Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Jest dostałem wreszcie laptopa i choć będzie to wymagało rannego wstawania to będę mógł pooglądać jakieś animce . Trzeba nadrobić Sister Arc a z nowych to ruszę te Danganronpa bo tak zachwalacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 16:46, LastOrder napisał:

Jest dostałem wreszcie laptopa i choć będzie to wymagało rannego wstawania to będę mógł
pooglądać jakieś animce . Trzeba nadrobić Sister Arc a z nowych to ruszę te Danganronpa
bo tak zachwalacie :)

Ja właśnie nadrobiłem i to był chyba najlepiej zrealizowany arc, jeśli chodzi o adaptacje tego uniwersum. No może nie licząc sceny jak TouMAN

Spoiler

się wystrzelił niczym z katapulty, żeby przywalić Accelowi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co sobie poczytać. Mam trochę mang na poczętych.
http://myanimelist.net/mangalist/waszak

Zastanawiam się co ruszyć. Trochę dużo anime ostatnio oglądałem więc pora na mangi.

Z tych Reading to w całości mam Berserka, Shingeki, Pandora(aktualnie, albo całe).
Z tasiemcow, to czytałem od pewnego momentu co tydzień.
One Piece bym przerobił od początku. Beelzebub mam dziurę, którą muszę nadrobić.

No, ale bym sobie też przeczytał Rosario. Tylko nie wiem jak sobie kolejność ustawić.

Ah i jeszcze SAO nowele muszę przeczytać wszystkie tomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Hubi, jak tylko zobaczyłem że to fanfic z Okami postanowiłem się za to zabrać. Uwielbiam Okami, trochę mniej Louis, ale może być z tego coś ciekawego :)

Ech, dziewczyna sobie kupiła Okamidena na DSa, trzeba będzie chyba pożyczyć konsolkę i samą grę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 03:03, PAPISHON napisał:

Dzięki Hubi, jak tylko zobaczyłem że to fanfic z Okami postanowiłem się za to zabrać.
Uwielbiam Okami, trochę mniej Louis, ale może być z tego coś ciekawego :)

Ech, dziewczyna sobie kupiła Okamidena na DSa, trzeba będzie chyba pożyczyć konsolkę
i samą grę xD

Hehe wiem wiem, sam ostatnio ukończyłem Okami i gram drugi raz starając się znaleźć wszystkie zwierzaki, znajdźki, skarby, Stray Beady etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 22:16, Pablo_Querte napisał:

Ja właśnie nadrobiłem i to był chyba najlepiej zrealizowany arc, jeśli chodzi o adaptacje
tego uniwersum. No może nie licząc sceny jak TouMAN

Spoiler

się wystrzelił niczym z katapulty,
żeby przywalić Accelowi xD



Nie lubisz Toumy? Czekam po zakończeniu Railguna na jakieś info o Index 3 . Nawet jeśli miało by być strasznie wykastrowane .

Spoiler

Chcę zobaczyć jak Mugino dostaje nareszcie za swoje

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie lubisz Toumy? Czekam po zakończeniu Railguna na jakieś info o Index 3 . Nawet jeśli

Dnia 05.08.2013 o 19:22, LastOrder napisał:

miało by być strasznie wykastrowane .

Spoiler

Chcę zobaczyć jak Mugino dostaje nareszcie za
swoje

.

Lubię go, a przydomek MAN podkreśla tylko jego męskość i to, że wie jak traktować kobiety xD Ja bym się bał o kolejny Index, bo JC Staff może wpaść na kolejny genialny pomysł w stylu Shakugan no Shana III... I tak już drugi sezon Indexa strasznie poskracali, a jakby chcieli wcisnąć te ~12 tomów w "finalny" sezon to olaboga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 19:32, Pablo_Querte napisał:

Lubię go, a przydomek MAN podkreśla tylko jego męskość i to, że wie jak traktować kobiety


A to spoko . Myślałem że chodziło ci ze z niego tuman :)

Dnia 05.08.2013 o 19:32, Pablo_Querte napisał:

xD Ja bym się bał o kolejny Index, bo JC Staff może wpaść na kolejny genialny pomysł
w stylu Shakugan no Shana III... I tak już drugi sezon Indexa strasznie poskracali, a
jakby chcieli wcisnąć te ~12 tomów w "finalny" sezon to olaboga.


Nie ma mowy żeby to upchali w 24 odcinki .Chyba nie są na tyle głupi . SnS nie znam mangi/novel więc nie wiem co tam porobili konkretnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seikon no qwaser
Pomysł ciekawy. Bo qwaserzy mogą władać pierwiastkami chemicznymi.
Każdy ma jakiś pierwiastek, który umie się posługiwać. No i dla chemików fajny motyw.

