Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Jest tylko 11 napisów do odcinków Kekkaishi... chyba po 11 odcinkach dam sobie na chwilę z tym spokój :) Nie żebym nie rozumiał po angielsku ale moim zdaniem to cały klimat niszczy :) Chyba dokończę Berserka i Darker than BLACK..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 10:58, soulbaker napisał:


P.S. widział ktoś Triguna? Co o nim myślicie? Jak dla mnie: klasyk! ;D


Jedno z moich ulubionych anime. Wszystko jest świetne , oprócz zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:53, Unser Fuhrer napisał:

Jest tylko 11 napisów do odcinków Kekkaishi... chyba po 11 odcinkach dam sobie na chwilę z
tym spokój :) Nie żebym nie rozumiał po angielsku ale moim zdaniem to cały klimat niszczy :)
Chyba dokończę Berserka i Darker than BLACK..


Heh...u mnie nie ma nie dokończonych serii ;)...ja zacznę to muszę skończyć...nawet jak nie mam na to ochoty :P.

@Luke Shadow

Dnia 31.10.2007 o 11:53, Unser Fuhrer napisał:

Hehe, czyli tak samo jak w Green Green. :P


Jest dość dużo anime z koszmarnym zakończeniem ...Green Green chyba ma najgorsze z tych anime ,które oglądałem ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2007 o 16:39, Nertis napisał:

Jest dość dużo anime z koszmarnym zakończeniem ...Green Green chyba ma najgorsze z tych anime
,które oglądałem ;(.

W sumie Love Hina się trochę bez sensu skończyło, ale Green Green to już w ogóle. Za to zakończenie GTO mi się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety/na szczęście tak nie mam. ;] Green Green, Darker than BLACK, Berserk(chociaż tutaj tylko anime), Death Note, Kekkaishi, Dragon Ball(5 lat nie oglądałęm serii GT), Naruto pierwsza seria(na 200 przestałęm bo mnie filery załąmały) mam nie dokończone ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 18:41, Unser Fuhrer napisał:

Ja niestety/na szczęście tak nie mam. ;] Green Green, Darker than BLACK, Berserk(chociaż tutaj
tylko anime), Death Note, Kekkaishi, Dragon Ball(5 lat nie oglądałęm serii GT), Naruto pierwsza
seria(na 200 przestałęm bo mnie filery załąmały) mam nie dokończone ;]


Ja tak nie mógłbym zostawić anime lub mangi na pastwę losu ;).Raz miałem mały przestój w oglądaniu Bleach''a...te filery z Bounto mnie zamuliły :/...ale znowu do niego wróciłem po trzy tygodniowej przerwie ;).Green Green radze nie oglądać do końca ...do 11 odcinka max...bo zakończenie jest załamujące :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:55, Unser Fuhrer napisał:

Samurai champloo ==> koleżanka poleca, warto?

WARTO! Widziałem zaledwie dwa odcinki, ale od razu widać że anime jest naprawdę super. Ładna kreska, masa szybkiej akcji, humor, ciekawy klimat, ogólnie trzyma poziom - oglądaj bez zastanowienia, jestem pewien że Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe i wszystko jasne :) Pokusiłem się nawet o zrobienie porównawczych screenów:
Jakby ktoś nie wiedział, oba przedstawiają tą samą postać :)

PS: Sorki za dwa posty z koleji.

20071031230823

20071031230939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:17, Hubi Koshi napisał:

Mhm tak sobie doszedłem do wniosku że może was to zainteresuje, dwie wersje animacji DarkStalkers.
Pierwsza jest rodem z USRaju
http://youtube.com/watch?v=vZ8EdX3Knqk
Druga z kolei z Japonii
http://youtube.com/watch?v=Kh_GDytNinA
Ocene pozostawiam was, a sam idę do łazienki zwrócić kolację.


Blee...niedobrze mi się robi jak oglądam coś takiego (mówię o pierwszym filmiku :/)...dla mnie Japońska animacja była zawsze najlepsza i będzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 23:13, Kosmitus napisał:

Hehehe i wszystko jasne :) Pokusiłem się nawet o zrobienie porównawczych screenów:
Jakby ktoś nie wiedział, oba przedstawiają tą samą postać :)

PS: Sorki za dwa posty z koleji.

