Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2011 o 23:27, Ichibanboshi-kun napisał:

W ogóle tak mi się przypomnialo, ciekawe jak tam psotęp dubbingowania
Clannada na ang.

Wierz mi. Nie chcesz wiedzieć jak to brzmi. Przytoczę ci tylko to co wyczytałem na jednym z for i lepiej bym tego nie ujął: Kyou sounds like a stuck-up 40 year old women and Youhei sounds like a 12 year old…
Nie wspominając już o wymowie nazwisk. Angielski dub jest żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c16

Dnia 06.03.2011 o 20:24, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Zdecydowanie, swoją drogą taka ciekawostka z Persony 3, gdzie jedną z Person był właśnie Cu Chulainn, kojarzysz z jego opisu tą Scathach która go trenowała ?? Według Persony gdy kończył trening Scathach obdarzyła go, tu cytuje, "Przyjaźnią swych Ud" XD


Spoiler

Bardzo interesujący eufemizm XD
Swoją drogą Cu Chulainn jest zadziwiająco popularny w Japonii, to nieco dziwne kiedy o istnieniu Irlandzkiego bohatera europejczyk dowiaduje się za pośrednictwem gier z drugiego końca świata :)

Dnia 06.03.2011 o 20:24, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

[z jego gardła wydobywa się cichy pisk zgrozy] Cóż pozostaje mieć nadzieję że Saber przyjmie to wszystko z względnym spokojem i zdecyduje że wyżyje się na nim Dopiero podczas sparringu,


Spoiler

Cały czas trochę liczę na to że Saber przyjmie to ze swoim stoicyzmem ale z drugiej strony naprawdę interesująca byłaby scenka w której haremik Shirou zobaczyłby jeden z bardziej "intensywnych" treningów prowadzonych przez Saber ^^

Dnia 06.03.2011 o 20:24, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

wtedy będzie tylko musiał uciekać przed rzucającą zaklęcia Tohsaką, z Reinforcementem powinien jakoś przeży... [ przypomina sobie że Tohsace udało się zabić Berserkera...] Pozostaje mieć NADZIEJĘ


Spoiler

[Kiwa głową] Nadzieja to dobra rzecz.

Dnia 06.03.2011 o 20:24, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż nieco źle rozumiesz BDSM, chociaż ból jest zapewne częścią, to jednak w tutaj istotny jest aspekt psychiczny, w BDSM ważne jest nie zadawanie cierpień partnerowi, ale dominacja psychiczna, ważna jest kontrola którą się wywiera na partnera. To właśnie ta władza nad partnerem, lub w przypadku passive partnerów bycie pod władzą jest źródłem seksualnej przyjemności. Świadomość że partner ma nad tobą pełną kontrolę i może z tobą zrobić o zechce potrafi być mocno podniecająca. No i jest motyw Bezpiecznych Słów, czyli swoistego hasła które przerywa zabawę.


Spoiler

Hmm? No proszę, człowiek ciągle się uczy czegoś nowego. Still not my thing but at least it''s no longer as squicky. Dzięki za wyjaśnienia :)

Dnia 06.03.2011 o 20:24, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Z tego co się orientuję to tylko Gor-owcy (od cyklu książek Gor) nie stosują tej praktyki [patrzy się Karharotowi w oczy] Nie pytaj.


Spoiler

Gor powiadasz? Trza zapamiętać żeby przy każdym wyszukiwaniu w googlach dodawać na końcu "-gor" (internet to straszne miejsce i lepiej się zabezpieczyć niż (ponownie :/) trafić na coś niepożądanego).

Dnia 06.03.2011 o 20:24, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A czy ja próbuję XD Poza tym naprawdę mi zależy na jej szczęściu to takie kochane stworzonko ^^


Spoiler

Święta prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 06:41, Karharot napisał:

In Flight c16

Spoiler

Bardzo interesujący eufemizm XD
Swoją drogą Cu Chulainn jest zadziwiająco popularny w Japonii, to nieco dziwne kiedy
o istnieniu Irlandzkiego bohatera europejczyk dowiaduje się za pośrednictwem gier z drugiego
końca świata :)


Spoiler

Wiem też mi się bardzo spodobał ^^
Cóż trzeba się jednak ograniczyć do poznania go, a nie czerpania wiedzy o nim od japończyków. Gdybyśmy tak robili to Hitler byłby Super Saiyanem a Anglia i Watykan prowadzili by wojny za pomocą nieludzkich potworów XD

Dnia 07.03.2011 o 06:41, Karharot napisał:

Spoiler

Cały czas trochę liczę na to że Saber przyjmie to ze swoim stoicyzmem ale z drugiej
strony naprawdę interesująca byłaby scenka w której haremik Shirou zobaczyłby jeden z
bardziej "intensywnych" treningów prowadzonych przez Saber ^^


Spoiler

Cóż teoretycznie dla nich Saber byłaby na poziomie Miyi, któa i tak całego swojego powera jeszcze nie pokazała. Chowali by się przed Saber za dowolnie stojącymi osłonami terenowymi, głównie za Shirou XD

Dnia 07.03.2011 o 06:41, Karharot napisał:

Spoiler

[Kiwa głową] Nadzieja to dobra rzecz.


