Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 00:58, diablolod napisał:

brzmi interesujaco. Tylko ze troche szkoda mi czasu na czytanie. Oczywiscie nie mam tu
na mysli tekstow typu "ksiazki sa dla debili", bo lubie czytac, ale biorac pod uwage
ilosc anime ktora mi do obejrzenia zostala i jeszcze jakies "zycie prywatne" nie mam
zabardzo czasu na to :P Wlasciwie mam wrazenie ze w wakacje mam mniej czasu niz w roku
szkolnym ^^

Powiem tyle, przeczytanie pierwszych... och dwóch chapterów ci nie zajmie wiele czasu a będziesz miał pojęcie z czym to się je, poza tym jestem pewien że każdy kto to przeczytał zgodzi się że czas zużyty na przeczytanie Hill of the Sword się nie zmarnuje
Dwie uwagi które mogą cię zachęcić, Tą Louise DA się lubić, Guiche w sumie też sporo zyskuje i staje się całkiem porządnym gościem, no i teksty między Shirou i Derflingerem, oni byli STWORZENI dla siebie, no i reakcja Derflingera na UBW
"Your boot is unlaced?" the sword asked me, its voice incredulous. "You show me magic so powerful that it recreated existence, and blades so strong that they''re leaving me feeling a little inadequate, and at the end of it all you tell her her boot is unlaced?"
Makes sense in context :-3
Chociaż reakcja Guiche jest jeszcze lepsza
"I picked a fight with him," Guiche muttered, rocking back and forth. "I can't believe I picked a fight with him. What was I thinking, picking a fight with him? It must be my mother's fault. She must have dropped me on my head when I was a child…"
Link
http://www.fanfiction.net/s/6154638/1/The_Hill_of_Swords
Nic nie stracisz a możesz zyskać SPORO ubawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do rekomendacji Hubiego - THoS to prawdziwe arcydzieło i naprawdę warto to przeczytać, tym bardziej że jak widzę już przerobiłeś zarówno Fate/Stay Night jak i Zero no Tsukaima.
Jeśli nie masz czasu na czytanie możesz to przekonwertować na audio i słuchać z mp3 lub mp4 idąc, jadąc lub czekając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 01:22, Karharot napisał:

Jeśli nie masz czasu na czytanie możesz to przekonwertować na audio i słuchać z mp3 lub
mp4 idąc, jadąc lub czekając ;)

nieeeeeeee. Nie wyobrazam sobie robienia czegos takiego :P Przynajmniej w moim wypadku to strata czasu. Nie dosc ze 4 razy szybciej przeczytal bym to sam to jeszcze jak slucham tekstu, nic potem nie pamietam. Wole przeczytac to samemu. :P


Edit:
Nie przeczytalem postu z poprzedniej strony. Z tego co piszesz wynika ze calkiem niezle to to. Wezme sie za czytanie w najblizszym czasie. Podejrzewam ze moge zakonczyc calosc jednego dnia, jak juz ksiazka mnie w ciagnie to calosc musie zostac przeczytana tego samego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 15:16, MisticGohan_MODED napisał:

A tak swoją drogą to zabiorę się za tego Blue Exorcist ,bo ponoć dobre :]


Dobre nawet bardzo. Syndrom jeszcze jednego odcinka sie wlacza odrazu :P Szkoda tylko ze jeszcze wychodzi. 14 odcinek dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Balcon 2011 ... padło pytanie, padła odpowiedź. Nadszedł czas działań - organizujemy się jakoś? Osobiście bym się zabrał z większą grupą bo te rejony Bytomia są dla mnie nieznane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:01, Sand_Wraith napisał:

Balcon 2011 ... padło pytanie, padła odpowiedź. Nadszedł czas działań - organizujemy
się jakoś? Osobiście bym się zabrał z większą grupą bo te rejony Bytomia są dla mnie
nieznane ...


Wiesz, ja z Daredem jadę z Tychów samochodem ( tzn. mój ojciec nas zawozi ), ale myślę że mógłbyś się z nami zabrać. Z Chorzowa jesteś o ile dobrze pamiętam, więc jeśli to nie problem dla Ciebie to jakbyś podjechał sobie rano na przystanek na Korfantego ( Katowice, a jakże ;p ) to byśmy Cię po drodze zgarnęli, napisz mi tylko na Gadu dzisiaj, to się dokładnie zgadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet niewiedzialem ze w koncu Animax u nas puscili.
Z tym ze ich strona internetowa chodzi strasznie, przynajmniej w tej chwili i niezabardzo moge sie z niej czegokolwiek dowiedziec.

Wie ktos czy juz to puszczaja w telewizji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 15:32, luzac napisał:

Animax już od dłuższego czasu był blokiem programowym AXN SCI-FI...


A to nie ma byc oddzielny program? Jakie anime leca? Ich ramowka na stronie nie dziala.
Dubbing/lektor/napisy ?

W sumie to kilka lat temu juz mowili o tym ale tak dlugo nic sie nie dzialo w sprawie Animaxu ze zapomnialem kompletnie.

Mozliwe ze mowimy o czyms innym, bo kiedys natknelem sie na anime (Blood+).
Z tego co wiem to animax mial byc oddzielnym programem poswieconym tylko anime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O oddzielnym programie głosy chodziły już od dobrych trzech, czterech lat... Jeżeli chodzi o to co oferowali to cóż, Naruto, Detective Conan, FMP Fumoffu, Honey & Clover. W głównej mierze wszystko z napisami.

A tak swoją drogą, chodzi Ci o tą stronę: http://pl.animax.spti-prod.com/ ? Bo u mnie chodzi całkiem poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



mozliwe ze to cos u mnie w takim razie, bo dzialanie tej strony jest dalekie od "calkiem poprawnie"

Ale w koncu ma byc oddzielny program czy juz poprzestali planow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2011 o 16:31, Pablo_Querte napisał:

A opłaca się w naszym kraju rozwijać rynek anime?
Nie.


Sad but true. W sumie jakby nie patrzec nawet jesli pojawil by sie taki kanal w telewizji i tak bym go nie ogladal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blood C EP 3
Z każdym kolejnym odcinkiem jest coraz gorzej, lubie panie z Clamp ale Blood C zwyczajnie im nie wychodzi. Postacie takie nijakie główna bochaterka to już porażka, reszta też nielepsza. Coś mi się zdaje że tego anime już nic nie uratuje, nawet fabuła nie zachęca do zaznajomienia się z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2011 o 22:26, Pablo_Querte napisał:

Jedynie motyw muzyczny podczas walki godzien uwagi.


Mi tam się tylko kreska podoba(zawsze jakoś lubiłem Clampową kreskę) te mundurki fajnie wyglądają. Ogulnie muwiąc to bardziej mnie zainteresował A-Channel którego obejrzałem dzisiaj do konca, no i przed chwilą drugi ep Dantalian no Shoka który to tytuł zapowiada się na całkiem dobre anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa taskete. Wpadlem w jakis Gintamowski trans. Ciagle chce cos powazniejszego obejrzec, ale zawsze gdy juz to wlaczam pojawia mi sie w myslach "jeszcze jeden odcinek gintamy!" Jak tak dalej pojdzie to przebrne przez te 200 odcinkow i dopiero co innego zaczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 02:19, diablolod napisał:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa taskete. Wpadlem w jakis Gintamowski trans. Ciagle chce cos powazniejszego
obejrzec, ale zawsze gdy juz to wlaczam pojawia mi sie w myslach "jeszcze jeden odcinek
gintamy!" Jak tak dalej pojdzie to przebrne przez te 200 odcinkow i dopiero co innego
zaczne :O


Tak tylko przypomnę ci że jest jeszcze film pełnometrażowy Gintamy, do tego naprawdę fajnie wykonany i warty obejrzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się