Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

In Flight c16

Dnia 06.03.2011 o 11:28, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą nie chciałbyś zobaczyć Miyi zastraszających Rin i Saber swoją Hanyą XD


Spoiler

Jakoś wątpię czy osiągnęłoby to jakikolwiek efekt. Tak właściwie to jestem pewien że gdyby te dwie były poważnie nastawione do sprawy to nie przyniosłoby to żadnego efektu - Rin nawet przed pobytem w Closkwork Tower doświadczyła dość niebezpiecznych sytuacji żeby nie ugiąć się pod zagrożeniem zaś Saber... Cóż, sam wiesz że Saber nie takie istoty groziły nie mówiąc o tym że jest równie samobójczo niezdolna do ustąpienia przed zagrożeniem co Shirou i do tego co najmniej w tej samej klasie wagowej co Miya...

Dnia 06.03.2011 o 11:28, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą znowu wraca temat niewolniczej rasy, to w jaki sposób Matsu opisywała lojalność i miłość Sekirei dla Ashikabi naprawdę mocno mi pachnie wymuszoną poprzez manipulowanie emocjami lojalnością. To mogło by też tłumaczyć niechęć wobec Akitsu, ona nie może być kontrolowana więc jest niebezpieczna, Sekirei mogą mieć to wpisane w swoje "bazowe programowanie" że ktoś taki jest niedopuszczalny


Spoiler

Tyle że paradoksalnie to Akitsu jest najbardziej oddana i lojalna (i ma największe odchyły z tym że chce postrzegać Shirou jako dominującego partnera) podczas gdy cała reszta stadka co chwila ignoruje prośby i groźby Shirou od czasu do czasu usiłując nawet wydawać mu rozkazy całkowicie sprzeczne z jego życzeniami.

Dnia 06.03.2011 o 11:28, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ciekawe jak zareagują gdy w końcu opanuje i użyje Unlimited Blade Works XD


Spoiler

Pewnie podobnie jak Guiche XD

Dnia 06.03.2011 o 11:28, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Homura jest w kiepskiej sytuacji już teraz, dzięki Takami, pomyśl tylko o huraganie chaosu który się rozpęta później.


Spoiler

Cóż, przynajmniej Shirou przestanie go podejrzewać o chęć dobrania się do Takami i Yukari zacznie się bać o siebie (ach te rozkoszne niezręczne momenty które na nas czekają) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 11:50, Karharot napisał:

In Flight c16

Spoiler

Jakoś wątpię czy osiągnęłoby to jakikolwiek efekt. Tak właściwie to jestem pewien
że gdyby te dwie były poważnie nastawione do sprawy to nie przyniosłoby to żadnego efektu
- Rin nawet przed pobytem w Closkwork Tower doświadczyła dość niebezpiecznych sytuacji
żeby nie ugiąć się pod zagrożeniem zaś Saber... Cóż, sam wiesz że Saber nie takie istoty
groziły nie mówiąc o tym że jest równie samobójczo niezdolna do ustąpienia przed zagrożeniem
co Shirou i do tego co najmniej w tej samej klasie wagowej co Miya...


Spoiler

Taaa to byłby naprawdę rozkoszny pojedynek na siłę woli, Miya pewnie była by nieco zdruzgotana że coraz więcej pojawia się ludzi na których jej technika nie robi wrażenia, lub chcą ją kopiować "Do czego ten świat zmierza" normalnie, ciekawi mnie też reakcja Sekirei kiedy zobaczą że nie tylko Shirou nic sobie nie robi z straszliwej Hanyi, zaczną pewnie mruczeć o Potworach i substancjach w wodzie ;-) Gdyby były świadome że są kosmitami które przyleciały na Ziemię pewnie by się zaczęły zastanawiać "W co my się wpakowaliśmy" XD No i Matsu przestała by się dziwić czemu Shirou nie jest skłonny pakować się miedzy walczące partnerki XD

Dnia 06.03.2011 o 11:50, Karharot napisał:

Spoiler

Tyle że paradoksalnie to Akitsu jest najbardziej oddana i lojalna (i ma największe
odchyły z tym że chce postrzegać Shirou jako dominującego partnera) podczas gdy cała
reszta stadka co chwila ignoruje prośby i groźby Shirou od czasu do czasu usiłując nawet
wydawać mu rozkazy całkowicie sprzeczne z jego życzeniami.


