Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 18:27, acimek00 napisał:

o co mi chodzi bo napisałes, ze nie rozumiesz co ja tam nabazgrałem w poscie


Nie rozumiesz autoironii, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:57, Hubi Koshi napisał:

Nie zdziwisz się zapewne jak powiem "Znam" ^^ Miałem z tego niezły ubaw, szczególnie ten drugi,
Naruto widać olał ostrzeżenie Yamamoto i JEDNAK podgląda... cóż wiele razy był bliski śmierci,
to nie będzie dla niego nowość. Swoją drogą zastanawia mnie czy Hinata-chan tak się rumieni
z powody Sakury pokazującej jej coś za plecami czy... tego że zauważyła Naruto XD


Jakże mógłbym sie tego nie spodziewać? XD W końcu to Ty spedzasz najwiecej czasu doszukując się zabawnych szczegółów i wynajdując zabawne dewiacje. A co do twojego drugiego pytania... Kto wie, Byakugan daje 360 stopniowy obraz, a więc może z obydwu ^^

Dnia 27.12.2007 o 17:57, Hubi Koshi napisał:

Jeśli się mylę to popraw mnie proszę.

Trudno mi juz to w końcu wyrozumieć... Wcześniej chyba Yamato tłumaczył Uzumakiemu, że połączenie dwóch żywiołów, jak np. w jego Meku-tonie, a więc woda+ziemia=drzewo daje przewagę nad przeciwnikiem i nowe jutsu stanie sie przez to silniejsze. Z wodospadem jednak masz racje, że Kakashi mówi o powietrzu,ale wygląda to na kontrolowanie wody, a wiec nie wiem T_T

--------->Vincent Law

>O ile pamiętam to Naruciaki miały ''przeciąć'' a nie zastopować wodospad, chociaż mogę się mylić. Reszta się >zgadza.

Jak zwał tak zwał, wiemy o co codzi, ale dzięki za poprawkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 20:42, Alamut napisał:

A co do twojego drugiego pytania...
Kto wie, Byakugan daje 360 stopniowy obraz, a więc może z obydwu ^^

Jak zwał tak zwał, ale kolejny błąd. Byakugan daje 359" obraz ;]
Po 7 odcinkach One Piece zdecydowałem iż będę kontynuował! 330 odcinków szybko zleci.
Mam też w planach Zombie Loan, zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 20:42, Alamut napisał:

Jakże mógłbym sie tego nie spodziewać? XD W końcu to Ty spedzasz najwiecej czasu doszukując
się zabawnych szczegółów i wynajdując zabawne dewiacje.

Hej! Po pierwsze ja nie spędzam na tym czasu, ja to zauważam przypadkiem, a jeśli o dewiacje chodzi to też ot tak dla zabicia czasu trochę poszperam :-P

Dnia 27.12.2007 o 20:42, Alamut napisał:

Kto wie, Byakugan daje 360 stopniowy obraz, a więc może z obydwu ^^

Wiesz, tu można by dyskutować bo nie wiadomo czy Sakura nie znajduje się w Blind Spotcie Byakukagana

Dnia 27.12.2007 o 20:42, Alamut napisał:

Trudno mi juz to w końcu wyrozumieć... Wcześniej chyba Yamato tłumaczył Uzumakiemu, że połączenie
dwóch żywiołów, jak np. w jego Meku-tonie, a więc woda+ziemia=drzewo daje przewagę nad przeciwnikiem
i nowe jutsu stanie sie przez to silniejsze.

Owszem, ale jeśli dobrze pamiętam to było tłumaczenie na zasadzie "A bo ciekaw jestem to zapytam" dlatego właśnie Kakashi i Yamamoto mu to tłumaczyli, że można mieszać żywioły. Dzięki czemu zyskuje się nowe zdolności. Swoją drogą to Naruto jednak ma szansę na opanowanie dwóch żywiołów. Nie jestem pewien jakim "żywiołem" posługiwał się Yondaime, ale chyba było to powietrze, z kolei jego żona Kushina, pochodząca z kraju mającego wiele wspólnego z wodą była pewnie uzdolniona w tej dziedzinie. Jeśli zmieszamy ich zdolności to Naruto może móc opanować oba żywioły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 20:56, Hubi Koshi napisał:

Hej! Po pierwsze ja nie spędzam na tym czasu, ja to zauważam przypadkiem, a jeśli o dewiacje
chodzi to też ot tak dla zabicia czasu trochę poszperam :-P

Jak zwał tak zwał, ja swoje i tak wiem xP

Dnia 27.12.2007 o 20:56, Hubi Koshi napisał:

Wiesz, tu można by dyskutować bo nie wiadomo czy Sakura nie znajduje się w Blind Spotcie Byakukagana

Vincent Law
>Jak zwał tak zwał, ale kolejny błąd. Byakugan daje 359" obraz ;]

Że też sie zawsze wszyscy człowieka czepiają, a to przeciez tylko 1[/] stopień...^^

>Jeśli zmieszamy ich zdolności to Naruto może móc opanować oba żywioły.
Właśnie powtórzyłeś moją wypowiedź sprzed 1,5 tygodnia... -.-

--------->Vincent[/]
Co do OP... Ty się jeszcze zastanawiałeś czy w ogóle warto to oglądać ?!? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:03, Nertis napisał:

No właśnie mnie ten motyw z "wódką" mnie zaintrygował (ow jeee ^^...i to był spirytus proszę
ciebie nie wódka xD...polskie zawsze najlepsze xD).Ty zamawiasz "anime" ,czy "mangę" (wielka
różnica proszę ciebie :P) ,bo anime jakoś nie znalazłem w sprzedaży na necie :P.


Wódka spirytus ;p co to za różnica ;] I tak nie znam nikogo kto pije czysty - tylko ozrabiany xD ;]

Tak zamawiam anime ;] I dziwie się, że nie znalazłeś... Empik.com towar z importu my goddess w wyszukiwarce i jest all 6 (mam nadzieje, że all ;] xD) vol DVD. ;] Byłem w punkcie. Pogadałem, załatwiłem sprawę ;] Czekam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:03, Alamut napisał:

--------->Vincent
Co do OP... Ty się jeszcze zastanawiałeś czy w ogóle warto to oglądać ?!? XD

A tak, bo przyznam pierwszy odcinek na kolana nie zwalał. Ale klimat mnie wciągnął i będę oglądać, a jeśli kiedyś zwątpię w genialność One Piece to pomożecie mi te szatanizmy z głowy wyrzucić. Pomożecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 22:33, Vincent Law napisał:

a jeśli kiedyś zwątpię w genialność One Piece to pomożecie mi te szatanizmy z głowy wyrzucić.
Pomożecie?!

Ogniem, Bólem i Egzorcyzmami Bracie MUAHAHAHHAHAHA... Ale nie ma strachu nie będziesz miał okazji zwątpić w jego genialność XD Jak to mawiają, im dalej w las tym więcej drzew, a One Piece JUŻ przekształcił się w dżunglę Amazońską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 22:12, Madoxx napisał:

Wódka spirytus ;p co to za różnica ;] I tak nie znam nikogo kto pije czysty - tylko ozrabiany
xD ;]


Oż ty...to ty czystej nie piłeś ;D??Jara po gardle jak trzeba xD...nawet japońcy ze swoim sake się chowają xD.

Dnia 27.12.2007 o 22:12, Madoxx napisał:

Tak zamawiam anime ;] I dziwie się, że nie znalazłeś... Empik.com towar z importu my goddess
w wyszukiwarce i jest all 6 (mam nadzieje, że all ;] xD) vol DVD. ;] Byłem w punkcie. Pogadałem,
załatwiłem sprawę ;] Czekam ;]


O proszę...ja jakoś tego nie zauważyłem ;).Teraz coś znalazłem...ale to strasznie drogie wszystko (jak na moją kieszeń xD).Vol. 2 dla przykładu stoi 165 zł...stanowczo za drogo jak dla mnie ;).Dodać do tego ,że na pewno będą angielskie napisy (a polskich już nie...a ja już kiedyś coś o tym mówiłem ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 22:54, Vincent Law napisał:

Ej no... miało być ''POMOŻEMY!'', nie wyczułeś nutki (pff.. całej GAMY!) komuny w tej wypowiedzi?

Ależ wyczułem, ale ja mam już taką Zorowatą tendencję do iścia w przeciwnym kierunku niż cała reszta XD Poza tym bardziej spodobało mi się nawiązanie do Szatana, Inkwizycji i Egzorcyzmów.

Dnia 27.12.2007 o 22:54, Vincent Law napisał:

Jak się nowy (mój oczywiście) avatar? Sam zrobiłem ;)

Uroczy ^^ Cały 100% Luffy, hehe w sumie to fajnie patrzeć jak nam kolejny fan One Piecea rośnie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że tak się wtrącę.

tak ogólnie to... o czym jest ten One Piece? ^^
z tego co wyszperałem na YouTube (nie chciało mi się nigdzie indziej :)) wnioskuję, że ma to związek z... eee... piratami? :P
skoro mówicie, że takie dobre - to czemu nie? ;]
pytania pomocnicze - ile to to ma odcinków? czy to tylko anime, czy jest też manga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:07, Azrathel napisał:

tak ogólnie to... o czym jest ten One Piece? ^^
z tego co wyszperałem na YouTube (nie chciało mi się nigdzie indziej :)) wnioskuję, że ma to
związek z... eee... piratami? :P


Ja jestem dopiero po dwóch odcinkach ,ale mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem ,że jest to anime o piratach <lol ;)>.Tak dokładniej to tak zwany Luffy postanawia zostać największym piratem i zdobyć skarb zostawiony przez jakiegoś sławnego pirata "One Piece" (jak coś źle napisałem poprawiajcie xD).

Dnia 27.12.2007 o 23:07, Azrathel napisał:

skoro mówicie, że takie dobre - to czemu nie? ;]


Ja tam już swoje łapska w to anime zatoczyłem...i chyba żałować nie będę ;D.

Dnia 27.12.2007 o 23:07, Azrathel napisał:

pytania pomocnicze - ile to to ma odcinków? czy to tylko anime, czy jest też manga?


Odcinków to może ma z 300 ( i powstają dalej nowe ;) ).Anime jest na podstawie mangi to musi być manga xD (w Polsce niestety nie wydawana ;(...wolą wydawać Naruto niż One Piece ;( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:07, Azrathel napisał:

tak ogólnie to... o czym jest ten One Piece? ^^

One Piece to historia niejakiego Monkyego D. Luffy, jego podobiznę masz u Vincenta w avatarze. Po drodze przyłączają się do niego różne ZAKRĘCONE postacie. Szermierz walczący trzema katanami o orientacji w terenie ślepej blondynki, tchórzliwy snajper który dysponuje masą egzotycznych chorób jak Nie-mogę-zejść-na-wyspę-potworów, który jest MISTRZEM w kłamaniu i ma totalnie negatywne podejście do życia (które zresztą okazało się przydatne), do tego chciwą, wredną, mściwą, okrutną i prześliczną panią nawigator ^^ No i oczywiście kucharza specjalizującego się w walce nogami i podrywaniu każdej ładnej panienki w zasięgu sonarów. Każda postać ma jakieś swoje marzenie do którego dąży Choćby Nie Wiem Co, oraz mniej lub bardziej tragiczną przeszłość.

Dnia 27.12.2007 o 23:07, Azrathel napisał:

pytania pomocnicze - ile to to ma odcinków? czy to tylko anime, czy jest też manga?

Yyy... najpierw była manga, a potem anime, jeśli o ilość odcinków chodzi... mogę nie odpowiadać ?? Ta liczba ma paskudną tendencję do odstraszania ludzi ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahaa, aha. tak. właśnie.
Luffy to niezbyt pirackie imię :P
w sumie to bardziej interesowałaby mnie manga, anime jakoś nie chce mi się oglądać :)
a liczba 300 odcinków mnie nie przeraża, nie takie rzeczy się w życiu widywało ;]
poszperam, zaopatrzę się. będzie git ;]

Hubi Koshi ->
wielkie dzięki za link, 480 czapterów to pestka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a) mały chłopiec który kiedyś coś zjadł (nie chcę za dużo zdradzić) chce zostać królem piratów (czyt. znaleźć największy skarb - One Piece), ale nie ma ani statku ani załogi ^^.
b) jak jest anime to manga musi być ;]
c) odcinków jakieś 330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm na jakiej stronce można KUPIĆ anime? Bo chciałem zamówić na empik.com Samurai Champloo ale widzę, że epki są tylko do 19 (a chyba 26 jest, czy jakoś tak)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:36, Ero Sennin napisał:

Hmm na jakiej stronce można KUPIĆ anime? Bo chciałem zamówić na empik.com Samurai Champloo
ale widzę, że epki są tylko do 19 (a chyba 26 jest, czy jakoś tak)...

Najlepiej poszperaj na stronie Polskiego Wydawcy Anime Gate
http://www.anime-gate.pl/modules.php?name=NaszeAnime&id=40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się