Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2013 o 18:30, qwerty5712 napisał:

no właśnie widziałem. One Piece X DB X Toriko. Tak jakoś mnie, to nie przekonało, ale
spróbuje. Szkoda, że ocenzurowane. Co do cenzury, czy kinówki Berserka też są cenzurowane?

Jeśli chcesz mieć mały pokaz Toriko to obejrzyj OVĘ, jeden odcinek, zawiera w sobie pierwszy arc bez cenzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 18:30, qwerty5712 napisał:

no właśnie widziałem. One Piece X DB X Toriko. Tak jakoś mnie, to nie przekonało, ale
spróbuje. Szkoda, że ocenzurowane. Co do cenzury, czy kinówki Berserka też są cenzurowane?

Nie ma cenzury, ale jeśli to twój pierwszy kontakt z serią to lepiej zabierz się od razu za mangę, ewentualnie seria TV -> manga -> filmy. Kinowa wersja jest niestety mocno poskracana, przekręcono kilka motywów o innych całkowicie zapomniano, a do tego animacja jest słaba przez wszechobecne CG, z którego wygenerowano nawet postaci ludzkie. I nie chodzi tylko o jakieś masy ludków, ale o takich co odzywają się na pierwszym planie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 23:05, Pablo_Querte napisał:

> no właśnie widziałem. One Piece X DB X Toriko. Tak jakoś mnie, to nie przekonało,
ale
> spróbuje. Szkoda, że ocenzurowane. Co do cenzury, czy kinówki Berserka też są
cenzurowane?
Nie ma cenzury, ale jeśli to twój pierwszy kontakt z serią to lepiej zabierz się od razu
za mangę, ewentualnie seria TV -> manga -> filmy. Kinowa wersja jest niestety mocno
poskracana, przekręcono kilka motywów o innych całkowicie zapomniano, a do tego animacja
jest słaba przez wszechobecne CG, z którego wygenerowano nawet postaci ludzkie. I nie
chodzi tylko o jakieś masy ludków, ale o takich co odzywają się na pierwszym planie ;/

Ogladałem TV i czytałem mangę.
Szkoda, tzn liczyłem, że kiedyś się pojawi fajna kinówka wydarzeń, po tym cobyło w TV mi się tam TV seria podobała nawet i dlatego mangę przeczytałem która była lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 17:23, qwerty5712 napisał:

Ogladałem TV i czytałem mangę.
Szkoda, tzn liczyłem, że kiedyś się pojawi fajna kinówka wydarzeń, po tym cobyło w TV
mi się tam TV seria podobała nawet i dlatego mangę przeczytałem która była lepsza.

Jak ci się nudzi to można obejrzeć, ostatnia część była moim zdaniem najlepsza, bo pokazano właśnie więcej niż w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 23:34, qwerty5712 napisał:

Fairy Tail 342

Spoiler

Nowa przygoda plus dowiadujemy się kto założył tą guildie. Mavis, Walrot, Purehito,
i jakiś czwarty koleś wydaje mi się, że jest dość istotną postacią.


Spoiler

Mnie osobiście najbardziej interesuje czy Flare wstąpi do Fairy Tail. Yuri Yay będzie off the charts!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 23:34, qwerty5712 napisał:

Fairy Tail 342

Spoiler

i jakiś czwarty koleś wydaje mi się, że jest dość istotną postacią.


Spoiler

Młody 'Makaron' po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów F/S N kolejna dobra wiadomość, tym razem ekranizacje dostanie Heavens Feel. Oraz prawdopodobnie Fate i UBW zostaną ponownie zekranizowane ale tym razem nie przez partackie Deen tylko Ufotable.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 18:01, Tomoya-kun napisał:

Dla fanów F/S N kolejna dobra wiadomość, tym razem ekranizacje dostanie Heavens Feel.
Oraz prawdopodobnie Fate i UBW zostaną ponownie zekranizowane ale tym razem nie przez
partackie Deen tylko Ufotable.

Elaborate plase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 18:07, Hubi_Koshi napisał:

Elaborate plase...

Ufotable czyli ekipa która robiła openingi do F/S Night Vita i ekranizacje Fate/Zero,Kara no Kyoukai wypuściła dzisiaj informacje na temat przygotowania Remade F/S Night
http://yaraon.blog109.fc2.com/blog-entry-17363.html
https://twitter.com/hikaruufo/
Obecnie też tak jak przed ekranizacją UBW jaki materiał zrobią, ale wszystko wskazuje na albo zrobienie kilku sezonów aby objąć wszystko albo zrobienie HF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 18:28, Tomoya-kun napisał:

> Elaborate plase...
Ufotable czyli ekipa która robiła openingi do F/S Night Vita i ekranizacje Fate/Zero,Kara
no Kyoukai wypuściła dzisiaj informacje na temat przygotowania Remade F/S Night
http://yaraon.blog109.fc2.com/blog-entry-17363.html
https://twitter.com/hikaruufo/
Obecnie też tak jak przed ekranizacją UBW jaki materiał zrobią, ale wszystko wskazuje
na albo zrobienie kilku sezonów aby objąć wszystko albo zrobienie HF.

Sweet, chyba pora szampana otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 18:28, Tomoya-kun napisał:

Ufotable czyli ekipa która robiła openingi do F/S Night Vita i ekranizacje Fate/Zero,Kara
no Kyoukai wypuściła dzisiaj informacje na temat przygotowania Remade F/S Night
http://yaraon.blog109.fc2.com/blog-entry-17363.html
https://twitter.com/hikaruufo/
Obecnie też tak jak przed ekranizacją UBW jaki materiał zrobią, ale wszystko wskazuje
na albo zrobienie kilku sezonów aby objąć wszystko albo zrobienie HF.

Będzie uczta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genei wo Kakeru Taiyou 02
Muszę przyznać że to seria zaskoczenie. Kolejny po madoce tytuł w którym nie patyczkują się z maho shoujo i od samego początku pozbawiają je złudzeń że zabawa magią będzie miła i przyjemna. Czekam na dalsze odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pomyślałem, że będę miał problem z zaczęciem oglądania czegoś w sposób, że tak powiem, techniczny. Melancholy of suzumiya haruhi. Mam problem bo widzę, że to są dwa sezony, ale z tego co wszędzie widzę są one ze sobą połączone i nie za bardzo wiem czy mam oglądać najpierw pierwszy potem drugi czy może od razu dwa wplątane w siebie bo też znalazłem taką listę, która każe oglądać epizody naprzemiennie... pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 01:09, Fimbulvinter napisał:

Nigdy nie pomyślałem, że będę miał problem z zaczęciem oglądania czegoś w sposób, że
tak powiem, techniczny. Melancholy of suzumiya haruhi. Mam problem bo widzę, że to są
dwa sezony, ale z tego co wszędzie widzę są one ze sobą połączone i nie za bardzo wiem
czy mam oglądać najpierw pierwszy potem drugi czy może od razu dwa wplątane w siebie
bo też znalazłem taką listę, która każe oglądać epizody naprzemiennie... pomocy?


Jeżeli będziesz oglądać według sezonów, to poznasz wydarzenia w porządku zupełnie niechronologicznym, takie hop hop z arcu do arcu. Natomiast jeżeli będziesz oglądać według listy, wszystko będzie się ładnie układało. Żaden sposób nie jest gorszy, bo w gruncie rzeczy wyjdziesz na to samo, tak więc decyzja zależy od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 01:09, Fimbulvinter napisał:

Nigdy nie pomyślałem, że będę miał problem z zaczęciem oglądania czegoś w sposób, że
tak powiem, techniczny. Melancholy of suzumiya haruhi. Mam problem bo widzę, że to są
dwa sezony, ale z tego co wszędzie widzę są one ze sobą połączone i nie za bardzo wiem
czy mam oglądać najpierw pierwszy potem drugi czy może od razu dwa wplątane w siebie
bo też znalazłem taką listę, która każe oglądać epizody naprzemiennie... pomocy?

Tylko pamiętaj że 2 serii możesz sobie odpuścić wszystkie odcinki poza 1 i ostatnim z "Endless 8" arc. Bo animatorzy trochę za bardzo wzięli do serca ten time loop i 8 odcinków w

Spoiler

zasadzie dzieje się dokładnie to samo

. Ale film The Disappearance of Haruhi Suzumiya to must watch, jest on po prostu genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 07:57, Tomoya-kun napisał:

Tylko pamiętaj że 2 serii możesz sobie odpuścić wszystkie odcinki poza 1 i ostatnim z "Endless 8" arc.

A kysz. Endless Eight się ogląda wszystkie, i to na hita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2013 o 07:57, Tomoya-kun napisał:

Tylko pamiętaj że 2 serii możesz sobie odpuścić wszystkie odcinki poza 1 i ostatnim z
"Endless 8" arc.


A te różne kreacje Haruhi w różnych strojach kąpielowych to co? To trzeba obejrzeć. Trzeba poczuć to na własnej skórze jak to

Spoiler

jest mieć wielkie DejaVu, no i pomyślcie sobie o Nagato... trzeba obejrzeć wszystkie odcinku, by choć trochę poczuć się jak ona wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się