Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

To może ja pociągnę temat: jakaś manga dla pedofili jest? Możecie zarzucić tytułami? :P

No i pytanko jeszcze jedno: gdzie mogę znaleźć daty wychodzenia kolejnych chapterów poszczególnych mang?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 20:15, Hubi_Koshi napisał:

Suisei no Gargantia 9

Spoiler

Hehe wygląda na to że cała wojna między Hdieauze a Galactic Alliance to jedna wielka
ściema jaką żołnierze są karmieni :-3 Ciekawi mnie następny odcinek, jak Ledo zareaguje
na te rewelacje...



Spoiler

Wyszło po prostu na to, że wrogiem byli po prostu inni ludzie. Ledo widocznie należał do frakcji, która sprzeciwiała się tym Evolverom i wciskano im propagandę, że walczą z jakimś kompletnie obcym gatunkiem. Jak zareagował, to już widać w tym odcinku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 21:13, Arcling napisał:

> Suisei no Gargantia 9

Dnia 02.06.2013 o 21:13, Arcling napisał:

Spoiler

Wyszło po prostu na to, że wrogiem byli po prostu inni ludzie. Ledo widocznie należał
do frakcji, która sprzeciwiała się tym Evolverom i wciskano im propagandę, że walczą
z jakimś kompletnie obcym gatunkiem. Jak zareagował, to już widać w tym odcinku :P


Spoiler

Meh wrzeszczenie to zaledwie preludium, mnie ciekawi jak zareaguje gdy jego świat zacznie mu się walić :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 21:17, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Meh wrzeszczenie to zaledwie preludium, mnie ciekawi jak zareaguje gdy jego świat
zacznie mu się walić :-3


Spoiler

Być może zacznie się teraz sprzeciwiać zabijaniu kolejnych. Ciekawe, czy cała fabuła do końca będzie się obracać wokół wydarzeń na Ziemi, czy też wspominany sojusz w ogóle się pojawi jeszcze przed finałem. W ogóle ta seria okazała się całkiem przyjemnym zaskoczeniem, początkowo nie wydawała się interesująca, a teraz w sumie nie wiadomo co się na koniec wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 21:21, Arcling napisał:

Spoiler

Być może zacznie się teraz sprzeciwiać zabijaniu kolejnych. Ciekawe, czy cała fabuła
do końca będzie się obracać wokół wydarzeń na Ziemi, czy też wspominany sojusz w ogóle
się pojawi jeszcze przed finałem. W ogóle ta seria okazała się całkiem przyjemnym zaskoczeniem,
początkowo nie wydawała się interesująca, a teraz w sumie nie wiadomo co się na koniec
wydarzy.


Spoiler

Mnie ciekawi reakcja Chambera, prawie na pewno ma zaprogramowane walczenie z Hideauze ponad wszystko więc możliwe że uzna Ledo za zdrajcę jeśli ten spróbuje przestać walczyć. Co do sojuszu... ciężko powiedzieć, są daleko, a do końca serii nie zostało za wiele czasu...
Poza tym Urobutcher przy tej serii pracuje więc takiego twista można się było spodziewać :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 21:24, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mnie ciekawi reakcja Chambera, prawie na pewno ma zaprogramowane walczenie z Hideauze
ponad wszystko więc możliwe że uzna Ledo za zdrajcę jeśli ten spróbuje przestać walczyć.
Co do sojuszu... ciężko powiedzieć, są daleko, a do końca serii nie zostało za wiele
czasu...
Poza tym Urobutcher przy tej serii pracuje więc takiego twista można się było spodziewać
:-3


Spoiler

No sam plot twist był całkiem niezły. Osobiście bardziej spodziewałem się, że Hideauze okażą się albo jakimś nieudanym eksperymentem, albo jakimiś formami życia, które wyewoluowały sobie na Ziemi, niż tego, że okażą się bezpośrednio pochodzić od ludzi. Zastanawiające, ile postaci do końca serii zginie, bo na razie pod tym względem było dość oszczędnie, aczkolwiek jeśli to Ledo miałby zginąć dla zwiększenia dramatyzmu, to byłoby to trochę zbyt typowe i przewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 21:47, Arcling napisał:

Spoiler

No sam plot twist był całkiem niezły. Osobiście bardziej spodziewałem się, że Hideauze
okażą się albo jakimś nieudanym eksperymentem, albo jakimiś formami życia, które wyewoluowały
sobie na Ziemi, niż tego, że okażą się bezpośrednio pochodzić od ludzi. Zastanawiające,
ile postaci do końca serii zginie, bo na razie pod tym względem było dość oszczędnie,
aczkolwiek jeśli to Ledo miałby zginąć dla zwiększenia dramatyzmu, to byłoby to trochę
zbyt typowe i przewidywalne.


Spoiler

Ja podobnie, myślałem że Hideauze zostały stworzone przez ludzi, ale nie myślałem że aż do tego stopnia... Cóż istnieje szansa że przynajmniej część Hideauze które żyją na Ziemi to po prostu same symbioty bez połączonych z nimi ludzi. Było by zabawnie gdyby Ledo połączył się z jednym z nich, albo żeby spotkało to Bebela by uratować mu życie. Swoją drogą ciekawi mnie czy może brat Piniona żyje (lub Żył biorąc pod uwagę masakrę jaką urządzili) jako Hideauze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 21:13, Krytyczny napisał:

To może ja pociągnę temat: jakaś manga dla pedofili jest? Możecie zarzucić tytułami? :P

Jakby dobrze pogrzebać wśród jakiś doujinów to na 100% byś trafił na coś takiego... Z tego co sam widziałem jedynie jedna scena z VN Kagetsu Tohya się kwalifikuje ale wywołana przez nią trauma nie zachęciła mnie do poszukiwań podobnych materiałów ;P

Dnia 02.06.2013 o 21:13, Krytyczny napisał:

No i pytanko jeszcze jedno: gdzie mogę znaleźć daty wychodzenia kolejnych chapterów poszczególnych mang?

Jeśli idzie o informacje o wychodzących translacjach to serwis Baka-Updates jest wszystkim czego potrzebujesz, jeśli natomiast szukasz czegoś w stylu Anime Calendar tyle że dla mang to nie wiem czy taka strona istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy w Polsce pedofilia jest zakazana? A jeśli tak, to dlaczego w ogóle istnieją pytania dotyczące, scen, mang itd. z takim zachowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 22:02, Piotrbov napisał:

Czy mi się wydaje, czy w Polsce pedofilia jest zakazana? A jeśli tak, to dlaczego w ogóle istnieją pytania dotyczące, scen, mang itd. z takim zachowaniem?

Jakby się ktoś dopytywał na serio to byłby to problem, ale jak ktoś dodaje po pytaniu emotkę ":P" to można założyć że był to żart ^^
Pominę tu milczeniem fakt że dla co poniektórych wszystko o czym tu (często zupełnie na serio) rozmawiamy to mokre sny pedofilów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 22:41, Karharot napisał:

Jakby się ktoś dopytywał na serio to byłby to problem, ale jak ktoś dodaje po pytaniu
emotkę ":P" to można założyć że był to żart ^^


A co wiesz, co on z tym "językiem" miał zamiar zrobić? ;) ( Tak, to jest żart - to tak na wszelki wypadek )

Dnia 02.06.2013 o 22:41, Karharot napisał:

Pominę tu milczeniem fakt że dla co poniektórych wszystko o czym tu (często zupełnie
na serio) rozmawiamy to mokre sny pedofilów...


No cóż, jak same osoby zainteresowane tak się pytają o takie rzeczy, to ja się nie dziwię ( no, może odrobinę, albo i sporo ).

P.S. Tak, wiem doskonale o kim teraz myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suisei no Gargantia ep. 9

Spoiler

Coś oglądając drugą połowę odcinka dostałem takie dziwne Deja Vu, jakby ostatnio też coś podobnego w anime było - nie napiszę co, bo to jest spory spoiler, też mieliście takie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 10:46, Dared00 napisał:

Ktoś poleci jakieś dobre czteropanelówki? Bo odkryłem, że zaskakująco przyjemnie się
to czyta na komórkach.

Mhm od siebie mógłbym polecić Cyclops Shoujo Saipu i Morita-san wa mukuchi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 10:46, Dared00 napisał:

Ktoś poleci jakieś dobre czteropanelówki? Bo odkryłem, że zaskakująco przyjemnie się to czyta na komórkach.

Obowiązkowo Hidamari Sketch od Ume-sensei (<333) i Azumanga Daioh. K-on też, oryginał jest jeszcze lepszy niż adaptacja KyoAni (poza ''nowymi'' chapterami, po ukończeniu szkoły). I jeszcze Nyoron Churuya-san - podobno dobre, sam sprawdzałem tylko fragmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Japonii pokazał mi właśnie ich Amazona. Oni są masakrycznie zboczeni xD Gry, stymulatory i inne hentaiowe rzeczy - to przechodzi ludzkie pojęcie jakie rzeczy tam można znaleźć. U nas jak jest możliwość anonimowych dostaw, to u nich jakoś ludzie nie bardzo się wstydzą zamawiać tego rodzaju "dodatków" do życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 14:29, SiDi napisał:

Kolega z Japonii pokazał mi właśnie ich Amazona. Oni są masakrycznie zboczeni xD Gry,
stymulatory i inne hentaiowe rzeczy - to przechodzi ludzkie pojęcie jakie rzeczy tam
można znaleźć. U nas jak jest możliwość anonimowych dostaw, to u nich jakoś ludzie nie
bardzo się wstydzą zamawiać tego rodzaju "dodatków" do życia :D

Na amerykańskim Amazonie też można kupić wszelkiego rodzaju "akcesoria", ba, nawet są działy "BDSM" i "meble". Wbrew pozorom, Japonia nie jest dużo dziwniejsza od reszty świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2013 o 10:28, Piotrbov napisał:

Suisei no Gargantia ep. 9

Spoiler

Coś oglądając drugą połowę odcinka dostałem takie dziwne Deja Vu, jakby ostatnio też
coś podobnego w anime było - nie napiszę co, bo to jest spory spoiler, też mieliście
takie wrażenie?


Spoiler

No, było już parę anime z takim motywem, ale nie chcę wymieniać, bo ktoś mógł jeszcze nie oglądać. Na chwilę obecną mógłbym wymienić 5 takich pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się