Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Robotics Notes ep 12

Myślałem że po tej krótkiej przerwie zacznie dziać się znowu coś interesującego ,niestety na razie anime wraca do miłego leniwego tempa nie odnosząc się do wydarzeń z poprzedniego odcinka.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 10:43, Darnok_Rukia napisał:

Robotics Notes ep 12

Myślałem że po tej krótkiej przerwie zacznie dziać się znowu coś interesującego ,niestety
na razie anime wraca do miłego leniwego tempa nie odnosząc się do wydarzeń z poprzedniego
odcinka.

Sądząc po zapowiedzi drugiej połowy to jeszcze się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 14:30, Karharot napisał:

Berserk c333
Krótki ale całkiem sympatyczny chapter, szkoda tylko że radość z jego wyjścia psuje "''till
next time!" na końcu :/

Ja się zastanawiam, czy sam autor dożyje końca tej mangi. Seria z tego co widziałem trwa już od 1990 roku. Może jakieś potomstwo (jeśli ma) potem będzie tę serię kończyć.

Na marginesie, Evangelion (manga) zresztą niewiele lepszy. Manga zaczęła się niemal równo z anime w 1995 roku i do dzisiaj coś nie może się skończyć (ledwie dobiega do 90 chapterów, bywały też bardzo długie przerwy w wydawaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 16:26, Arcling napisał:

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Next, tylko tutaj chyba lepiej poczekać na wersję nieocenzurowaną,
więc oglądania na bieżąco (przynajmniej w moim przypadku raczej odpada). Nie licząc bieżących
serii z poprzedniego to może Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru (Oreshura)?

Tak w sumie to co oni chcą tam cenzurować? Nie przypominam sobie z mangi ani z pierwszego sezonu jakiś potrzebnych ocenzurowaniu momentów. Chyba ze źle pamiętam, to poproszę o małe przypomnienie ;) Tak czekałem na ten sezon, ale skoro cenzura może popsuć przyjemność oglądania to jestem w stanie poczekać te parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 18:00, Wipu napisał:

Tak w sumie to co oni chcą tam cenzurować? Nie przypominam sobie z mangi ani z pierwszego
sezonu jakiś potrzebnych ocenzurowaniu momentów. Chyba ze źle pamiętam, to poproszę o
małe przypomnienie ;) Tak czekałem na ten sezon, ale skoro cenzura może popsuć przyjemność
oglądania to jestem w stanie poczekać te parę miesięcy.

Przykład cenzury z pierwszego sezonu jest np. w scenie, w której Sena wybiega z kąpieli. Ogólnie dużo jakoś tego nie było i nie wiadomo, czy drugi sezon będzie mieć podobne sceny, ale zawsze coś :) Ta seria jakoś zbyt dużych ilości fanserwisu nie miała, więc jak ktoś chce to i może na bieżąco oglądać. Ja zresztą mam takie przyzwyczajenie, że zwykle wolę czekać na kompletne serie, zarówno w przypadku anime, jak i mangi (w przypadku anime oczywiście nieocenzurowane, bo teraz bardzo często to co leci w tv jest cenzurowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maoyuu Maou Yuusha - ''Kono Watashi no Mono Tonare, Yuusha yo'' ''Kotowaru!''
Manga. SO MUCH WIN! Jeden z lepszych maratonów jakie miałem ostatnio. Na razie tylko obrazkami uraczę.

20130116035555

20130116035748

20130116040216

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie nowy Ghost in the Shell o podtytule Arise. Tutaj link do stronki:
http://kokaku-a.com/

Jeśli art głównej bohaterki ma reprezentować nowy styl kreski, to nie jestem pewien czy czekać na to z nadzieją lub też może z pewną obawą. Oby seria utrzymała poziom SAC i nie było to tylko odcinanie kuponów od marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 00:03, Arcling napisał:

Będzie nowy Ghost in the Shell o podtytule Arise. Tutaj link do stronki:
http://kokaku-a.com/

Jeśli art głównej bohaterki ma reprezentować nowy styl kreski, to nie jestem pewien czy
czekać na to z nadzieją lub też może z pewną obawą. Oby seria utrzymała poziom SAC i
nie było to tylko odcinanie kuponów od marki.

Póki co nie wygląda to dobrze -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 00:03, Arcling napisał:

Będzie nowy Ghost in the Shell o podtytule Arise. Tutaj link do stronki:
http://kokaku-a.com/

Jeśli art głównej bohaterki ma reprezentować nowy styl kreski, to nie jestem pewien czy
czekać na to z nadzieją lub też może z pewną obawą. Oby seria utrzymała poziom SAC i
nie było to tylko odcinanie kuponów od marki.

Ten jeden art to trochę mało żeby wydawać osąd, jeśli chodzi o sam styl graficzny to wciąż może to wypaść w miarę podobnie do starych serii i przynajmniej można się wyzbyć tego małego niepokoju że ktoś spróbowałby zrobić nowego GitS''a w kresce K-ON''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 00:27, Karharot napisał:

Ten jeden art to trochę mało żeby wydawać osąd, jeśli chodzi o sam styl graficzny to
wciąż może to wypaść w miarę podobnie do starych serii i przynajmniej można się wyzbyć
tego małego niepokoju że ktoś spróbowałby zrobić nowego GitS''a w kresce K-ON''a...

Całości nie oceniam, jednak zmieniony wygląd bohaterki mi niezbyt odpowiada i zastanawiam się czy innych postaci jakoś nie przerobią. Nie wiadomo póki co czy będzie to kontynuacja SAC lub też może seria będzie stanowić odrębną całość jak filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 13:45, Arcling napisał:

Całości nie oceniam, jednak zmieniony wygląd bohaterki mi niezbyt odpowiada i zastanawiam się czy innych postaci jakoś nie przerobią.

A to za przeproszeniem ma być Major Kusanagi? Jeśli tak to faktycznie jest to smutne ale założyłem że to zupełnie inna postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze burcze, szukam jakiegoś ciężkiego anime. Ciężkiego, lecz w miarę krótkiego. Coś podchodzącego pod zagadnienie psychologiczne, niekoniecznie z rozlewem krwi w tle. Amigos, coś się wynajdzie dla laika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 20:39, Morris12 napisał:

Kurcze burcze, szukam jakiegoś ciężkiego anime. Ciężkiego, lecz w miarę krótkiego. Coś
podchodzącego pod zagadnienie psychologiczne, niekoniecznie z rozlewem krwi w tle. Amigos,
coś się wynajdzie dla laika ?

Mhm krótkie, psychologiczne, krew niekonieczna... Co ty na Puella Magi Madoka Magica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się