Spoiler

Tyaaa i Matsu śmie twierdzić że gdyby Shirou wydał rozkaz to Sekirei by go zaakceptowały XD Swoją drogą co do Akitsu to ciekawie będzie gdy Shirou zacznie się wywiązywać z swych "obowiązków" jako partnera "Shirou-sama will you punish me ??" na bank padnie nie raz, już o tym że Matsu i Yukari będą chętne zarzucić Akitsu "materiały szkoleniowe" nie wspomnę. Ach Akitsu to zdecydowanie moja ulubiona Sekirei ^^ a jej reakcje na filmiki były zdecydowanie rozkoszne.

Dnia 06.03.2011 o 11:50, Karharot napisał:

Spoiler

Pewnie podobnie jak Guiche XD


Spoiler

Oj tak reakcja Guiche była epicka XD

Dnia 06.03.2011 o 11:50, Karharot napisał:

Spoiler

Cóż, przynajmniej Shirou przestanie go podejrzewać o chęć dobrania się do Takami i
Yukari zacznie się bać o siebie (ach te rozkoszne niezręczne momenty które na nas czekają)
XD


Spoiler

Rozkoszne Niezręczne Momenty swoją drogą, ale my tu mówimy o Shirou, SHIROU FOR GOD''S SAKE, facecie który przez dwa lata chodził z dwiema dziewczynami z których jedna nie miała absolutnie żadnych oporów przed zgwałceniem i molestowaniem drugiej. A najlepszym wypadku podejrzenia Shirou się jedynie poszerzą o jego własną osobę XD A ja już słyszę Tsukiumi pokrzykującą na Homurę jak to ten zmienił płeć by jeszcze mocniej zmolestować i wykorzystać Shirou XD Biedaka czekają ciężkie czasy. No i pomyśl jak biedny Shiina zareaguje, znalazł w końcu męskiego Role Model''a, a tu się okazuje że to kobieta, chłopak będzie zdruzgotany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c16

Dnia 06.03.2011 o 12:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Taaa to byłby naprawdę rozkoszny pojedynek na siłę woli, Miya pewnie była by nieco zdruzgotana że coraz więcej pojawia się ludzi na których jej technika nie robi wrażenia, lub chcą ją kopiować "Do czego ten świat zmierza" normalnie,


Spoiler

"Emiya-kun i ci jego znajomi :/"

Dnia 06.03.2011 o 12:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

ciekawi mnie też reakcja Sekirei kiedy zobaczą że nie tylko Shirou nic sobie nie robi z straszliwej Hanyi, zaczną pewnie mruczeć o Potworach i substancjach w wodzie ;-)


Spoiler

I reakcja Takami po spotkaniu z harpiami których życie zamierzała zmienić w piekło... Zwłaszcza po tym jak na jej oczach Karasuba usiłowałaby pokazać Saber czego to nie może jej zrobić swoim mieczem...

Dnia 06.03.2011 o 12:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No i Matsu przestała by się dziwić czemu Shirou nie jest skłonny pakować się miedzy walczące partnerki XD


Spoiler

Tak po prawdzie to w swoim ostatnim związku Shirou był częścią haremu a nie jego właścicielem więc zażegnywanie konfliktu pomiędzy Rin i jej przytulanką nie było jego obowiązkiem... Cóż, bądźmy litościwi i zostawmy mu jego iluzje XD

Dnia 06.03.2011 o 12:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Tyaaa i Matsu śmie twierdzić że gdyby Shirou wydał rozkaz to Sekirei by go zaakceptowały XD Swoją drogą co do Akitsu to ciekawie będzie gdy Shirou zacznie się wywiązywać z swych "obowiązków" jako partnera "Shirou-sama will you punish me ??" na bank padnie nie raz, już o tym że Matsu i Yukari będą chętne zarzucić Akitsu "materiały szkoleniowe" nie wspomnę.


Spoiler

Fakt, te dwie są wystarczająco zdeprawowane żeby się dobrze bawić przy rzeczach od których innym posiwiałyby włosy na głowie...