Od razu widać kto rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 23:22, MisticGohan_MODED napisał:

Od razu widać kto rządzi :D

Nasi górą ^^

Uwaga SPOILERY ONE PIECE

BTW A ja sobie dalej oglądam One piece, już po pięćdziesiątym-którymś odcinku jestem. Niezłe było o walce z Arlongiem i jego bandą, najbardziej mi się podobała walka Usoppa (Usoppowy Młotek! Usoppowa Gumka! :D) Może i Usopp nie walczył zbyt czysto (zarąbać leżącego młotkiem... -_-'') ale w końcu przeciwnik był dużo potężniejszy. Teraz jestem na tej wyspie na której zginął Gold Roger, ciekawe co to za gostek co bawił się pogodą, przypuszczam że to ktoś z załogi Shanksa... A i to że ta laska to Alwida skapnąłem się już wtedy jak Buggiego uratowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAKO TAKIE SPOILERY

Dnia 31.10.2007 o 23:40, Kosmitus napisał:

BTW A ja sobie dalej oglądam One piece, już po pięćdziesiątym-którymś odcinku jestem. Niezłe
było o walce z Arlongiem i jego bandą, najbardziej mi się podobała walka Usoppa (Usoppowy Młotek!
Usoppowa Gumka! :D) Może i Usopp nie walczył zbyt czysto (zarąbać leżącego młotkiem... -_-'')
ale w końcu przeciwnik był dużo potężniejszy.

Oj tak Usopp to przetyp jeśli chodzi o styl walki, zresztą co się dziwić, prawie cała jego załoga to POTWORY, Tylko Nami jest w miarę normalna. Potem się wszystko zrobi jeszcze ciekawsze, a arsenał Usoppa się powiększy :-) Ogólnie to historia Nami jest jedną z bardziej dramatycznych jeśli mnie pytać o zdanie. A Arlong to powinien skończyć na ruszcie jako smażona płetwa rekina

Dnia 31.10.2007 o 23:40, Kosmitus napisał:

Teraz jestem na tej wyspie na której zginął Gold
Roger, ciekawe co to za gostek co bawił się pogodą, przypuszczam że to ktoś z załogi Shanksa...
A i to że ta laska to Alwida skapnąłem się już wtedy jak Buggiego uratowała.

Rogue/Logue Town czy jakoś tak :-) Hehe gratuluje intuicji jeśli chodzi o Alvidę, ja tam byłem w ciężkim szoku gdy się dowiedziałem że to ona, hehe niejedna panienka by pewnie chciała położyć ręce na Sube-Sube no Mi. Jeśli zaś chodzi o gostka bawiącego się pogodą <zatyka sobie usta> Oj Jak rany, ale mógłbym tutaj naspoilerować XD Ale ja nic nie mówię, bo to byłoby zbyt okrutne, po prostu zbyt okrutne.
Swoją drogą ja po prostu kocham scenę gdy Luffy stoi na tej platformie egzekucyjnej i próbuje sobie przypomnieć imię Buggiego "BUFFOON" To mnie zawsze rozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 23:50, Hubi Koshi napisał:

Rogue/Logue Town czy jakoś tak :-) Hehe gratuluje intuicji jeśli chodzi o Alvidę, ja tam byłem
w ciężkim szoku gdy się dowiedziałem że to ona, hehe niejedna panienka by pewnie chciała położyć
ręce na Sube-Sube no Mi.

Poznałem ją po kapelusiku i statku a jak zobaczyłem jak się podpiera o maczuge to już byłem pewien :)

>Jeśli zaś chodzi o gostka bawiącego się pogodą <zatyka sobie usta>

Dnia 31.10.2007 o 23:50, Hubi Koshi napisał:

Oj Jak rany, ale mógłbym tutaj naspoilerować XD Ale ja nic nie mówię, bo to byłoby zbyt okrutne,
po prostu zbyt okrutne.

Spoilery?! Ani mi się waż! Bo zginiesz.

Dnia 31.10.2007 o 23:50, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą ja po prostu kocham scenę gdy Luffy stoi na tej platformie egzekucyjnej i próbuje
sobie przypomnieć imię Buggiego "BUFFOON" To mnie zawsze rozwala.

Hehe racja, mocne to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Death Note -> spoiler
troche mnie rozczarował fakt że pojawił się drugi notes śmierci który na dodatek wpadł w ręce jakiejś idiotki... chociaż nie powiem, DN się coraz lepsze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się