Spoiler

Ale tylko wtedy kiedy działa [przełyka ślinę]

Dnia 07.03.2011 o 06:41, Karharot napisał:

Spoiler

Hmm? No proszę, człowiek ciągle się uczy czegoś nowego. Still not my thing but at
least it''s no longer as squicky. Dzięki za wyjaśnienia :)


Spoiler

Też w większości za tym nie przepadam, a spora część sprzętu używana... powiedzmy że wywraca żołądek na lewą stronę, ale to jak z homoseksualistami, nie jest to nic złego pomimo ogólnej opinii społeczeństwa bo zgadzają się na to obie uczestniczące osoby.

Dnia 07.03.2011 o 06:41, Karharot napisał:

Spoiler

Gor powiadasz? Trza zapamiętać żeby przy każdym wyszukiwaniu w googlach dodawać na
końcu "-gor" (internet to straszne miejsce i lepiej się zabezpieczyć niż (ponownie :/)
trafić na coś niepożądanego).


Spoiler

Naah nie tak źle, to po prostu świat z marzeń szowinistów gdzie kobiety nie dość że nie protestują że się je gwałci, ale na dodatek to lubią... seriously weird stuff...

Dnia 07.03.2011 o 06:41, Karharot napisał:

Spoiler

Święta prawda :)


Spoiler

Martwi mnie tylko jedno... czego złapie się Kazehana gdy dołączy do haremu, jak już Shirou mówił, kończyny mu się skończyły XD Miejmy nadzieję że In Flight nie skończy się zaraz po przyłączeniu Kazehany po tym jak w nocy udusiła go swoimi... Atutami ułożonymi wygodnie na jego twarzy XD



Ach zapomniałby, spójrz czego Internet się dopuścił
http://img2.gelbooru.com//images/892/5954d4c5b4aa8e9112844b2598515126.jpg
http://img4.gelbooru.com//images/892/68439405ad0717f516b3a6eaffe4634c.png?1092378
http://img4.gelbooru.com//images/892/78bd19b0b7cb533a406af8f3f2189529.jpg
Pokazywałem ci to może
http://danbooru.donmai.us/post/show/483344/4koma-comic-emiya_shirou-fate-stay_night-fujimura_#image
http://danbooru.donmai.us/post/show/483346/4koma-blush-comic-embarrassed-emiya_shirou-fate-st#image

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c16

Dnia 07.03.2011 o 15:04, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż trzeba się jednak ograniczyć do poznania go, a nie czerpania wiedzy o nim od japończyków. Gdybyśmy tak robili to Hitler byłby Super Saiyanem a Anglia i Watykan prowadzili by wojny za pomocą nieludzkich potworów XD


Spoiler

I armii nastoletnich zakonnic (władających papistowską magią) XD

Dnia 07.03.2011 o 15:04, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż teoretycznie dla nich Saber byłaby na poziomie Miyi, któa i tak całego swojego powera jeszcze nie pokazała. Chowali by się przed Saber za dowolnie stojącymi osłonami terenowymi, głównie za Shirou XD


Spoiler

Za wyjątkiem Musubi która dostała by swojego battlegazmu i zaczęła błagać Saber o lekcje lub pojedynek XD

Dnia 07.03.2011 o 15:04, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Też w większości za tym nie przepadam, a spora część sprzętu używana... powiedzmy że wywraca żołądek na lewą stronę, ale to jak z homoseksualistami, nie jest to nic złego pomimo ogólnej opinii społeczeństwa bo zgadzają się na to obie uczestniczące osoby.


Spoiler

Dokładnie ta sama zasada - tak długo jak robią to z własnej woli i nie włączają w to niezainteresowanych osób trzecich to jest to w porządku.

Dnia 07.03.2011 o 15:04, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Martwi mnie tylko jedno... czego złapie się Kazehana gdy dołączy do haremu,


Spoiler

Shirou też się tym martwi, i nie byłbym taki pewien czy głowa jest tym o co najbardziej się boi...