Dnia 06.03.2011 o 12:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ach Akitsu to zdecydowanie moja ulubiona Sekirei ^^ a jej reakcje na filmiki były zdecydowanie rozkoszne.


Spoiler

Przemyślenia Shirou na temat sceny:
I wasn''t quite sure what was happening to the female lead in this one and I had trouble believing that anyone could really enjoy what was being done to her, but from the expression on her face either she was an incredible actress or as depraved as they come.
I podsumowanie ze strony Akitsu:
"Ah," Akitsu chimed in. "I like that too,"
XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 13:01, Karharot napisał:

In Flight c16

Spoiler

"Emiya-kun i ci jego znajomi :/"


Spoiler

A jego Sekirei do siebie "musimy zewrzeć szyki, albo nam Shirou ukradną"

Dnia 06.03.2011 o 13:01, Karharot napisał:

Spoiler

I reakcja Takami po spotkaniu z harpiami których życie zamierzała zmienić w piekło...
Zwłaszcza po tym jak na jej oczach Karasuba usiłowałaby pokazać Saber czego to nie może
jej zrobić swoim mieczem...


Spoiler

Takami nie da się zastraszyć, nawet jeśli przeciwnik dysponuje przeważającą siłą ognia, a Karasuba... nie chcę nawet o tym myśleć, ale... co jeśli... co jeśli Karasuba stanie się Tsukuyomi for Saber ??

Dnia 06.03.2011 o 13:01, Karharot napisał:

Spoiler

Tak po prawdzie to w swoim ostatnim związku Shirou był częścią haremu a nie jego właścicielem
więc zażegnywanie konfliktu pomiędzy Rin i jej przytulanką nie było jego obowiązkiem...
Cóż, bądźmy litościwi i zostawmy mu jego iluzje XD


Spoiler

Cóż lubię o tym związku myśleć jako o wzajemnej współpracy z której każdy coś dostaje, ostatecznie zarówno Shirou jak i Saber są bojowo, skuteczniejsi od Rin, ale to ona ma manę i wiedzę którą się dzieli z Shirou ^^; Ale fakt Tohsaka Rins owns them all XD

Dnia 06.03.2011 o 13:01, Karharot napisał:

Spoiler

Fakt, te dwie są wystarczająco zdeprawowane żeby się dobrze bawić przy rzeczach od
których innym posiwiałyby włosy na głowie...


Spoiler

Taa i jestem pewien że zaraz zaczną manipulować i demoralizować Akitsu opowiadając jej o pozycjach i działaniach które zaakcentowały by jej wiernopoddańczość względem Shirou XD Biedny chłopak, jego perspektywy na przyszłość nie są wiele lepsze od Homury.

Dnia 06.03.2011 o 13:01, Karharot napisał:

Spoiler

Przemyślenia Shirou na temat sceny:
I wasn''t quite sure what was happening to the female lead in this one and I had trouble
believing that anyone could really enjoy what was being done to her, but from the expression
on her face either she was an incredible actress or as depraved as they come.


I podsumowanie ze strony Akitsu:
"Ah," Akitsu chimed in. "I like that too,"
XD


Spoiler

Idę o zakład że Shirou w głębi swojej podświadomości już wrzeszczy z przerażenia XD Nie odczuwa jeszcze tego w świadomości bo jego umysł jest zbyt przerażony tą wizją by dopuścić możliwość je istnienia... z drugiej strony jak do tej pory Shirou był bardzo skłonny spełniać zachcianki Akitsu... ciekawe czy się złamie i spełni jej pragnienia... no i ciekawi mnie czy Akitsu się to podoba bo myśli że to udowodni jej wierność wobec Shirou... czy też naprawdę marzy o tym by robił z nią takie rzeczy XD Oj będzie mordowanie niewinnych
Swoją drogą... czy tylko mi się wydaje czy gdy Shirou sie obudził Akitsu po raz pierwszy, jako pierwsza powiedziała "Good Morning" Fufu jest postęp, jest postęp i nawet kładzie dłoń na jego piersi Fufufufu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c16

Dnia 06.03.2011 o 13:17, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

a Karasuba... nie chcę nawet o tym myśleć, ale... co jeśli... co jeśli Karasuba stanie się Tsukuyomi for Saber ??


