Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

Nie...to ty chyba nie widziałeś punktu w Białymstoku xD.Żal moim zdaniem...nic znaleźć nie
można ,a co tutaj mówić ,aby zamówić...po prostu żenada (a o znalezieniu tam jakiegokolwiek
anime graniczy z cudem xD).


No to ile tych punktów? Bo najpierw było w liczbie mnogiej teraz pojedyńczej. Ale wychodzi, że jedziemy na tym samym wózku bo muszę większość zamawiać. No i nie wieżę, że nie możesz zamawiać... Przecież to to samo jakbyś kupował przez neta... Albo, zagadać na miejscu to nawet zadzwonią kiedy przyjedzie.
No chyba, że na prawdę masz tak przejechany empik to zaczynam być dumny z mojego bo myślałem, że to żal :D

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

Dzięki...ale nie tylko ja czekam na ten trzeci tom (chyba ;D).


Nie bądź pesymistą... Twój kubek jest do połowy pełny nie pusty xD

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

No właśnie...dlatego zacząłem czytać też mangi różnych anime (jedynym wyjątkiem są takie tasiemce
,gdzie sypią więcej niż jest w mandze ;D).


To znaczy co? Że odnośnie tasiemców czytasz tylko mangę ?

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

OMG O_o.Ja się męczę przy trzech to co tu mówić o 11 (choć jeśli dodać Bleach to będzie ze
cztery serie ;) ).Jak tak naprawdę nie lubię tak oglądać ,bo serie mogą się pomylić no i się
robi taka kaszanka zone...


Ale przecież napisałem, że nie oglądam all na raz tylko to są plany i przewidywania xD A na bieżąco to tak z 3-4

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

No tak mam i tyle ;).Np. w szkole...wszyscy czegoś nie rozumieją ,a ja tak się składa ,że wiem
o co kaman w tym wszystkim (np. tak się dzieje na matematyce xD).


Matma w ogóle jest prosta. A nasza klientka od matmy to myśli, że my jakieś głąby... Teksty w stylu to jest trudne więc uważajcie, a wszyscy Ci co mają trochę oleju w głowie od razu to chwytają... Jasne jak ktoś się nie uczy i ma to w dupie to nie wie o co kaman ;D

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

Szkoły :P.Ja chodzę do pierwszej klasy LO ,a ty do drugiej klasy technikum...czyli wynika ,że
jesteś ode mnie starszy o jeden rok ;D.


Źle mnie zrozumiałeś... Na jakiej podstawie wcześniej uważałeś/myślałeś, że jestem młodszy? ;]

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

O to chodzi ,że moi znajomi z otoczenia to właśnie ziomkowie z podstawówki (te same osiedle
i jazda ;) ).Co do szkoły...to tam są tylko znajomi ze szkoły :P.Żadna chyba z tego przyjaźń
nie będzie :P (i nikt się nie orientuje co to anime...:/).


A ja z tego co się orientuje to nikt ze starego osiedla się nie interesuje tym... Zresztą na nowym też nie ;p xD Przynajmniej nie pośród znajomych ;] Ale tak jak już pisałem nie dopiekają mi z tego powodu więc nie mam nic przeciw i nie będę ich zmuszał ;]

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

Hahaha xD...znajdę Słupsk...po kasę i jeszcze dalej (normalnie zaczynam się robić jak z One
Piece...xD).


tzn.? ;] A i życzę powodzenia w szukaniu xD ;]

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

To lepiej o tym nie mów...bo jeszcze ktoś po ciebie przyjedzie (a chociaż to jest związane
z anime/mangą ,czy to takie dziwne i durne fantazje xD??).


Czasami, aż za bardzo ;] Raz po Elfen Lied miałem tak zboczono-psychiczne myśli, że sam siebie się bałem xD

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

Też tak robiłem...i skończyłem tak ,że ledwo zdałem do następnej klasy (z 1gim do 2gim :/).Teraz
jest o wiele lepiej...tylko jedna dwója na półrocze (a to jest już LO xD).


Ja w pierwszym TI nie miałem nawet jednej dwói, a teraz poprawiałem 6 albo i więcej przedmiotów i jeszcze została biologia, chemia i ang. zawodowy xD

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

Haha...dobre sobie xD.Ale ten filler z Bounto to jest naprawdę zrypany moim zdaniem :P.


Jak przeczytałem mangę to uspokoiłem się... Bo jak oglądałem akt z baunto to myślałem o autorze w najgorsze sposoby... Przez chwilę nawet myślałem, że to filler, ale pomyślałem, że takiego cyrku by nie zrobili, a tu jednak ;p

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

To jest mój "pierwszy raz" ;D.W końcu musiało do tego dojść ;).


Przynajmniej w przyjemnej (mam nadzieje) atmosferze. Bo facio z którym pisałem w ateizmie po prostu mnie denerwował... ;] Jak będziesz chciał to daj znać na moim GS to Ci podam linki do rozmowy xD

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

No i tutaj pojawia się problem u mnie...język w mandze :P.Jestem zmuszony szukać polskich skanów
,albo kupować w JPF lub Waneko :/.


A ja na szczęście nie mam takiego problemu ;] Uf... (^^.)''

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

Możliwe...ja jeszcze nie oglądałem Bleach''a to gadali o Bleach''u...jak już obejrzałem to
przenieśli się na Naruto (troszkę to irytujące xD).


Ja w tym temacie (naruto bleach) jestem już od ok. roku więc mi to obojętne... No i temat fajny jest bo są podawane tytuły których nie znam, albo nad którymi się zastanawiam ;]

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

Nie wiem...ja tam bym chyba to jednak zrozumiał xD.

;]

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

Muszę obejrzeć xD...

No to masz tytuł to zobaczymy ;)

Na początku może się wydać, że jakoś to ogarniasz nawet łatwo... Ale z czasem zaczynają dodawać takie debilizmy, że to przekracza ludzką wyobraźnie... Natomiast ostatni odcinek kończy dzień dziecka xD Ja myślę, że jako tako rozumiem co ma być przesłaniem (miłość - przynajmniej tak mi się wydaje), ale środki, które są do tego wykorzystane są debilne i bez składu xD

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

Haha xD...chyba nikt nie chcę tego czytać...za długie to się robi xD...


A jednak napisał, że przeczytał ;p

[edit]

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

Haha xD...to już tylko zależy od Madoxx'a ;).


Nie tylko ode mnie... Od Ciebie też... Jeżeli nie chcesz to napisz, że nie chcesz ;] Mi to tam obojętne i tak nie mam co robić xD

Dnia 28.12.2007 o 20:42, Nertis napisał:

No cóż...to najczęstsze zjawisko u dziewczyn xD.


To jest nagminne zjawisko u mnie, choć wcale nie bluzgam jakiegoś anime, a potem mówię, że jest super. Jednak, czasami potrafię być naprawdę kapryśny... I czasami nie mam ochoty oglądać danego anime, a czasami nawet w ogóle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

No to ile tych punktów? Bo najpierw było w liczbie mnogiej teraz pojedyńczej. Ale wychodzi,
że jedziemy na tym samym wózku bo muszę większość zamawiać. No i nie wieżę, że nie możesz zamawiać...
Przecież to to samo jakbyś kupował przez neta... Albo, zagadać na miejscu to nawet zadzwonią
kiedy przyjedzie.
No chyba, że na prawdę masz tak przejechany empik to zaczynam być dumny z mojego bo myślałem,
że to żal :D


To znaczy są teraz dwa (tylko raz byłem w tym nowym ,ale jeszcze żadnego anime ,czy coś w tym stylu nie widziałem :P).No ,ale ten pierwszy jest bliżej (kilka kroków od mojej szkoły) ,więc do niego się kieruje najczęściej...no ,ale jak zamawiałem ten pierwszy tom ,to już po 2 miesiącach się wkurzyłem :P.W końcu napisałem do Waneko o co kaman...dlaczego tam nie ma...a oni mi odpisali ,że z Białostockim Empikiem mają słabe kontakty...o co kaman?!
To się ciesz ,ze swojego...

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

Nie bądź pesymistą... Twój kubek jest do połowy pełny nie pusty xD


A ja jestem pesymistą??Mnie kiedyś nauczył cierpliwości ,no i teraz się z tego ciesze ;D.No czasami ta cierpliwość może się skończyć jednak (właśnie tak jak to było z tym Empikiem u mnie :P).

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

To znaczy co? Że odnośnie tasiemców czytasz tylko mangę ?


No tak...do dlaczego czytam Death Note i GTO??Troszkę może źle się wyraziłem ;).Ogółem nie czytam mangi tasiemców...czyli Bleach :P.Wolę sobie teraz obejrzeć anime...ale szczerze powiem ,że to manga mnie zachęciła do tego tytułu (może znowu zacznę czytać mangę ;) ).

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

Ale przecież napisałem, że nie oglądam all na raz tylko to są plany i przewidywania xD A na
bieżąco to tak z 3-4


Aaa...ja teraz w planach mam...ponad 40 tytułów ;D.Troszkę mi zajmie zanim wszystkie zaliczę ;).

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

Matma w ogóle jest prosta. A nasza klientka od matmy to myśli, że my jakieś głąby... Teksty
w stylu to jest trudne więc uważajcie, a wszyscy Ci co mają trochę oleju w głowie od razu to
chwytają... Jasne jak ktoś się nie uczy i ma to w dupie to nie wie o co kaman ;D


To ja taki mądry ;D??Ja sam nie wiem ;).Dodam ,że ja tam trochę tego oleju wlewam (gdybym nie wlewał to Evageliona chyba bym nie zrozumiał xD...).

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

Źle mnie zrozumiałeś... Na jakiej podstawie wcześniej uważałeś/myślałeś, że jestem młodszy?
;]


Aaa...a bo ja tak często mam ;D.Gdy czasami patrzę na wypowiedzi innych wtedy szacuje jaki wiek mają (to tylko moje przypuszczenia...i bardzo często nie trafne xD).

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

A ja z tego co się orientuje to nikt ze starego osiedla się nie interesuje tym... Zresztą na
nowym też nie ;p xD Przynajmniej nie pośród znajomych ;] Ale tak jak już pisałem nie dopiekają
mi z tego powodu więc nie mam nic przeciw i nie będę ich zmuszał ;]


Mi tam też nie dopiekają...tylko nie mogą zrozumieć jak ja mogę kasę wydawać xD...

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

tzn.? ;] A i życzę powodzenia w szukaniu xD ;]


Mapa szukacz raz ;).

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

Czasami, aż za bardzo ;] Raz po Elfen Lied miałem tak zboczono-psychiczne myśli, że sam siebie
się bałem xD


Ty mnie nie strasz xD.Jak ty masz jakieś dziwne myśli to ciekawe jakie ja będę miał ^^.

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

Ja w pierwszym TI nie miałem nawet jednej dwói, a teraz poprawiałem 6 albo i więcej przedmiotów
i jeszcze została biologia, chemia i ang. zawodowy xD


To choć do mojej szkoły to zobaczymy ;).W mojej nie ma tak lekko (jee...w końcu chyba drugie LO w mieście xD...).

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

Jak przeczytałem mangę to uspokoiłem się... Bo jak oglądałem akt z baunto to myślałem o autorze
w najgorsze sposoby... Przez chwilę nawet myślałem, że to filler, ale pomyślałem, że takiego
cyrku by nie zrobili, a tu jednak ;p


Ja na szczęście wtedy jeszcze czytałem mangę i wiedziałem ,że to filer ;).Ja to nie wiem co bym pomyślał o autorze jakby to nie był filer :P...

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

Przynajmniej w przyjemnej (mam nadzieje) atmosferze. Bo facio z którym pisałem w ateizmie po
prostu mnie denerwował... ;] Jak będziesz chciał to daj znać na moim GS to Ci podam linki do
rozmowy xD


No przyjemnej...ale niektórzy chyba już dostają szmerdla (np. Kosmitus ;) ).

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

A ja na szczęście nie mam takiego problemu ;] Uf... (^^.)''


I się ciesz...ja nie wiem ,kiedy będę w takiej sytuacji jak ty :P.

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

No to masz tytuł to zobaczymy ;)


Nie wiem kiedy zacznę ,ale już dodałem tytuł do oczekujących w planach xD...może kiedy będę miał czas sięgnę po ten tytuł ;).

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

Na początku może się wydać, że jakoś to ogarniasz nawet łatwo... Ale z czasem zaczynają dodawać
takie debilizmy, że to przekracza ludzką wyobraźnie... Natomiast ostatni odcinek kończy dzień
dziecka xD Ja myślę, że jako tako rozumiem co ma być przesłaniem (miłość - przynajmniej tak
mi się wydaje), ale środki, które są do tego wykorzystane są debilne i bez składu xD


Hehe ;)...to tak samo chyba jak z Evangelionem dla innych xD (nie chce mi się pisać całego tytułu bo za długi xD).Ale ja kocham takie pogmatwane rzeczy xD.

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

A jednak napisał, że przeczytał ;p


Nom...ale chyba już nie chce czytać ;).

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

Nie tylko ode mnie... Od Ciebie też... Jeżeli nie chcesz to napisz, że nie chcesz ;] Mi to
tam obojętne i tak nie mam co robić xD


Dla mnie to też obojętne...ja mam teraz za dużo wolnego czasu ;).

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

To jest nagminne zjawisko u mnie, choć wcale nie bluzgam jakiegoś anime, a potem mówię, że
jest super. Jednak, czasami potrafię być naprawdę kapryśny... I czasami nie mam ochoty oglądać
danego anime, a czasami nawet w ogóle xD


Jeśli chodzi o takie rzeczy...to ja na początku nie miałem zamiaru oglądać Bleach''a xD...ale tak sobie poczytałem "spoilery" co były tutaj pisane i postanowiłem przeczytać kilka chapterów...i tak nagle patrzę ,że przeczytałem 4 tomy xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

> Hahaha xD...znajdę Słupsk...po kasę i jeszcze dalej (normalnie zaczynam się robić jak
z One
> Piece...xD).

tzn.? ;] A i życzę powodzenia w szukaniu xD ;]

Może chodziło mu o niejaką Nami, złodziejkę która na słowo o pieniądzach jest gotowa stanąć przeciwko każdemu przeciwnikowi i wpakować się w najgorsze kłopoty :)

Dnia 28.12.2007 o 21:31, Madoxx napisał:

Czasami, aż za bardzo ;] Raz po Elfen Lied miałem tak zboczono-psychiczne myśli, że sam siebie
się bałem xD

Może się pochwalisz? :P

Pierniczę! nie czytam dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

To znaczy są teraz dwa /.../
To się ciesz ,ze swojego...


Po tym co napisałeś ciesze się ;] i to bardzo ;]

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

A ja jestem pesymistą??


No tak jakoś to mi zabrzmiało ;]

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

Mnie kiedyś nauczył cierpliwości ,no i teraz się z tego ciesze ;D.No
czasami ta cierpliwość może się skończyć jednak (właśnie tak jak to było z tym Empikiem u mnie :P).

hm... (^.^)

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

No tak...do dlaczego czytam Death Note i GTO??Troszkę może źle się wyraziłem ;).Ogółem nie
czytam mangi tasiemców...czyli Bleach :P.Wolę sobie teraz obejrzeć anime...ale szczerze powiem
,że to manga mnie zachęciła do tego tytułu (może znowu zacznę czytać mangę ;) ).


No a ja mam odwrotnie ;] Wole już mangę czytać bo nie ma zapychaczy głupie walki się szybko kończą (no bo co to jest powiedzmy 5 minut czytania a 20 oglądania? ;] ). Natomiast te krótkie wolę oglądać a jak jestem ciekaw co dalej i/czy/lub jak to jest w mandze to wtedy sięgam

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

Aaa...ja teraz w planach mam...ponad 40 tytułów ;D.Troszkę mi zajmie zanim wszystkie zaliczę ;).


WTF (OO) Może jakaś lista? (^^)

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

To ja taki mądry ;D??Ja sam nie wiem ;).Dodam ,że ja tam trochę tego oleju wlewam (gdybym nie
wlewał to Evageliona chyba bym nie zrozumiał xD...).


hehehe... ;]

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

Aaa...a bo ja tak często mam ;D.Gdy czasami patrzę na wypowiedzi innych wtedy szacuje jaki
wiek mają (to tylko moje przypuszczenia...i bardzo często nie trafne xD).


