Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2014 o 19:09, Buhahahahaha napisał:

[m]
Nie chcę nic mówić, ale... im dalej tym gorzej ]:>


Chodzi ci o harem? Bo jak tak to jeszcze przeboleję, Kirito nie wydaje się głupi do granic możliwości, jak przeciętny haremowy protagonista, a dziewczyny na sam jego widok nie sikają po nogach, więc chyba pod tym względem nie będzie tak żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2014 o 19:34, Meketh napisał:

... Kirito nie wydaje się głupi do granic
możliwości...


Jak nie, jak tak? xD
Typowa płaska, jednowymiarowa postać, te jego teksty i zachowania są tak straszne (te wszystkie walki do śmierci, za przyjaciół i nie wiadomo co popchnięte do granic możliwości, jakiś patos w sytuacjach zupełnie nie pasujących (choć to raczej później w serii), no i ... no musiałbyś dalej pooglądać, ale to co się dzieje w tej serii i jakie tam są postaci, to ciężko nie mieć z nich beki 4 ever xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 19:58, Outlander-pro napisał:


Zgodzę się że geniuszem on nie jest, ale na tle jemu podobnych postaci jak narazie żle nie wypada. Zobaczymy jak historia się dalej potoczy, w razie czegoś zawsze można dropnąć serię. Jeśli Kirito nie będzie przesadnie overpowered jak Tatsuyia Shiba z Mahouka Koukou no Rettousei, a ta volta fabularna o której wspomniał Buhahahahaha nie będzie wybitnie denna, to jakoś się przemęcze do końca serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę jak Gintama, komedia w której nie istnieje coś takiego logika. Kiedyś obejrzałem pierwszy sezon i moim zdaniem było to świetnie. Natomiast jeśli chodzi o fabułę to

Spoiler

był tam, że główny bohater stworzył jakiś sposób na nieśmiertelność, Bogowi to się nie spodobało i wysyła anielicę Dokurp, która ma się zająć głównym bohaterem. Ale ona się w nim zakochuje, i "zajmuje" się Nim w inny sposób.

Mogłem coś pomieszać, ale chyba mniej więcej o to chodziło. Ja od sobie to polecam, świetnie komedia jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 20:45, Alexei_Kaumanavardze napisał:

To może ja zaatakuję z innej strony. Może ktoś mi wytłumaczyć o co chodzi w Dokuro-chan.
Bo ja nie przebrnąłem, przez te ciągłe zabijanie głównego bohatera, a wydawało się to
nawet ciekawe.

Nie wiem o który aspekt konkretnie ci chodzi, ale jeśli chodzi o fabułę to

Spoiler

główny bohater gdy dorośnie stworzy jakiś lek czy inną magię która sprawi że wszystkie kobiety zatrzymają swoje dojrzewanie na poziomie lolitek. Dokuro-chan zostaje wysłana w przeszłość by powstrzymać bohatera przed tym zabijając go, ale że ma miękkie serce stara się to załatwić w "pokojowy" sposób ciągając bohatera po różnych klubach etc. żeby nie miał czasu stworzyć swego straszliwego wynalazku... przynajmniej taką wersję słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia mów

Spoiler

:Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan opowiada historię gimnazjalisty Sakury Kusakabe, który jako dwudziestoletni student, stworzy urządzenie zatrzymujące rozwój kobiet na wieku dwunastu lat. Niebiańska organizacja Rurutie wysyła na ziemię anioła Dokuro, aby zabiła Sakurę. Dziewczyna nie chce go zabijać, więc robi wszystko aby chłopak się nie uczył tylko poświęcał czas na zabawie z nią, chociaż sama wciąż w widowiskowy sposób go zabija. Następnie ożywia zaklęciem "Pipiru piru piru pipiru pi".

W sumie się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 21:16, Pablo_Querte napisał:

Naprawdę myślisz, że w tym serialu fabuła miała jakieś znaczenie :D?


Jeśli nie ona, to co miało. Walenie kogoś maczugą w łeb i wskrzeszanie przy jakimś "pi piri piri"?? Jak tak, to już rozumiem, czemu nie wytrwałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tak dokładniej to chodziło o to, że ten MC w przyszłości chcąc stworzyć raj dla loliconów tworzy urządzenie, które zatrzymuje rozwój wszystkich kobiet na poziomie jakiś 12 lat. Problem w tym, że jednocześnie one stają się nieśmiertelne i Bóg uznaje, że on mu się wcina w kompetencje i wysyła anielice Dokuro, by go uśmierciła, gdy on jest jeszcze młody. Ona stwierdza jednak, że nie chce go zabijać i uniemożliwi mu stworzenie tego urządzenia poprzez ciągłe odciąganie go od nauki. Potem przysłana zostaje jeszcze inna anielica, która próbuje go uśmiercić i takie tam. Ogólnie serial jest serią scenek, w której MC w jakiś sposób irytuje Dokuro, która go morduje po czym wskrzesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema, pytanie jakich wiele : polecilibyście jakieś anime ? które zawiera akcję/walkę/romans (dla przykładu podam anime akame ga kill które bardzo dobrze mi się ogląda i czekam z niecierpliwością na następne odc) i może też być też do tego ale nie musi fantasy/trochę ecchi/mechy/przygoda jakoś nie stare jeśli można by było :D jakoś nie przepadam za horrorami, obejrzałem już w sumie około 80 anime a w większości ostatnie anime to były 1-sezonowce, ok. 10 odc harem+szkoła a element walki był w ostatnim episode przez trochę straciłem "wiary"/cierpliwości. Wspomnę też żę anime powyżej 50 odc tak jak horrory też mnie nie kręcą :D. Yoroshiku onegaishimase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 21:18, kantoro napisał:

siema, pytanie jakich wiele : polecilibyście jakieś anime ? które zawiera akcję/walkę/romans
(dla przykładu podam anime akame ga kill które bardzo dobrze mi się ogląda i czekam z
niecierpliwością na następne odc) i może też być też do tego ale nie musi fantasy/trochę
ecchi/mechy/przygoda jakoś nie stare jeśli można by było :D jakoś nie przepadam za horrorami,
obejrzałem już w sumie około 80 anime a w większości ostatnie anime to były 1-sezonowce,
ok. 10 odc harem+szkoła a element walki był w ostatnim episode przez trochę straciłem
"wiary"/cierpliwości. Wspomnę też żę anime powyżej 50 odc tak jak horrory też mnie nie
kręcą :D. Yoroshiku onegaishimase.

Możesz spróbować Black Lagoon, pełne akcji niczym film sensacyjny i może ciut romansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 21:18, kantoro napisał:

siema, pytanie jakich wiele : polecilibyście jakieś anime ? które zawiera akcję/walkę/romans i może być też do tego ale nie musi fantasy/trochę ecchi/mechy/przygoda jakoś nie stare jeśli można by było :D

Akcja + romans - horror. Zaskakująco trudny wymóg. No ale spróbujemy ;) Do już poleconego Black Lagoon dodam też od siebie:

Full Metal Panic! - nieco starsze (2002 rok) ale wciąż bardzo dobre. Jest romans, jest akcja i jest sporo walk. Od razu uprzedzam że odcinki z tymi walkami występują naprzemiennie z odcinkami głównie komediowymi.
http://myanimelist.net/anime/71/Full_Metal_Panic!

Mirai Nikki - Krwawy romans z dużą ilością walk i akcji (nawet jak trafi się na spokojniejszy moment to nie trzeba długo czekać aż główna bohaterka znajdzie powód do rozpętania nowej krwawej jatki)
http://myanimelist.net/anime/10620/Mirai_Nikki_%28TV%29

Durarara!! - mocno pokręcone anime którego fabuła obraca się wokół kilku różnych wątków, jest tu trochę romansów i jest też akcja z "niezabójczego" typu
http://myanimelist.net/anime/6746/Durarara!!

Phantom: Requiem for the Phantom - jest tu akcja i jest romans ale głównymi gatunkami są tu ciężki dramat i tragedia. Sam zdecyduj czy masz na ochotę na coś takiego.
http://myanimelist.net/anime/5682/Phantom:_Requiem_for_the_Phantom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się