Spoiler

Myślę że już doszliśmy do tego iż Karasuba jest Blood Knightką a nie Psycho Lesbian :) Karasuba już ma kogoś kto jest od niej silniejszy i kogo lubi prowokować, nie wygląda jednak na to żeby miała względem Miyi też jakieś.. inne intencje więc nie sądzę żeby nagle odkryła takowe względem Saber :)

Dnia 06.03.2011 o 13:17, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż lubię o tym związku myśleć jako o wzajemnej współpracy z której każdy coś dostaje, ostatecznie zarówno Shirou jak i Saber są bojowo, skuteczniejsi od Rin, ale to ona ma manę i wiedzę którą się dzieli z Shirou ^^; Ale fakt Tohsaka Rins owns them all XD


Spoiler

Tohsaka ma przede wszystkim dominującą osobowość i tendencję do sięgania po to czego pragnie, jeśli połączy się to z faktem że Shirou i Saber potrzebowali jej pomocy nie tylko przy swojej pierwszej randce ale także przy traceniu dziewictwa to chyba jasnym jest kto przewodził w tym związku XD

Dnia 06.03.2011 o 13:17, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Taa i jestem pewien że zaraz zaczną manipulować i demoralizować Akitsu opowiadając jej o pozycjach i działaniach które zaakcentowały by jej wiernopoddańczość względem Shirou XD Biedny chłopak, jego perspektywy na przyszłość nie są wiele lepsze od Homury.


Spoiler

Zwłaszcza jeśli przy pierwszym spotkaniu z byłymi dziewczynami Shirou Akitsu przedstawi im się jako "Sex Slave", niezależnie od tego czy reakcją Tohsaki będzie rzucenie całej garści klejnotów czy też atak śmiechu i szydzenie z Shirou przez resztę jego życia to biedny Emiya-kun zapłaci za to wielkim cierpieniem ;P

Dnia 06.03.2011 o 13:17, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Idę o zakład że Shirou w głębi swojej podświadomości już wrzeszczy z przerażenia XD Nie odczuwa jeszcze tego w świadomości bo jego umysł jest zbyt przerażony tą wizją by dopuścić możliwość je istnienia... z drugiej strony jak do tej pory Shirou był bardzo skłonny spełniać zachcianki Akitsu... ciekawe czy się złamie i spełni jej pragnienia...


Spoiler

Miejmy nadzieję że dojdzie do wniosku iż należy Akitsu przekonać żeby była nieco bardziej pewna siebie i żeby nie musiała podkreślać swojego oddania w ten sposób. Oczywiście zawsze jest szansa że okaże się iż Akitsu naprawdę lubi tego typu rzeczy a wtedy Shirou będzie miał przerąbane XD

Dnia 06.03.2011 o 13:17, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą... czy tylko mi się wydaje czy gdy Shirou sie obudził Akitsu po raz pierwszy, jako pierwsza powiedziała "Good Morning" Fufu jest postęp, jest postęp i nawet kładzie dłoń na jego piersi Fufufufu ^^


Spoiler

Taa, za 10 lat może go nawet pocałuje <usiłuje udawać że się czerwieni na tą myśl> XD
W porównaniu z całą resztą jego haremu (za wyjątkiem Homury) Akitsu zachowuje się niemal niepokojąco przyzwoicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 17:16, necron1501 napisał:

Zna ktoś Rio Rainbow Gate?
; Niby winter season ale jakoś nie widziałem za dużo opinii.


Bo nie o czym pisać... nawet od fabule ,więc serii nie polecam xp

IS #9

Spoiler

Char przewraca się się w grobie xD

Swoją drogą to ten Akatsubaki przypomina mi trochę Aegissa z Gundam SEED''a xD



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 18:43, MisticGohan_MODED napisał:

IS #9

Spoiler

Char przewraca się się w grobie xD



Spoiler

Tia... Jestem ciekaw, jak się zakończy to anime, prawdę mówiąc chciałbym by był drugi sezon, jeśli nic nie zostanie wyjaśnione co, z kim, dlaczego itd. ;)
Ale fakt, faktem, biedny Char... jest najlepsza z całej tej piątki a tutaj ma ciężkich przeciwników.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 15:05, Karharot napisał:

