Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2014 o 13:11, SurgeonOfDeath napisał:

> Bakemonogatari Tyle Sarkazmu, Ironii wohoho. Jeszcze nie wiem o co biega,
ale
> śmieszne.
Skończyłem. Co teraz powinienem obejrzeć z tej serii. I czemu w pozostałych Tsunderu
nie jest Main Characterem?


Nisemonogatari -> Nekomonogatari -> Monogatari Second season

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 13:14, Buhahahahaha napisał:

Nisemonogatari -> Nekomonogatari -> Monogatari Second season

Warto dodać, że Hanamonogatari (sequel po Monogatari S2) startuje na dniach. Tym bardziej, że ma być wszystkie 5 odcinków na raz (chyba, że coś zmienili).

Swoją drogą, wiadomo coś o premierze Kizumonogatari? Na to od początku najbardziej czekam. Shinobu <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berserk c336
Niby znowu nic konkretnego się nie wydarzyło a jednak chapter robi zdecydowanie lepsze wrażenie niż poprzednie dwa, można wyraźnie wyczuć że przygotowuje pod coś grunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 21:42, Mordant napisał:

> Nisemonogatari -> Nekomonogatari -> Monogatari Second season
Warto dodać, że Hanamonogatari (sequel po Monogatari S2) startuje na dniach. Tym bardziej,
że ma być wszystkie 5 odcinków na raz (chyba, że coś zmienili).

Swoją drogą, wiadomo coś o premierze Kizumonogatari? Na to od początku najbardziej czekam.
Shinobu <3

Ooo fajnie będę na bierząca.

BTW
SZCZOTKOWANIE WTF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 21:42, Mordant napisał:

Swoją drogą, wiadomo coś o premierze Kizumonogatari?

Miesiąc po premierze trzeciego sezonu Spice and Wolf. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 23:26, luzac napisał:

Miesiąc po premierze trzeciego sezonu Spice and Wolf. :P

Musisz o tym przypominać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2014 o 21:49, Karharot napisał:

Berserk c336
Niby znowu nic konkretnego się nie wydarzyło a jednak chapter robi zdecydowanie lepsze
wrażenie niż poprzednie dwa, można wyraźnie wyczuć że przygotowuje pod coś grunt.

Widać, że skończyl się wstęp tego arcu (potwory morskie) i akcja wreszcie przechodzi do konkretów. Następny rozdział we wrześniu, ale ta notka "Berserk is published irregularly" jak zwykle zgasiła moje nadzieje na regularny tryb wydawniczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nisemonogatari
Trochę gorsze od pierwszej części, ale trzyma poziom. Co do Hanekawy nowego wyglądu, to Zupełnie inna postać, która mówi to samo.
Druga rzecz nie podobało mi się, że było mało Tsunderu.

Spoiler

I, że powiedział iż kocha nową Hanekawe, która jest ohydna.



Mam nadzieje, że w Monogatari Second season nie zbezczeszcza Tsunderu do reszty. Np krótkimi włosami, bo to chyba jakieś popularne w tym sezonie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 11:52, SurgeonOfDeath napisał:

Mam nadzieje, że w Monogatari Second season nie zbezczeszcza Tsunderu do reszty. Np krótkimi
włosami, bo to chyba jakieś popularne w tym sezonie było.


( ͡° ͜ʖ ͡°)

20140815133651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 13:36, Buhahahahaha napisał:

> Mam nadzieje, że w Monogatari Second season nie zbezczeszcza Tsunderu do reszty.
Np krótkimi
> włosami, bo to chyba jakieś popularne w tym sezonie było.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

CHARACTER DEVELOPMENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 13:36, Buhahahahaha napisał:

> Mam nadzieje, że w Monogatari Second season nie zbezczeszcza Tsunderu do reszty.
Np krótkimi
> włosami, bo to chyba jakieś popularne w tym sezonie było.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooo

źle mi będzie się ją oglądało z krótkimi włosami. Why? Jak można? Jak? Popsuć idealną postać...
Mój fetyszyzm do długich włosów został zraniony. Moje biedne dążenie do perfekcji.

