Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2013 o 00:58, Fimbulvinter napisał:

Znów problem natury technicznej. Te wszystkie serie kończące się na ''gatari''to jak
się powinno oglądać? Widziałem Bakemonogatari i co dalej?
Filmy, które są po prostu must watch?


Obejrzyj teraz Nisemonogatari a potem Nekomonogatari: Kuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie ostatnio z nudów.
Mugiwara Theater-kilku minutowa seria 5 odcinków. Bardzo fajna i humorystyczna seria. Odcinek w którym report ter się pyta Luffy-ego i Zoro jak przeżyli bez Sanjego(jedzenie) bardzo mnie rozbawił.
Obejrzałem sporą ilość tytułów z serii One Piece przeszło 20 i muszę powiedzieć, że miło mnie zaskoczyła.


Highschool of dead. Obejrzałem, to bo ogladałem Highschool of Dxd, to stwierdziłem, że może obejrze of dead.
Spodziewałem się czegoś gorszego, ale fajnie 3 dni po ciężkim dniu pracy dla odprężenia jak znalazł.

Główny bohater Komuro kojarzył mi się z kirito, a główna bohaterka Rei z Asuną z wyglądu jednak jej nie lubiłem.
Moim zdaniem najlepszą postacią jest Saeko bardzo ogarnięta i fajna.

Ciekawe połączenie, chociaż pewnie bez echi było by, to o wiele ciekawsze. Na szczęście nie czytałem jeszcze mangi więc podobało mi się anime o powiadało ciekawą historię jednak nie sposób jej skończyć w 12 odcinkach i dużo wątków najpewniej było pominiętych.

Najpewniej przeczytam mangę i uzupełnię braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW jakie są wasze ulubione bohaterki?

Moje kolejność losowa

Saeko, Rias, erza, christina(steins gate), kunieda, neliel, CC, Boa, chidori

Wydaje mi się, że najbardziej lubię CC, ale możliwe, że pominąłem kogoś z szkarłatnymi włosami. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo mam strasznie dziurawą pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 21:27, qwerty5712 napisał:

Highschool of dead.

Manga faktycznie lepsza ;) Mniej ecchi i różnych głupkowatych akcji. W anime pozmieniali też trochę kolejność co wpłynęło na niekorzyść fabuły no i oczywiście miało urwane zakończenie. Chociaż manga też do końca się nie zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 20:56, Alamut napisał:

O wielki Hive Mind''zie zwany "Manga i Anime"! Czy ktoś z Was ma pojęcie z jakiej to
mangi? Wygląda ciekawie, ale nie mogę nigdzie znaleźć tytułu...
http://24.media.tumblr.com/d66ca3ceca6d585d92eababeacccbf7d/tumblr_mm92h0S1tu1sok2gvo2_1280.png

Na ile udało mi się przeszukać internet to jest to TOUKYOU KUSHU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 21:08, Tomoya-kun napisał:

Na ile udało mi się przeszukać internet to jest to TOUKYOU KUSHU


Pięknie dziękuję za pomoc, Tobie też Wipu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 01:04, Lex napisał:

Pamięta ktoś jeszcze o Coppelionie, animcu który miał opowiadać o Japonii po katastrofie nuklearnej, ale został anulowany po tsunami? Jednak wyjdzie, i to niedługo bo już jesienią. Mała próbka na zaostrzenie apetytu ;3 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nxdpa6-8Qk0

Miła wiadomość :) Zwłaszcza że tłumaczenie mangi zostało dropnięte 15 tomów temu więc nie ma szans na zagłębienie w tą historię za pośrednictwem oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 01:04, Lex napisał:

Pamięta ktoś jeszcze o Coppelionie, animcu który miał opowiadać o Japonii po katastrofie
nuklearnej, ale został anulowany po tsunami? Jednak wyjdzie, i to niedługo bo już jesienią.
Mała próbka na zaostrzenie apetytu ;3 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nxdpa6-8Qk0

Łooo właśnie ostatnio się zastawiałem czy skasowali to na dobre. Ale teraz jak patrzę z drugiej strony to trzy uczennice robiące słodkie rzeczy w post-apo świecie? Serio xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam już jeden pewny punkt na jesień.

@Pablo
Dało się z czołgiami, asg to i z post-apo się da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2013 o 21:39, Tomoya-kun napisał:

Danganronpa - The Animation - dobry horror jest zawsze w cenie, tym bardziej że jest
ich tak mało. Tylko ciągle nie mogę pozbyć się podobieństw z 999, choć podobno gra działa
całkiem nieźle na emulatorze wiec muszę spróbować.


Pozwole sobie wrocic . W jakim sensie horror ?? Z zapowiedzi to inaczej wyglondalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 16:10, LastOrder napisał:

Pozwole sobie wrocic . W jakim sensie horror ?? Z zapowiedzi to inaczej wyglondalo .

Pozwolisz że odpowiem jak napiszesz to pytanie po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 16:20, Tomoya-kun napisał:

> Pozwole sobie wrocic . W jakim sensie horror ?? Z zapowiedzi to inaczej wyglondalo
.
Pozwolisz że odpowiem jak napiszesz to pytanie po polsku.


Nie pisze z Polski ale prosze:

Pozwole sobie wrócić . W jakim sensie horror ?? Z zapowiedzi to inaczej wyglądało .

ps.Każdy Polski znak wycinałem z gogli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 21:51, qwerty5712 napisał:

BTW jakie są wasze ulubione bohaterki?


Też losowo:

Sonozaki Mion , Misaka Mikoto ,Isayama Yomi ,Kawashima Ami ,Inaba Himeko , Holo , Iwasawa Masami i pewno wiele innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 16:26, LastOrder napisał:

/cut

Skoro nie masz jak pisać normalnie to nie ma problemu. To tylko lekka czułość na gości którzy wpadają tu i sądzą że robienie błędów jest fajne.
A Danganronpa jest klasyfikowana jako horror głównie przez dużą brutalność (liczę na wersję bez cenzury w przyszłości) i cały motyw psychologiczny zabij aby przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 16:36, Tomoya-kun napisał:

Skoro nie masz jak pisać normalnie to nie ma problemu. To tylko lekka czułość na gości
którzy wpadają tu i sądzą że robienie błędów jest fajne.


Postaram się ograniczac w popełnianiu błędów do czasu powrotu do kraju . Ale teraz z perspektywy cięzko cos mądrego napisac bez naszych wspaniałych liter .

Dnia 20.07.2013 o 16:36, Tomoya-kun napisał:

A Danganronpa jest klasyfikowana jako horror głównie przez dużą brutalność (liczę na
wersję bez cenzury w przyszłości) i cały motyw psychologiczny zabij aby przeżyć.


Jeszcze nie widziałem tego show ale chyba uczestnicy wiedzieli w co się pakowali . Brutalność zawsze w cenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się