Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Claymore 136

Dnia 06.03.2013 o 16:33, ziptofaf napisał:

Spoiler

Eee, biorąc pod uwagę to jak wygląda proces tworzenia się yoma... to powiedziałbym
że Claymore może mieć w sobie więcej Youma niż normalny Youma. A przynajmniej na to wskazywała
rozmowa Mirii z Rimuto przed jego dekapitacją.


Spoiler

Zobaczymy czy jeszcze cokolwiek wytłumaczą przed końcem ;]



Totally Random MLP Fanfic ch 03

Dnia 06.03.2013 o 16:33, ziptofaf napisał:

Spoiler

Nie, będzie żyć. Powiedziałbym skąd wiem ale chyba wystarczy że wspomnę o dużej ilości
guest artistów którzy ostatnio pomagali na blogu Discorded Whoovesa. Resztę dopowiedz
sobie sam xD


Spoiler

Meh, nie dość, że przeżyje to jeszcze poziom kreski spadnie widzę :P


Dnia 06.03.2013 o 16:33, ziptofaf napisał:

Spoiler

Oczywiście że tak. Nic się w tym aspekcie nie zmieniło. Ot, ma pracę która czasem
polega na zakatowaniu kogoś prawie na śmierć, wielkie mi ale. Jak się zachowują nieprofesjonalnie
to już ich i tylko ich wina. Straży szczególnej nie zostawiał - jak ktoś chce to
może sobie odgryźć żyły, połknąć własny język czy zabić się w inny sposób. A jak nie
chce to drugim rozwiązaniem powinno być wykładanie kawy na ławę.


Spoiler

Jeśli więzień tego wymaga to jest oczywiście wiązany/pilnowany/unieruchomiony, ale czy wyobrażasz sobie żeby nastolatka od razu myślała o samobójstwie i to jeszcze w tak drastyczny sposób? xD



>
Spoiler

Chociaż nie powiem, uśmiechnąłem się na myśl o tym jak musi wyglądać jego rozmowa z dzieciakami

Dnia 06.03.2013 o 16:33, ziptofaf napisał:

gdy wraca do domu. Ciekawe czy ukrywa to co robi czy normalką jest dla niego coś w stylu:

Dnia 06.03.2013 o 16:33, ziptofaf napisał:

- Daddy, daddy, what did you do today at work?
- Oh, nothing that serious. Just a simple interrogation. Now, want to go to the park?
- Yay~


Spoiler

Raczej wyobrażałem sobie dokładnie coś w tym stylu xD Tyle, że po prostu nie wchodzi w szczegóły swojej profesji. Przez moment myślałem nawet uczynić go ojcem Hellfire, ale zrezygnowałem z pomysłu. Too much drama by było, a poza tym nie wyobrażam sobie aby Scourge wychował swoje źrebaki żeby używały takiego słownictwa ;]

Poza tym jeszcze pytanie, które zadaję komu się da: co znaczy jego CM? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 17:03, Alamut napisał:

Totally Random MLP Fanfic ch 03

Dnia 06.03.2013 o 17:03, Alamut napisał:

Spoiler

Meh, nie dość, że przeżyje to jeszcze poziom kreski spadnie widzę :P


Spoiler

I will make you eat these words ^_^


Dnia 06.03.2013 o 17:03, Alamut napisał:

Spoiler

Jeśli więzień tego wymaga to jest oczywiście wiązany/pilnowany/unieruchomiony, ale
czy wyobrażasz sobie żeby nastolatka od razu myślała o samobójstwie i to jeszcze w tak
drastyczny sposób? xD


Spoiler

No cóż, to właśnie nazywam brakiem profesjonalizmu. Nie wątpię że pan Scourge o wiele bardziej lubi gdy ma przesłuchiwać zawodowego agenta szkolonego w wytrzymywaniu przesłuchań aniżeli nastolatki które nawet nie wiedzą co się dzieje.


Dnia 06.03.2013 o 17:03, Alamut napisał:

Spoiler

Too much drama by było, a poza tym nie wyobrażam sobie aby Scourge wychował swoje źrebaki żeby
używały takiego słownictwa ;]


Spoiler

Jest taki trope co się zwie:
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/EveryoneIsRelated
I zdecydowanie nie chcesz żeby twój fanfic dorobił się tego statusu XD Więc moim zdaniem to dobrze że nie zrobiłeś z nich rodziny.


Dnia 06.03.2013 o 17:03, Alamut napisał:

Spoiler

Poza tym jeszcze pytanie, które zadaję komu się da: co znaczy jego CM? ^^


Spoiler

Nie mam pojęcia. Trzy czerwone linie... hmmm... przychodzą mi do głowy linki których używał Walter z Hellsinga ale to raczej nie to xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robotics;Notes

Spoiler

W ogóle to takie spostrzeżenie: Okabe zmieniając przyszłość wiedział o kilku opcjach - w jeden CERN rządził żelazną pięścią. W drugiej nastąpiła III wojna światowa. Zapobiegł więc wynalezieniu wehikułu czasu ... by doprowadzić do przyszłości przedstawionej w Robotics;Notes - ew. zagłady 5 miliardów ludzi. Z deszczu pod rynnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totally Random MLP Fanfic ch 03

Dnia 06.03.2013 o 19:46, ziptofaf napisał:

Spoiler

I will make you eat these words ^_^


Spoiler

Oczekuję tego dnia z niecierpliwością ;3


Dnia 06.03.2013 o 19:46, ziptofaf napisał:

Spoiler

No cóż, to właśnie nazywam brakiem profesjonalizmu. Nie wątpię że pan Scourge o wiele
bardziej lubi gdy ma przesłuchiwać zawodowego agenta szkolonego w wytrzymywaniu przesłuchań
aniżeli nastolatki które nawet nie wiedzą co się dzieje.


Spoiler

Eh oni tam raczej maja albo wywrotowców albo pseudo-szpiegów z innych enklaw. Poczekaj na taśmy w następnym rozdziale ^^


Dnia 06.03.2013 o 19:46, ziptofaf napisał:

Spoiler

Jest taki trope co się zwie:
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/EveryoneIsRelated
I zdecydowanie nie chcesz żeby twój fanfic dorobił się tego statusu XD Więc moim zdaniem
to dobrze że nie zrobiłeś z nich rodziny.


Spoiler

Naah would be WAY too complicated ;]


Dnia 06.03.2013 o 19:46, ziptofaf napisał:

Spoiler

Nie mam pojęcia. Trzy czerwone linie... hmmm... przychodzą mi do głowy linki których
używał Walter z Hellsinga ale to raczej nie to xD


Spoiler

Pięć czerwonych linii i nie, nie jest ponifikacją Waltera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totally Random MLP Fanfic ch 03

Dnia 06.03.2013 o 20:30, Alamut napisał:

Spoiler

Pięć czerwonych linii i nie, nie jest ponifikacją Waltera ;p


Spoiler

I am a genius - jak go narysowałem to było 5 linii. Ale jakimś cudem myślałem teraz że trzy xD

A co do znaczenia:
http://www.youtube.com/watch?v=ZiY9qJKFJhM&list=PLB042D6BFE1B54524&index=3
O to chodzi? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totally Random MLP Fanfic ch 03

Dnia 06.03.2013 o 21:38, ziptofaf napisał:

Spoiler

I am a genius - jak go narysowałem to było 5 linii. Ale jakimś cudem myślałem teraz
że trzy xD


Spoiler

You can feel special xD


Dnia 06.03.2013 o 21:38, ziptofaf napisał:

Spoiler

Tak chodzi o pięciolinię i nie, nie chodzi o czerwone gitary xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totally Random MLP Fanfic ch 03

Dnia 06.03.2013 o 22:11, Alamut napisał:

Spoiler

You can feel special xD


Spoiler

To tylko pokazuje jak bardzo musiałem być skupionym podczas jego rysowania... xD Większość swoich prac pamiętam w najmniejszych szczegółach, włącznie z czasem pracy i użytymi programami. A tu NIE pamiętałem co dokładnie narysowałem... that''s... new.

Choć swoją drogą twój trzeci chapter sprowadził do mnie kogoś komu się najwyraźniej bardzo spodobał cover... do tego stopnia że dostałem od niego miesiąc premium account na dA XDDD I am so happy~


Dnia 06.03.2013 o 22:11, Alamut napisał:

Spoiler

Tak chodzi o pięciolinię i nie, nie chodzi o czerwone gitary xD


Spoiler

Hmmm... to się poddaję. Daj jakieś wskazówki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totally Random MLP Fanfic ch 03

Dnia 07.03.2013 o 10:06, ziptofaf napisał:

Spoiler

To tylko pokazuje jak bardzo musiałem być skupionym podczas jego rysowania... xD Większość
swoich prac pamiętam w najmniejszych szczegółach, włącznie z czasem pracy i użytymi programami.
A tu NIE pamiętałem co dokładnie narysowałem... that''s... new.


Spoiler

Fajnie moje opowiadanie jest tak szalone, że wywiera na artystów taki sam wpływ (strata poczucia czasu, niewiedza co tak naprawdę się rysuje) jak artefakty Wielkich Przedwiecznych w opowiadanaich Lovecrafta xD



>
Spoiler

Choć swoją drogą twój trzeci chapter sprowadził do mnie kogoś komu się najwyraźniej bardzo

Dnia 07.03.2013 o 10:06, ziptofaf napisał:

spodobał cover... do tego stopnia że dostałem od niego miesiąc premium account na dA
XDDD I am so happy~


Spoiler

Ta autor podstawki jest nią wniebowzięty, a jeśli to nie był on to winnych dopatruję się w tym linku http://www.reddit.com/r/falloutequestria/ xD


Dnia 07.03.2013 o 10:06, ziptofaf napisał:

Spoiler

Hmmm... to się poddaję. Daj jakieś wskazówki xD


Spoiler

Fragment, którego nigdy nie wykorzystałem, ale może jeszcze wrzucę ^^

“Would you want to know what my cutie mark means?” The mare nodded silently. “It’s a musical stove. It shows my love for melodies and the emptiness represents my initial inability to make music myself.” Ruby tilted her head as the stallion took out a miniature holotape and pushed a button on its casing. Music filled the little room. “This is Bethoovens ninth symphony conducted by me two years ago. I’m no good with any instrument but I’m able to help musical ponies with their talents. I can organize and lead them and I also know how to makes ponies sing.”
He chuckled silently, the joke lost to the mare. She shivered, something was wrong with this whole story.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 11:03, luzac napisał:

Panowie, nie chcę być niemiły, ale wypad do tematu o kucach. Bo to się powoli wymyka
spod kontroli.


Ej no, Danbooru akceptuje tag my_little_pony a oni tylko Anime przyjmują. My mówimy o takich jak w załączniku przecież... xD

Ale fakt, lekko przesadzamy, kilka postów wcześniej miałem chociaż podkładkę Claymore... Jak coś to winię Alamuta bo to on zaczął!

20130307111121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 11:16, ziptofaf napisał:

Ej no, Danbooru akceptuje tag my_little_pony a oni tylko Anime przyjmują. My mówimy o
takich jak w załączniku przecież... xD

Przyjmują twory Japońskich artystów, nie ważne jest Co jest na obrazku tylko kto to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 11:16, ziptofaf napisał:

Jak coś to winię Alamuta bo to on zaczął!


Pff już w zeszłym tygodniu mówiłem żebyśmy się przenieśli do właściwego tematu, a Ty znowu tutaj zacząłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 11:19, Hubi_Koshi napisał:

Przyjmują twory Japońskich artystów, nie ważne jest Co jest na obrazku tylko kto to zrobił.


Prawdę mówiąc to nie. Widziałem twory niejapońskich artystów z linkami do deviantarta wklejonymi gdzieś w pracę. Jeśli już coś tam uploadujesz to może zostać wyrzucone WŁAŚNIE jeśli jest zbyt mało mangowe. Rzeczywiście 95% to prace azjatyckie z wiadomych przyczyn - kto lepiej niż oni będzie rysować właśnie w takim stylu.

Ale żeby nie być gołosłownym:
http://danbooru.donmai.us/posts/989267?tags=annie_hastur
http://danbooru.donmai.us/posts/982591?tags=my_little_pony - źródłem jest http://sapphire1010.deviantart.com/
http://danbooru.donmai.us/posts/1013725?tags=my_little_pony - autorka tego z kolei jest z USA, wystarczy zerknąć na source ;)

@ Alamut
Aha, jasne. Ja tu sobie spokojnie piszę o Claymore a ty do mnie z:
"Btw. Jeśli chcesz, tak jak mówiłeś, poprawić sobie humor i pokrytykować ku radosze, a przy tym oszczędzić swemu obrazkowi wstydu ukazania się wraz z miernym rozdziałem to wyślij mi MP na fimfiction xD "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 11:28, ziptofaf napisał:

@ Alamut
Aha, jasne. Ja tu sobie spokojnie piszę o Claymore a ty do mnie z:
"Btw. Jeśli chcesz, tak jak mówiłeś, poprawić sobie humor i pokrytykować ku radosze,
a przy tym oszczędzić swemu obrazkowi wstydu ukazania się wraz z miernym rozdziałem to
wyślij mi MP na fimfiction xD
"


Myślałem, że odpowiesz mi na fimfiction xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 11:28, ziptofaf napisał:

Prawdę mówiąc to nie. Widziałem twory niejapońskich artystów z linkami do deviantarta
wklejonymi gdzieś w pracę. Jeśli już coś tam uploadujesz to może zostać wyrzucone WŁAŚNIE
jeśli jest zbyt mało mangowe. Rzeczywiście 95% to prace azjatyckie z wiadomych przyczyn
- kto lepiej niż oni będzie rysować właśnie w takim stylu.

True enough. Dopisuję się jednak do prośby luzaca. Przenieście się do tematu z kucykami, okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 11:44, Hubi_Koshi napisał:

True enough. Dopisuję się jednak do prośby luzaca. Przenieście się do tematu z kucykami,
okej?


Już to zrobiliśmy ;-; Party pooper! Ale o Warhammerze to dyskutowaliście tutaj przez kilkadziesiąt postów w końcu w swoim czasie o ile dobrze pamiętam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 11:49, ziptofaf napisał:

Już to zrobiliśmy ;-; Party pooper! Ale o Warhammerze to dyskutowaliście tutaj przez
kilkadziesiąt postów w końcu w swoim czasie o ile dobrze pamiętam xD

Meh, jestem w stanie wytrzymać Alamuta ciągle mnie nękającego Kucami, ale gdy to tałatajstwo zaczyna się nawet tutaj panoszyć to zaczynam się powoli skłaniać w stronę Anty-Faństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 11:51, Hubi_Koshi napisał:

Meh, jestem w stanie wytrzymać Alamuta ciągle mnie nękającego Kucami, ale gdy to tałatajstwo
zaczyna się nawet tutaj panoszyć to zaczynam się powoli skłaniać w stronę Anty-Faństwa.


...A w sumie to masz rację. No dobra, na przyszłość spróbuję ograniczać takie wybryki. A antyfaństwo jest dobre! Zbyt duża ilość fanów doprowadza do stagnacji i samozachwytu więc tacy też są potrzebni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 11:51, Hubi_Koshi napisał:

Meh, jestem w stanie wytrzymać Alamuta ciągle mnie nękającego Kucami, ale gdy to tałatajstwo
zaczyna się nawet tutaj panoszyć to zaczynam się powoli skłaniać w stronę Anty-Faństwa.


Jakiś czas temu powiedziałbym "we will get our revenge!" Jednakże biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio coraz bardziej działają mi na nerwy brony i ich objawy niekiedy wręcz faszystowskiego fanatyzmu, to jestem w stanie to zrozumieć i przepraszam, przesadziliśmy z offtopem... Po raz któryś ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się