Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Wolf''s Rain/ ep 1-10
Nom jestem pod wrażeniem, teoretycznie nie przepadam jakoś za wątkami o wilkach, ale tutaj historia mnie wciągnęła, ten szary, brudny, nie miły świat w niedalekiej przyszłości, taka wizja jest niezmiernie ciekawa. Postacie również mają fajne osobowości, każda praktycznie inna. Zapowiada się świetny seans:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore c127

Spoiler

Big Reveal! Deneve to ekshibicjonistka! XD Kto by pomyślał że pod tą stoicką fasadą kryją się takie potrzeby ;P
Co do fabuły to jestem ciekaw czy Raki domyśla się że to Pris jest tą o której była mowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate/Zero Ep 23

Spoiler

"Awaken from your dreams, King of Conquerors"

I niech mi ktoś wytłumaczy, jakim cudem takie NIC jakim jest Shirou zdołało pokonać Gilgamesha!? Po prostu jak!? On może jednym ruchem ręki zniszczyć cały Reality Marble czyli innymi słowy cały świat (notabene, odpieczętowanie EA wyglądało nieziemsko...tak pewnie będzie wyglądać pewnego dnia Sąd Ostateczny na Ziemi w jego wykonaniu) XD A potem jeszcze moment gdy Aleksander zaczyna swą szarżę a w powietrzu tylko lśnią kolejne portale Gate of Babylon. WOW!

No i trzeba przyznać że to było prawdziwe King''s level fight - najpierw popić, potem dopiero urządzamy wojnę totalną... Rider to chyba jedyna osoba w całym Nasuverse którą Gilgamesh autentycznie poważa a nie uznaje go za robaka niegodnego nawet spojrzeć na Króla Herosów.

W międzyczasie Saber załamuje się nerwowo bo Berserkerem okazał się jej stary znajomy. Który to Berserer mnie po prostu rozwalił jak zaczął strzelać z karabinu maszynowego. True Heroic Spirit XD I jeszcze samochód w roli tarczy żeby blokować strzały...siła Servantów to jednak jest nie z tej ziemi. No i trzeba przyznać że animatorzy nie oszczędzają na walkach xD



PS (Dla fanów MLP) - jak myślicie, wykorzystanie tej walki z Fate/Zero jako przedstawienie Bronies vs Haters
Spoiler

(Alexander i Ionian Heitairoi = Haters, Gilgamesh = Brony) jest fajnym pomysłem na filmik? XD Zamiast Enuma Elish coś w stylu: "Friendship...." gdy wyciąga broń "....is MAGIC" gdy niszczy cały wymiar XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 21:02, ziptofaf napisał:

PS (Dla fanów MLP) - jak myślicie, wykorzystanie tej walki z Fate/Zero jako przedstawienie
Bronies vs Haters

Spoiler

(Alexander i Ionian Heitairoi = Haters, Gilgamesh = Brony) jest
fajnym pomysłem na filmik? XD Zamiast Enuma Elish coś w stylu: "Friendship...." gdy wyciąga
broń "....is MAGIC" gdy niszczy cały wymiar XD


Spoiler

Gilgamesh jako Bronies? ARE YOU INSANE!? Naprawdę chciałbyś się identyfikować z tym aroganckim dupkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 21:12, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Gilgamesh jako Bronies? ARE YOU INSANE!? Naprawdę chciałbyś się identyfikować z tym
aroganckim dupkiem?



Spoiler

Ale jako porównanie siły ognia i argumentów to pasuje XD Armia Haterów nie daje rady jednemu Gilgameshowi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 21:15, ziptofaf napisał:

Spoiler

Ale jako porównanie siły ognia i argumentów to pasuje XD Armia Haterów nie daje rady
jednemu Gilgameshowi xD


Ponawiam pytanie. Czy NAPRAWDĘ chcesz by Bronies którzy jakby nie patrzeć są grupą pozytywną, porównywać do dupka Gilgamesha? Już lepiej by pasowało Iionian Heitairoi vs. Assassins. Ostatecznie Bronies jest NAPRAWDĘ sporo, a łączą ich więzy przyjaźni pokonujące prawa fizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 21:51, Hubi_Koshi napisał:

Czy NAPRAWDĘ chcesz by Bronies którzy jakby nie patrzeć są grupą pozytywną,

Czy na pewno są aż tak pozytywni? Przypomina mi się pewien dowcip:

- Po czym poznać, że ktoś ma Maca?
- Będzie ci o tym mówił co 10 minut.

I uważam, że tak samo jest z MLP. Za bardzo to przeżywacie. To tylko kreskówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 22:30, Dared00 napisał:

> Czy NAPRAWDĘ chcesz by Bronies którzy jakby nie patrzeć są grupą pozytywną,
Czy na pewno są aż tak pozytywni? Przypomina mi się pewien dowcip:

- Po czym poznać, że ktoś ma Maca?
- Będzie ci o tym mówił co 10 minut.

I uważam, że tak samo jest z MLP. Za bardzo to przeżywacie. To tylko kreskówka.

Mówi gość w temacie o Mandze i Anime XD Hipokryzja powinna ci spaść na głowę jak pół ton cegieł XD Zresztą ja się do Brony''ch nie zaliczam, dzielnie się bronię przed zakusami Alamuta, ale zbyt nienawidzę Gilgamesha żeby pozostawić coś takiego bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 22:45, Hubi_Koshi napisał:

Mówi gość w temacie o Mandze i Anime XD Hipokryzja powinna ci spaść na głowę jak pół
ton cegieł XD

O przepraszam, to nie ja rozpocząłem w temacie o mandze i anime offtopową dyskusję o kucykach. Also, to tylko potwierdza moją teorię z poprzedniego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 22:49, Dared00 napisał:

O przepraszam, to nie ja rozpocząłem w temacie o mandze i anime offtopową dyskusję o
kucykach. Also, to tylko potwierdza moją teorię z poprzedniego posta ;)

Gdzieś ty był gdy np. offtopowaliśmy na maxa o Pratchettcie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 22:51, luzac napisał:

Weźcie się z tymi kucami do tematu o MLP wreszcie. -.-


Jak to czasami na youtubie można przeczytać ( trochę zmienione ):

"Kucyki przejmują temat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2012 o 22:58, Piotrbov napisał:

Jak to czasami na youtubie można przeczytać ( trochę zmienione ):

"Kucyki przejmują temat"

Tylko czekam aż zaczną rzucać "przestańcie się zajmować tymi meksykańskimi bajkami" kontynent niby ten sam, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 07:47, Pablo_Querte napisał:

Jak można nie lubić Gilgamesha ;<

To nie jest tak że ja go nie lubię. Ja go szczerze i z pasją nienawidzę i gdyby nienawiść mogła czynić cuda on miałby EA wetknięte w tyłek aż po samą rękojeść i co chwila by się na pełnej mocy odpalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazo no Kanojo X ep. 10

Spoiler

To jest po prostu świństwo, co Hayakawa zrobiła. Jestem również ciekaw reakcji Urabe, na Tsubakiego, i na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się