Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2011 o 23:16, Hubi_Koshi napisał:

Czy tylko mi już ślinka leci na myśl o obejrzeniu go ?? wrzucam do naszego tematu no
bo... sami spójrzcie na plakat z BabyDoll XD

Nie mówiąc już o tym mechu w tle XD Nie wiem jak tobie ale mi wydaje się że zanim reżyser wpadł na pomysł zrobienia tego filmu, obejrzał kilka anime XD Zapowiada się na prosty, niezobowiązujący, widowiskowy film akcjii. Widziałeś trailer na stronie filmu? Wygląda na to że ten zwariowany świat pełen robotów, samurajów, samurajów-robotów, smoków, pierwszowojennych żołnierzy i diabli wiedzą czego jeszcze, istnieje w wyobraźni bohaterki :D Dobre usprawiedliwienie by do jednego filmu wrzucić wszystko co się da. Obejrzę :)

edit: Skoro to jej wyobraźnia to czyżby bohaterka była "one of us"? XD Kolejny plus dla filmu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 09:47, Kosmitus napisał:

edit: Skoro to jej wyobraźnia to czyżby bohaterka była "one of us"? XD Kolejny plus dla
filmu XD

No bez jaj, marynarski mundurek, zettai ryouiki, i cały ten pokręcony świat. A wspominałem że film jest reżyserowany przez Zacka Snydera ?? Yup, gościa od 300 XD Będzie odlotowa zabawa, tego jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whoaa,
mógłby mi ktoś dać jakieś streszczenie/opis do Eureki? Mam wrażenie, że pieruńsko wiele rzeczy nie zrozumiałem ;/ Wiele mi uciekło itp itd. W sumie to wczoraj zacząłem oglądać, rano jakoś skończyłem, więc ostatnie odcinki to była dla mnie istna walka o przetrwanie i ciężko było mi się skupić na czytaniu napisów;/ Po tym wszystkim dochodzę do wniosku, że najlepiej by było wszystko jeszcze raz obejrzeć, a tego póki co raczej nie mam zamiaru robić;p Nie żeby seria mi się nie podobała^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 22:48, nightfaler napisał:

Whoaa,
mógłby mi ktoś dać jakieś streszczenie/opis do Eureki? Mam wrażenie, że pieruńsko wiele
rzeczy nie zrozumiałem ;/ Wiele mi uciekło itp itd. W sumie to wczoraj zacząłem oglądać,
rano jakoś skończyłem, więc ostatnie odcinki to była dla mnie istna walka o przetrwanie
i ciężko było mi się skupić na czytaniu napisów;/ Po tym wszystkim dochodzę do wniosku,
że najlepiej by było wszystko jeszcze raz obejrzeć, a tego póki co raczej nie mam zamiaru
robić;p Nie żeby seria mi się nie podobała^^

Cóz tutaj powinieneś znaleźć sporo odpowiedzi na swe pytania (uśmiecha się niczym Diabeł oferujący cyrograf)
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/EurekaSeven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 22:58, nightfaler napisał:

(rozpościera swój wzrok na całą stronę) Dużo tego ;]

I masz tam jeszcze pod strony (linki na górze strony) może cię zainteresować Just Bugs Me gdzie różne ciekawostki etc. są omawiane i analizowane, oraz Fridge gdzie ludzie ukazują swe "oświecenia" na temat różnych często niezrozumiałych wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 23:00, Hubi_Koshi napisał:

I masz tam jeszcze pod strony (linki na górze strony) może cię zainteresować Just Bugs
Me gdzie różne ciekawostki etc. są omawiane i analizowane, oraz Fridge gdzie ludzie ukazują
swe "oświecenia" na temat różnych często niezrozumiałych wydarzeń.

Akurat w te dwie podstrony wszedłem z początku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2011 o 23:08, nightfaler napisał:

Akurat w te dwie podstrony wszedłem z początku ;p

Good Good [kiwa głową a do siebie mruczy z złowrogim uśmiechem] Zatrać się w tvtropes, uzależnij, pozwól by tropesy pożarły twą duszę MUAHAHAHA... Lekarz zalecił bym się maniakalnie śmiał od czasu do czasu, dobrze robi na płuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Also, in ep. 40, Renton, Eureka, the children, and Norb go to visit Sakuya. In her antechamber, there is a huge globe of the earth, surrounded by the dome of the room. By the end of the series, you''ll realize why.

ok ok soooo why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c17

Dnia 17.03.2011 o 08:30, Hubi_Koshi napisał:

Nareszcie nowy chapter! I dla odmiany przyzwoicie długi :)

Spoiler

Szkoda tylko że pierwsza połowa to w większości nudnawy info dump (co gorsza niemal wszystkie zawarte w nim fakty już znałem co czyniło go jeszcze nudniejszym), cóż nie można mieć wszystkiego :( Still, brawo Akitsu! Tak trzymaj! "Besides that there were a great number of, well for lack of more delicate way to phrase it, chunks of Archibald spilled about" XD
Druga myśl na temat wydarzeń z tego chaptera - Jak on mógł tak zdecydowanie odrzucić propozycję Uzume :( Zwłaszcza gdy tak zachęcająco ją wyłożyła ;)
Choć całkiem szczerze mam nadzieję że Shirou przypomni sobie i jej o tej propozycji gdy odkryje jej sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 12:24, Karharot napisał:

In Flight c17
Nareszcie nowy chapter! I dla odmiany przyzwoicie długi :)

Spoiler

Szkoda tylko że pierwsza połowa to w większości nudnawy info dump (co gorsza niemal
wszystkie zawarte w nim fakty już znałem co czyniło go jeszcze nudniejszym), cóż nie
można mieć wszystkiego :( Still, brawo Akitsu! Tak trzymaj! "Besides that there were
a great number of, well for lack of more delicate way to phrase it, chunks of Archibald
spilled about" XD


Spoiler

Cóz autor stara się tak pisać story żeby Nasu-Versowi laikowie mięli jakieś pojęcie na temat tego co się dzieję więc... przynajmniej obiecał że to tylko ta walka jest takim infodumpem, następne będą bardziej dynamiczne. Huhu A Big Damn Heroes w wykonaniu Akitsu byl przepiękny, no i czyż to nie rozkoszne że pomimo bycia "inferior" (według niej) wobec innych Sekirei. Jest Shirou najbliższa i wie o nim najwięcej ^^ You Win Akitsu-san You Win. I jeszcze jak uroczo zakłopotana była że jej entuzjazm doprowadził do... rozprowadzenia przeciwnika po sporej powierzchni

Dnia 17.03.2011 o 12:24, Karharot napisał:

Spoiler

Druga myśl na temat wydarzeń z tego chaptera - Jak on mógł tak zdecydowanie odrzucić
propozycję Uzume :( Zwłaszcza gdy tak zachęcająco ją wyłożyła ;)
Choć całkiem szczerze mam nadzieję że Shirou przypomni sobie i jej o tej propozycji gdy
odkryje jej sytuację.


Spoiler

Cóz pozostaje trzymać kciuki i mieć nadzieję że to Foreshadowing i Checkov''s Gun XD Nie na darmo Miya już na temat żartowała, teraz sama Uzume dorzuciła coś od siebie. Ach być może moje marzenie o Uzume i Chiho żyjących razem spokojnie w Izumo Inn w końcu się spełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c17

Dnia 17.03.2011 o 14:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóz autor stara się tak pisać story żeby Nasu-Versowi laikowie mięli jakieś pojęcie na temat tego co się dzieję więc...


Spoiler

I know, I know. Mimo wszystko wciąż było to nudnawe tym bardziej że w Fate/Zero papcio Shirou walczył przeciwko temu samemu artefaktowi więc nawet sceny samej walki nie były zbyt fascynujące. Z drugiej strony autor będzie miał kłopoty z tak szczegółowym opisywaniem scen walk z magami w przyszłości jeśli będzie chciał wprowadzić coś oryginalnego a jednocześnie pozostać wiernym (mocno niejasnym) zasadom rządzącym magią z Nasuverse...

Dnia 17.03.2011 o 14:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Huhu A Big Damn Heroes w wykonaniu Akitsu byl przepiękny, no i czyż to nie rozkoszne że pomimo bycia "inferior" (według niej) wobec innych Sekirei. Jest Shirou najbliższa i wie o nim najwięcej ^^ You Win Akitsu-san You Win. I jeszcze jak uroczo zakłopotana była że jej entuzjazm doprowadził do... rozprowadzenia przeciwnika po sporej powierzchni


Spoiler

A to jak tuliła do siebie wręczoną jej przez Shirou łopatę? XD

Dnia 17.03.2011 o 14:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ach być może moje marzenie o Uzume i Chiho żyjących razem spokojnie w Izumo Inn w końcu się spełni


To nie tylko Twoje marzenie :) Swoją drogą reakcja Shirou na małą plamę na dżinsach Uzume była ciut zbyt gwałtowna zważywszy na to że dopiero co skończył zakopywać poszatkowane zwłoki w miejskim parku XD
To teraz czekamy na następny chapter i Karasubę XS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 14:52, Karharot napisał:

In Flight c17

Spoiler

I know, I know. Mimo wszystko wciąż było to nudnawe tym bardziej że w Fate/Zero papcio
Shirou walczył przeciwko temu samemu artefaktowi więc nawet sceny samej walki nie były
zbyt fascynujące. Z drugiej strony autor będzie miał kłopoty z tak szczegółowym opisywaniem
scen walk z magami w przyszłości jeśli będzie chciał wprowadzić coś oryginalnego a jednocześnie
pozostać wiernym (mocno niejasnym) zasadom rządzącym magią z Nasuverse...


Spoiler

I jeszcze będzie się musiał opędzać od Rage''u Nasuversowych "specjalistów", seriously czy ludzie nie mogą po prostu usiąść na tyłkach i cieszyć się przyjemną historią... trzeba im parę razu wrzucić MST3K mantrę "It''s just a show I should really relax" I pity the guy, I truly do, chociaż i tak wprowadził tutaj coś nowego i świeżego, Wewnętrzne UBW

Dnia 17.03.2011 o 14:52, Karharot napisał:

Spoiler

A to jak tuliła do siebie wręczoną jej przez Shirou łopatę? XD


Spoiler

Akitsu uwielbia trzymać wszystko co Shirou jej daje XD Boję się na samą myśl o tym co się stanie jeśli jego Sekirei zdołają go zaciągnąć do łóżka i "eksperymentować" z nim z czego się potem dzieci urodzą, Akitsu swojego dziecka z rąk nie wypuści XD

Dnia 17.03.2011 o 14:52, Karharot napisał:

To nie tylko Twoje marzenie :) Swoją drogą reakcja Shirou na małą plamę na dżinsach Uzume
była ciut zbyt gwałtowna zważywszy na to że dopiero co skończył zakopywać poszatkowane
zwłoki w miejskim parku XD
To teraz czekamy na następny chapter i Karasubę XS


Spoiler

Cóż sądzę że to była po prostu jego próba chronienia prywatności Uzume, dla niego krew to nie pierwszyzna, ale licho wie jak jego Sekirei by na to zareagowały. Co do Marzenia, mogę niemal sobie wyobrazić scenę w której Uzume jest kompletnie zdołowana i przybita swoją sytuacją, gotowa do płaczu a wtedy podchodzi do niej Shirou i z ciepłym uśmiechem, nie patrząc na nią szepcze "Remember that offer you gave me once ? About you and your Ashikabi joining my harem? I think I''ll take you up on it" i uśmiecha się do niej... po czym następuje jedno wielkie Hiiga whooping XD
Haha a Karasuba będzie miodna, nie mogę się doczekać (ale to dopiero za 1,5 do 2 tygodni T_T)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c17

Dnia 17.03.2011 o 15:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

I jeszcze będzie się musiał opędzać od Rage''u Nasuversowych "specjalistów", seriously czy ludzie nie mogą po prostu usiąść na tyłkach i cieszyć się przyjemną historią... trzeba im parę razu wrzucić MST3K mantrę "It''s just a show I should really relax" I pity the guy, I truly do, chociaż i tak wprowadził tutaj coś nowego i świeżego, Wewnętrzne UBW


Spoiler

Z tym miał fajny pomysł (nawet jeśli nieco się to gryzło z tym jak sam widział tą umiejętność w THoS) :)
Co do najbardziej zaciekłych fanów Nasuverse (tych dla których sam Nasu nie jest żadną wyrocznia i którzy usiłują zakrzyczeć i zagryźć każdego kto wspomina o istnieniu anime Tsukihime) to jak by się nie zakręcił i tak ich nie zadowoli więc może ich z góry olać (na samą myśl o crossoverze Nasuverse z czymś "podrzędnym" (czyli praktycznie czymkolwiek innym) wielu z nich zareaguje tak jak zareagowałby moher na crossover Biblii z eroge XD). Zaś co do samej wierności to był to jeden z elementów THoS który najbardziej mi się podobał - że autor dokonał niemożliwego i połączył obydwa te uniwersa pozostając wiernym wobec obydwu, nie nam więc obawy że mu tu nie wyjdzie zastanawiam się tylko jak to zamierza rozegrać.

Dnia 17.03.2011 o 15:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Akitsu uwielbia trzymać wszystko co Shirou jej daje XD


Spoiler

Np. zakrwawione mi3ecze + pluszowego pieska XD (podejrzewam że jedynym powodem dla którego nikt wtedy nie wezwał policji jest to że wszyscy zbyt intensywnie wpatrywali się w pluszaka i jego okolice żeby zauważyć cokolwiek innego XD)

Dnia 17.03.2011 o 15:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Boję się na samą myśl o tym co się stanie jeśli jego Sekirei zdołają go zaciągnąć do łóżka i "eksperymentować" z nim z czego się potem dzieci urodzą, Akitsu swojego dziecka z rąk nie wypuści XD


Spoiler

To już nie będzie problem Shirou - on może i jest twardzielem ale jak jego stadko weźmie go na poważne w obroty... Każdy ma limit tego co jest w stanie przeżyć XD

Dnia 17.03.2011 o 15:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Co do Marzenia, mogę niemal sobie wyobrazić scenę w której Uzume jest kompletnie zdołowana i przybita swoją sytuacją, gotowa do płaczu


Spoiler

W przypadku Uzume najbardziej łamiące serce jest to że im bliższa jest płaczu tym bardziej stara się uśmiechać i co gorsza uciec od wszelkiej uwagi :(

Dnia 17.03.2011 o 15:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

a wtedy podchodzi do niej Shirou i z ciepłym uśmiechem, nie patrząc na nią szepcze "Remember that offer you gave me once ? About you and your Ashikabi joining my harem? I think I''ll take you up on it" i uśmiecha się do niej... po czym następuje jedno wielkie Hiiga whooping XD


Spoiler

I jeszcze większa orgia dla uczczenia zwycięstwa co? XP

Dnia 17.03.2011 o 15:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Haha a Karasuba będzie miodna, nie mogę się doczekać (ale to dopiero za 1,5 do 2 tygodni T_T)


Spoiler

Szkoda że przez to że to są crossovery cudzych prac autor nie może swoich fanficów wydać jako normalnych książek (jeśli idzie o samą jakość to THoS z pewnością by się sprzedał a IF póki co zapowiada się równie dobrze) on miałby kasę i nie musiałby pracować a my mielibyśmy nowe chapterki szybciej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 15:44, Karharot napisał:

In Flight c17

Spoiler

Z tym miał fajny pomysł (nawet jeśli nieco się to gryzło z tym jak sam widział tą
umiejętność w THoS) :)


Spoiler

Cóż ten i tamten Shirou to jednak mocno różne postacie więc i podejście do skilli się nieco różni ^^;

Dnia 17.03.2011 o 15:44, Karharot napisał:

Spoiler

Co do najbardziej zaciekłych fanów Nasuverse (tych dla których sam Nasu nie jest żadną
wyrocznia i którzy usiłują zakrzyczeć i zagryźć każdego kto wspomina o istnieniu anime
Tsukihime) to jak by się nie zakręcił i tak ich nie zadowoli więc może ich z góry olać
(na samą myśl o crossoverze Nasuverse z czymś "podrzędnym" (czyli praktycznie czymkolwiek
innym) wielu z nich zareaguje tak jak zareagowałby moher na crossover Biblii z eroge
XD). Zaś co do samej wierności to był to jeden z elementów THoS który najbardziej mi
się podobał - że autor dokonał niemożliwego i połączył obydwa te uniwersa pozostając
wiernym wobec obydwu, nie nam więc obawy że mu tu nie wyjdzie zastanawiam się tylko jak
to zamierza rozegrać.


Spoiler

Hmm [rzuca spojrzenie w stronę Tohno] Swoją drogą jak przy "nieistniejących anime" jesteśmy to czy przypadkiem nie zaprzecza się też istnieniu Umineko ?? Bo tak jakoś mi się o uszy obiło. Fakt całkiem ciekawie połączył oba universe''a, ach rozwaliła mnie reakcja ZnTowych postaci gdy wyszło na jaw że zdolności Shirou to Reality Marble XD Bardzo fajnie to wszystko razem połączył no i dał nam Louise która oprócz magicznych atomówek potrafi też bawić się w Fakera XD

Dnia 17.03.2011 o 15:44, Karharot napisał:

Spoiler

Np. zakrwawione mi3ecze + pluszowego pieska XD (podejrzewam że jedynym powodem dla
którego nikt wtedy nie wezwał policji jest to że wszyscy zbyt intensywnie wpatrywali
się w pluszaka i jego okolice żeby zauważyć cokolwiek innego XD)


Spoiler

Ty wiesz że masz rację XD Jak jeszcze dorzucić nie w pełni ubraną Tsukiumi to faktycznie mało kto miał czas by się zastanawiać nad wzywaniem policji, faceci się patrzyli, a ich kobiety okładały ich za to torebkami XD Distracted by the Sexy w najlepszym wydaniu.

Dnia 17.03.2011 o 15:44, Karharot napisał:

Spoiler

To już nie będzie problem Shirou - on może i jest twardzielem ale jak jego stadko
weźmie go na poważne w obroty... Każdy ma limit tego co jest w stanie przeżyć XD


Spoiler

"Ah I dreamt about Fuji-nee in hakama and Illya in bloomers again" XD Cóż pozostaje mu odpalić Reinforcement i modlić się że im się szybko znudzi. Mam tylko szczerą nadzieję że Rin i Saber dopadną Zanim do tego dojdzie, bo perspektywa Rin patrzącej się na gromadkę dzieci otaczających Shirou i jego próby wytłumaczenia jak do tego doszło... trochę mnie to przeraża. Cóż zawsze może liczyć że dzieci rzucą się na Rin krzycząc "Don''t bully Papa"

Dnia 17.03.2011 o 15:44, Karharot napisał:

Spoiler

W przypadku Uzume najbardziej łamiące serce jest to że im bliższa jest płaczu tym
bardziej stara się uśmiechać i co gorsza uciec od wszelkiej uwagi :(


Spoiler

Drats... troszeczkę szkoda że to nie Heaven''s Feel Shirou bo wtedy mając doświadczenie z Sakurą łatwo by rozpoznał te same symptomy u Uzume... taką przynajmniej mam nadzieję, cóż pozostaje mieć nadzieję że się zaciekawi działaniami Uzume i Matsu mu wyszpera informacje.

Dnia 17.03.2011 o 15:44, Karharot napisał:

Spoiler

I jeszcze większa orgia dla uczczenia zwycięstwa co? XP


Spoiler

"Chiho-san! We are both humans. You understand, right ? We shouldn''t be doing this, right? This is immoral and all"
Chiho się uśmiecha
"But Shirou-san, a hero who saved the damsel in distress should receive a reward"
Biedaczysko, He Is DOOMED

Dnia 17.03.2011 o 15:44, Karharot napisał:

Spoiler

Szkoda że przez to że to są crossovery cudzych prac autor nie może swoich fanficów
wydać jako normalnych książek (jeśli idzie o samą jakość to THoS z pewnością by się sprzedał
a IF póki co zapowiada się równie dobrze) on miałby kasę i nie musiałby pracować a my
mielibyśmy nowe chapterki szybciej XD


True... i miałby ludzi pilnujących błędów w jego pracach i w ogóle... pokładałbym się ze śmiechu gdyby THoS sprzedałby się dużo lepiej niż novelki Zero no Tsukaima XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem własnie po senasie z "5cm per second" i po prostu miazga. Tak głębokiego uczucia nostalgii jeszcze nigdy nie odczuwałem oglądająć jakiś film/anime. Najzwyklejsza scena jak chociażby

Spoiler

Upuszczenie listu Akari przez Takane

sprawiała że miałem łzy na oczach. Wizualnie - niesamowite, ogladałem w rozdzielczosci 720p więc obrazki były takie ladne ze czesto robilem pauze by po prostu na nie dłuzej popatrzec. Muzyka głównie fortepianowa, idealnie pasuje do tego filmu. Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c17

Dnia 17.03.2011 o 18:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Hmm [rzuca spojrzenie w stronę Tohno] Swoją drogą jak przy "nieistniejących anime" jesteśmy to czy przypadkiem nie zaprzecza się też istnieniu Umineko ??


Spoiler

Dunno, coś mi przebłyskuje że Tomoya-kun kiedyś narzekał na to jak skopano to anime ale chyba nigdy nie usiłował zaprzeczyć jego istnieniu.

Dnia 17.03.2011 o 18:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Fakt całkiem ciekawie połączył oba universe''a, ach rozwaliła mnie reakcja ZnTowych postaci gdy wyszło na jaw że zdolności Shirou to Reality Marble XD Bardzo fajnie to wszystko razem połączył no i dał nam Louise która oprócz magicznych atomówek potrafi też bawić się w Fakera XD


Spoiler

Zabawne to były już pierwsze starcia (tego dosyć pogodnego jakby nie było) świata z krwiożerczymi instynktami Shirou (pojedynek z Guiche''m i rozmowa w powozie w której stwierdził że cały czas jest gotowy do wymordowania całej Akademii są dobrymi przykładami), starcia które (przynajmniej początkowo) świat przegrał XD

Dnia 17.03.2011 o 18:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ty wiesz że masz rację XD Jak jeszcze dorzucić nie w pełni ubraną Tsukiumi to faktycznie mało kto miał czas by się zastanawiać nad wzywaniem policji, faceci się patrzyli, a ich kobiety okładały ich za to torebkami XD

Spoiler

Zaś dla niezamężnych/niezaręczonych kobiet oraz facetów takich jak Tasaka zawsz3e był jeszcze Homura XD

Dnia 17.03.2011 o 18:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

"Ah I dreamt about Fuji-nee in hakama and Illya in bloomers again" XD Cóż pozostaje mu odpalić Reinforcement i modlić się że im się szybko znudzi.


Spoiler

Szkoda że niektóre modlitwy, niezależnie od tego jak gorące, pozostają bez odpowiedzi...

Dnia 17.03.2011 o 18:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mam tylko szczerą nadzieję że Rin i Saber dopadną Zanim do tego dojdzie, bo perspektywa Rin patrzącej się na gromadkę dzieci otaczających Shirou i jego próby wytłumaczenia jak do tego doszło... trochę mnie to przeraża. Cóż zawsze może liczyć że dzieci rzucą się na Rin krzycząc "Don''t bully Papa"


Spoiler

Albo "Wait for your turn obasan!"

Dnia 17.03.2011 o 18:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Drats... troszeczkę szkoda że to nie Heaven''s Feel Shirou bo wtedy mając doświadczenie z Sakurą łatwo by rozpoznał te same symptomy u Uzume... taką przynajmniej mam nadzieję,

Spoiler

Gdyby to był Shirou z HF to Saber by już nie żyła s Shirou żyłby ze świadomością że to on ją zabił :(

Dnia 17.03.2011 o 18:38, Hubi_Koshi napisał:

True... i miałby ludzi pilnujących błędów w jego pracach i w ogóle... pokładałbym się ze śmiechu gdyby THoS sprzedałby się dużo lepiej niż novelki Zero no Tsukaima XD

Zważywszy na to że w ZnT jakoś nie mogę się na dobre wgryźć zaś THoS łyknąłem już dwukrotnie to ja bym się zbytnio nie zdziwił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 20:04, Piotr13PL napisał:

Jestem własnie po senasie z "5cm per second" i po prostu miazga. Tak głębokiego uczucia
nostalgii jeszcze nigdy nie odczuwałem oglądająć jakiś film/anime. Najzwyklejsza scena
jak chociażby

Spoiler

Upuszczenie listu Akari przez Takane

sprawiała że miałem łzy na
oczach. Wizualnie - niesamowite, ogladałem w rozdzielczosci 720p więc obrazki były takie
ladne ze czesto robilem pauze by po prostu na nie dłuzej popatrzec. Muzyka głównie fortepianowa,
idealnie pasuje do tego filmu. Polecam każdemu!


Nie wspomniałeś o najważniejszym, czyli o genialnym, wspaniałym endingu "One more time, one more chance"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować