Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Suisei no Gargantia ep. 12

Spoiler

Ciekawe... wygląda na to że to Striker przez cały czas była za tym wszystkim... W sumie nie powinno mnie to zaskakiwać, nie wychodzeniem z kokpitu bardzo łatwo można było ukryć śmierć Kugela. Na dodatek Striker w sumie robiła to co uważała za najlepsze...
No ja się teraz szykuje na ostatni odcinek, nie dość że praktycznie nie było do tej pory trupów to na dodatek ostatni odcinek jest reżyserowany przez Urobutchera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 20:24, Hubi_Koshi napisał:

Suisei no Gargantia ep. 12

Spoiler

Nie wygląda na to żeby zakończyło się masakrą. Póki co praktycznie nie było żadnych ważnych śmierci w serii, poza tamtym kapitanem. To raczej nie jest seria, która ma być tragedią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 20:43, Arcling napisał:

> Suisei no Gargantia ep. 12
>

Spoiler

Nie wygląda na to żeby zakończyło się masakrą. Póki co praktycznie nie było żadnych
ważnych śmierci w serii, poza tamtym kapitanem. To raczej nie jest seria, która ma być
tragedią.


Spoiler

Ostatni odcinek pisze Urobutcher, Madoka też się zaczynała fajnie miło i optymistycznie, a potem Mami zjadło głowę. Oczywiście byłbym szczęśliwy gdyby wszystko się Dobrze skończyło, ale wiedząc o Urobutcherze podejrzewam najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OREIMO EP12

Spoiler


WHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY? SHIT TASTE DETECTED!!! Doprawdy nie wiem, co miał na myśli autor noweli tworząc taką postać, robić plot, według którego zakochuje się ona w głównym bohaterze i zostaje odrzucona. Jedna z lepszych dziewczyn tutaj i taki koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 22:02, Buhahahahaha napisał:

OREIMO EP12

Spoiler


WHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY? SHIT TASTE DETECTED!!! Doprawdy nie wiem,
co miał na myśli autor noweli tworząc taką postać, robić plot, według którego zakochuje
się ona w głównym bohaterze i zostaje odrzucona. Jedna z lepszych dziewczyn tutaj i taki
koniec...


Jeśli tak uważasz to szczerze ci radzę, porzuć ten tytuł zanim wyjdzie kolejny sezon. Co prawda tytuł tylko zacząłem i już go skreśliłem przez to że nie mogłem znieść Kirino. To niestety poznałem spoilery zakończenia całości i uwierz nie będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi tylko czy wyjdzie z tego para czy będzie harem ending? Tego drugiego nie zdzierżę. Jedynie w hentaiach one się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 22:33, SiDi napisał:

Powiedz mi tylko czy wyjdzie z tego para czy będzie harem ending? Tego drugiego nie zdzierżę.
Jedynie w hentaiach one się sprawdzają.


Spoiler

Para



@Hubi

To, co dziwnie wygląda na obrazku w praktyce wyglądałoby całkiem znośnie przez bardzo podobne zachowanie MISAKA #xxxx i panny Akerman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 22:33, SiDi napisał:

Powiedz mi tylko czy wyjdzie z tego para czy będzie harem ending? Tego drugiego nie zdzierżę.
Jedynie w hentaiach one się sprawdzają.

Na własną odpowiedzialność o OREIMO bo mocno to akcentuje zakończenie:

Spoiler


Nie zakończenie jest w 100% jednostronne ale po najgorszej możliwej ścieżce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 22:39, Buhahahahaha napisał:

To, co dziwnie wygląda na obrazku w praktyce wyglądałoby całkiem znośnie przez bardzo
podobne zachowanie MISAKA #xxxx i panny Akerman.

Pytanie tylko czy Mikasy by się nawzajem nie pozabijały walcząc o Erena XD Jedno jest jednak pewne, Tytani mięli by przewalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OREIMO EP12

Dnia 23.06.2013 o 22:02, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

WHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY? SHIT TASTE DETECTED!!! Doprawdy nie wiem, co miał na myśli autor noweli tworząc taką postać, robić plot, według którego zakochuje się ona w głównym bohaterze i zostaje odrzucona.


Spoiler

Policz sobie wszystkie dziewczyny które zostały do tej historii wprowadzone po czym się w nim zakochały, potem biorąc pod uwagę typ historii zastanów się które z nich miały realną szansę z nim skończyć...
Oreimoto jest całkiem fajne jako komedia ale nie oczekiwałbym od tego tytułu zbyt wiele jeśli idzie o romans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 23:24, Tomoya-kun napisał:

>

Spoiler

Incest

?
Spoiler

Dokładnie



Spoiler

Ja bym wybrał wszystko. Mówiąc szczerze jakoś mi to nie przeszkadza. Najważniejsze, że nie harem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suisei no Gargantia ep. 12

Dnia 23.06.2013 o 20:24, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ciekawe... wygląda na to że to Striker przez cały czas była za tym wszystkim... W
sumie nie powinno mnie to zaskakiwać, nie wychodzeniem z kokpitu bardzo łatwo można było
ukryć śmierć Kugela. Na dodatek Striker w sumie robiła to co uważała za najlepsze...
No ja się teraz szykuje na ostatni odcinek, nie dość że praktycznie nie było do tej pory
trupów to na dodatek ostatni odcinek jest reżyserowany przez Urobutchera...


Spoiler

Tak śmierć Kugela rzeczywiście można było przewidzieć, ale szczerze mówiąc najbardziej zszokował mnie Chamber... Przez całą serię marudził o hierarchii dowodzenia etc., a tu nagle na pytanie czy będzie walczył z bezpośrednim przełożonym swojego pilota zareagował "nie mam danych, ale czemu nie" xD Albo jest bloodknightem, albo Ziemia podoba mu się bardziej niż jest skory przyznać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 12:38, Alamut napisał:

Suisei no Gargantia ep. 12

Dnia 24.06.2013 o 12:38, Alamut napisał:

Spoiler

Tak śmierć Kugela rzeczywiście można było przewidzieć, ale szczerze mówiąc najbardziej
zszokował mnie Chamber... Przez całą serię marudził o hierarchii dowodzenia etc., a tu
nagle na pytanie czy będzie walczył z bezpośrednim przełożonym swojego pilota zareagował
"nie mam danych, ale czemu nie" xD Albo jest bloodknightem, albo Ziemia podoba mu się
bardziej niż jest skory przyznać ^^



Spoiler

Osobiście widzę to tak że Chamber uznał że Kugel i Striker zwyczajnie działają wbrew zasadom Sojuszu do tego stopnia że może ich spróbować powstrzymać. Ostatecznie celem pilotów i Machine Caliberów jest walka z Hideauze i ochrona ludzkości. Striker Atakowała ludzi i to można by podciągnąć pod złamanie regulaminu Sojuszu.
Sam spodziewałem się że albo Chamber się zbuntuje, albo Striker użyje jakiegoś Master Overridu Dowódcy żeby go wyłączyć. Tak w sumie nawet ma to sens jednak. Sojusz ma tylko Jednego wroga, Hideauze. Pewnie im nawet nie przyszło do głowy że ktoś się może zbuntować i spróbować walczyć po stronie Hideauze lub po prostu przeciwko Sojuszowi więc nie wprowadzili żadnych zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by była projekt TITAN 20M SHIFT, gdzie Eren miałby przeżyć ataki Yandere, które ostatnimi siłami pozostałymi z walki z innymi będą chciały go zabić, by żadna MIKASA go nie dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GANTZ END

Panie i panowie, po 383 chapterach kolejna manga dobiegła końca. W starych dobrych czasach mojego dzieciństwa, kiedy to niemiecka MTV miała jeszcze w zwyczaju puszczać wieczorami anime i kreskówki, adaptacja GANTZ była, obok Hellsinga i The Vision of Escaflowne, moim pierwszym spotkaniem z poważniejszymi japońskimi seriami.

Cóż można powiedzieć o zakończeniu? Było o wiele bardziej pozytywne niż bym się tego kiedykolwiek spodziewał. Dużo zagadek pozostało nierozwiązanymi, ale mogę powiedzieć, że była to ciekawa seria i jest mi trochę smutno, że jestem znowu uboższy o miesięczny tytuł do czytania ^^

Co było najlepsze w tym chapterze?

Spoiler

Gantzbot in space

!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się