Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

OregaIru 2 ep 1

Spoiler

Z okazji nowego sezonu przejrzalem pare screenów z najnowszego epa i strasznie dziwnie zmienili design postaci, nawet w LNce jest bardziej zblizony do pierwszosezonowego niz do tego. Trza bedzie sie przyzwyczaic. Co do historii, no coz, teraz bedzie taki srednio ciekawy arc, ale narzekac nie narzekam, gdyz da sie to na spokojnie ogladac, ot takie 6,5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 02:38, Buhahahahaha napisał:

OregaIru 2 ep 1

Spoiler

Co do historii, no coz, teraz bedzie taki srednio
ciekawy arc, ale narzekac nie narzekam, gdyz da sie to na spokojnie ogladac, ot takie
6,5/10



Spoiler

Phiii, poczekaj na koniec następnego odcinka. Ten sezon aż do samego końca to będzie jeden wielki dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 11:40, Inferno0009 napisał:

> OregaIru 2 ep 1

Dnia 03.04.2015 o 11:40, Inferno0009 napisał:

Spoiler

Phiii, poczekaj na koniec następnego odcinka. Ten sezon aż do samego końca to będzie
jeden wielki dramat



Spoiler

Wim, czytałem LNki. Lepszy będzie jednak Seitokaichou arc :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w Bleachu coś zaczęło się dziać :]
Pojawił się nowy bohater :P Komenty z MS wymiatają :]

Spoiler

-Chair MVP. Able to restrain Aizen. Takes his attack. Stronger than all those captains put together.
-I vote for the throne to be the new protagonist. Let''s rename this manga Chair.
-The real final arc will be the Sitting arc.
-I can''t wait for it''s album to drop: Watch the Throne.
-No one chair should have all that power
-damn Aizen chair makes Itachi''s chair looks like shit

I standard -
Chair to Ichigo: "Your father was a shinigami, your mother was a quincy, but your grandfather... He was a chair! Yes, a chair! That''s why you hold a grudge against soul king''s throne, it''s in your blood."


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 22:09, Grzech napisał:

> Widzisz z One Punch Manem jest /.../

Wchodzę na MAL a tam info, że OPM będą ekranizować od września. Co ciekawe, już teraz
wylądował w topowych anime :)
http://myanimelist.net/anime/30276/One_Punch_Man

Przecież to news dekady był. Dawno nie widziałem, żeby manga tak szybko pieła się w rankingach, ale czego się dziwić, jak wszystko trzyma niesmoawicie wysoki poziom ... i ta kreska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Dziwisz się XD Hype jest mocny. Szkoda że aż do września musimy czekać :-/


Imho, dobrze, że dopiero we wrześniu. Manga wychodzi rzadko, a ja nie chcę żadnych fillerów, bo np. twórcy nie zdążą nadrobić z materiałem. W takiej sytuacji i mandze nie wychodzi to na dobre.

@Sand_Wrath >>
Fakt. Jedna z najlepszych kresek jakie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 22:39, Grzech napisał:

> Dziwisz się XD Hype jest mocny. Szkoda że aż do września musimy czekać :-/

Imho, dobrze, że dopiero we wrześniu. Manga wychodzi rzadko, a ja nie chcę żadnych fillerów,
bo np. twórcy nie zdążą nadrobić z materiałem. W takiej sytuacji i mandze nie wychodzi
to na dobre.

@Sand_Wrath >>
Fakt. Jedna z najlepszych kresek jakie widziałem.

Rzekłbym nawet że dorównuje tej z Berserka ... Ba! Nawet czasami ją przewyższa!
http://www.mangahere.co/manga/onepunch_man/c035/16.html
http://www.mangahere.co/manga/onepunch_man/c035.2/32.html

Kiedyś powiedziałem, że Berserk będzie ostatnią mangą, którą kupie ... że miejsca nie ma na półkach, i takie tam pierdoły ... ale jak jpf/waneko/whatever wyda One Punch Mana w Poslce ... bedzie problem :P

A co do fillerów, to chyba nie będzie przypału, bo robi to Madhouse :]No i pewnie będzie jak z Tytanami, czyli jeden sezon i z dwa lata przerwy na nadrobienie materiału. Lipa będzie po drugim sezonie, bo ONE mimo swojego prostego stylu nie wydaje rozdziałów co tydzień, więc Muarata albo sam wymyśli co dalej ... albo czeka nas długi hiatus ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shougeki no Souma

Coś czuje, że to będzie świetne anime. Tak czy inaczej, po 1 epie biere i trzymam się tego. Kto wie, moze mnie nawet najdzie ochota na zrobienie paru dań, które się tam pojawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 02:10, Buhahahahaha napisał:

Shougeki no Souma


Spoiler

Konkurencja włamuje się do jego restauracji i niszczy wszystkie produkty spożywcze. Przy okazji niszczy znak na przodzie. Czysty Wandalizm. Do tego przyznają się do tego przestępstwa. Co robi główny bohater? Szykuje im posiłek... Takie rzeczy tylko w Japonii -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 12:05, SiDi napisał:

> Shougeki no Souma
>

Spoiler

Konkurencja włamuje się do jego restauracji i niszczy wszystkie produkty spożywcze.
Przy okazji niszczy znak na przodzie. Czysty Wandalizm. Do tego przyznają się do tego
przestępstwa. Co robi główny bohater? Szykuje im posiłek... Takie rzeczy tylko w Japonii
-.-


Spoiler

Nie ma żadnych namacalnych dowodów, nagrań ani niczego. A dupki należą chyba do jakiejś korporacji, a ci mogą sobie pozwolić na takie numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 12:11, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie ma żadnych namacalnych dowodów, nagrań ani niczego. A dupki należą chyba do jakiejś
korporacji, a ci mogą sobie pozwolić na takie numery.



Spoiler

Rozumiem, że wezwanie policji w ogóle nie wchodzi w grę? Nie ma dowodów, bo nie zostało przeprowadzone śledztwo. Nie wiesz czy te pajace nie zostawili odcisków palców w miejscach, do których nie powinni wchodzić. Może osoby z sąsiedztwa coś widziały? Sorry, ale gdyby mi ktoś zdemolował moją restaurację to w ogóle nie myślałbym o sporządzeniu posiłku głównym podejrzanym.
Nie żebym spodziewał się w przypadku ecchi/comedy spodziewał się innego zachowania (albo przez to, że chłopak ma tylko 15 lat), ale niesmak pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 12:16, SiDi napisał:

Spoiler

Rozumiem, że wezwanie policji w ogóle nie wchodzi w grę? Nie ma dowodów, bo nie zostało
przeprowadzone śledztwo. Nie wiesz czy te pajace nie zostawili odcisków palców w miejscach,
do których nie powinni wchodzić. Może osoby z sąsiedztwa coś widziały? Sorry, ale gdyby
mi ktoś zdemolował moją restaurację to w ogóle nie myślałbym o sporządzeniu posiłku głównym
podejrzanym.
Nie żebym spodziewał się w przypadku ecchi/comedy spodziewał się innego zachowania, ale
niesmak pozostał.


Spoiler

Chyba nie do końca rozumiesz o co mi chodziło. Oni są z korporacji, mają pieniądze na łapówki, na prawników. Mogą sprawić że jakiekolwiek "dowody" które by w ogóle na nich znaleźli by zniknęły. Poza tym wyglądają na profesjonalistów, oni już takie numery odstawiali więc głupiego błędu by nie popełnili.
Chociażby w Polsce jakiś czas temu była chyba akcja że ktoś dokonać podpaleń i demolki w jakiejś kamienicy bo jakaś firma ich chciała wyrzucić. Welcome to real world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 12:22, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Chyba nie do końca rozumiesz o co mi chodziło. Oni są z korporacji, mają pieniądze
na łapówki, na prawników. Mogą sprawić że jakiekolwiek "dowody" które by w ogóle na nich
znaleźli by zniknęły. Poza tym wyglądają na profesjonalistów, oni już takie numery odstawiali
więc głupiego błędu by nie popełnili.
Chociażby w Polsce jakiś czas temu była chyba akcja że ktoś dokonać podpaleń i demolki
w jakiejś kamienicy bo jakaś firma ich chciała wyrzucić. Welcome to real world.



Spoiler

Rozumiem w 100%. Wezwanie policji to pierwsza rzecz, którą się robi. Bez względu czy to korporacja czy inna firma. I tak, wiem, że nie o to w tym anime chodzi.
Co do drugiego wiersza to możemy się licytować.



Co do samego anime to wydaje się kolejne szkolne anime skupione przede wszystkim na gotowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 12:28, SiDi napisał:

Spoiler

Rozumiem w 100%. Wezwanie policji to pierwsza rzecz, którą się robi. Bez względu czy
to korporacja czy inna firma. I tak, wiem, że nie o to w tym anime chodzi.
Co do drugiego wiersza to możemy się licytować.


Spoiler

Cóż tu dochodzi jeszcze to że ta seria jest pełna dupków i "Silniejszy ma rację". Ten numer jedynie pokazuje jaki nastrój będzie dalej w serii.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shougeki no Soma

Dnia 04.04.2015 o 12:16, SiDi napisał:

Spoiler

Nie żebym spodziewał się w przypadku ecchi/comedy spodziewał się innego zachowania (albo
przez to, że chłopak ma tylko 15 lat), ale niesmak pozostał.



Spoiler

Wbrew pozorom, to nie jest ani ecchi, ani comedy, tylko czysty shounen, tyle że z troche niestandardowymi walkami, ale wszystko inne jest na miejscu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2015 o 13:58, Buhahahahaha napisał:

Shougeki no Soma

Spoiler

Wbrew pozorom, to nie jest ani ecchi, ani comedy, tylko czysty shounen, tyle że z
troche niestandardowymi walkami, ale wszystko inne jest na miejscu :d



Spoiler

Tam podobno też jest gdzieś ukryty romans, ale w mandze się do niego nie dokopałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate/stay night of ufotable
Jest dobrze :] Przeskoczyłbym te kilka odcinków do pojawinienia się Gila, ale w sumie, ufotable tak mnie zaskakuje, że może momenty, które były nudne za pierwszym razem, tym razem porażą mnie epickośćią.

No i Kalafina w endingu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się