In Flight c16

Spoiler

Myślę że już doszliśmy do tego iż Karasuba jest Blood Knightką a nie Psycho Lesbian
:) Karasuba już ma kogoś kto jest od niej silniejszy i kogo lubi prowokować, nie wygląda
jednak na to żeby miała względem Miyi też jakieś.. inne intencje więc nie sądzę żeby
nagle odkryła takowe względem Saber :)

Spoiler

Lepiej dmuchać na zimne [mruczy pod nosem i nadal się martwi]Mówie ci, lepiej bądźmy ostrożni bo to się może źle skończyć.

Dnia 06.03.2011 o 15:05, Karharot napisał:

Spoiler

Tohsaka ma przede wszystkim dominującą osobowość i tendencję do sięgania po to czego
pragnie, jeśli połączy się to z faktem że Shirou i Saber potrzebowali jej pomocy nie
tylko przy swojej pierwszej randce ale także przy traceniu dziewictwa to chyba jasnym
jest kto przewodził w tym związku XD


Spoiler

No niby tak, ale nie zapominaj że sama była mocno zawstydzona i nieprzygotowana gdy sama owo dziewictwo z Shirou traciła... no i te rozkoszne zaprzeczenia gdy Lancer zachwalał jaki to w niej Shirou zabujany XD Widać dziewczyna dobrze sobie radzi tylko wtedy gdy coś takiego nie dotyczy jej osobiście.

Dnia 06.03.2011 o 15:05, Karharot napisał:

Spoiler

Zwłaszcza jeśli przy pierwszym spotkaniu z byłymi dziewczynami Shirou Akitsu przedstawi
im się jako "Sex Slave", niezależnie od tego czy reakcją Tohsaki będzie rzucenie całej
garści klejnotów czy też atak śmiechu i szydzenie z Shirou przez resztę jego życia to
biedny Emiya-kun zapłaci za to wielkim cierpieniem ;P


Spoiler

Cóż wszystko zależy od tego w jakim stanie emocjonalnym będzie Rin, wiesz tak sobie właśnie uświadomiłem że obecna sytuacja w jakiej jest Shirou jest wręcz doskonałą ustawką do powtórki tego co się zdarzyło w THoS gdy Louise i Siesta przyjechały do Albionu szukać Shirou... oj pójdą Eldritch zabawki w ruch...

Dnia 06.03.2011 o 15:05, Karharot napisał:

Spoiler

Miejmy nadzieję że dojdzie do wniosku iż należy Akitsu przekonać żeby była nieco bardziej
pewna siebie i żeby nie musiała podkreślać swojego oddania w ten sposób. Oczywiście zawsze
jest szansa że okaże się iż Akitsu naprawdę lubi tego typu rzeczy a wtedy Shirou będzie
miał przerąbane XD


Spoiler

E tam zaraz przerąbane, ostatecznie on będzie Masterem w tej sytuacji więc nie musi się martwić o to że na Nim wykorzystane zostaną co poniektóre urządzonka które Yukari kupiła XD Hehe Shirou będzie jak angielskie damy z czasów wiktoriańskich którym radzono by podczas seksu zamykały oczy i myślały "Za Anglię!!" Seriously durne podejście do seksu swoją drogą [mruczy na boku] zamknie oczy i "Za szczęście Akitsu" XD Problemy zaczną się gdy o całej sprawie dowie się Matsu i zechce spróbować swoich sił jako Masterka...

Dnia 06.03.2011 o 15:05, Karharot napisał:

Spoiler

Taa, za 10 lat może go nawet pocałuje <usiłuje udawać że się czerwieni na tą myśl>
XD
W porównaniu z całą resztą jego haremu (za wyjątkiem Homury) Akitsu zachowuje się niemal
niepokojąco przyzwoicie :)


Spoiler

Naaah 10 lat to nie, 10 miesięcy szybciej XD Haha Akitsu to cały zestaw rozkosznych paradoksów, bo faktycznie zachowuje się przyzwoicie... gdy nie bierzesz pod uwagi jej ciuchów, jej przyzwyczajeń w przebieraniu, jej tekstów o byciu sex-slavem, jej fascynacji BDSMl że o majteczkach nie wspomnę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie trzy małe pytanka.

