Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

[czyta, czyta, czyta, czyta]
W sumie Anime na jeden wieczór. 12 epków, not bad.
Nastolatki. Do zjedzenia i przetrawienia jeszcze.


A coś na podobę School Days by się znalazło?
Można w sumie pamięć o nice BOAT odświeżyć, bo historia oglądana dość dawno. Hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 19:52, Karharot napisał:

A to za przeproszeniem ma być Major Kusanagi? Jeśli tak to faktycznie jest to smutne ale założyłem że to zupełnie inna postać.

Gdyby tak IG zechciało wrócić do kreski z oryginalnego GitS-a z 1995 roku... ech, marzenia! Chociaż z dwojga złego wolę już ten styl niż moebloby. Wrzucam Batou jako przestrogę, że zawsze może być gorzej. ;)

20130117210351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 19:52, Karharot napisał:

A to za przeproszeniem ma być Major Kusanagi? Jeśli tak to faktycznie jest to smutne
ale założyłem że to zupełnie inna postać.

Niestety tak :/ Dlatego zastanawia mnie to, jakim przeróbkom mogą zostać poddane pozostałe postacie. No i zawsze może to się okazać zupełnie oddzielna seria od pierwszych filmów i SAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 21:12, Arcling napisał:

Niestety tak :/

Czy jej oczy przypadkiem nie miały innego koloru? Wiem że teoretycznie full body cyborg może dowolnie zmienić cały swój wygląd ale...

Dnia 17.01.2013 o 21:12, Arcling napisał:

Dlatego zastanawia mnie to, jakim przeróbkom mogą zostać poddane pozostałe postacie. No i zawsze może to się okazać zupełnie oddzielna seria od pierwszych filmów i SAC.

A to na pewno ma być kompletna seria a nie jakaś OVA albo co?

-> Lex
Ugh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 21:47, Karharot napisał:

Czy jej oczy przypadkiem nie miały innego koloru? Wiem że teoretycznie full body cyborg
może dowolnie zmienić cały swój wygląd ale...

Niby tak dlatego lepiej chyba poczekać aż ujawnią coś więcej. Styl z SAC akurat mi odpowiadał, więc najbardziej by mi się podobało jakby tutaj jakichś rewolucji nie robili.

Dnia 17.01.2013 o 21:47, Karharot napisał:

No i zawsze może to się okazać zupełnie oddzielna seria od pierwszych filmów i SAC.
A to na pewno ma być kompletna seria a nie jakaś OVA albo co?

Nie wiem co to będzie. Może i jakaś krótsza seria w formie OVA. Chyba nie ma jeszcze potwierdzonego info i wiadomo tylko, że Arise powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli są tu fani anime "Clannad" to mam kilka pytań na które chciałbym uzyskać odpowiedź,jeśli ktoś tu wie.To moje pytania o rzeczy których nie mogę zrozumieć za bardzo:

Spoiler

1. Nagisa i córka umarły a potem wszyscy żyli i była scena od porodu,co to bylo?
2.Co wspólnego miał ten świat robota i dziewczynki,wiem że to był Tomoya i córka ale co to mialo
wspólnego i co oni tam robili i dlaczego od tak świat się skończył?i dlaczego Nagisa tak jakby pamiętała ten świat z robotem i Tomoya też coś tam mu świtało?
3.Co to było to że Tomoya woła Nagise i sie do niej przytula i gadali że mógł jej nie poznać w tym
miejscu na początku 1 odcinka
4.Co oznaczały te ostatnie chwilę gdy Fuko znajduje Ushio pod drzewem?
Wiem dużo pytań ale nie mogę za bardzo tego ogarnąć a anime fajne.



[PROSZĘ ZAZNACZAĆ SPOILERY!!! - M - H]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 10:51, Hydro2 napisał:

Tyle, że to jest odpowiedź na całe visual novel, de facto w anime można skrócić to do
3 punktów


W tej grafice można znaleźć odpowiedzi na zadane wyżej pytania. Na całe Visual Novel? A powiedz mi, czym się jeszcze wersja anime różni od VNki oprócz tego,

Spoiler

że niektórych dróg nie ma np. Kappeia, a każda droga w VNce kończy jedną historię i później od nowa "ratujemy inną osobę", a w anime jest to zrobione podczas "jednego życia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 10:51, Hydro2 napisał:

Tyle, że to jest odpowiedź na całe visual novel, de facto w anime można skrócić to do
3 punktów

Jak pisał Piotrbov znajdziesz też tu odpowiedzi odnośnie anime bo ten diagram dotyczy całego uniwersum Clannada bo opiera się o tą samą historię. W VN jedynie masz ją dużo bardziej rozbudowaną i z pozostałymi ścieżkami. Z czym że anime jest na tyle dobrze poskładane że powinieneś oglądają mieć odpowiedzi na te wszystkie pytania. Moc jest w tobie słaba młody padawanie, poddajesz się banalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2013 o 11:17, Tomoya-kun napisał:

> Tyle, że to jest odpowiedź na całe visual novel, de facto w anime można skrócić
to do
> 3 punktów
Jak pisał Piotrbov znajdziesz też tu odpowiedzi odnośnie anime bo ten diagram dotyczy
całego uniwersum Clannada bo opiera się o tą samą historię. W VN jedynie masz ją dużo
bardziej rozbudowaną i z pozostałymi ścieżkami. Z czym że anime jest na tyle dobrze poskładane
że powinieneś oglądają mieć odpowiedzi na te wszystkie pytania. Moc jest w tobie słaba
młody padawanie, poddajesz się banalności.

Tyle, że ja nie miałem problemów ze zrozumieniem co i dlaczego, ale zbytnie rozbudowanie tego diagramu imo spoiluje zbytnio samą VNkę, jeżeli po anime ktoś chciałby po nią sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś anime z wzruszającą historią . Ogólnie coś aby mogło mnie sprowokować do puszczenia łezki :) Oglądnąłem ostatnio Chuunibyou demo Koi ga Shitai! oraz Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai i mam ochotę na podobne historie . Prosiłbym bym o pominięcie Clanada,Kanona,serii Ef oraz Angel Beats . Oczywiście nie musi to być akurat dramat ,coś w stylu Toradora jak najbardziej wskazane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 17:09, Darnok_Rukia napisał:

Szukam jakiegoś anime z wzruszającą historią . Ogólnie coś aby mogło mnie sprowokować
do puszczenia łezki :) Oglądnąłem ostatnio Chuunibyou demo Koi ga Shitai! oraz Ano Hi
Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai i mam ochotę na podobne historie . Prosiłbym
bym o pominięcie Clanada,Kanona,serii Ef oraz Angel Beats . Oczywiście nie musi to być
akurat dramat ,coś w stylu Toradora jak najbardziej wskazane .


Mój ulubiony styl, więc trochę mam tego, co mogę polecić:
Aria ( wszystkie sezony), Bokura ga Ita, Bungaku Shoujo ( film ), Hachimitsu to Clover ( oba sezony ), Haibane Renmei, Hotarubi no Mori e, Lovely Complex, Midori no Hibi, Sakamichi no Apollon, sola ( to obowiązkowo ),.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 17:09, Darnok_Rukia napisał:

Szukam jakiegoś anime z wzruszającą historią . Ogólnie coś aby mogło mnie sprowokować
do puszczenia łezki :) Oglądnąłem ostatnio Chuunibyou demo Koi ga Shitai! oraz Ano Hi
Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai i mam ochotę na podobne historie . Prosiłbym
bym o pominięcie Clanada,Kanona,serii Ef oraz Angel Beats . Oczywiście nie musi to być
akurat dramat ,coś w stylu Toradora jak najbardziej wskazane .

Może Ano Natsu de Matteru, Toki wo Kakeru Shoujo, Summer Wars, True Tears, Sakamichi no Apollon, Milennium Actress, 5cm/s, The Place Promised in Our Early Days.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się