Jednak zmarnowany troszkę przez fanserwis.

Raczej nie jest to dla osób wierzących( w sumie, to kościół jest przeciwko anime ogólnie). No, ale ten serial bluźni ostro. Mi, to specjalnie nie przeszkadzało. Jako, że jestem przeciwnikiem poprawności to mi było lotto. No, ale czytałem już gorsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 19:59, qwerty5712 napisał:

Seikon no qwaser

Odrzuciłem to anime po zbyt wielkich dla moich oczu cycach (to nie są piersi) Tomo. Lubię fanserwis, ale wszystko ma granice :x
Może jak się nauczę ignorować dawane mi obrazy to zrobię podejście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seikon no qwaser

Dnia 05.08.2013 o 19:59, qwerty5712 napisał:

Raczej nie jest to dla osób wierzących( w sumie, to kościół jest przeciwko anime ogólnie).
No, ale ten serial bluźni ostro. Mi, to specjalnie nie przeszkadzało. Jako, że jestem
przeciwnikiem poprawności to mi było lotto. No, ale czytałem już gorsze rzeczy.


A to niby czemu? Jak trzyma się dostans do tego, co ogląda, gra itd. to nie widzę w tym żadnym przeszkód.
Jakoś oglądam anime, Seikon no Qwaser też oglądałem, lecz żałuję zbyt dobre to to nie było, a pomysł drugiego sezonu mnie odrzucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 20:21, Wipu napisał:

> Seikon no qwaser
Odrzuciłem to anime po zbyt wielkich dla moich oczu cycach (to nie są piersi) Tomo. Lubię
fanserwis, ale wszystko ma granice :x
Może jak się nauczę ignorować dawane mi obrazy to zrobię podejście :D

Obejrzyj Eiken, zaraz uznasz że Boobsy Tomo są w pełni normalne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 20:30, Piotrbov napisał:

Seikon no qwaser
> Raczej nie jest to dla osób wierzących( w sumie, to kościół jest przeciwko anime
ogólnie).
> No, ale ten serial bluźni ostro. Mi, to specjalnie nie przeszkadzało. Jako, że
jestem
> przeciwnikiem poprawności to mi było lotto. No, ale czytałem już gorsze rzeczy.


A to niby czemu? Jak trzyma się dostans do tego, co ogląda, gra itd. to nie widzę w tym
żadnym przeszkód.
Jakoś oglądam anime, Seikon no Qwaser też oglądałem, lecz żałuję zbyt dobre to to nie
było, a pomysł drugiego sezonu mnie odrzucił.

No tak zgadzam się z tobą, ale widziałem bardzo dużo negatywnych opinii.
Na mal 7.4 na tanuk 2/10 XD. No ja też uważam, że trzeba mieć dystans. No, ale mieszkałem z religijną bardzo osobą i wiem, że dla nie których byle co to już jest obraza.


Mi tam jej nie przeszkadzały piersi, ale Eiken to jest overkill. Tam nawet małe dzieci mają duży biust.
Pewnie obejrzę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 21:15, qwerty5712 napisał:

No, ale mieszkałem
z religijną bardzo osobą i wiem, że dla nie których byle co to już jest obraza.


Niestety takie osoby też się zdażają. Dla przykładu mam koleżankę, która pokazywała, namawiała, by jej koleżanka, religijna obejrzała Clannad ( moim zdaniem jes to anime Must to Watch, również dla katolików ) i na co narzekała? Na scenę w magazynku sali gimnastycznej... Noż kurczę, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 21:54, Ichibanboshi-kun napisał:

Odpaliłem właśnie pierwszy Ep Kimi no Iru Machi i... wtf? Tokyo?


Spoiler

Historia w anime co prawda zaczyna się prawie od środka mangi, ale od drugiego odcinka zaczynają się flashbacki wyjaśniające przeszłość.


Ogólnie anime i tak słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 22:01, cinus2 napisał:

Spoiler

Historia w anime co prawda zaczyna się prawie od środka mangi, ale od drugiego odcinka
zaczynają się flashbacki wyjaśniające przeszłość.


Ogólnie anime i tak słabe.

Jeśli będzie naciskać na Ebę jak manga (176 chapter, na tym skończyłem z dwa lata temu i zamierzam czytać dalej :) ) to będzie coraz słabsze. Pierwszy odcinek za mną, zobaczę następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się