Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

nic nie poradze na to ze nikt nic dzisiaj nie pisze, wiec post pod postem.
Kiedy ma byc 3 seria Toaru majutsu no index (czy jakos tak) ? Prawde mowiac to po obejrzeniu 24 odcinka drugiej serii zaczelem szukac dalszych odcinkow az w koncu na malu sie dowiedzialem ze to juz koniec... jak dlamnie to to wyglada tak jakby "prawdziwa" historia dopiero sie zaczynala.
Ostatnie odcinki Toaru byly... dziwne, a z pewnoscia inne niz pozostale. Zaczeli sie zabijac na prawo i lewo, co, jak dla mnie jest plusem (its good to be bad;]) ,ale w porownaniu z reszta serii wyglada to troche dziwnie. Wlasciwie to mam wrazenie ze czegos tam nie zrozumialem i juz w koncu nie wiem co sie dzieje, troche pod koniec to przyspieszylo jakos ;]

Jesli mial bym mowic o minusach tego anime to odrazu przychodzi mi na mysl... Index... ta postac jest taka p#$%^%$% ze caly czas mialem ochote przywalic jej w twarz przez monitor, bez problemu wchodzi do top 3 najgorszych postaci jakie do tej pory widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 04:30, diablolod napisał:

Kiedy ma byc 3 seria Toaru majutsu no index (czy jakos tak) ? Prawde mowiac to po obejrzeniu 24 odcinka drugiej serii zaczelem szukac dalszych odcinkow az w koncu na malu sie dowiedzialem ze to juz koniec... jak dlamnie to to wyglada tak jakby "prawdziwa" historia dopiero sie zaczynala.

Seria jest kręcona na podstawie nowelek (które zdaje się zaszły już dużo dalej) więc fabularnie jest jej daeko do końca.

Dnia 12.07.2011 o 04:30, diablolod napisał:

Jesli mial bym mowic o minusach tego anime to odrazu przychodzi mi na mysl... Index... ta postac jest taka p#$%^%$% ze caly czas mialem ochote przywalic jej w twarz przez monitor, bez problemu wchodzi do top 3 najgorszych postaci jakie do tej pory widzialem.

A więc nie jestem jedyny :) Ten złośliwy gryzoń jest u mnie na samym czele listy postaci których nie mogę strawić (nie mam pojęcia jak toto załapało się na jedną z głównych ról) i za każdym razem jak się pojawia na ekranie tracę ochotę na oglądanie tej serii. Jedną z wielkich zalet Toaru Kagaku no Railgun jest to że nie ma tego szkodnika w obsadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The world that god only knows. Opening jest boski, jeden z niewielu ktore z checia ogladalem zamiast przewijac, szczegolnie jak wchodzil pod koniec wokal ;)

Seria zaczela sie tak dla mnie na 10/10, potem powoli spadala w dol, wlasciwie to przy 11 odcinku chcialem dac 7/10 ale po obejrzeniu 12 odcinka w polaczeniu z openingiem, poprostu nie mialem serca wystawic ocene inna niz 9/10 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2011 o 21:50, Pablo_Querte napisał:

> Jedną z wielkich zalet Toaru Kagaku no Railgun jest to że nie ma tego szkodnika w obsadzie.
Railgun i wiele zalet
xD

Zupełnie nie rozumiem skąd się bierze ta niechęć do Railguna u wielbicieli Indexa... Ale do rzeczy:
Wielkie zalety to nie to samo co wiele zalet XD Poza tym jeśli już o zalety idzie to mi Railgun podobał się bardziej od Idexa. Powody? Otwierająca mi nóż w kieszeni Index znika za to więcej screentime''u dostaje Kuroko której głos i perwectwa zawsze mnie rozkładają, do tego choć ostatnie epki Railguna były jakimś dziwactwem (zupełnie nie wiem czemu nie mogli zrobić wiernej adaptacji) to mogę to łatwo wybaczyć bo w Indexie wszystkie "magiczne" arce (czyli coś z połowa serii) podchodzą mi jeszcze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>więcej screentime''u dostaje Kuroko której głos i perwectwa zawsze mnie rozkładają,

Kuroko to ta teleportujaca sie wspollokatorka tej "od pradu"? :P
Jesli tak to musze sie zgodzic, ona jest boska :D Jej teksty sa czasami rozbrajajace, byla jednym z glownych powodow przez ktore polubilem Toar majutsu no index.

Musze wrocic do Railguna, z tego co mowi mi MAL to obejrzalem do 12 epa i sie zatrzymalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2011 o 00:36, diablolod napisał:

Kuroko to ta teleportujaca sie wspollokatorka tej "od pradu"? :P

Yep, to Shirai Kuroko i jej Electric Onee-sama XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, kiedy MAL do normy wroci. Nie da sie nic dodac do listy swojej (przynajmniej u mnie).

Biore sie za drugi sezon The world that god only knows.

I can see the ending!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka z mojej strony, ktoś się wybiera na bytomski Project Balcon 2011 ( tak Dared, wiem, że jedziesz, w końcu ze mną się zabierasz ) ? BTW o ile nie oglądam endingów to ten z K-ON! jest po prostu świetny.Z resztą samo anime strasznie mi się podoba i nie wiem jak mogłem je wcześniej pominąć w planie oglądanych tytułów. Tak poza tym to też Durrara! mnie wciągnęła i wszystko wskazuje, że One Piece na razie pójdzie w odstawkę na rzecz krótszych serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steins;Gate e15

Dnia 05.07.2011 o 23:45, ziptofaf napisał:

Spoiler

To by raczej tak nie skakała Kurisu do gardła ^_^ Zresztą to pewnie córka Daru XD


Spoiler

Coś mi mówi że trafiłeś :) Teraz ciekawe kto okaże się matką... Kurisu? Feyris-nyan? Córka Mr. Browna? Mayuri? Rukako? XD
Piękny był tekst
"That''s the first one we''ve made. Daru came up with the name, along with the version. There''s no real meaning."
A przez chwilę Kurisu myślała że zadaje się z prawie normalnymi ludźmi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 21:56, Kosmitus napisał:

Ktoś ma ochotę stworzyć własnego mecha?
http://www.funny-games.biz/mecha-dress-up.html
Gra winuje. Mnie po chwili zabawy wyszło takie coś:
http://img192.imageshack.us/img192/6627/nowyobrazmapabitowafe.png

... No znalezisko miesiąca, może nawet roku... epickie są te mechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 21:51, nightfaler napisał:

Tylko ja byłem trochę rozczarowany tym jak "pokończyło" się Toaru Majutsu no Index?;/

Wiń J.C. Staff za słabą ekranizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się