Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2013 o 19:05, Fimbulvinter napisał:

Istnieje jakiś serial (manga też ujdzie, ale raczej szukam anime) w tematyce szkolnej,
ale zs perspektywy nauczyciela?


Jedno co mi przychodzi do głowy to: Great Teacher Onizuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 19:05, Fimbulvinter napisał:

Istnieje jakiś serial (manga też ujdzie, ale raczej szukam anime) w tematyce szkolnej,
ale zs perspektywy nauczyciela?

Mhm
Great Teacher Onizuka
Denpa Kyoushi
Mahou Sensei Negima (chociaż tutaj sytuacja jest mocno pokręcona)
Jest jeszcze Hell Teacher Nube z tego co kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chihayafuru S2 ep. 21

Spoiler

No i kolejny cliffhanger. Chihaya kontra Shinobu. No i te podkreślenie wagi przeciwnika, zdjęciem opatrunku z prawej ręki.
Kolejny weekendzie! Przybywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 19:05, Fimbulvinter napisał:

Istnieje jakiś serial (manga też ujdzie, ale raczej szukam anime) w tematyce szkolnej,
ale zs perspektywy nauczyciela?


Kodomo no Jikan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 23:31, Fimbulvinter napisał:

Hie, hie, hie, nie. Nie jestem pedofilem.


Oj tam oj tam, zawsze możesz się wytłumaczyć, że mówiła "18 miałam 2 miechy wcześniej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotonoha no Niwa / The Garden of Words

Właśnie ukończyłem oglądać to wizualne arcydzieło. Fanów Makoto Shinkaia do obejrzenia przekonywać nie muszę, a pozostałym polecam się zainteresować tym tytułem chociażby dla samych doznań estetycznych. Wg mnie jest to najładniejsza produkcja tego reżysera i jeden z najładniejszych (a może i nawet najładniejszy?) film animowany jaki widziałem.

20130601181313

20130601181319

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 18:15, macned napisał:

Kotonoha no Niwa / The Garden of Words


To, to już wyszło? Myślałem, że będzie trzeba czekać kilka miesięcy. Dzięki za cynk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2013 o 23:31, Fimbulvinter napisał:

> Kodomo no Jikan
Hie, hie, hie, nie. Nie jestem pedofilem.

Bez obaw. Aoki poznał Rin gdy miała zaledwie 9 lat

Spoiler

ale nie przespał się z nią dopóki nie osiągnęła 16

XD
A tak całkiem na serio to ta seria jest warta sprawdzenia i nie musisz być pedofilem aby się przy niej świetnie bawić, obejrzyj trochę lub poczytaj i sam oceń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 20:14, Karharot napisał:

A tak całkiem na serio to ta seria jest warta sprawdzenia i nie musisz być pedofilem
aby się przy niej świetnie bawić, obejrzyj trochę lub poczytaj i sam oceń :)


Z tą pedofilią to oczywiście żart był, ale próbowałem czytać mangę. Dałem radę do 50 rozdziału i dalej mi się nie chce. Wynudziło mnie to, zwłaszcz, że widzę zchemat: Rin ma problem, kilka scen o ostrym podtekście i rozwiązanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 20:22, Fimbulvinter napisał:

Z tą pedofilią to oczywiście żart był, ale próbowałem czytać mangę. Dałem radę do 50 rozdziału i dalej mi się nie chce. Wynudziło mnie to, zwłaszcz, że widzę zchemat: Rin ma problem, kilka scen o ostrym podtekście i rozwiązanie problemu.

A to ok, kwestia gustu. Po prostu pamiętałem że kiedyś się o KnJ pytałeś i dostałeś odpowiedź że to dla pedofili ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OreImo S2 ep.9

Spoiler


Ta łajza, ***, p****. Jak tylko ją zobaczę to uszy jej powyrywam! Jak można tak się rozkochać, a później zerwać to wszystko raniąc młodzieńcze uczucia???

Koncówka: Eeee, co? Może ktoś szybko wytłumaczyć, bo ja już nic nie rozumiem, co, gdzie, dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2013 o 22:57, Piotrbov napisał:

OreImo S2 ep.9


Spoiler

To, co zrobiła Kuroneko, można uznać za wybadanie i potwierdzenie stosunków pomiędzy Kirino a Kyouske, aby tak w razie czego w późniejszej fazie ich związku nie było spięć, że Imouto wcale nie akceptuje tego, iż jej ukochany Aniki ma dziewczynę i to ją ma za najważniejszą. Coś w stylu odbicia wcześniejszej akcji z niby-chłopakiem Kirino, aczkolwiek tutaj jest to dokładnie wytłumaczone co, jak i dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuroneko chodziło o pokazanie prawdziwych uczuć Kirino. Jeszcze pozostały 4 odcinki do końca sezonu, więc moje nadzieje powróciły. To co się zdarzyło w dziewiątym epizodzie myślałem, że będzie pokazane na samym końcu serii, a tak się nie stało. Go, go! Oby wyszedł trójkącik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shingeki Kyoujin ep. 9

Spoiler

Po prostu jeden wielki Mind Fuck. Eren pod wpływem doświadczeń, uwielbianego taty, dostał moc Tytanów, ale no kurczę, skąd w takim małym chłopaku, jest tyle olbrzymich kości, gdzie on je przechowuje? Bo ot tak po prostu nie powinny się pojawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 12:11, Piotrbov napisał:

Shingeki Kyoujin ep. 9


Spoiler

Jedno słowo - Shounen :p. Poza tym gdzieś kiedyś jest powiedziane, że ciała tytanów są bardzo lekkie w porownaniu do ich objętości, przykładowo jeden człowiek może podnieść całą lub połowę ręki tytana. Poza tym nie pod wpływem doświadczeń, ale tajemniczej szczykawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shingeki Kyoujin ep. 9

Dnia 02.06.2013 o 12:49, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

Poza tym nie pod wpływem doświadczeń, ale tajemniczej szczykawki



Spoiler

To wiem, ale skąd mamy wiedzieć, że ojciec, wiedział, że to na 100% się uda? To było doświadczenie i ten odcinek pokazał, że się on udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 12:51, Piotrbov napisał:

Shingeki Kyoujin ep. 9


Spoiler

dam Ci takiego lekkiego spoilera - SPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILER w mandze wątek ludzi-tytanów został bardzo rozwinięty+jego ojciec był lekarzem, czyli nie można odrzucić możliwości, że zajmował się tym zagadnieniem (być może właśnie to czai się w piwnicy [ale to juz nie spoiler, bo sam nie wiem])+nie wiemy dokładnie co to była za sytuacja, która zmusiła doktorka do przeprowadzenia eksperymentu na własnym synu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suisei no Gargantia 9

Spoiler

Hehe wygląda na to że cała wojna między Hdieauze a Galactic Alliance to jedna wielka ściema jaką żołnierze są karmieni :-3 Ciekawi mnie następny odcinek, jak Ledo zareaguje na te rewelacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się