Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2014 o 14:21, Gvyn napisał:

Nice,

Spoiler

to z czegoś takiego wycedziła Rakanowi Zazie podczas ostatniej rundy ZOTT XD

Dnia 07.07.2014 o 14:21, Gvyn napisał:

Spoiler

Zastanawiam się jakim cudem Kirito będzie odbijał te kule. Jedi byłem w stanie zrozumieć, prekognicja i te sprawy, ale on? Co to za kody?


Spoiler

W GGO każda broń (za wyjątkiem karabinu snajperskiego podczas oddawania pierwszego strzału) wyświetla widoczną dla wszystkich linię po której będą się poruszały wystrzelone pociski.




@ Pawciu45

Dnia 07.07.2014 o 14:21, Gvyn napisał:

> https://www.youtube.com/watch?feature=player_...=58Igq9OEkz4
To jest jakieś yuri, albo któraś z nich to przebrany chłopak. ;)

To jest yuri. Chłopak po wylądowaniu w takiej pozycji dostał by po pysku, tylko dwie dziewczyny mogą w takiej sytuacji się do siebie uśmiechnąć bez ryzyka że druga strona zawoła policję XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 16:19, Karharot napisał:

Nice,

Spoiler

to z czegoś takiego wycedziła Rakanowi Zazie podczas ostatniej rundy ZOTT XD


Nie wiedziałem o co chodzi, więc poszedłem po pomoc do google i znalazłem to: http://battleangel.wikia.com/wiki/Rakan. Teraz się zastanawiam czy ktoś nie strollował tego wiki, bo to co tu jest napisane jest po prostu "nope".

Dnia 07.07.2014 o 16:19, Karharot napisał:

Spoiler

W GGO każda broń (za wyjątkiem karabinu snajperskiego podczas oddawania pierwszego
strzału) wyświetla widoczną dla wszystkich linię po której będą się poruszały wystrzelone
pociski.


Spoiler

Nawet jeżeli wie gdzie pocisk poleci, to jego czas na rekację jest praktycznie od momentu wystrzału do zderzenia z kulą. Może będzie to jakoś lepiej wytłumaczone, zobaczy się w praniu. O ile nie zacznie strzelać błyskawicami z palców, będzie się dało to jakoś znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 21:37, Gvyn napisał:

Nie wiedziałem o co chodzi,

A, sorry. Zami4erzałem napisać z jakiej to mangi ale zapomniałem :(

Dnia 07.07.2014 o 21:37, Gvyn napisał:

więc poszedłem po pomoc do google i znalazłem to: http://battleangel.wikia.com/wiki/Rakan. Teraz się zastanawiam czy ktoś nie strollował tego wiki, bo to co tu jest napisane jest po prostu "nope".

Z tego co widzę tamten opis jest jak najbardziej trafny. Która jego część wzbudziła Twoje wątpliwości? XD

Dnia 07.07.2014 o 21:37, Gvyn napisał:

Spoiler

Nawet jeżeli wie gdzie pocisk poleci, to jego czas na rekację jest praktycznie od momentu wystrzału do zderzenia z kulą. Może będzie to jakoś lepiej wytłumaczone,


Spoiler

Nie bardzo mi się chce szukać usprawiedliwień dla czegoś co mi samemu się niezbyt podoba ale spróbuję.
Po pierwsze nie pamiętam już tego dokładnie ale możliwe że czasu jest trochę więcej bo trajektorie zaczynają się pojawiać np. już w momencie kiedy strzelec zaczyna naciskać na spust. Poza tym to gra a nie RL więc szybkość z jaką poruszają się pociski może być nieco zredukowana (choć nie pamiętam aby coś takiego było w nowelce wspomniane). Dodatkowo szybkość ruchu samych graczy może być (zależnie od ich statystyk) większa niż normalnie, podobnie jest z czasem reakcji (choć to już miałoby więcej wspólnego z samym Kirito i jego dłuim treningiem w walkach na śmierć i życie).

Dnia 07.07.2014 o 21:37, Gvyn napisał:

Spoiler

zobaczy się w praniu. O ile nie zacznie strzelać błyskawicami z palców, będzie się dało to jakoś znieść.


Spoiler

Nie zaczną. Największym dziwactwem jest tam właśnie nasz dzielny Kirito walczący mieczem. Oraz NPC który strzelał bez przeładowywania ale tam wszyscy którzy to widzieli uznali że to złośliwy cheat ze strony programistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2014 o 21:37, Gvyn napisał:

Spoiler

Nawet jeżeli wie gdzie pocisk poleci, to jego czas na rekację jest praktycznie od
momentu wystrzału do zderzenia z kulą. Może będzie to jakoś lepiej wytłumaczone, zobaczy
się w praniu. O ile nie zacznie strzelać błyskawicami z palców, będzie się dało to jakoś
znieść.



Spoiler

To tylko anime. Na wszystko znajdą wyjaśnienie. Od ciebie tylko zależy czy jesteś skłonny w nie uwierzyć, czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 08:41, Karharot napisał:

Z tego co widzę tamten opis jest jak najbardziej trafny. Która jego część wzbudziła Twoje
wątpliwości? XD

Spoiler

Przebijanie budynków penisem jako substytut rozdziewiczania. Technika przypominająca tę: https://www.youtube.com/watch?v=DTQXYeTV7a8 tylko ulepszona. Jego ostatnia myśl, bo byciu postrzelonym w odbyt. Chociaż w sumie. To manga, tu się dzieją takie rzeczy. Nadal nie mogę ogarnąć tła fabularnego Bludgeoning Angel Dokuro-Chan.

Dnia 08.07.2014 o 08:41, Karharot napisał:

Spoiler

Nie zaczną. Największym dziwactwem jest tam właśnie nasz dzielny Kirito walczący mieczem.
Oraz NPC który strzelał bez przeładowywania ale tam wszyscy którzy to widzieli uznali
że to złośliwy cheat ze strony programistów.


Spoiler

Znaczy jest jeszcze nadzieja. Nadal uznaję walkę mieczem z ludźmi z karabinami jako kiepski pomysł (przypomina mi się żart o Rosjaninie w tureckiej dyskotece), ale w tych specyficznych warunkach można to jeszcze jakoś wytłumaczyć.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktoś Strike the blood ? Mam takie pytanie : kim jest

Spoiler

ta cała Avrora i jaki ona ma związek z głównym bohaterem oprócz tego żę on ją "wchłonął", tzn byli znajomymi czy jak ? on ją wchłonął to czemu jakby ona nadal go broni czy jakoś tak? za pomocą medium którym jest jego siostra ? zgaduje że jakiś umowę założyli jeśli tak to co musi zrobić główny bohater aby z niej się wywiązać?

A jest szansa na 2 sezon, jak uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 11:28, Gvyn napisał:

Spoiler

Przebijanie budynków penisem jako substytut rozdziewiczania. Technika przypominająca tę: https://www.youtube.com/watch?v=DTQXYeTV7a8 tylko ulepszona. Jego ostatnia myśl, bo byciu postrzelonym w odbyt.


Spoiler

Świat w Battle Angel Alita to mroczny cyberpunk przedstawiony w groteskowym świetle. Uliczna hołota po obezwładnieniu ofiar zamiast portfeli czy butów kradnie kręgosłupy, w tamtejszym odpowiedniku wyścigów kawałki zawodników kończą rozsypane po torze (a co bardziej szurnięci widzowie naumyślnie się do tego przyłączają pozwalając sobie np. obciąć ręce), porządne dzielnice miast zatrudniają ekipy z wywrotkami do usuwania ciał z ulic, dekadenccy inżynierowie genetyczni pozyskują DNA znanych ludzi aby móc klonować części ich ciał na przysmaki... Nie ma się co dziwić że wywodzący się z tego uniwersum gwałciciel też jest groteskowo przerysowany i do jednej ze swoich technik wykorzystuje cybernetycznego penisa.

Dnia 08.07.2014 o 11:28, Gvyn napisał:

Spoiler

Znaczy jest jeszcze nadzieja. Nadal uznaję walkę mieczem z ludźmi z karabinami jako kiepski pomysł (przypomina mi się żart o Rosjaninie w tureckiej dyskotece),


Spoiler

Ten o "zawsze przychodzicie na strzelaninę z nożami"? ^^ Osobiście też uważam że powinno się to skończyć tym że po pierwszych 10 sekundach walki i wynikającym z tego respawnie Kirito przemyślałby swój dobór sprzętu ponownie i poszukał sobie broni o większym zasięgu i użyteczności. Akcja i klimat jedynie by na tym zyskały no ale jest jak jest.
Przynajmniej dzięki jego preferencjom do uzbrojenia nikt się do niego nie będzie dostawiał bo wszyscy uznają że jest psycholką która gra w GGO po to aby zaspokoić swoje żądze patroszenia ludzi w bezpośrednim starciu.




@ nightfaler

Dnia 08.07.2014 o 11:28, Gvyn napisał:

Barakamon
No i mamy piękną hearthwarming story. Jeśli komuś się podobało Usagi Drop to spodoba się i to.

Jeśli tak mówisz to się za to biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2014 o 14:27, Karharot napisał:

Spoiler

Uliczna hołota po obezwładnieniu ofiar zamiast portfeli czy butów kradnie kręgosłupy


Chyba zacznę to czytać.

Dnia 08.07.2014 o 14:27, Karharot napisał:

Spoiler

Ten o "zawsze przychodzicie na strzelaninę z nożami"? ^^


Dokładnie ten.

Dnia 08.07.2014 o 14:27, Karharot napisał:

Spoiler

Przynajmniej dzięki jego preferencjom do uzbrojenia nikt się do niego nie będzie dostawiał
bo wszyscy uznają że jest psycholką która gra w GGO po to aby zaspokoić swoje żądze patroszenia
ludzi w bezpośrednim starciu.


Spoiler

Tak w sumie to on jest trochę jak ludzie, którzy w FPS-ach cisną całe mecze z samym nożem. To zaczyna mieć pewien sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tokyo Ghoul #2

I kolejne anime z cenzurą. Chwilkę przed openingiem nic nie było widać - prawie cały ekran czarny -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 19:52, SiDi napisał:

Tokyo Ghoul #2

I kolejne anime z cenzurą. Chwilkę przed openingiem nic nie było widać - prawie cały
ekran czarny -.-


Spodziewałeś się czegoś innego po anime, gdzie dylematem moralnym jest

Spoiler

zjeść zwłoki lub nie zjeść zwłok

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2014 o 20:14, NeroNarmeril napisał:

Spodziewałeś się czegoś innego po anime, gdzie dylematem moralnym jest

Spoiler

zjeść zwłoki
lub nie zjeść zwłok

?


Ale nie takiej, która zakrywa dosłownie cały ekran. Notabene dalej jakoś tych "cenzur" tak nie uświadczyłem. Ciekawe cóż takiego krwawego było w tych 3 sekundach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 20:47, SiDi napisał:

Ale nie takiej, która zakrywa dosłownie cały ekran. Notabene dalej jakoś tych "cenzur"
tak nie uświadczyłem. Ciekawe cóż takiego krwawego było w tych 3 sekundach.


Pewno

Spoiler

czyiś łeb albo ręka

. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 23:28, MisticGohan_MODED napisał:

Tokyo Ghoul #1
Takiej serii mi ostatnio brakowało do oglądania :]
Oby seria trzymała poziom :]


Sprawdź jeszcze Zankyou no Terror. Pierwszy odcinek intrygujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 23:56, nightfaler napisał:

Nowy sezon Persony 4? No wait ;/ !1111!!
Srsly? robią serie z tego samego materiału, z jedną nową postacią? xD


Widac ten sezon ma chętkę na rewatche tego samego, skoro tuz obok leci taki extended Psycho-Pass na tej samej zasadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2014 o 23:56, nightfaler napisał:

Nowy sezon Persony 4? No wait ;/ !1111!!
Srsly? robią serie z tego samego materiału, z jedną nową postacią? xD

Golden ma masę nowej zawartości, od poprawek w gameplay''u po masę nowych scenek. I do tego

Spoiler

Social Link Adachi''ego <333

. Chociaż na nową serię faktycznie się nie nadaje - w 12 epkach wszystkich nowości nie upchną, więc potną główny wątek i wyjdzie z tego jeszcze większa sieka niż z P4 Animation.
BTW. Wygląda na to, że materiał pochodzi z
Spoiler

NG+. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2014 o 01:00, Buhahahahaha napisał:

Widac ten sezon ma chętkę na rewacze

mfw when ''pic''.. re.. RE!
na szczęscie to tylko drugi sezon ;D

btw WHAT A FEELINGxD

20140711173605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się