Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2006 o 08:37, mefjak napisał:

- i tu tez troche blad bo facet mial w reku karabin ktory powinno bylo widac jak
wyjmowal spod plaszcza =P

No cóż ostatecznie to Tylko/Aż anime i takich wpadek nie da się uniknąć, gdyby były w 100% realistyczne to ludzie tam dźwigali by na sobie pół tony sprzętu :-P Mhm ale zaraz... W filmie to chodzi ci o to co jej nakładali w początkowych scenach podczas tego przeglądu w fabryce cyborgów ?? Swoją drogą, to po co jej był ten wizjer i ta foliowa maska ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie nie - bo ta scena co mowisz to jest robienie Pani Major - a mnie chodzi o scene wlasnie ta jak ona skacze z budynku i rozwala leb faciowi przez okno =) bo tam ma wlasnie taki kamuflaz =) to o ta scene mi chodzi =)

a i jeszcze jedno - jak wam sie podoba czolowka w kontekscie grafiki? bo jest komputerowe =P mnie sie nie podoba Pani major bo japonczykow stac na to jak na przyklad w FF:AC =P ale na przyklad roboty sa super zrobione =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 08:48, mefjak napisał:

nie nie - bo ta scena co mowisz to jest robienie Pani Major - a mnie chodzi o scene wlasnie
ta jak ona skacze z budynku i rozwala leb faciowi przez okno =) bo tam ma wlasnie taki kamuflaz
=) to o ta scene mi chodzi =)

Aniom fakt, szykuje się niedługo Wieczorek filmowy z kumplami to przyjrze sie dokładniej :-]

Dnia 23.05.2006 o 08:48, mefjak napisał:

a i jeszcze jedno - jak wam sie podoba czolowka w kontekscie grafiki? bo jest komputerowe =P
mnie sie nie podoba Pani major bo japonczykow stac na to jak na przyklad w FF:AC =P ale na
przyklad roboty sa super zrobione =)

Jak dla mnie bardzo ładny, co ciekawe wydaje się jakby cały, albo większość tego openingu stanowił remake walki z HAWem 206 z drugiego odcinka. Swoją drogą jak sądzisz czemu nie zabił swoich rodziców kiedy już mógł. Bo mi się jakoś tak wydawało że nie chciał ich od początku zabić, a te mechy na poligonie zniszczył by nie mogły mu później przeszkodzić. Rodzicom chciał tylko pokazać, bo ja wiem, pochwalić się ?? Tak jak to powiedziała Major "Spójrz Mamo. Czy podoba ci się moje nowe Stalowe Ciało?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokladnie - bo wogole chodzi o to czy jest Duch w cialach stalowych... skorupach... o to chodzilo tak uwazam wlasnie temu co przeja czolg... o to chodzilo z Jeri bo popatrz ze Togusa sie doszukiwal z filmu jej ostatnich slow a to byly jej slowa... przeczucia Kusanagi czy tez zroznicowanie Tachikomow =) a wracajac do czolowki zeczywiscie taka zmieniona walka... ale moze nie dokonca... moze po prostu urywek innego odcinka? albo takie cos wymyslone... a musze powiedziec ze czolg w openingu jest genialnie zrobiony =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wie, czy istnieje jakaś manga/anime na podstawie serii bijatyk Dead or Alive? Kiedyś wpadłem na film tego typu, tylko że oparty na innej serii- Tekken. Zauważyłem wtedy, że taka produkcja naprawdę potrafi odmóżdżyć, a plan lekcji został mi tak zmieniony, że odmóżdżanie zaczęło być koniecznością (np dzisiaj 2xchemia 2x biola 2xfiza:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 12:39, mefjak napisał:

a wracajac do czolowki zeczywiscie taka zmieniona walka... ale moze nie dokonca...
moze po prostu urywek innego odcinka? albo takie cos wymyslone... a musze powiedziec ze czolg
w openingu jest genialnie zrobiony =D

Owszem, ale tylko po części. Scenka ma bardzo wiele punktów łącznych jak np. rozwalenie na kawałki jednej z Tachikom, skok innej by uniknąć pocisku z działa, albo skok Major na czoł i strzelanie w zamek z pistoletu. Wszystkie te scenki wystąpiły w 2 Odcinku, zmienione jest po prostu miejsce i scenografia, ale kluczowe elementy tej walki jednak występują.
A poza tym MAAAAAAAM Trzeci DVD z kolejnymi trzema odcinkami :-] Dzisiaj go nie będę oglądał bo jutro się szykuje wieczorek filmowy z kumplami, więc nie będę sobie psuł zaskoczenia co do treści filmu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oszty... =) ja musze czekac chyba do konca miecha zeby sobie kuopic ;/ a co do scenek to moze i masz racje =P hehe w kazdym razie milego ogladania =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 16:44, mefjak napisał:

hehe w kazdym razie milego ogladania =D

Dziemki dziemki jak mawiał Mr Jedi :-] Poza trzema DVDkami z Stand Alonem mam jeszcze na ten wieczorek pierwszego kinowego GITSa i ostatnio nabyte "Akira" Oj będzie co oglądać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham AMV. :)
Jednak szkoda, że akurat ta piosenka, Rammstein ? Nie lubię. :P Ciekawe, ciekawe, masz jeszcze jakieś stronki prócz tej i google video z AMV ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 22:24, Vaxinar napisał:

Kocham AMV. :)
Jednak szkoda, że akurat ta piosenka, Rammstein ? Nie lubię. :P Ciekawe, ciekawe, masz jeszcze
jakieś stronki prócz tej i google video z AMV ?

Niestety nie, ale jak coś dorwe od razu dam znać :-]. Swoją drogą coś mnie zastanowiło. Bo przy tej piosence jest jakieś "E Nomine" to nazwa płyty Rammsteina czy też jakiś osobny zespół ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 22:37, Hubi Koshi napisał:

Niestety nie, ale jak coś dorwe od razu dam znać :-]. Swoją drogą coś mnie zastanowiło. Bo
przy tej piosence jest jakieś "E Nomine" to nazwa płyty Rammsteina czy też jakiś osobny zespół
??


No co wy, Rammstein z chórami? =.= E Nomine to coś, jak Era - chóry z elektronicznym podkładem.

Przy okazji powiem, że na Hyperze zaczął się dziś Neon Genesis Evangelion. Wiem, znowu ;) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 22:54, Bedwyr napisał:

E Nomine to coś, jak Era - chóry z elektronicznym podkładem.

Ja sie nie znam to m można chyba wybaczyć :-P Poza tym chóry w tej piosence są jak dla mnie najlepsze

Dnia 23.05.2006 o 22:54, Bedwyr napisał:

Przy okazji powiem, że na Hyperze zaczął się dziś Neon Genesis Evangelion. Wiem, znowu ;) xD

Evangeliona nigdy za mało :-D Poza tym nie ma co zrzędzić bo Hyper to jedyny kanał który daje w miare świerze anime co jakiś czas. Koretka, który daje JAKIEKOLWIEK nowe anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niom nie ma za co =) a co do Akiry na szczescie lezy jeszcze na polkach empikow i moze zdaze zakupic zanim zniknie =) o i nowe pytanie do ogolu - co sadzicie o sprzedawaniu przez empiki hentai ? tylko zastanawia mnie czy ktos wykupil czy sie skapneli co to i zaprzestali chociasz stawiam na to pierwsze =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się że wydano wreszcię trochę anime u nas w kraju (GiTS, czy Akirę) do tej pory wszystko co mnie interesowało ściągałem z Japoni/USA
Pochwalę się:D
Całą serią Bebopa, Helsinga, GiTSa, Shaman Kinga i jeszcze kilka smaczków. Co do hentai w empikach to pewnie ktoś wykupił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojojooj kurde fajnie =) naprawde - no moze oprocz shaman kinga =P nie przepadam za takimi =P =) ale ogolnie to bardzo zazdroszcze =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 23:58, mefjak napisał:

ojojooj kurde fajnie =) naprawde - no moze oprocz shaman kinga =P nie przepadam za takimi =P
=) ale ogolnie to bardzo zazdroszcze =)


teraz będę ściągał kilka rzeczy z zagranicy między innymi Gundam Wing na 7DVD i Triguna czasami też soundtacki bo naprawdę warto muzyka z Cowboya bebopa czy Ghosta jest przewspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niom - mi sie podoba bardzo Call Me z bebopa =) a mozna zapytac ile takie cosik kosztuje? tak juz ogolem ile za to sie wydaje? i to ze sklepu czy ktos znajomy za granica Cie wspomaga? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 00:14, mefjak napisał:

niom - mi sie podoba bardzo Call Me z bebopa =) a mozna zapytac ile takie cosik kosztuje? tak
juz ogolem ile za to sie wydaje? i to ze sklepu czy ktos znajomy za granica Cie wspomaga? =)


Powoli zaczynam hurtowo zamawiać (sklepy) ponieważ mam zamiar otworzyć sklep internetowy z takimi rzeczami, na dzień dzisiejszy to na allegro czasami coś wystawie. A cenowo limitowany soundtack z bebopa 4CD ok 120-150zł zależnie od kursu dolara, ale soundtacki z gier czy z anime wahają się standardowo w cenie 50-80zł. Mam już kilku zaufanych sprzedawców i jest fajnie:) Ale do dużego sklepu to mi jeszcze troche brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 22:58, Hubi Koshi napisał:

Evangeliona nigdy za mało :-D Poza tym nie ma co zrzędzić bo Hyper to jedyny kanał który daje
w miare świerze anime co jakiś czas. Koretka, który daje JAKIEKOLWIEK nowe anime.


Nie licząc tych wszystkich nowych "pokemonów" xD
Ja jeszcze bardzo polubiłem ostatnio TVP Kultura, od kiedy zauważyłem, że Cowboy Bebop''a puszcza w piątki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się