Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 21:00, Unser Fuhrer napisał:

Prawie cały dzień nikt nic nie napisał! Skandal.
Tak więc się pytam : jakie cechy powinno mieć dobre anime?
Moim zdaniem dobre walki i powody do śmiechu powinny być. Kreska nic dla mnie nie znaczy.


Powinno mieć ciekawą fabułę i dobrze nakreślone profile postaci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 21:00, Unser Fuhrer napisał:

Prawie cały dzień nikt nic nie napisał! Skandal.
Tak więc się pytam : jakie cechy powinno mieć dobre anime?
Moim zdaniem dobre walki i powody do śmiechu powinny być. Kreska nic dla mnie nie znaczy.


Dla mnie wystarczy dobry humor w anime...walki to swoją drogą ;).Fabuła też musi być dość ciekawa :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<pogwizduje> No no ciekawy tydzionek mamy.
<SPOILER! UWAGA! SPOILER! NIE CZYTAĆ JAK KTOŚ NIE CHCE I NIE MIEĆ POTEM DO MNIE PRETENSJI SPOILER! UWAGA! SPOILER!>
W Bleachu dość niespodziewana akcja ratunkowa... obstawiam ze oprócz Kenpachiego jest tam jeszcze Byakuya (żeby chronić Rukię ^^) i kto wie... może jeszcze Ukitake i Kyoraku, zastanawia mnie tylko czy o tej akcji ratunkowej wie coś Staruszek Yamamoto... obstawiam że nie.
W One Piece to totalna rzeźnia, nie mogę się już doczekać "Wejścia Nightmare Luffiego" to będzie prawdziwa masakra kiedy się dobierze do Oza, a i reszta Mugiwarsów sobie nieźle poczyna, szczeny ludziom poopadają pewnie jak zanimują Thriller Bark arc XD
A Naruto... tak raczej średnio. Chociaż to o uczniu który albo przyniesie pokój, albo rozwali świat jest ciekawa, tylko coś mi mówi że to wcale nie o Peina chodzi :->
<KONIEC SPOILERA>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś niestety po 24.00 na TVN Siedem leciał Animatrix. Oczywiście włączyłem pod koniec :( ale chociaż troszkę dobrej muzyki posłuchałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nastepne chaptery mang... :)
Naurto - moze byc, trzyma poziom, Jiraya Hermit mode conajmniej ciekawy, moze uda mu sie przezyc walke z Peinem?
Bleach - spodziewane od baardzo dawna wejscie Kenpachiego, ciekaw jestem jedynie kto jeszcze sie pojawi, mam nadzieje, ze pojawi sie wkrotce chapter odskocznia z Urahara&co
OP - czy mi sie wydaje czy za kazdym razem OP jest lepszy? :D Hail Eichiro Oda! Go Nightmare Luffy! Go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:28, JaMES` napisał:

Bleach - spodziewane od baardzo dawna wejscie Kenpachiego, ciekaw jestem jedynie kto jeszcze
sie pojawi,

Ja obstawiam Byakuye :-) Poza tym, gdzie Kenpachi tam i Yachiru co nie ?? Że o Yumichice i Ikkaku nie wspomnę. ciekawe czy Maki-Makiego ze sobą przyprowadzą XD Genryūsai-sōtaichō na pewno nie będzie szczęśliwy jak się o tym wszystkim dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S.P.O.J.L.E.R.Y --> Bleach, Naruto

Dnia 27.10.2007 o 12:28, JaMES` napisał:

Naurto - moze byc, trzyma poziom, Jiraya Hermit mode conajmniej ciekawy, moze uda mu sie przezyc
walke z Peinem?

Jak dla mnie manga zaczęła się ponownie rozkręcać gdy Naruto i reszta teamu pokonali dwóch członków Akatsuki w pobliżu Konohy. Pojawił się Sasuke, Itachi... Szykowało się wiele widowiskowych i ciekawych walk. A tu co? Dość średnia historia dawnych uczniów Hermit Perverta... Mam nadzieję, że zginie ^^

Dnia 27.10.2007 o 12:28, JaMES` napisał:

Bleach - spodziewane od baardzo dawna wejscie Kenpachiego, ciekaw jestem jedynie kto jeszcze
sie pojawi, mam nadzieje, ze pojawi sie wkrotce chapter odskocznia z Urahara&co

Byakuye jest pewny. W końcu ktoś musi uratować Rukie. Spodziewam się także "starego" pokolenia - Ojciec Ichigo i Uryuu. W końcu nie na darmo pokazali tuż przed wycieczką do Hueco Mudno, że odzyskali swoje moce...


Swoją drogą - nareszcie SS wykonało ruch. Jak wspominałem kiedyś - strasznie dziwne było puszczenie grupki "dość słabych" ludzi do Hueco Mundo bez żadnego wsparcia ze strony SS. Tak jakby nie leżało w ich interesie osłabienie Aizena... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:28, JaMES` napisał:

Naurto - moze byc, trzyma poziom, Jiraya Hermit mode conajmniej ciekawy, moze uda mu sie przezyc
walke z Peinem?

Może się uda a może nie....

Dnia 27.10.2007 o 12:28, JaMES` napisał:

Bleach - spodziewane od baardzo dawna wejscie Kenpachiego, ciekaw jestem jedynie kto jeszcze
sie pojawi, mam nadzieje, ze pojawi sie wkrotce chapter odskocznia z Urahara&co

Dla mnie wystarczyłby sam Urahara, bez CO. ;p

Dnia 27.10.2007 o 12:28, JaMES` napisał:

OP - czy mi sie wydaje czy za kazdym razem OP jest lepszy? :D Hail Eichiro Oda! Go Nightmare
Luffy! Go!

OMFG.... Go Nighmare Luffy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:04, Latniak napisał:

Dla mnie wystarczyłby sam Urahara, bez CO. ;p


Kurosaki tez powinien sie pojawic, Kurosaki i Urahara ot co!

Dnia 27.10.2007 o 15:04, Latniak napisał:

OMFG.... Go Nighmare Luffy !!!!!!!


przezajefajny motyw :P nie moge sie doczekac przyszlego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już rozprawiacie o cotygodniowych nowościach to też coś od siebie dorzucę ;) :

Naruto:
Walka może być ciekawa, mamy znowu kilka newsów o młodości Jirayi (wychodzi na to, że Naruto będzie pewnie jednym z tych przepowiedzianych pupili...) i najważniejsze: czy tylko mnie Hermid Mode z wyglądu przypomina mocno Sarutobiego?

Bleach:
Cieszę sie badzi z pojawienia Kenpachiego^^ i czy mi sie wydaje, ale czy ta Fraccion 5 Espady nie ma czasem najbardziej hollowego wyglądu po Senkaiu?

One Piece:
Coraz ciekawiej, niezła była akcja Brooka ^^, a co do wcześniejszych chapterów... Czy mi się zdaje, czy istnieje możliwość, że specjalną zdolnością Kumy jest teleportowanie ofiary do miejsca jej marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 18:29, JaMES` napisał:

> Dla mnie wystarczyłby sam Urahara, bez CO. ;p

Kurosaki tez powinien sie pojawic, Kurosaki i Urahara ot co!


Urahara będzie się pewnie bił z tym espadą, co analizować lubi :) I to całkiem niedługo, bo przecież SS samego kenpachiego tam nie wysłało :)

Ale to i tak nic w porównaniu z tym co może zrobić Nightmare Luffy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:30, Latniak napisał:

Ale to i tak nic w porównaniu z tym co może zrobić Nightmare Luffy :)


Nightmare Luffy jakby sie tam pojawil to by roz***** Aizena i spolke w mgnieniu oka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 00:18, Taikun napisał:

Tutaj taki krótki filmik dla fanów Tengen Toppa Gurren Lagann :)


O czym jest te anime??Jakaś próba ucieczki...jakieś Gundam''y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oglądał ktoś może Death Note ? Ja tam wielkim fanem anime nie jestem, widziałem zaledwie kilka filmów a z seriali ruszyłem Naruto i Bleacha z czego ten drugi nie wciągnął mnie za bardzo. Anyway, do tematu. Desu Noto jest genialne, właśnie przed chwilą skończyłem serię i aż mnie świerzbi żeby z kimś to obgadać bo całe anime jest niezwykle wciągające, inteligentne i przerażające. Yagami Lighto... oby na świecie nie znaleźli się tacy ludzie jak on :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 01:04, Galileo napisał:

A oglądał ktoś może Death Note ? Ja tam wielkim fanem anime nie jestem, widziałem zaledwie
kilka filmów a z seriali ruszyłem Naruto i Bleacha z czego ten drugi nie wciągnął mnie za bardzo.
Anyway, do tematu. Desu Noto jest genialne, właśnie przed chwilą skończyłem serię i aż mnie
świerzbi żeby z kimś to obgadać bo całe anime jest niezwykle wciągające, inteligentne i przerażające.
Yagami Lighto... oby na świecie nie znaleźli się tacy ludzie jak on :)

No Death Note to pretendent do miana Anime 2007 :]
Wciągająca fabuła , świetnie nakreślone postacie :]

Obekrzyj se jeszcze Death Note: Roadshow :]
To wersja reżyserska z paroma wyciętymi scenami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 03:05, MisticGohan_MODED napisał:

No Death Note to pretendent do miana Anime 2007 :]


Ale doskonale wiesz co było lepsze, co nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 22:09, Nertis napisał:

/ciach/


To samo co ty, choć chyba wszystkie opy Bleach są bardzo bardzo good :)

Do tego jeszcze:
Death Note 2nd opening
http://pl.youtube.com/watch?v=jjNzvmsGNrI

Claymore
http://pl.youtube.com/watch?v=dneXwDrElFY (full, nie chce mi się szukać z anime)

Hellsing
http://pl.youtube.com/watch?v=cTsZ5aKAjwY

I wiele innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się