1. Kiedy możemy się spodziewać 3 filmu z serii Rebuild of Evangelion (zapewne jeszcze nie w tym roku)?
2. Czym ma być ten nowy film FMA?
3. Wiadomo już mniej więcej kiedy dostaniemy kolejny ep. Hellsing Ultimate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IS #9

Spoiler

Char przewraca się się w grobie xD


Dnia 06.03.2011 o 18:47, Piotrbov napisał:

Spoiler

Tia... Jestem ciekaw, jak się zakończy to anime, prawdę mówiąc chciałbym by był drugi
sezon, jeśli nic nie zostanie wyjaśnione co, z kim, dlaczego itd. ;)
Ale fakt, faktem, biedny Char... jest najlepsza z całej tej piątki a tutaj ma ciężkich
przeciwników.


Spoiler

Taaaa... nie ma lekko :] Trza iść na całość xD



Beelzebub #8
Spoiler

OgaxKunieda xD Tworzyliby świetną parę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c16

Dnia 06.03.2011 o 18:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Lepiej dmuchać na zimne [mruczy pod nosem i nadal się martwi]Mówie ci, lepiej bądźmy ostrożni bo to się może źle skończyć.


Spoiler

Nah. Nie wierzę żeby było aż tak źle. Ja nawet lubię Karasubę, w porównaniu z co poniektórymi innymi Blood Knightami (np. Ophelią) jest całkiem przewidywalna i stabilna :)

Dnia 06.03.2011 o 18:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No niby tak, ale nie zapominaj że sama była mocno zawstydzona i nieprzygotowana gdy sama owo dziewictwo z Shirou traciła...


Spoiler

Co nie zmienia faktu że sama to zaproponowała i doprowadziła do skutku pomimo braku pomocy ze strony ogłupiałego Shirou XD

Dnia 06.03.2011 o 18:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

no i te rozkoszne zaprzeczenia gdy Lancer zachwalał jaki to w niej Shirou zabujany XD Widać dziewczyna dobrze sobie radzi tylko wtedy gdy coś takiego nie dotyczy jej osobiście.


Spoiler

Cóż, w końcu Tohsaka to tsundere więc nie powinno to nas dziwić, zaś co do Lancera to po prostu nie miała żadnego sposobu aby się mu odgryźć (jakoś nie widzę go panikującego pod sugestiami które u Shirou wywoływały atak serca) XD

Dnia 06.03.2011 o 18:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż wszystko zależy od tego w jakim stanie emocjonalnym będzie Rin, wiesz tak sobie właśnie uświadomiłem że obecna sytuacja w jakiej jest Shirou jest wręcz doskonałą ustawką do powtórki tego co się zdarzyło w THoS gdy Louise i Siesta przyjechały do Albionu szukać Shirou... oj pójdą Eldritch zabawki w ruch...


Spoiler

Taaa. Problem w tym że w tym wypadku żadna z byłych dziewczyn nie może zostać zakwalifikowana jako comic relief i powstała sytuacja może bardziej przypominać to co by się stało gdyby zamiast Siesty (ale wciąż motywowana zazdrością) do Albionu przybyła Karin the Heavy Wind...

Dnia 06.03.2011 o 18:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

E tam zaraz przerąbane, ostatecznie on będzie Masterem w tej sytuacji więc nie musi się martwić o to że na Nim wykorzystane zostaną co poniektóre urządzonka które Yukari kupiła XD


Spoiler

To jest pewna ulga ale niewielka. Osobiście nie miałbym najmniejszej ochoty poddawać swojej dziewczyny torturom, nawet gdyby owa dziewczyna czerpała z nich przyjemność...

Dnia 06.03.2011 o 18:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Hehe Shirou będzie jak angielskie damy z czasów wiktoriańskich którym radzono by podczas seksu zamykały oczy i myślały "Za Anglię!!" Seriously durne podejście do seksu swoją drogą [mruczy na boku] zamknie oczy i "Za szczęście Akitsu" XD

Spoiler

Szczęście Akitsu My Ass, nikogo tą wymówką nie oszukasz XD

Dnia 06.03.2011 o 18:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Problemy zaczną się gdy o całej sprawie dowie się Matsu i zechce spróbować swoich sił jako Masterka...


Spoiler

<Karharot-tan czuje się zbyt wstrząśnięty na samą myśl o tym aby zdobyć się na jakikolwiek komentarz>

Dnia 06.03.2011 o 18:50, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Haha Akitsu to cały zestaw rozkosznych paradoksów, bo faktycznie zachowuje się przyzwoicie... gdy nie bierzesz pod uwagi jej ciuchów, jej przyzwyczajeń w przebieraniu, jej tekstów o byciu sex-slavem, jej fascynacji BDSMl że o majteczkach nie wspomnę XD


Spoiler

Majteczki akurat są raczej niezamierzone XD Shirou cały czas komentuje że te jej pauzy przed mówieniem wynikają z jej chęci do okazania respektu i uległości ale ja osobiście odnoszę wrażenie że większość umysłu Akitsu jest zawsze zaangażowana w coś innego niż analizowanie i spamiętywanie otoczenia (bardziej precyzyjnie analizowanie i spamiętywanie jakiegokolwiek fragmentu otoczenia który nie nazywa się Emiya Shirou) i po prostu nie przywiązuje wagi do nieistotnych detali ;) A co do faktu że używa łańcucha zamiast guzików/stanika to winiłbym za to Yukari, tak samo jej zainteresowanie BDSM i chęć zostania sex-slavem jest bez wątpienia wynikiem szybkiego prania mózgu jakie odstawiła na Akitsu sperviona siostrzyczka Shirou XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 19:44, Karharot napisał:

In Flight c16

Spoiler

Nah. Nie wierzę żeby było aż tak źle. Ja nawet lubię Karasubę, w porównaniu z co poniektórymi
innymi Blood Knightami (np. Ophelią) jest całkiem przewidywalna i stabilna :)


Spoiler

Taaak, w porównaniu z taką Tsukuyomi też, ostatecznie Karasuba chce TYLKO zabijać, a nie molestować i gwałcić przed tym...

Dnia 06.03.2011 o 19:44, Karharot napisał:

Spoiler

Co nie zmienia faktu że sama to zaproponowała i doprowadziła do skutku pomimo braku
pomocy ze strony ogłupiałego Shirou XD


Spoiler

True enough... cóż to akurat zasługa siły jej charakteru, jak wtedy gdy w szkole Rider włączyło Blood Fort Andromeda i Tohsaka starała się utrzymać spokój mimo że to co tam widziała skręcało ją w środku.

Dnia 06.03.2011 o 19:44, Karharot napisał:

Spoiler

Cóż, w końcu Tohsaka to tsundere więc nie powinno to nas dziwić, zaś co do Lancera
to po prostu nie miała żadnego sposobu aby się mu odgryźć (jakoś nie widzę go panikującego
pod sugestiami które u Shirou wywoływały atak serca) XD


Spoiler

Zdecydowanie, swoją drogą taka ciekawostka z Persony 3, gdzie jedną z Person był właśnie Cu Chulainn, kojarzysz z jego opisu tą Scathach która go trenowała ?? Według Persony gdy kończył trening Scathach obdarzyła go, tu cytuje, "Przyjaźnią swych Ud" XD

Dnia 06.03.2011 o 19:44, Karharot napisał:

Spoiler

Taaa. Problem w tym że w tym wypadku żadna z byłych dziewczyn nie może zostać zakwalifikowana
jako comic relief i powstała sytuacja może bardziej przypominać to co by się stało gdyby
zamiast Siesty (ale wciąż motywowana zazdrością) do Albionu przybyła Karin the Heavy
Wind...


Spoiler

[z jego gardła wydobywa się cichy pisk zgrozy] Cóż pozostaje mieć nadzieję że Saber przyjmie to wszystko z względnym spokojem i zdecyduje że wyżyje się na nim Dopiero podczas sparringu, wtedy będzie tylko musiał uciekać przed rzucającą zaklęcia Tohsaką, z Reinforcementem powinien jakoś przeży... [ przypomina sobie że Tohsace udało się zabić Berserkera...] Pozostaje mieć NADZIEJĘ

Dnia 06.03.2011 o 19:44, Karharot napisał:

Spoiler

To jest pewna ulga ale niewielka. Osobiście nie miałbym najmniejszej ochoty poddawać
swojej dziewczyny torturom, nawet gdyby owa dziewczyna czerpała z nich przyjemność...


Spoiler

Cóż nieco źle rozumiesz BDSM, chociaż ból jest zapewne częścią, to jednak w tutaj istotny jest aspekt psychiczny, w BDSM ważne jest nie zadawanie cierpień partnerowi, ale dominacja psychiczna, ważna jest kontrola którą się wywiera na partnera. To właśnie ta władza nad partnerem, lub w przypadku passive partnerów bycie pod władzą jest źródłem seksualnej przyjemności. Świadomość że partner ma nad tobą pełną kontrolę i może z tobą zrobić o zechce potrafi być mocno podniecająca. No i jest motyw Bezpiecznych Słów, czyli swoistego hasła które przerywa zabawę. Z tego co się orientuję to tylko Gor-owcy (od cyklu książek Gor) nie stosują tej praktyki [patrzy się Karharotowi w oczy] Nie pytaj.

Dnia 06.03.2011 o 19:44, Karharot napisał:

Spoiler

Szczęście Akitsu My Ass, nikogo tą wymówką nie oszukasz XD


Spoiler

A czy ja próbuję XD Poza tym naprawdę mi zależy na jej szczęściu to takie kochane stworzonko ^^

Dnia 06.03.2011 o 19:44, Karharot napisał:

Spoiler

<Karharot-tan czuje się zbyt wstrząśnięty na samą myśl o tym aby zdobyć się na
jakikolwiek komentarz>


Spoiler

Whoops... I think I broke him ^^; Better fetch the Brain Bleach...

Dnia 06.03.2011 o 19:44, Karharot napisał:

Spoiler

Majteczki akurat są raczej niezamierzone XD Shirou cały czas komentuje że te jej pauzy
przed mówieniem wynikają z jej chęci do okazania respektu i uległości ale ja osobiście
odnoszę wrażenie że większość umysłu Akitsu jest zawsze zaangażowana w coś innego niż
analizowanie i spamiętywanie otoczenia (bardziej precyzyjnie analizowanie i spamiętywanie
jakiegokolwiek fragmentu otoczenia który nie nazywa się Emiya Shirou) i po prostu nie
przywiązuje wagi do nieistotnych detali ;) A co do faktu że używa łańcucha zamiast guzików/stanika
to winiłbym za to Yukari, tak samo jej zainteresowanie BDSM i chęć zostania sex-slavem
jest bez wątpienia wynikiem szybkiego prania mózgu jakie odstawiła na Akitsu sperviona
siostrzyczka Shirou XD


Spoiler

Akitsu - Completely Pwned by the Sahashi Siblings XD Ech naprawdę nie mogę się doczekać aż cały ten chaos zobaczą Saber i Rin, ich miny będą wprost przecudowne XD Taa w porównaniu z całym otaczającym ją światem Shirou o wiele bardziej interesujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna gdzieś znaleźć wersje Clannad bez angielskich napisów, bo wszędzie są nakładanie na nie polskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie? Ja tam mam wersję w 1080p z angielskimi napisami, bez żadnych problemów. Co prawda waży 27 giga. :P Linka tutaj z wiadomych powodów nie podam, ale na GS są inne sposoby kontaktu. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 20:39, Orion napisał:

Czy mozna gdzieś znaleźć wersje Clannad bez angielskich napisów, bo wszędzie są nakładanie
na nie polskie?


Przejrzyj strony subberów. W ogóle tak mi się przypomnialo, ciekawe jak tam psotęp dubbingowania Clannada na ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 23:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Przejrzyj strony subberów. W ogóle tak mi się przypomnialo, ciekawe jak tam psotęp dubbingowania
Clannada na ang.

[Hubi podchodzi spokojnie i z uśmiechem którego nie powstydziła by się Tohsaka w momencie swej największej żądzy mordu pyta] A czemuż to interesowało by cię dubbingowanie Clannada [zza pleców Hubiego dobiega warkot, podejrzanie podobny do odgłosu wydawanego przez piły mechaniczne]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować