Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2012 o 14:45, Piotrbov napisał:

Serial Experiments Lain

Bardzo ciekawa, psychologiczna seria anime, nie można do niej podchodzić jak do większości
anime. "this anime is a thinker (meaning you have to be using your brain to comprehend
all of it),"

9/10

Wow, ile czasu spędziłeś w jaskini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chouyaku Hyakuninisshu: Uta Koi ep. 1

Bardzo nieźle zapowiadająca się seria. W skrócie jest to zbiór historii, które spowodowały powstanie poematów miłosnych, które wchodzą w skład tzw. Ogura Hyakunin Isshu.

Campione! ep. 1

Jak na razie całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2012 o 16:25, Piotrbov napisał:

W sensie? Nie rozumiem pytania.

Lain to jeden z klasykow ery gdy anime to mozna bylo ogladac tylko na RTL7 i Canal+. Chociaz sam sie ciesze ze wspomniales o tym serialu, bo ogladalem go gimbusem bedac(albo nawet w podstawowce) po lebkach i teraz przypomniales mi ze nie zrobilem powtorki. Dziekowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2012 o 10:41, luzac napisał:

Lain to jeden z klasykow ery gdy anime to mozna bylo ogladac tylko na RTL7 i Canal+.


No cóż... wtedy kiedy leciały klasyki itd. w ogóle się anime, mangą nie interesowałem, więc nie znałem tej serii.

Dnia 05.07.2012 o 10:41, luzac napisał:

Chociaz sam sie ciesze ze wspomniales o tym serialu, bo ogladalem go gimbusem bedac(albo
nawet w podstawowce) po lebkach i teraz przypomniales mi ze nie zrobilem powtorki. Dziekowac.


どういたしまして

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam pewnego anime, przynajmniej mam nadzieję, że było to anime ;)

Ok, fabuła: jest pewien chłopak ( najemnik, łowca nagród, żołnierz tego nie wiem ), który lata po kosmosie statkiem. Statek ten jest jakiś super, bo jest żywy czy coś i nie ma wiele takich. W pewnym momencie dołącza do niego dziewczyna ( reporterka albo policjantka ). Pamiętam też, że ta dziewczyna ma często spięcia z głównym komputerem statku, bo ów komp jest przedstawiony jako dziewczyna.

Mam nadzieję, że nie namieszałem za dużo i pomożecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2012 o 18:58, maniekk napisał:

Dzięki:)

Tak, to ta seria, "Slayers" w kosmosie.

Nawet bardziej niż myślisz. Z tego co się orientuję to Lost Universe dzieje się w jednym z trzech pozostałych "Wrzechświatów" w Multiversum Slayersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hagure Yuusha no Estetica Ep 01

Fajny koncept na fabułę, taki "reverse shonen" - bohater już od początku jest badassem który pokonał Króla Demonów i powraca do swojego świata. Jedyna wada jak na razie to nadmiar fanserwisu. Choć nie powiem, Anime mnie zaciekawiło.

Campione Ep 01
Nie wiem czym kierowali się autorzy Anime zaczynając od 3 tomu noweli. W oryginale duuużo później poznajemy te wydarzenia w formie retrospekcji. IMHO oryginalny pomysł na pierwszy epizod (

Spoiler

który kończy się rozwaleniem Koloseum przez przypadek...:D

) był lepszy. Tym niemniej zapowiada się zwykły shonen klasy B z kilkoma fajnymi pomysłami (wszelkie możliwe mitologie, sporo o historii różnych bogów) ale też bez niczego co wywoła w widzu wielkie WTF na twarzy.

Coś jeszcze z serii które wyszły w ciągu ostatnich 48 godzin wydaje się ciekawe? Przez ciekawe mam na myśli - "da się to oglądać" bo wiem że ten sezon jest, lekko powiedziawszy, beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 20:49, ziptofaf napisał:

wiem że ten sezon jest, lekko powiedziawszy, beznadziejny.

Cisza przed jesienną burzą. :) http://img850.imageshack.us/img850/6285/fallanimever1apr1.jpg
Dużo SHAFTa i ufoTable, wreszcie nowy SeiZon, Planetarian, Eva 03, Madoka od Urouchera, Zaregoto od NisiOisina, Blazblue i (a jednak) kolejna Denpa Teki, a to wszystko potwierdzone na fansubowych wiki. Lepszej jesieni sobie nie przypominam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NANI!!?? Saint Young Men dostaną anime!? MUST WATCH![przegląda] Are you kidding me... ToLoveRu Darkness, Fate/Kaleid Liner Prisma Illya i trzeci sezon AstroFighter Sunred... Best! Season! EVER!! A do tego My Balls OVA T_T Best... Season... EVAH!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2012 o 22:06, Lex napisał:

Film Madoki, Bamboo Blade 2, może nawet z To-Love Ru Darkness coś będzie (choć poprzednie adaptacje TLR nie były zbyt udane). Pytanie tylko czy ta rozpiska jest autentyczna czy też znowu jest to dzieło jakiegoś trolla szukającego 5 minut sławy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się