Dnia 07.03.2011 o 15:04, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

jak już Shirou mówił, kończyny mu się skończyły XD Miejmy nadzieję że In Flight nie skończy się zaraz po przyłączeniu Kazehany po tym jak w nocy udusiła go swoimi... Atutami ułożonymi wygodnie na jego twarzy XD


Spoiler

Przy odrobinie szczęścia Kazehanę da się przekonać żeby noc spędzała upijając się wspólnie z Uzume. Oczywiście potem Shirou będzie się budził zarówno z Kazehaną jak i z Uzume dodanymi do stosu ciał no ale przynajmniej przez pierwszą połowę nocy będzie mógł oddychać spokojnie XD

Dnia 07.03.2011 o 15:04, Hubi_Koshi napisał:

WTF? <kręci głową> Widzę że nawet popapranej maskotce udało się znaleźć swoich fanów, co to się z tym światem dzieje...

Dnia 07.03.2011 o 15:04, Hubi_Koshi napisał:

That makes no sense...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 18:06, Karharot napisał:

In Flight c16

Spoiler

I armii nastoletnich zakonnic (władających papistowską magią) XD


Spoiler

Że o oddziałach słodkich i zabójczych robo-girls nie wspomnimy, a Wielkie Roboty to oczywiście chowają się za wieżowcami gdy im ludzie zdjęcia próbują robić dlatego nie ma ich w mediach XD

Dnia 07.03.2011 o 18:06, Karharot napisał:

Spoiler

Za wyjątkiem Musubi która dostała by swojego battlegazmu i zaczęła błagać Saber o
lekcje lub pojedynek XD


Spoiler

"Breath Musubi, Breath" Ta dziewczyna w dość szybkim tempie straciła by przytomność z radości, tyle power-housów dookoła niej XD

Dnia 07.03.2011 o 18:06, Karharot napisał:

Spoiler

Dokładnie ta sama zasada - tak długo jak robią to z własnej woli i nie włączają w
to niezainteresowanych osób trzecich to jest to w porządku.


Spoiler

Zdecydowanie osób trzecich [kiwa głową] Aż się przypomina scena z Eurotripa gdzie facet zaszedł do klubu S&M zaczęły go tam opieszczać i całować śliczne dziewczyny, posadziły go na fotelu, przywiązały... a potem do pokoju wpadł wielki maczo z czymś co wyglądało jak dziecko z nieprawego łoża młota pneumatycznego i wibratora... a Bezpiecznego Słowa nie mógł wypowiedzieć bo było długie, skomplikowane i w innym języku XD Wiem wiem, [idzie do składziku po kolejną porcję Brain Bleacha]

Dnia 07.03.2011 o 18:06, Karharot napisał:

Spoiler

Shirou też się tym martwi, i nie byłbym taki pewien czy głowa jest tym o co najbardziej
się boi...


Spoiler

Cóż teoretycznie nie powinna, ten konkretny członek nie jest dość duży by go można przytulić jak noge... ale zawsze może go w pasie złapać i... mhm może zostawmy to bo Dyrektywy wbudowane w ciebie przez gram.pl gdy zmieniali cię w Moderaborga zmuszą cię by mnie zbanować XD

Dnia 07.03.2011 o 18:06, Karharot napisał:

Spoiler

Przy odrobinie szczęścia Kazehanę da się przekonać żeby noc spędzała upijając się
wspólnie z Uzume. Oczywiście potem Shirou będzie się budził zarówno z Kazehaną jak i
z Uzume dodanymi do stosu ciał no ale przynajmniej przez pierwszą połowę nocy będzie
mógł oddychać spokojnie XD


Spoiler

A przez resztę będzie się czuł jak w prasie hydraulicznej ?? Seriously aż się boję co się stanie gdy Chiho uratują i prawie na pewno Uzume przeżyje (autor wydaje się mieć słabość do naprawiania rzeczy w seriach, jak Shiina spotykający Kuu-chan albo Shirou mordujący Walesa i Fouqet XD) żarty Miyi o nie-rozbudowywaniu haremu staną się o wiele mniej zabawne jeśli Uzume i Chiho zdecydują się przyłączyć do zabawy... Swoją drogą ciekawi mnie czemu Miya jeszcze nie rozgoniła tego towarzystwa do innych pokoi.

Dnia 07.03.2011 o 18:06, Karharot napisał:

WTF? <kręci głową> Widzę że nawet popapranej maskotce udało się znaleźć swoich
fanów, co to się z tym światem dzieje...

Każda potwora znajdzie swego amatora, ja nadal nie mogę zrozumieć jak potworki pokroju Aliego z Gundama 00 mogą mieć fanów... tożto lokalny Gauron
Ghaaa nawet boobies dodali
http://img2.gelbooru.com//images/892/ef5ac31e784fdf1b536b19973840961e.jpeg?1092396

Dnia 07.03.2011 o 18:06, Karharot napisał:

That makes no sense...

Why not ??

Swoją drogą doznałem rozkosznej wizji grając w Heaven''s feel route, otóż gdy Shirou zaproponował by Sakura pomieszkała u niego pojawił się problem ciuchów, nie ?? Taiga wspomniała że każe facetom z swojego domu kupić jej jakieś biustonosze... pomyślałem nad tym chwile, dziadek Taigi to Yakuza, nie ?? Faceci w domu Taigi to Yakuza, nie ? I narodziła się wizja bandy hard-assowych Yakuzowców zgrzytających zębami i rzucających "Are you picking a fight" w sklepie z damską bielizną XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c16

Dnia 07.03.2011 o 18:29, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Zdecydowanie osób trzecich [kiwa głową] Aż się przypomina scena z Eurotripa gdzie facet zaszedł do klubu S&M zaczęły go tam opieszczać i całować śliczne dziewczyny, posadziły go na fotelu, przywiązały... a potem do pokoju wpadł wielki maczo z czymś co wyglądało jak dziecko z nieprawego łoża młota pneumatycznego i wibratora... a Bezpiecznego Słowa nie mógł wypowiedzieć bo było długie, skomplikowane i w innym języku XD Wiem wiem, [idzie do składziku po kolejną porcję Brain Bleacha]


Spoiler

O_O
<----------Shutting Down--------->

Dnia 07.03.2011 o 18:29, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż teoretycznie nie powinna, ten konkretny członek nie jest dość duży by go można przytulić jak noge... ale zawsze może go w pasie złapać i... mhm może zostawmy to bo Dyrektywy wbudowane w ciebie przez gram.pl gdy zmieniali cię w Moderaborga zmuszą cię by mnie zbanować XD


Spoiler

Cóż, prędzej czy później ktoś to miejsce zajmie, w końcu po Kazehanie do imprezy dołączą jeszcze Tohsaka i Saber...
Ale masz rację że zastanawianie się kto, gdzie i w jakiej pozycji skończy lepiej sobie odpuścić bo skończyłbym jako pierwszy modek który wlepiłby bana sam sobie...

Dnia 07.03.2011 o 18:29, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą ciekawi mnie czemu Miya jeszcze nie rozgoniła tego towarzystwa do innych pokoi.


Spoiler

A ma dość tych pokoi? Na dole wprowadziła się już Yukari a chyba nikt nie jest tak umysłowo niepełnosprawny żeby jej kogoś dorzucić w ramach dbania o poprawność moralną XD

Dnia 07.03.2011 o 18:29, Hubi_Koshi napisał:

Każda potwora znajdzie swego amatora, ja nadal nie mogę zrozumieć jak potworki pokroju
Aliego z Gundama 00 mogą mieć fanów... tożto lokalny Gauron
Ghaaa nawet boobies dodali
http://img2.gelbooru.com//images/892/ef5ac31e784fdf1b536b19973840961e.jpeg?1092396

Spoiler

Nie znam Gundama więc się nie wypowiadam ;)

Dnia 07.03.2011 o 18:29, Hubi_Koshi napisał:

Why not ??

Mamy tam kogoś kto w domyśle ma być małym Shirou i kogoś kto w domyśle ma być młod[sz]ą Taigą, tyle że obydwie te postacie zachowują się sprzecznie z charakterami oryginałów, do tego jeszcze ta scena z Lancerem i Saber wpakowana tam nie wiadomo po co i nie wiadomo skąd... Moje obwody logiczne wywaliły mi tyle errorów że dym mi z uszu poszedł...

Dnia 07.03.2011 o 18:29, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą doznałem rozkosznej wizji grając w Heaven''s feel route, otóż gdy Shirou zaproponował by Sakura pomieszkała u niego pojawił się problem ciuchów, nie ?? Taiga wspomniała że każe facetom z swojego domu kupić jej jakieś biustonosze...

Spoiler

To przypadkiem nie tam zaoferowała najpierw swoje rzeczy na co dostała nieśmiałą odpowiedź że byłyby za ciasne w klatce piersiowej? XD

Dnia 07.03.2011 o 18:29, Hubi_Koshi napisał:

pomyślałem nad tym chwile, dziadek Taigi to Yakuza, nie ?? Faceci w domu Taigi to Yakuza, nie ?

Nie. To szanowany Landlord i jego wierna pomoc domowa ->
http://img219.imageshack.us/img219/23/mplayerc201103071917422.png
XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 19:31, Karharot napisał:

In Flight c16

Spoiler

O_O
<----------Shutting Down--------->


Spoiler

[podaje szklankę Brain Bleacha] Wiele jest rzeczy na świecie które nie śniły się filozofom w najgorszym koszmarach [kiwa głową]

Dnia 07.03.2011 o 19:31, Karharot napisał:

Spoiler

Cóż, prędzej czy później ktoś to miejsce zajmie, w końcu po Kazehanie do imprezy dołączą
jeszcze Tohsaka i Saber...
Ale masz rację że zastanawianie się kto, gdzie i w jakiej pozycji skończy lepiej sobie
odpuścić bo skończyłbym jako pierwszy modek który wlepiłby bana sam sobie...


Spoiler

[wyobraża sobie całe to towarzystwo starające się spać razem z Shirou... i wzdycha z współczuciem] Cóż przynajmniej po tym jeśli ktoś będzie go próbował zgnieść to nie zrobi to na nim wrażenia. Cóż jedna pozycja jest bezpieczna, pozycja Akitsu, ach kiedy zacznie się do niego tulić i wtulać głowę w jego szyję [uśmiecha się rozmarzony] A modek sam sobie wlepiający bana to by był ciekawy widok XD

Dnia 07.03.2011 o 19:31, Karharot napisał:

Spoiler

A ma dość tych pokoi? Na dole wprowadziła się już Yukari a chyba nikt nie jest tak
umysłowo niepełnosprawny żeby jej kogoś dorzucić w ramach dbania o poprawność moralną
XD


Spoiler

Taaaa... w przypadku spania z Shirou Miya wie że najgorsze co się może zdarzyć to przytulanie, w przypadku Yukari... lepiej nawet o tym nie myśleć, sądzę że Sekirei zaczęły by loterię, a przegrany musiałby spać u Yukari XD

Dnia 07.03.2011 o 19:31, Karharot napisał:

Spoiler

Nie znam Gundama więc się nie wypowiadam ;)


Spoiler

Cóz, mały przykład, zaoferował że podwiezie siostrę jednego z bohaterów, zaczął jej sam z siebie nawijać o tajemnicach państwowych i sekretach świata, po czym zabił ją no bo nie może pozwolić żeby ktoś znając te tajemnice żył, co nie ??

Dnia 07.03.2011 o 19:31, Karharot napisał:

Mamy tam kogoś kto w domyśle ma być małym Shirou i kogoś kto w domyśle ma być młod[sz]ą
Taigą, tyle że obydwie te postacie zachowują się sprzecznie z charakterami oryginałów,
do tego jeszcze ta scena z Lancerem i Saber wpakowana tam nie wiadomo po co i nie wiadomo
skąd... Moje obwody logiczne wywaliły mi tyle errorów że dym mi z uszu poszedł...

Ech, musisz je sobie któregoś dnia wyłączyć, lepiej się będzie bawił, poza tym mały Shirou w flashbacka wydawał się dość entuzjastyczny, a nie wiemy przecież jaka Taiga była za młodu ^^

Dnia 07.03.2011 o 19:31, Karharot napisał:

Spoiler

To przypadkiem nie tam zaoferowała najpierw swoje rzeczy na co dostała nieśmiałą odpowiedź
że byłyby za ciasne w klatce piersiowej? XD


Spoiler

[kiwa głową] Dokładnie to, dokładnie to... w ogóle im dłużej z Sakurą przebywam tym bardziej ją lubię... szkoda tylko że powstrzymała Shirou przed wpakowaniem Shinjiemu w mordę pięści. No cóż, cieszę się na perspektywę Sakury rozwalającej draniowi głowę ^^

Dnia 07.03.2011 o 19:31, Karharot napisał:

Nie. To szanowany Landlord i jego wierna pomoc domowa ->
http://img219.imageshack.us/img219/23/mplayerc201103071917422.png
XD

Spoiler

Taaaaa bo mu uwierzę XD Pomoc domowa, dobre sobie, co grasują tam muchy wielkości helikopterów, a na obiad jadają mięso cyber-tyranozaurów że potrzebuje kogoś takiego do pomocy domowej XD Swoją drogą, skąd ten obrazek ?? Z anime ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c16

Dnia 07.03.2011 o 20:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

[wyobraża sobie całe to towarzystwo starające się spać razem z Shirou... i wzdycha z współczuciem] Cóż przynajmniej po tym jeśli ktoś będzie go próbował zgnieść to nie zrobi to na nim wrażenia.


Spoiler

Ech, a kiedyś człowiekowi wydawałoby się że coś takiego jest prawdziwym rajem <kręci głową> Teraz na samą myśl o czymś takim dostaję klaustrofobii i bólu krzyża :/

Dnia 07.03.2011 o 20:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Taaaa... w przypadku spania z Shirou Miya wie że najgorsze co się może zdarzyć to przytulanie, w przypadku Yukari... lepiej nawet o tym nie myśleć, sądzę że Sekirei zaczęły by loterię, a przegrany musiałby spać u Yukari XD


Spoiler

Matsu niekoniecznie przejęłaby się przegraną... Choć może lepiej zbyt głęboko nad tym nie rozmyślać.

Dnia 07.03.2011 o 20:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóz, mały przykład, zaoferował że podwiezie siostrę jednego z bohaterów, zaczął jej sam z siebie nawijać o tajemnicach państwowych i sekretach świata, po czym zabił ją no bo nie może pozwolić żeby ktoś znając te tajemnice żył, co nie ??


Spoiler

Jakby jeden Gauron światu nie wystarczał :/

Dnia 07.03.2011 o 20:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

[kiwa głową] Dokładnie to, dokładnie to... w ogóle im dłużej z Sakurą przebywam tym bardziej ją lubię... szkoda tylko że powstrzymała Shirou przed wpakowaniem Shinjiemu w mordę pięści. No cóż, cieszę się na perspektywę Sakury rozwalającej draniowi głowę ^^


Spoiler

Szkoda tylko że nie jemu jednemu...

Dnia 07.03.2011 o 20:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą, skąd ten obrazek ?? Z anime ??


Spoiler

1 epek anime jak Shirou opisuje swoich sąsiadów i znajomych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 20:38, Karharot napisał:

In Flight c16

Spoiler

Ech, a kiedyś człowiekowi wydawałoby się że coś takiego jest prawdziwym rajem <kręci
głową> Teraz na samą myśl o czymś takim dostaję klaustrofobii i bólu krzyża :/


Spoiler

Przyjemność ulatuje z człowieka gdy czuje że ładnych parędziesiąt kilogramów próbuje mu odciąć dopływ krwi do... w sumie wszystkiego, miejmy nadzieje że Ku-chan zmieni miejsce spania gdy podrośnie bo inaczej będzie po Shirou raz dwa XD Z wielu różnych powodów.

Dnia 07.03.2011 o 20:38, Karharot napisał:

Spoiler

Matsu niekoniecznie przejęłaby się przegraną... Choć może lepiej zbyt głęboko nad
tym nie rozmyślać.


Spoiler

Let''s not go there, na samą myśl o tym zaczynam się martwić o Shiinę, poza tym te dwie trzeba trzymać z daleka od siebie to nawet gorzej niż gdyby Haruna, Chichigami, Eva i Tsukiumi stworzyły własny team...

Dnia 07.03.2011 o 20:38, Karharot napisał:

Spoiler

Jakby jeden Gauron światu nie wystarczał :/


Spoiler

Przynajmniej nie chciał gwałcić głównego bohatera, ograniczał się do zabijania... i dostał parę kulek na do widzenia od brata bliźniaka jednego faceta którego wcześniej zabił XD

Dnia 07.03.2011 o 20:38, Karharot napisał:

Spoiler

Szkoda tylko że nie jemu jednemu...


Spoiler

Co prawda to prawda, mhm jeśli dobrze rozumiem to w tej chwili (Dzień Siódmy) po świecie kręci się True Assassin i Shadow sformowany przez Sakurę ?? I faktycznie Lancer zginął w głupi i bezsensowny sposób T_T Ech szkoda że nie można Sakurze wprowadzić jakiś danych celów do eksterminacji, a nie tylko zabija kogo leci

Dnia 07.03.2011 o 20:38, Karharot napisał:

Spoiler

1 epek anime jak Shirou opisuje swoich sąsiadów i znajomych ;P


Spoiler

To Canon czy tylko twórca anime tak sobie dziadka wyobraził ?? Tu np. (daleko w tle) gość wygląda inaczej
http://img2.gelbooru.com//images/69/e4aa31956add929be16632fe139afed3e416cba5.jpg?68571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c16

Dnia 07.03.2011 o 20:51, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Przyjemność ulatuje z człowieka gdy czuje że ładnych parędziesiąt kilogramów próbuje mu odciąć dopływ krwi do... w sumie wszystkiego, miejmy nadzieje że Ku-chan zmieni miejsce spania gdy podrośnie bo inaczej będzie po Shirou raz dwa XD Z wielu różnych powodów.


Spoiler

<kiwa z powagą głową> Oj, tak. Patrząc na dzieci łatwo jest zapomnieć że mają zwyczaj dorastać
http://img560.imageshack.us/img560/7761/64836265.jpg
http://img717.imageshack.us/img717/3624/12517789.jpg

Dnia 07.03.2011 o 20:51, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Co prawda to prawda, mhm jeśli dobrze rozumiem to w tej chwili (Dzień Siódmy) po świecie kręci się True Assassin i Shadow sformowany przez Sakurę ??

Spoiler

Tak :/

Dnia 07.03.2011 o 20:51, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

I faktycznie Lancer zginął w głupi i bezsensowny sposób T_T Ech szkoda że nie można Sakurze wprowadzić jakiś danych celów do eksterminacji, a nie tylko zabija kogo leci


Spoiler

Niestety mam wrażenie że jej cele są częściowo wyznaczone... przez Zoukena :/

Dnia 07.03.2011 o 20:51, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

To Canon czy tylko twórca anime tak sobie dziadka wyobraził ??


Spoiler

Tylko twórcy anime, dziadek w VN był jedynie wspomniany ale ktoś uznał że miłym humorystycznym akcentem byłoby pokazanie go w anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 07:02, Karharot napisał:

In Flight c16

Spoiler

<kiwa z powagą głową> Oj, tak. Patrząc na dzieci łatwo jest zapomnieć że mają
zwyczaj dorastać
http://img560.imageshack.us/img560/7761/64836265.jpg
http://img717.imageshack.us/img717/3624/12517789.jpg


Spoiler

Ożżżż... Cóż ten czas robi z ludźmi... Cóż tutaj zmiana nie jest może tak drastyczna, ale też się człowiek cieszy że czas wziął sprawy w swoje ręce
http://img4.gelbooru.com//images/136/76e694443b8dff46bdb70ce8b4190d1a37e04baa.jpg?135081
http://img2.gelbooru.com//images/213/3df76587419533514354390862d7f5161a11889e.jpg?216437

Dnia 08.03.2011 o 07:02, Karharot napisał:

Spoiler

Tak :/


Spoiler

Jest BAD, Very Bad... Cóż nie mogę się doczekać Kirei vs. True Assassin XD

Dnia 08.03.2011 o 07:02, Karharot napisał:

Spoiler

Niestety mam wrażenie że jej cele są częściowo wyznaczone... przez Zoukena :/


Spoiler

Jeszcze gorzej... Swoją drogą autor nieźle krył to jaki zły jest Zouken, z początku sprawiał jedynie wrażenie bardzo creepy starego dziadka... Hmm czy on dba o swoje wnuki czy tylko wykorzystuje tą gadkę jako jakąś wymówkę ??

Dnia 08.03.2011 o 07:02, Karharot napisał:

Spoiler

Tylko twórcy anime, dziadek w VN był jedynie wspomniany ale ktoś uznał że miłym humorystycznym
akcentem byłoby pokazanie go w anime.


Spoiler

Tyaaa, Landlord i pomoc domowa [próbuje się nie śmiać] Swoją drogą jak przy komizmie jesteśmy. Heaven''s Feel, Kotomine Kirei... Nigdy już nie spojrzę na Mapo Tofu tak samo XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c16

Dnia 08.03.2011 o 20:23, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ożżżż... Cóż ten czas robi z ludźmi... Cóż tutaj zmiana nie jest może tak drastyczna, ale też się człowiek cieszy że czas wziął sprawy w swoje ręce
http://img4.gelbooru.com//images/136/76e694443b8dff46bdb70ce8b4190d1a37e04baa.jpg?135081
http://img2.gelbooru.com//images/213/3df76587419533514354390862d7f5161a11889e.jpg?216437


Spoiler

Co za matoł twierdził że czas to wróg pięknych kobiet? XD Żadne kosmetyki i operacje plastyczne nie potrafią tak uwydatnić kobiecych wdzięków XD

Dnia 08.03.2011 o 20:23, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jest BAD, Very Bad... Cóż nie mogę się doczekać Kirei vs. True Assassin XD


Spoiler

A miałeś już Sakura vs Gilgamesh?

Dnia 08.03.2011 o 20:23, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jeszcze gorzej... Swoją drogą autor nieźle krył to jaki zły jest Zouken, z początku sprawiał jedynie wrażenie bardzo creepy starego dziadka... Hmm czy on dba o swoje wnuki czy tylko wykorzystuje tą gadkę jako jakąś wymówkę ??


Spoiler

Wszystkich swoich potomków ma głęboko gdzieś i niezależnie czy są porażkami którymi się bawi czy chwilowo użytecznymi narzędziami jest zdolny do niewyobrażalnego sadyzmu względem nich (Zouken przewija się też w Fate/zero i nie poprawia tam swojego wizerunku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 20:39, Karharot napisał:

In Flight c16

Spoiler

Co za matoł twierdził że czas to wróg pięknych kobiet? XD Żadne kosmetyki i operacje
plastyczne nie potrafią tak uwydatnić kobiecych wdzięków XD


Spoiler

Hmm przypuszczam że ten sam który widział jak piękne kobiety zamieniają się w uschnięte jabłka ^^; Czas to zakręcony sprzymierzeniec, wspiera w pierwszej połowie życia, dokłada kopniakami z pół obrotu w drugiej połowie

Dnia 08.03.2011 o 20:39, Karharot napisał:

Spoiler

A miałeś już Sakura vs Gilgamesh?


Spoiler

Jeszcze, ale nie mogę się doczekać, jeśli się nie mylę Sakura wdepcze go w beton ??

Dnia 08.03.2011 o 20:39, Karharot napisał:

Spoiler

Wszystkich swoich potomków ma głęboko gdzieś i niezależnie czy są porażkami którymi
się bawi czy chwilowo użytecznymi narzędziami jest zdolny do niewyobrażalnego sadyzmu
względem nich (Zouken przewija się też w Fate/zero i nie poprawia tam swojego wizerunku).


Spoiler

Biorąc pod uwagę kto autorował Fate/Zero jakoś mnie to nie zaskakuje... No cóż będę miał sporo radochy kiedy Sakura go wykończy (bo wykończy prawda ??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 21:12, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jeszcze, ale nie mogę się doczekać, jeśli się nie mylę Sakura wdepcze go w beton ??


Spoiler

Nie będę Ci psuł zabawy spoilerami :)

Dnia 08.03.2011 o 21:12, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Biorąc pod uwagę kto autorował Fate/Zero jakoś mnie to nie zaskakuje... No cóż będę miał sporo radochy kiedy Sakura go wykończy (bo wykończy prawda ??)


Spoiler

Jej mroczna strona dla ścisłości (jak zepsuta moralnie by nie była Dark Sakura potrafiła parę rzeczy zrobić jak należy) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 21:40, Karharot napisał:

Spoiler

Nie będę Ci psuł zabawy spoilerami :)


Spoiler

No cóż jakoś przeżyję XD

Dnia 08.03.2011 o 21:40, Karharot napisał:

Spoiler

Jej mroczna strona dla ścisłości (jak zepsuta moralnie by nie była Dark Sakura potrafiła
parę rzeczy zrobić jak należy) XD


Spoiler

Cóż ostatecznie to jeden z głównych plusów mienia Superpowered Evil Side, że nie ma oporów moralnych przed wyrżnięciem twoich wrogów... problemy zaczynają się gdy zabiera się za przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi jak zobaczyłem ten obrazek, to on od razu skojarzył się z czymś innym?

http://s.cdaction.pl/obrazki/asassins-creed-brotherhood-porwanie-leonarda-da-vinci-zwiastun-premiera_4b76.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 23:47, Buhahahahaha napisał:

Czy tylko mi jak zobaczyłem ten obrazek, to on od razu skojarzył się z czymś innym?

http://s.cdaction.pl/obrazki/asassins-creed-brotherhood-porwanie-leonarda-da-vinci-zwiastun-premiera_4b76.jpg


Kto tam wie na czym się twórcy wzorowali przy tworzeniu tej gry/DLC/dodatku czy cokolwiek to jest ;]. Ale powiem Ci, że nie tylko Tobie skojarzył się z czymś zupełnie innym :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie wiedzialem ze Sankaku Complex jest takie groźne - w 3/4 przypadkach z jednej strony robily sie trzy :( Zabojcza seria na noc, gdy trza wstac o 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 03:46, Buhahahahaha napisał:

Kurde, nie wiedzialem ze Sankaku Complex jest takie groźne - w 3/4 przypadkach z jednej
strony robily sie trzy :( Zabojcza seria na noc, gdy trza wstac o 6.


Sankaku Complex? Jedyne co mi się pojawia to strona z anime i mangą związane. Zero serii ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować