Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

MAL prawdę Ci powie.

Boku no Pico - jeden ep o długości 34 minut.
Pico to Chico - również 34 minut!
Pico x CoCo x Chico - niespodzianka, 35 minut!

Życzę udanego seansu, z tak wspaniale opowiedzianymi historiami poruszające nawet serce z głazu trzeba obejrzeć!
Nie zapomnij się zapoznać z mangami, na pewno są dokładniejsze i możliwe, że poruszają głębsze problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danganronpa e05
Te class trials wyglądają jak wyciągnięte żywcem z Ace Attorney, tylko MC jest dupowaty. Choć z odcinka na odcinek powoli wyrasta na super badassa. ;) Jak seria zakończy się troll-twistem w stylu 999 czy VLR to bez problemu wejdzie do top 3 tego sezonu, może nawet roku.

Spoiler

Kyoudai!!!! ;____________________ ;



@qwerty5712
''The greatest love story ever told'' nazywasz tragicznym? ;(( Burn the heretic! Purge the unclean!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Danganronpa e05

Dnia 03.08.2013 o 01:42, Lex napisał:

Te class trials wyglądają jak wyciągnięte żywcem z Ace Attorney, tylko MC jest dupowaty.
Choć z odcinka na odcinek powoli wyrasta na super badassa. ;) Jak seria zakończy się
troll-twistem w stylu 999 czy VLR to bez problemu wejdzie do top 3 tego sezonu, może
nawet roku.

Ta seria na podstawie gry jest genialna :]
Gra pewnie jeszcze lepsza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 01:42, Lex napisał:

Danganronpa e05
Te class trials wyglądają jak wyciągnięte żywcem z Ace Attorney, tylko MC jest dupowaty.
Choć z odcinka na odcinek powoli wyrasta na super badassa. ;) Jak seria zakończy się
troll-twistem w stylu 999 czy VLR to bez problemu wejdzie do top 3 tego sezonu, może
nawet roku.

Może dzięki temu dadzą zielone światło na inne adaptacje właśnie jak 999?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 16:34, Pablo_Querte napisał:

17 Railgun kończy arc. Zapowiedź pokazała coś konkretnego? Fillery czy jednak wycieczka?


Raczej fillery sądząc po OP.
A na końcu to chyba były urywki z filmu Toaru Majutsu no Index: Endymion no Kiseki którego pierwsze 20 minut będzie pokazane w TV za tydzień zamiast 18 odcinka Railguna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei
Szkoda, że takie krótkie całkiem fajny echii. No jest taka jakby rasa Sekirei i szukają akashi, który odblokuje ich umiejętnośći. Objawia się, to tak, że po pocałunku z facetem ich umiejętności są odblokowane. Moce są różne.
No główny bohater jak to w echi jest nieudacznikiem, ale nie przeszkadzało mi to jakoś specjalnie.

Op jest całkiem przyjemny dla ucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 18:24, Buhahahahaha napisał:

Go for manga

kk. Jak znajdę chwilę czasu.
BTW szukam nie wiem czy to anime, czy coś innego.

Jednak była taka bajka kiedyś na polsacie. Dawno temu chodziło o coś takiego, że tam było jakies miasto i zdarzały się jakieś obszary w których rozserzał się chyba zielony sześcian i przenosiły się do innego świata(wymiaru) I tam się coś działo. I trzeba było wrócić przed zamknięciem. No i w którymś odcinku nie udało się komuś wrócić. Dalej nie oglądałem, ale wydaje mi się, że było fajne chociaż to było bardzo dawno temu.
Już ledwo ledwo pamiętam, że je oglądałem jeszcze pare lat temu pamiętałem więcej szczegółów, ale nie potrafiłem tego znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 18:44, qwerty5712 napisał:

> Go for manga
kk. Jak znajdę chwilę czasu.
BTW szukam nie wiem czy to anime, czy coś innego.

Jednak była taka bajka kiedyś na polsacie. Dawno temu chodziło o coś takiego, że tam
było jakies miasto i zdarzały się jakieś obszary w których rozserzał się chyba zielony
sześcian i przenosiły się do innego świata(wymiaru) I tam się coś działo. I trzeba było
wrócić przed zamknięciem. No i w którymś odcinku nie udało się komuś wrócić. Dalej nie
oglądałem, ale wydaje mi się, że było fajne chociaż to było bardzo dawno temu.
Już ledwo ledwo pamiętam, że je oglądałem jeszcze pare lat temu pamiętałem więcej szczegółów,
ale nie potrafiłem tego znaleźć :/

Nie jestem do końca pewien czy to to, ale...
https://www.youtube.com/watch?v=fuEJWmxWkKw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2013 o 18:54, Hubi_Koshi napisał:

> > Go for manga
> kk. Jak znajdę chwilę czasu.
> BTW szukam nie wiem czy to anime, czy coś innego.
>
> Jednak była taka bajka kiedyś na polsacie. Dawno temu chodziło o coś takiego, że
tam
> było jakies miasto i zdarzały się jakieś obszary w których rozserzał się chyba zielony

