Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2013 o 18:06, nightfaler napisał:

Większe pytanie się rodzi ;p
Jakim cudem ktoś tego gifa nie zna? ;p Czyżbyś waść na 4chana nigdy nie zaglądał? O_o

Nigdy nie zakładaj że jak ktoś siedzi w Mandze to od razu z radością porzuci swoją poczytalność i człowieczeństwo [rzuca okiem na Alamuta] Noo... dobra może przesadziłem z tym człowieczeństwem.
Ja w sumie też nie zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 18:06, nightfaler napisał:

Większe pytanie się rodzi ;p
Jakim cudem ktoś tego gifa nie zna? ;p Czyżbyś waść na 4chana nigdy nie zaglądał? O_o


Gładzi się po bródce, która ostatnio doczekała się ponownej reinkarnacji, hm... Może go gdzieś kiedyś dawno chyba pewien nie jestem kto wie widziałem, ale i tak nie wiedziałem z czego to jest, a na 4chana nie zaglądam. Wygląd tego forum/chatroomu/przedsionka Ryleth mnie nigdy nie zachęcił, a po przeczytaniu DA RULEZ OF DA INTERNET jakoś mnie do [ b ] nie garnie ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Howdy. Jest coś wartego polecenia z zimowego sezonu? Wyłuskałem wszystko co mnie interesowało z jesiennego i nie wiem za co się teraz zabrać, bo wszystkie się prezentują dość średnio z opisów. Jakieś perełki? Coś ambitnego? Czy może lepiej brać się za coś starszego i poczekać na nowy sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i ludziska, wiem, że to offtopic, który zostanie zaraz skasowany, albo za którego ja zostanę skasowany, ale czytając poniższy artykuł dochodzę do wniosku, że to nie Japończycy maja najdziwniejsze odchyły. Co jest dziwne, biorąc pod uwagę Lucky Star, Carnival Phantasm i tę jedną serię z aniołkiem noszącym maczugę i zabijającym wszystko na lewo i na prawo. O bardziej drastycznych seriach nie muszę chyba nawet wspominać, ale to jest rozbrajające xD

http://jalopnik.com/5983038/florida-man-is-americas-worst-superhero
https://twitter.com/_floridaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Kolejny sezon: Chihayafuru i AKB 0048 Next Stage.
Nowe: Z braku laku można dać Kotoura-san

Ogólnie jakoś ten sezon zimowy żadnych takich znakomitych nowych serii nie ma. Są głównie serie które zaczęły się sezon temu, jak Little Buster, Psycho Pass itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 11:00, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Preceia prawie przez to zginęła. Wtedy Shirou ją opuścił nie chcąc nikogo narażać. Ale nie wiedział że zostawił jej "prezent", Alicię.


Spoiler

Alicja za Shirou... IMO opłacalna wymiana :] Szkoda że miała pecha do obojga rodziców...

Dnia 24.02.2013 o 11:00, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ideały Shirou zostały złamane, nie mógł być bohaterem. Nie gdy sama jego obecność, samo jego istnienie przynosiły ból i cierpienie. Dlatego postanowił zrezygnować i ukryć się gdzieś gdzie nikomu nie zrobi krzywdy.... i wybrał Uminari City na Ziemi.


Spoiler

Tiaaaa. To mu się rzeczywiście udało znaleźć spokojną kryjówkę gdzie nigdy nie będzie żadnego konfliktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 16:41, Alamut napisał:

Spoiler

I tylko w tym krótkim opisie jest możliwe MULTUM wariacji, weźmy kilka ^^

>

Dnia 24.02.2013 o 16:41, Alamut napisał:

1. Wkrótce po urodzeniu dziecka, co to oznacza?
a) Wywlekli ją siłą z porodówki i dokonali gwałtu co poskutkowało krwotokiem, który ją zabił?
b) Czy też jakiś czas później i zwyczajnie zajechali ją na śmierć...


Spoiler

Raczej to drugie, w pierwszym wypadku zmarłaby im znacznie szybciej.

Dnia 24.02.2013 o 16:41, Alamut napisał:

Spoiler

2. Te prochy o których mówił tamten $#$^%#$^ to niby paralizator z dodatkiem czegoś jeszcze,
co może być:
a) tak jak napisałeś powyżej, jakąś trucizną
b) jakieś narkotyki/środki halucynogenne co tłumaczyłoby zachowanie Haru, który też może
być:
b.1) jak powyżej efektem prochów
b.2) na serio jest tak zryty


Spoiler

Flashbacki z jego przeszłości pokazują nam że to był totalny świr który z braku ofiar kroił sam siebie. Prochy mogły naruszyć jego samokontrolę czy zdolność do perspektywicznego myślenia ale obawiam się że reszta to były naturalne odchyły samego Haru...

Dnia 24.02.2013 o 16:41, Alamut napisał:

Spoiler

b.3) gwałcili ich obydwoje równocześnie i kpili sobie z niego, że podoba mu się to co widzi


Spoiler

Bardzie wyglądało na to że najpierw zgwałcili ją a potem jego, a kpić z niego kpili na pewno bo kiedy oni zajmowali się nią on zajmował się sam sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 00:57, Karharot napisał:

Spoiler

Alicja za Shirou... IMO opłacalna wymiana :] Szkoda że miała pecha do obojga rodziców...


Spoiler

Przynajmniej będzie miała wesoło ze swoją rodziną ^^

Dnia 25.02.2013 o 00:57, Karharot napisał:

Spoiler

Tiaaaa. To mu się rzeczywiście udało znaleźć spokojną kryjówkę gdzie nigdy nie będzie
żadnego konfliktu...


Spoiler

Cóż gdy Fate po przegranej walce z Nanohą spadnie mu praktycznie w ramiona z ciężkimi obrażeniami to wyboru mieć nie będzie i ją uratuje"
Fufufu ty nawet nie wiesz co ja naszej kochanej Mahou Gundam Girl zrobiłem. Powiem tylko tyle że jest dużo bardziej badass niż w serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Spoiler

Fufufu ty nawet nie wiesz co ja naszej kochanej Mahou Gundam Girl zrobiłem. Powiem tylko

Dnia 25.02.2013 o 01:10, Hubi_Koshi napisał:

tyle że jest dużo bardziej badass niż w serii.



Spoiler

Pochwal się jak już napiszesz jakiś chapterek, chętnie zerknę ^^ Bo co jak co ale crossover Nanohy z Fate brzmi apetycznie... Tylko nie wiem czy "jeszcze bardziej badass" to dobry pomysł - Shirou nawet w wersji Archera nie jest wszechmocny, lepiej żeby za dużo Starlight Breakerów czy Blast Calamity w jego stronę nie poleciało bo tego nie przeżyje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 01:07, Alamut napisał:

Heh nie ma co gdybać co by było gdyby, ponieważ i tak się nigdy nie dowiemy T-T

Prawda :(

Dnia 25.02.2013 o 01:07, Alamut napisał:

Za Fire Candy odwdzięczę się tym tutaj, niestety też zostało przerwane na 17 chapie, ale jestem w połowie i całkiem sympatyczne póki co ;]
http://myanimelist.net/manga/40167/Takamagahara

Dzięki za propozycję ale nie za bardzo trawię shpuneny i wymiękłem na drugim chapterze :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 01:10, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Przynajmniej będzie miała wesoło ze swoją rodziną ^^


Spoiler

Bycie zabitym w szalonym eksperymencie własnej matki to według Ciebie "wesoło"? O_O

Dnia 25.02.2013 o 01:10, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż gdy Fate po przegranej walce z Nanohą spadnie mu praktycznie w ramiona z ciężkimi obrażeniami to wyboru mieć nie będzie i ją uratuje" Fufufu ty nawet nie wiesz co ja naszej kochanej Mahou Gundam Girl zrobiłem. Powiem tylko tyle że jest dużo bardziej badass niż w serii.


Spoiler

...
You can''''t get any more badass than this ->

20130225023949

20130225024001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 02:40, Karharot napisał:

Spoiler

Bycie zabitym w szalonym eksperymencie własnej matki to według Ciebie "wesoło"? O_O


Spoiler

Wykorzystuje pomysł z filmu, Precia nie była winna śmierci Alicii

Dnia 25.02.2013 o 02:40, Karharot napisał:

Spoiler

...
You can''''t get any more badass than this ->


Spoiler

Nawet jeśli w wieku 6-7 lat widzi się jak twoją matkę prawie zabijają na twoich oczach, twoja rodzina cię porzuca i zostawia pod opieką przyjaciółki rodziny, a ty musisz się nauczyć walczyć żeby przeżyć? I stajesz się w tym Naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 08:30, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nawet jeśli w wieku 6-7 lat widzi się jak twoją matkę prawie zabijają na twoich oczach,
twoja rodzina cię porzuca i zostawia pod opieką przyjaciółki rodziny, a ty musisz się
nauczyć walczyć żeby przeżyć? I stajesz się w tym Naprawdę dobry.


Spoiler

Zaraz... Ty połączyłeś te dwa fragmenty, ten o morderstwie matki i "dwa wymiary=dwie rodzinki", w jeden fanfic? ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 10:20, Alamut napisał:

Spoiler

Zaraz... Ty połączyłeś te dwa fragmenty, ten o morderstwie matki i "dwa wymiary=dwie
rodzinki", w jeden fanfic? ;]


Spoiler

Nom to wszystko część jednej większej historii. Przy czym zmodyfikowałem to o śmierci matki, Momoko nie zginęła, ale została ciężko ranna i jest w śpiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 10:22, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nom to wszystko część jednej większej historii. Przy czym zmodyfikowałem to o śmierci
matki, Momoko nie zginęła, ale została ciężko ranna i jest w śpiączce.


Spoiler

Awww... Los gorszy od śmierci, podoba mi się ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 10:52, Alamut napisał:

Spoiler

Awww... Los gorszy od śmierci, podoba mi się ;3


Spoiler

... Suddenly I feel so dirty... zawiodę cię jednak, Momoko się później budzi i wraca do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 02:40, Karharot napisał:

You can''''t get any more badass than this ->

Ten obrazek z niszczeniem planety nie jest realistyczny! Jest w próżni, a nie ma na sobie skafandra. Powinna przynajmniej jakąś bankę z powietrzem mieć wyczarowaną. Wiem o tym, bo nawet ja jako Newtype nie przeżyłbym w próżni (aczkolwiek daleko wszelkim Newtype do mocy magicznych).

To mi przypomina, że muszę kiedyś zabrać się za Nanohę, ale sporo animu czeka w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2013 o 14:01, Arcling napisał:

Ten obrazek z niszczeniem planety nie jest realistyczny! Jest w próżni, a nie ma na sobie
skafandra. Powinna przynajmniej jakąś bankę z powietrzem mieć wyczarowaną. Wiem o tym,
bo nawet ja jako Newtype nie przeżyłbym w próżni (aczkolwiek daleko wszelkim Newtype
do mocy magicznych).

Nigdy nie zostało to potwierdzone, ale całkiem możliwe że Barrier Jackets (ciuchy magical girls z Nanohy) są w stanie chronić i przed próżnią, It''s Magic Dude!
Jeśli chcesz to obejrzyj sobie pierwszy film, jakieś 2 godziny z hakiem i będziesz miał pojęcie w co się pakujesz oglądając Nanohę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się