PS. Pablo_Querte raczej Zabicie postaci... Noooooooooooo

20140815134522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2014 o 13:46, SurgeonOfDeath napisał:

źle mi będzie się ją oglądało z krótkimi włosami. Why? Jak można? Jak? Popsuć idealną
postać...


Też mnie to na początku zabolało, ale szybko się przyzwyczaiłem. No worries, to ciągle ta sama tsundere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 14:09, Outlander-pro napisał:

Też mnie to na początku zabolało, ale szybko się przyzwyczaiłem. No worries, to ciągle
ta sama tsundere!


"Hanekawa-san, Let''s take a shower good enough for both us and Araragi" :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem Angel''s Egg- nigdy o tym nie słyszałem, nie trafiłem chyba w żadnym "Top 10" ani nawet "Top 50", moi znajomi też zdawali się nie rozpoznawać tematu. I jestem po prostu rozpłynięty ze szczęścia, coś absolutnie przepysznego i miażdżącego zafiksowany na przecudnych obrazach umysł. Jak mogłem przegapić coś takiego?! To wręcz skandal.

Nie poleciłbym nikomu, ale pamiętać będę przez dłuuugie lata.
Aha no i ten soundtrack. Wymyślili go chyba sami Aniołowie, poruszeni dylematami ludzkiej wiary. To by nawet pasowało do kontekstu opowieści;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2014 o 14:23, kodi24 napisał:

Nie poleciłbym nikomu, ale pamiętać będę przez dłuuugie lata.
Aha no i ten soundtrack. Wymyślili go chyba sami Aniołowie, poruszeni dylematami ludzkiej
wiary. To by nawet pasowało do kontekstu opowieści;


A oglądałeś Ghost in The Shell: Innocence ? Tam Oschi też daleko przepięknie odleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem :-) Gdybym nie obejrzał musiałbym popełnić rytualne samobójstwo ;D Sęk w tym, że Ghost in the Shell jest dość powszechnie znane i omawiane, każde "must see" proponuje którąś z części, z reguły w okolicach pierwszej trójki najlepszych z najlepszych.

Angel''s Egg zdecydowanie nie znajduje takiego rozgłosu, do tego zanim wcisnąłem "play" przeleciałem przez tuzin KRYTYCZNYCH komentarzy pokroju "bezsens", "nuda", za wolne", "za monotonne".
A powinno być "kreatywne", "niepokojące" i "absolutnie miażdżące czosnek". Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że to najlepiej udźwiękowione anime jakie w życiu widziałem,a to jeden z elementów na które zwracam szczególną uwagę;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nekomonogatari: Kuro
Hmm nudne. Tzn cała fabuła i tak już była przedstawiona w skrócie w poprzednich dwóch seriach.
Bardziej Ciekawiły by mnie losy z Wakacji kiedy został On Wampirem.

Aktualnie uważam Bakemonogatari za najlepszą część ze wszystkich, które widziałem. Dałem jej 9 reszcie 7.
Moim zdaniem była najbardziej abstrakcyjna i było dużo ciekawych dialogów jak z Tsunderu.

Nisemonogatari, to już było bardziej Echiowate i mniej ambitne dialogi. Co do Hanekawa, to moim zdaniem REDESIGN postaci ze starym głosem to błąd. Bo widać, że się gryzą.

JAK Mówił ODA, to najpierw rysuje się postać, a potem Ona zaczyna mówić.

Kolejny przykład Tsunderu w Następnej części. Zmiany widać, że są już na poziomie czaszki.

http://cdn.myanimelist.net/images/characters/7/78433.jpg
http://cdn.myanimelist.net/images/characters/6/241415.jpg

Osobiście uważam, to za Błąd Projektowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się