:01, Karharot napisał:

In Flight c16

Spoiler

Nigdy dotąd tego nie robił i w tych zapowiedziach mówił całkiem dosłownie o swoich
zamiarach żeby otrzymać możliwe konstruktywne sugestie od czytelników a nie dzikie spekulacje
(których i tak pewnie dostaje całą masę ;).


Spoiler

Fakt, z drugiej strony nabywa nowe zdolności znęcania się nad czytelnikami więc kto wie... cóż na razie będę wierzył w jego szczerość i brak sadystycznych skłonności...

Dnia 06.03.2011 o 11:01, Karharot napisał:

Spoiler

Taką możliwość też rozważałem (że mogłaby być to np. Aozaki Touko) ale potem przypomniałem
sobie o tej zapowiedzi i przypuszczenia padły.


Spoiler

Cóż teoretycznie Shirou może po prostu zastosować atak wyprzedzający, zlokalizuje magi, uzna że to ktoś z Clocktower i że przyszedł po niego, zaatakuje i dopiero potem się okaże że magi o nim nie wiedział i nie przyszedł z rozkazów Stowarzyszenia.

Dnia 06.03.2011 o 11:01, Karharot napisał:

Spoiler

Nie, nienienienie. Jeśli Rin i Saber byłyby wkurzone jeszcze PRZED dowiedzeniem się
o haremie Shirou to IF zakończyłby się w następnym chapterze XD


Spoiler

Swoją drogą nie chciałbyś zobaczyć Miyi zastraszających Rin i Saber swoją Hanyą XD To byłby piękny widok, nie mogę się też doczekać Miyi i Shirou w duecie używających swojej Techniki Zastraszania, Sekirei uciekały by z Izumo inn drzwiami i oknami... o ile były by się w stanie ruszyć. Shirou w końcu będzie miał broń do przywoływania Yukari do porządku XD

Dnia 06.03.2011 o 11:01, Karharot napisał:

Spoiler

Jeśli zorientowała się że coś kręci to mogła to zrobić. Żałowałem że tak łatwo mu
poszło z Akitsu, liczyłem że lepiej potrafi wyczuć jego emocje (a propos Akitsu - jej
komentarze przy tych scenach któr puściła Matsu mnie rozłożyły XD).


Spoiler

Cóż Matsu jest sprytna, a że jest praktycznie jednoosobowym CIA to na pewno jest podejrzliwa. Może po całej sprawie poinformuje Shirou niewinnie że za każdym razem gdy ten wychodzi z Izumo Inn, ona wykorzystuje satelitę by go śledzić XD Co do Akitsu, cóż zrozumienie czy nie "Master''s orders are absolute." Ostatecznie sam Shirou stwierdził że Akitsu by nawet zginęła gdyby Shirou dał jej taki rozkaz. Swoją drogą znowu wraca temat niewolniczej rasy, to w jaki sposób Matsu opisywała lojalność i miłość Sekirei dla Ashikabi naprawdę mocno mi pachnie wymuszoną poprzez manipulowanie emocjami lojalnością. To mogło by też tłumaczyć niechęć wobec Akitsu, ona nie może być kontrolowana więc jest niebezpieczna, Sekirei mogą mieć to wpisane w swoje "bazowe programowanie" że ktoś taki jest niedopuszczalny

Dnia 06.03.2011 o 11:01, Karharot napisał:

Spoiler

Dotąd autor nie przepuszczał okazji do wyciśnięcia pełnego efektu z takich scen więc
naprawdę czekam z niecierpliwością na ten moment :)


Spoiler

Zdecydowanie, Uzume zawsze ma genialne reakcje, nie mogę się tego doczekać. Na początku pewnie będą się śmiać mówiąc że sobie z nich żartuje... ach zaprezentuje im kilka ze swych skilli. Ciekawe jak zareagują gdy w końcu opanuje i użyje Unlimited Blade Works XD

Dnia 06.03.2011 o 11:01, Karharot napisał:

Spoiler

Ja też obstawiam Berserkera XD
Swoją drogą naprawdę współczuję Homurze - koszule go cisną i niedługo pracę straci a
Shirou go posądza że się rozleniwił, biedactwo :(


Spoiler

Taaa para z ust, świecące się rządzą mordu oczy, a wszystko to otoczone aurą zła XD
Ech poczekaj aż biedak się dowie od Matsu że Shirou opanował Hanyę, albo gdy Shirou dowie się o drobnych zmianach w fizjonomii Homury XD Homura jest w kiepskiej sytuacji już teraz, dzięki Takami, pomyśl tylko o huraganie chaosu który się rozpęta później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować