Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2011 o 21:36, Hubi_Koshi napisał:

Chociaż tyle [wzdycha z ulgą] Damn ale ta wizja

Spoiler

Lancelota

w myśliwcu nie daje mi spokoju T_T

<kręci głową> Nawet to zdążył już sobie zaspoilerować.
Jeśli już tyle się dowiedziałeś to mogę Ci zaproponować częściowe wyjście z dylematu "czytać czy nie czytać" - przerób pierwszych 10 chapterów (do połowy 3 tomu) a resztę sobie odpuść (lub zabierz się za nią nastawiając się że będzie DUŻO gorzej), do tego momentu akcja jest pozbawiona poważniejszych dołujących momentów więc możesz się nią cieszyć nie płacąc za to żadnej ceny :)

Dnia 11.03.2011 o 21:36, Hubi_Koshi napisał:

Tak tak wierzę ci, naprawdę ci wierzę. Ech jestem na dziesiątym dniu Heaven''s Feel... zaprawdę powiadam ci, gdybym mógł to bym spuścił na Zoukena atomówkę...

Spoiler

Jeśli zatomizowałbyś go razem z całym miastem to byś problem rozwiązał, jeśli zrobiłbyś to tylko jemu w odosobnionej lokacji to niewiele by to dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 21:57, Karharot napisał:

Jeśli już tyle się dowiedziałeś to mogę Ci zaproponować częściowe wyjście z dylematu
"czytać czy nie czytać" - przerób pierwszych 10 chapterów (do połowy 3 tomu) a resztę
sobie odpuść (lub zabierz się za nią nastawiając się że będzie DUŻO gorzej), do tego
momentu akcja jest pozbawiona poważniejszych dołujących momentów więc możesz się nią
cieszyć nie płacąc za to żadnej ceny :)

Spoiler

Że to Lancelot ?? Och o tym wiedziałem już spory kawałek czasu temu. Hmm pomyśli się jak skończę Heaven''s Feel i się wyleczę z przygnębienia które zapewne z tego wyniknie... Chociaż... to co sobie poczytałem o Fate/Zerowym Riderze naprawdę mnie zachęca...

Dnia 11.03.2011 o 21:57, Karharot napisał:

Spoiler

Jeśli zatomizowałbyś go razem z całym miastem to byś problem rozwiązał, jeśli zrobiłbyś
to tylko jemu w odosobnionej lokacji to niewiele by to dało...


Spoiler

Tak się właśnie zastanawiałem czy tylko zabicie go by wystarczyło czy trzeba by też było wybić wszystkie te jego robale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 22:06, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Chociaż... to co sobie poczytałem o Fate/Zerowym Riderze naprawdę mnie zachęca...


Spoiler

Rider jest w porządku i na pewno go polubisz XD Swoją drogą oprócz dogfighta w wykonaniu Berserkera jedną z ciekawszych i bardziej widowiskowych scen jest pojedynek na drodze pomiędzy Riderem w jego rydwanie i Saber na motorze (niestety ma to miejsce w 4 tomie), nie muszę chyba mówić że spora część drogi tego pojedynku nie przetrwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 22:26, Karharot napisał:

Spoiler

Rider jest w porządku i na pewno go polubisz XD Swoją drogą oprócz dogfighta w wykonaniu
Berserkera jedną z ciekawszych i bardziej widowiskowych scen jest pojedynek na drodze
pomiędzy Riderem w jego rydwanie i Saber na motorze (niestety ma to miejsce w 4 tomie),
nie muszę chyba mówić że spora część drogi tego pojedynku nie przetrwała...


Spoiler

Diable! Przestań Kusić!! Damn czy takie miodne sceny musieli akurat wpakować do takiej przygnębiającej mangi (mruczy pod nosem mocno niezadowolony) swoją drogą z tego co czytałem wynikało że Rider próbował wyperswadować Saber z głowy te jej Poświęcieńcze ideały i prawie mu się udało ? Mhm... śmiej się ze mnie, ale... tak się zastanowiłem i Saber miała zostać Counter Guardianem jeśli zdobędzie Graala tak ?? I miała być przyzywana zawsze gdy była możliwość jego zdobycia, tak ?? Czy to znaczy że w absolutnie każdej wojnie o Graal Arturia Zawsze była przyzywana ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 22:39, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Diable! Przestań Kusić!! Damn czy takie miodne sceny musieli akurat wpakować do takiej przygnębiającej mangi (mruczy pod nosem mocno niezadowolony)


Spoiler

Fate/Zero to nie manga tylko nowelka ;)

Dnia 11.03.2011 o 22:39, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

swoją drogą z tego co czytałem wynikało że Rider próbował wyperswadować Saber z głowy te jej Poświęcieńcze ideały i prawie mu się udało ?


Spoiler

Prawie mu się udało? Podczas wymiany poglądów na temat tego jaki sposób sprawowania rządów jest dla króla właściwy Saber się nieźle najeżyła (dyskutowanie na ten temat z Saber nigdy zresztą nie wprowadzało ją w dobry nastrój) i Rider z pewnością jej nie przekonał. Potem jeszcze usiłował ją nawrócić siłą (właśnie podczas pojedynku na drodze) ale Saber go WHOSH-nęła Excaliburem więc nie określiłbym tego sukcesem...

Dnia 11.03.2011 o 22:39, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mhm... śmiej się ze mnie, ale... tak się zastanowiłem i Saber miała zostać Counter Guardianem jeśli zdobędzie Graala tak ?? I miała być przyzywana zawsze gdy była możliwość jego zdobycia, tak ?? Czy to znaczy że w absolutnie każdej wojnie o Graal Arturia Zawsze była przyzywana ??


Spoiler

Teoretycznie powinna ale że w praktyce Świat dość dowolnie podchodził do linii czasu i nie jestem pewien czy w pierwszych 3 wojnach w Fuyuki City Arturia uczestniczyła wcześniej czy też pojawiłaby się w nich dopiero podczas kolejnych prób gdyby nie powiodło jej się w 5 wojnie i nie zrezygnowałaby ze swojej misji.
Tak nawiasem mówiąc sam się sporo zastanawiałem nad tym w ilu innych konfliktach o Świętego Graala uczestniczyła pomiędzy bitwą pod Camlann a 5 woną w Fuyuki City, w końcu Świat miał posyłać ją we wszystkie miejsca w których miała szanse zdobycia jakiegokolwiek Świętego Graala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 16:57, MisticGohan_MODED napisał:

So true :]

I agree. Opóźnienia są mi szczerze mówiąc obojętne ale mam nadzieję że żadna ze znanych nam osób nie ucierpiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2011 o 17:42, Karharot napisał:

> So true :]
I agree. Opóźnienia są mi szczerze mówiąc obojętne ale mam nadzieję że żadna ze znanych
nam osób nie ucierpiała.

Też mam taką nadzieję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IS #10

Spoiler

Uwielbiam te domysły ,gdy w grę wchodzi zwykły masaż xD
Akatsubaki = Infinitive Justice 4 generacji ? xD



Wolverine #9
Spoiler

Heh została jeszcze tylko jedna przeszkoda na zakończenie Hell Road :]
Komuś poleci głowa :]



Mazinkaiser SKL #2
Spoiler

Może już nie tak widowiskowy jak poprzedni ep ,ale nadal mocny :]
Czekam na występ tego drugiego robota i rewanż :]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tasogare Otome x Amnesia c20

Spoiler

"They really were amazing" dlaczego coś czuję że Yuuko prędzej doczeka się akcji z Kirie niż z niekumatym Niiyą? XD No chyba że Yuuko przestanie tylko kusić i sama zabierze się do rzeczy (nie żeby mi sceny jej kuszenia przeszkadzały ;P) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 02:29, Kosmitus napisał:

Posted by Aya Hirano on 2011-03-12 at 00:09 JST
Im alive guys, dont worry. Nothing can kill me, not even god themselves(Oh wait thats
me XD)


No bez jaj XD



Nie ma to jak odpowiednie podejście do siebie xD Czyżby Haruhi naprawdę się w Hirano wcieliła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 09:44, Piotrbov napisał:

Nie ma to jak odpowiednie podejście do siebie xD Czyżby Haruhi naprawdę się w Hirano
wcieliła?

Może pomoże jej to wyjść z kryzysu kariery xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 02:29, Kosmitus napisał:

Posted by Aya Hirano on 2011-03-12 at 00:09 JST
Im alive guys, dont worry. Nothing can kill me, not even god themselves(Oh wait thats
me XD)


No bez jaj XD

W takim razie niech następnym razem będzie w obszarze katastrofy. Zapewne tsunami zweryfikuje to stwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 13:19, Arcling napisał:

W takim razie niech następnym razem będzie w obszarze katastrofy. Zapewne tsunami zweryfikuje to stwierdzenie.

Albo skręci gdzie indziej i powstanie spory teologiczny problem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł 29 chapter Higschool of the Dead.

Spoiler

Sporo raczej pozbawionej większego znaczenia akcji ale mamy też nową postać oraz dające bonus do badassowstwa peleryny przeciwdeszczowe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio do kina poszedłem (niestety nie było nic ciekawego przed zajęciami) i napotkałem reklamę tego oto filmu
http://www.joblo.com/movie-news/hi-res-banners-of-the-beautiful-and-lethal-sucker-punch-girls
http://www.joblo.com/movie-news/witness-sexy-action-girls-and-pure-madness-in-the-sucker-punch-teaser

Czy tylko mi już ślinka leci na myśl o obejrzeniu go ?? wrzucam do naszego tematu no bo... sami spójrzcie na plakat z BabyDoll XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się