Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 19:49, avi. napisał:

FLCL

Nadarzyła się okazja ;]
Co Ci się podoba w tym anime? Same dobre recenzje o nim słyszę.. Ja jestem po dwóch odcinkach i wciąż uważam że nic specjalnego, trochę bez sensu, co odcinek w głowy dzieciaka jakieś roboty wyskakują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 20:12, Unser Fuhrer napisał:

> FLCL
Nadarzyła się okazja ;]
Co Ci się podoba w tym anime? Same dobre recenzje o nim słyszę.. Ja jestem po dwóch odcinkach
i wciąż uważam że nic specjalnego, trochę bez sensu, co odcinek w głowy dzieciaka jakieś roboty
wyskakują...


Śmieszne sytuacje czasami są, a te roboty to nabijanie się z NGE ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką małą uwagę. Wiele się tutaj pisze o Naruto i Bleach''u, a kiedyś również o Dragon Ball''u. Śmiem zauważyć że te anime mają własne tematy więc albo należy tamte tematy zamknąć albo dyskusje o owych ''dziełach'' w tym temacie powinny traktowane być jako...spam. Mam nadzieję uszanujecie to co napisałem. W tym temacie powinno się dyskutować o tej ''reszcie'' - tych mniej znanych anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:35, Unser Fuhrer napisał:

Ja mam taką małą uwagę. Wiele się tutaj pisze o Naruto i Bleach''u, a kiedyś również o Dragon
Ball''u. Śmiem zauważyć że te anime mają własne tematy więc albo należy tamte tematy zamknąć
albo dyskusje o owych ''dziełach'' w tym temacie powinny traktowane być jako...spam. Mam nadzieję
uszanujecie to co napisałem. W tym temacie powinno się dyskutować o tej ''reszcie'' - tych
mniej znanych anime.


Hehe...ja dość dawno zacząłem się do tego stosować ;)...a przeszkadza ci w tym temacie Bleach,Dragon Ball i Naruto<uśmieszek ;)>??Większość z nas chyba nie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie przeszkadza. Ale ja jednak wolałbym się czegoś dowiedzieć o nowych anime, niż wciąż klepać to samo : spoilery z Bleacha(którego nie oglądałem, a takie dyskusje czasem całe strony zajmują), Naruto (spoilery z najnowszych chapterów mangi - nic mangi nie czytałem, i klepanie tego samego o Dragon Ballu - którego praktycznie na pamięć znam. Tak więc czasami nie mam szansy do wypowiedzenia się w tym temacie całymi dniami ;]
No i powstaje pytanie : po co są tamte tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:42, Unser Fuhrer napisał:

Nie, nie przeszkadza. Ale ja jednak wolałbym się czegoś dowiedzieć o nowych anime, niż wciąż
klepać to samo : spoilery z Bleacha(którego nie oglądałem, a takie dyskusje czasem całe strony
zajmują), Naruto (spoilery z najnowszych chapterów mangi - nic mangi nie czytałem, i klepanie
tego samego o Dragon Ballu - którego praktycznie na pamięć znam. Tak więc czasami nie mam szansy
do wypowiedzenia się w tym temacie całymi dniami ;]
No i powstaje pytanie : po co są tamte tematy?


No widzisz...tak naprawdę to już jakiś czas tu nie widziałem przytaczania kwestii dotyczących Dragon Ball''a ...gdy gadają o Naruto to ja to ignoruje :P...o Bleach''u to zazwyczaj jestem biernym widzem dyskusji ;).O innych anime zawsze jest tu mowa...jakaś osoba obejrzała jakieś anime to zaraz w tym temacie na pewno podzieli się wrażeniami ;).Co od pytania...tak samo można zapytać po co są stworzone dwa takie same tematy o Diablo II.Zostały utworzone i jeden został zaakceptowany ,a drugi nie.Tak samo jest w tym przypadku.Wszyscy raczej już są przyzwyczajeni do wyrażania opinii w tym temacie ,a tamte topici umarły śmiercią naturalną :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przypięty post by załatwił sprawę ;>?
Co do DB to napisałem - kiedyś.
Jakoś to przeżyje, po prostu wyrażam własne zdanie, ja bym wolał się w tym temacie dowiadywać więcej nowych rzeczy i nie chodzi mi o jakieś spoilery z Bleach''a ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:35, Unser Fuhrer napisał:

Ja mam taką małą uwagę. Wiele się tutaj pisze o Naruto i Bleach''u, a kiedyś również o Dragon
Ball''u. Śmiem zauważyć że te anime mają własne tematy więc albo należy tamte tematy zamknąć
albo dyskusje o owych ''dziełach'' w tym temacie powinny traktowane być jako...spam. Mam nadzieję
uszanujecie to co napisałem. W tym temacie powinno się dyskutować o tej ''reszcie'' - tych
mniej znanych anime.


z calym szacunkiem, ale nie - to jest temat o mandze i anime ogolnie, a wymienione tytuly naleza do tego nurty i mozna tu o nich rozmawiac
poza tym ten temat jest jedynym tematem w jakim obecnie sie regularnie udzielam i szczerze po prostu nie chce mi sie gdzie indziej pisac czegokolwiek o najnowszych chapterach mang (bo w ostatnich sezonach nic ciekawego z nime sie nie pojawilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:56, Unser Fuhrer napisał:

Może przypięty post by załatwił sprawę ;>?

Hym... Na to nie ma co liczyć ;) Moderatorzy topicu nie obserwują, sam kiedyś napisałem w trochę innej sprawie odnośnie tego tematu - żadnej odpowiedzi. Ten temat pozostaje takim "freestylem", gdzie nie musisz bać się konsekwencji. Więc ci "oszczędni" mogą tu dawać spokojnie linki do ściągania Ergo Proxy, Samurai Champloo, czy innych anime wydanych w Polsce. Żal...

Dnia 03.11.2007 o 22:56, Unser Fuhrer napisał:

Jakoś to przeżyje, po prostu wyrażam własne zdanie, ja bym wolał się w tym temacie dowiadywać
więcej nowych rzeczy i nie chodzi mi o jakieś spoilery z Bleach''a ;]

Powstał też temat o Death Note. I co? Bieda, rzadko kiedy ktoś tam się wypowiada, nie ma o czym dyskutować. Jeśli zostanie zachowany umiar to można tu pisać o każdym tytule ;)

Dobra, lecę oglądać coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Death Note SPLOILER
Pościg Kiry nr 3 genialny moim zdaniem. Mam 2 pytania :
a) czy ten Shinigami z samego początku...ten co lubił jabłka - on kiedyś wróci?(po tym jak odszedł)
b)tak się zastanawiam po tym co było przedstawione : cywilom w japoni w ogole broni miec nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 01:27, Unser Fuhrer napisał:

Death Note SPLOILER
Pościg Kiry nr 3 genialny moim zdaniem. Mam 2 pytania :
a) czy ten Shinigami z samego początku...ten co lubił jabłka - on kiedyś wróci?(po tym jak
odszedł)
b)tak się zastanawiam po tym co było przedstawione : cywilom w japoni w ogole broni miec nie
mozna?


[SPOILER]
a) Ryuk , tak wróci
b) chyba tak
[/SPOILER]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie wyszły dwa dodatkowe opowiadania, Jedno o Priscilli drugie o Clare także czytelnicy nie byli zostawieni zupełnie bez niczego. Ale fakt że z wielką niecierpliwością wyczekiwałem na kontynuację głównego wątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:20, Unser Fuhrer napisał:

Poszukuje anime. Najlepiej o jakiejś kobiecie która używa broni palnej. Znajdzie się coś :)?


A oglądałeś Gunslinger Girl??Może to nie jest o kobiecie ,a o dziewczynkach strzelających z broni palnej,ale jak oglądałem na Hyperze to nawet mi się podobało ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:20, Unser Fuhrer napisał:

Poszukuje anime. Najlepiej o jakiejś kobiecie która używa broni palnej. Znajdzie się coś :)?


Pamiętasz AMVHell 3 i amunicję wylaującą z biustu na samym początku? :D To Grenadier, w Polsce wydawane przez Anime Gate pod tytułem Rushuna: Wystrzałowa Bojowniczka :D Nie oglądałem, ale ponoć złe nie jest, choć do wybitnych też się nie zalicza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:20, Unser Fuhrer napisał:

Poszukuje anime. Najlepiej o jakiejś kobiecie która używa broni palnej. Znajdzie się coś :)?

Grenadier. Choć tam są inne ,,atuty'''' :-) niż broń pana. No i jescze Noir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:20, Unser Fuhrer napisał:

Poszukuje anime. Najlepiej o jakiejś kobiecie która używa broni palnej. Znajdzie się coś :)?

Cowboy Bepop - leciało kiedyś na Hyperze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 22:56, Unser Fuhrer napisał:

Może przypięty post by załatwił sprawę ;>?

Pewnie tak, choć musiałbyś chyba specjalnie do jakiegoś moderatora na e-mail napisać. Bo jakoś ich tu nie widuję.

Dnia 03.11.2007 o 22:56, Unser Fuhrer napisał:

Co do DB to napisałem - kiedyś.
Jakoś to przeżyje, po prostu wyrażam własne zdanie, ja bym wolał się w tym temacie dowiadywać
więcej nowych rzeczy i nie chodzi mi o jakieś spoilery z Bleach''a ;]

Tyle, że to temat o anime ogólnie, więc sporo nowych użytkowników wejdzie właśnie na ten zamiast na "tematy specjalistyczne". A gdyby ktoś się anime zainteresował, to właśnie tutaj dowie się o istnieniu największych - Naruto i Bleach. Choć zgodzę się, że spoilerowanie w tym temacie to już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się