> sześcian i przenosiły się do innego świata(wymiaru) I tam się coś działo. I trzeba
było
> wrócić przed zamknięciem. No i w którymś odcinku nie udało się komuś wrócić. Dalej
nie
> oglądałem, ale wydaje mi się, że było fajne chociaż to było bardzo dawno temu.
> Już ledwo ledwo pamiętam, że je oglądałem jeszcze pare lat temu pamiętałem więcej
szczegółów,
> ale nie potrafiłem tego znaleźć :/
Nie jestem do końca pewien czy to to, ale...
https://www.youtube.com/watch?v=fuEJWmxWkKw


Może, to to. 3 sezon pasuję z opisu troszkę. Tylko pewnie wmojej wyobraźni to wygladało trochę bardziej epicko. xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shingeki no Kyojin ep17
I wracamy (czy też nawet przewyższamy) poziom z pierwszych odcinków. Odcinek trzymający w napięciu od pierwszej (no dobra, było przecież podsumowanie+OP) do ostatniej sekundy...

Monogatari S2 ep5
Araragi, showoff score: 10/10. Dobrze, że w końcu się pokazał, bo zaczynałem za nim tęsknić (i za Shinobu, ofc!).

Swoją drogą, bardzo duża ilość tekstu w blackscreenach tym razem, wcześniej nadążałem załapać go (w większości) w czasie "mrgunięcia", a tutaj musiałem jednak pauzować odcinek co chwilę. Trochę to wkurzające, szczególnie biorąc pod uwagę, że teksty są rozbrajające czasami...


PS: Szukam jakiegoś anime z kategorii "MC dostał supermoce/mecha/niewolnika (demony, familiary, etc.)", w którym główny bohater nie jest skończoną ofermą przez całą serię. Mile widziana dobra rola żeńska do tego - ale to już jako bonus.
Większość popularnych tytułów z tego gatunku raczej obejrzałem, a z tych mniej popularnych raczej ciężko wyłowić samemu coś przyzwoitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 02:05, PAPISHON napisał:

Penwnie to nie to, ale kojarzy mi się że były w tej kreskówce światy równoległe etc,
etc.
Twój opis lekko mi przypomina ten dziwny twór (takie małe paskudztwo :3)

http://www.youtube.com/watch?v=2lyhIjm8t3o

Nie, to był Reebot jednak.


Sekirei pure engagement
Sekirei mogę nazwać ogólnie jedną lepszych serii echii jakie oglądałem. Nawet lubię głównego bohatera nie stoi jak kołek. I mimo, że jest słaby, to jednak coś robi.
Jednak jest jedna rzecz, która jest dla mnie szokująca

Spoiler

feminalizacja Homura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei pure engagement

Dnia 04.08.2013 o 11:40, qwerty5712 napisał:

Jednak jest jedna rzecz, która jest dla mnie szokująca

Spoiler

feminalizacja Homura


Spoiler

Autorka mangi Sekirei ma w swoim dorobku masę yaoi, być może to co się dzieje z Homurą to jej sposób na przemycenie takiej akcji do mangi skierowanej dla facetów? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 14:19, Karharot napisał:

Sekirei pure engagement

Dnia 04.08.2013 o 14:19, Karharot napisał:

Spoiler

Autorka mangi Sekirei ma w swoim dorobku masę yaoi, być może to co się dzieje z Homurą
to jej sposób na przemycenie takiej akcji do mangi skierowanej dla facetów? XD


Spoiler

Ale Homura to nawet nie futa więc się nie liczy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei pure engagement

Dnia 04.08.2013 o 14:28, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ale Homura to nawet nie futa więc się nie liczy XD


Spoiler

Nawet tego drobiazgu mu nie zostawiła? Aj-aj, jak można tak skrzywdzić biednego faceta :(
XD
Still, założysz się że jeśli pojawiła by się scena z akcją Sahashi x Homura fangirlki i tak ujrzałyby to w świetle sprzyjającym ich zainteresowaniom? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 14:43, Karharot napisał:

Spoiler

Nawet tego drobiazgu mu nie zostawiła? Aj-aj, jak można tak skrzywdzić biednego faceta
:(


Spoiler

Biorąc pod uwagę jego reakcję po zakończeniu zmiany płci to raczej nie miała dla niego litości XD

Dnia 04.08.2013 o 14:43, Karharot napisał:

Spoiler

Still, założysz się że jeśli pojawiła by się scena z akcją Sahashi x Homura fangirlki
i tak ujrzałyby to w świetle sprzyjającym ich zainteresowaniom? XD


Spoiler

O co tu się zakładać! Fangirlki posiadają zdolności pojmowania i manipulowania rzeczywistością o jakich Haruhi może sobie tylko pomarzyć XD To niemal jak Reality Marble, Fangirlki potrafią zmienić WSZYSTKO w sprzyjające ich zainteroswaniom. Unlimited Fangirl Works!



Fate Kaleid Liner Prisma Illya
Spoiler

Swoją drogą jeszcze jeden tydzień i dostaniemy zanimowaną walkę Archer Illya vs. Saber Alter ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się