Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2014 o 10:08, Gvyn napisał:

Przynajmniej znalazł się ktoś znający trochę niemieckiego.


I tak to był odcinek z bodaj największą ilością contentu od początku serii. Jeszcze chwila i twórcy się rozkręcą, może dostaniemy stabilne pół odcinka akcji do połowy odcinka powtórek a nie 1:3 jak było wcześniej! :)

BTW to najlepszy odcinek SAO II póki co (wg. mnie), ale cały czas żałośnie słaby. Logika (a raczej jej brak), zabawa w przygłupich detektywów i powtórki niszczą tą serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 22:37, luzac napisał:

Aldnoah.Zero ep12 END

Wydaje mi się, że za dużo ludzie przypisują temu jednemu gościowi. Zwłaszcza, że on tylko asystował przy scenariuszu, więc nawet rozwiązanie z 12 odcinka mógł pisać ktoś inny. Odnośnie samej treści odcinka:

Spoiler

Będę mocno zaskoczony, jeśli nie okaże się, że przynajmniej jedno z nich przeżyło. Być może księżniczka zorganizuje swoją zemstę, albo nawet oboje przeżyli. Naprawdę miłym zaskoczeniem by było jakby oboje pozostali martwi :D Przynajmniej jakieś mniej standardowe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 16:58, Arcling napisał:

Wydaje mi się, że za dużo ludzie przypisują temu jednemu gościowi.

Praktycznie każda rzecz w której cegiełkę dołożył Urobuchi opiera się na tym, że bohaterowie cierpią. Gargantia była wyjątkiem od reguły.

@kantoro

New edit wyszedł już w pełni, ale jak już widziałeś wersję podstawową to właściwie nie warto, chyba że chcesz sobie obejrzeć jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 18:00, luzac napisał:

@kantoro

New edit wyszedł już w pełni, ale jak już widziałeś wersję podstawową to właściwie nie
warto, chyba że chcesz sobie obejrzeć jeszcze raz.

w tym rzecz że zacząłem oglądać (zdążyłem 3 odcinki obejrzeć) a nagle skapnąłem się że jest new edit, z pewnością nowszą wersję bym obejrzał jak jest choć trochę lepsze jeśli chodzi o oprawe graficzną i o ile przetłumaczona (jakoś nie uśmiecha mi się jechać całej serii po ang)

Właśnie się dowiedziałem że 3 część CODE GEASS: BOUKOKU NO AKITO may 2015 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 18:58, Pablo_Querte napisał:

Serial na Blurayu powinien miec poprawioną grafikę, bo wersja telewizja pelna była baboli.
Ten new edit to nie jest czasem poskracany względem "zwyklego" P-P?

lol serio ? czyli nie mam na co czekać ? heh ;/

Dnia 21.09.2014 o 18:58, Pablo_Querte napisał:

Właśnie się dowiedziałem że 3 część CODE GEASS: BOUKOKU NO AKITO may 2015 :p

a 4 w july 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New edit nie jest poskracany, wręcz przeciwnie, każdy odcinek (a właściwie dwa połączone w jeden) zawierają odrobinę nowego materiału, głównie monologów Kougamiego i Makishimy. Właściwie poza tym pojawia się tylko jedna nowa scena.

Aha, prawie wszyscy w tym temacie oglądają serie po angielsku więc nie wiem jaki jest stan tłumaczenia New edit na nasz język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 19:19, luzac napisał:

Aha, prawie wszyscy w tym temacie oglądają serie po angielsku więc nie wiem jaki jest
stan tłumaczenia New edit na nasz język.


serio ? :D eh, w liceum 3 rok jestem a i tak jakoś nie daje rady każdego słówka zrozumieć (średnio 70% zrozumiem tekstu na odc, jedynie z lenistwa nie które odc anime nie powtarzam po polsku bo jakoś nie jestem aż tak zafascynowany jakimś anime ) nie mówiąc już o tym jak czasami jest taki techno bełkot jak w mahouce koukou no rettousei od czasu do czasu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 19:45, luzac napisał:

Nawet najlepsi nie potrafią rozszyfrować technobełkotu w Mahouce.


heh :D okey , a wiadomo może coś na temat kontynuacji tej seriii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 18:55, kantoro napisał:

Właśnie się dowiedziałem że 3 część CODE GEASS: BOUKOKU NO AKITO may 2015 :p

Co tam ma właściwie być? Zakończenie Code Geass było według mnie bardzo dobre i nie widzę sensu kolejnego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 20:30, Gvyn napisał:

> Właśnie się dowiedziałem że 3 część CODE GEASS: BOUKOKU NO AKITO may 2015 :p
Co tam ma właściwie być? Zakończenie Code Geass było według mnie bardzo dobre i nie widzę
sensu kolejnego sezonu.

To Spin-off Code Geass dziejący się gdzie indziej i mający innych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 19:56, kantoro napisał:

heh :D okey , a wiadomo może coś na temat kontynuacji tej seriii ?

Psycho-Pass 2 zaczyna lecieć od października.

@Gvyn

Wydarzenia w CG:BnK mają miejsce pomiędzy pierwszym a drugim sezonem, na terenie Europy. Jest nawet kilka znajomych twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 16:32, SiDi napisał:


Trzy rzeczy, które mogą być ciekawe:

1. Unlimited Blade Works
Nie będzie to fabułą poziomu Fate/Zero, ale kinówkę oglądało się przyjemnie. Liczyłem, że zrobią wreszcie Heavens Feel, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ^^

2. Psycho - Pass 2
Końcówka pierwszego sezonu prezentowała gorszy poziom niż jego pierwsza połowa, ale trzymam kcicuki, że Urobutcher zaserwuje coś ciekawego ;3

3. Nanatsu no Taizai aka Seven Deadly Sins
Manga to całkiem przyjemny shounen więc cieszę się, że doczekała się adaptacji, ale z drugiej strony boję się, że może być tak jak z pierwszym sezonami Nurarihyon no Mago i Magi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 20:47, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Oglądał ktoś /hack.sign?? Mam okazję kupić i zastanawiam się czy warto.

Oglądałem połowę (w sumie chyba to skończę jak już mi o tym przypomniałeś) i oceniając na podstawie tego co widziałem dałbym 7/10. Zależnie od tego czy anime w nieco starszym stylu (na myśl przede wszystkim przychodzi mi Madlax tego samego studia) darzysz sentymentem czy też Cię od nich raczej odrzuca ocena może pójść o punkt w górę lub w dół.
A czy warto kupić... To już zależy od ceny. Jak zawsze zresztą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2014 o 20:47, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Oglądał ktoś /hack.sign?? Mam okazję kupić i zastanawiam się czy warto.

Jeśli nie przeszkadza ci ślimacze tempo to owszem. Ost też jest świetny.
Swego czasu bawiłem się przy tym nader dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które z tych anime: Tokyo Ghoul, Akame ga Kill!, Aldnoah.Zero, Rail Wars!, Zankyou no Terror, Jinsei, Glasslip, Ao Haru Ride zakończyło już swoją emosję i nie dostaną kolejnego sezony? Pytam, bo nie chce się pakować w kolejne anime, które ma po 50 odcinków, a wolałbym obejrzeć coś co ma zamkniętą historię. I czy w ogóle te tytuły warto są zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się