Ale to smutne ;] Bo w twoich oczach moje wypowiedzi są co najmniej mało dojrzałe, przynajmniej w stosunku do mojego wieku :|

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

Mi tam też nie dopiekają...tylko nie mogą zrozumieć jak ja mogę kasę wydawać xD...


hm... To ja chyba muszę nauczyć się czytać (^^.)

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

Mapa szukacz raz ;).


No to życzę powodzenia... Daj znać jak znajdziesz (^.^)

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

Ty mnie nie strasz xD.Jak ty masz jakieś dziwne myśli to ciekawe jakie ja będę miał ^^.


Tu już doszliśmy do wniosku, że masz bardziej normalną wyobraźnie ode mnie... Jak już obejrzysz anime to będziesz wiedział o co kaman (pisze o tym co napisałem na samej górze).

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

To choć do mojej szkoły to zobaczymy ;).W mojej nie ma tak lekko (jee...w końcu chyba drugie
LO w mieście xD...).


LO w ogóle to w ogóle bym nie zdał ;] Ja specjalnie do technikum uciekłem, żeby nie mieć wielu przedmiotów.

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

Ja na szczęście wtedy jeszcze czytałem mangę i wiedziałem ,że to filer ;).Ja to nie wiem co
bym pomyślał o autorze jakby to nie był filer :P...


Pewnie to co ja... Czyli *ze względu na panujące zasady następne 50 zdań zostało ocenzurowane po dokładnym przeczytaniu przez autora tekstu*.

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

No przyjemnej...ale niektórzy chyba już dostają szmerdla (np. Kosmitus ;) ).


Nom... Już się załamuje... Pisze, że nie będzie czytał ;p ;] Zobaczymy jak się sprawy potoczą (^^.)

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

I się ciesz...ja nie wiem ,kiedy będę w takiej sytuacji jak ty :P.


Proponuje oglądać CN po angielsku ;p Ja jak miałem góra 3 lata zacząłem oglądać i w gimnazjum miałem 5 mimo, że wcześniej nie uczyłem się w szkole ani prywatnie xD

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

Nie wiem kiedy zacznę ,ale już dodałem tytuł do oczekujących w planach xD...może kiedy będę
miał czas sięgnę po ten tytuł ;).


Kurde... Ale mam chrapkę żeby zobaczyć te 40 tytułową listę ;]

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

Hehe ;)...to tak samo chyba jak z Evangelionem dla innych xD (nie chce mi się pisać całego
tytułu bo za długi xD).Ale ja kocham takie pogmatwane rzeczy xD.


Ale to nie jest pogmatwane... To nie ma najmniejszego sensu... Jakieś romansidło dramat SF... OMG ?? (Oo.)''''

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

Nom...ale chyba już nie chce czytać ;).


Chyba nie ;]

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

Dla mnie to też obojętne...ja mam teraz za dużo wolnego czasu ;).


No to rozumiem, że kontynuujemy? xD Wybacz Kosmitus

Dnia 28.12.2007 o 22:35, Nertis napisał:

Jeśli chodzi o takie rzeczy...to ja na początku nie miałem zamiaru oglądać Bleach''a xD...ale
tak sobie poczytałem "spoilery" co były tutaj pisane i postanowiłem przeczytać kilka chapterów...i
tak nagle patrzę ,że przeczytałem 4 tomy xD.


Ja ogólnie nie mam jakiegoś ulubionego typu. Nawet ten pierwszy act wciągający był bardzo... Teraz też jestem ciekaw jak dalej akcja się potoczy...

Ale najwyraźniej źle mnie zrozumiałeś... Ja mam czasami takie fochy jak klientka w ciąży... Raz jak nie chciało mi się żadnego anime oglądać to 20 odcinków bleacha odłożyłem xD Tak po prostu bo miałem niczym nie uzasadniony kaprys ;]

uprzedzając pytania... Nie nie kusi mnie na ogórki kiszone z miodem czy dżemem xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 22:41, Kosmitus napisał:

Może się pochwalisz? :P


Pamiętasz te najmłodszą? Co uciekła z domu bo... Teraz weź powód tej ucieczki... Dodaj do tego zboczenie, którego i tak w samej scenie było sporo... Psychiczne skrzywienia jakie uda Ci się wymyślić... Wymieszaj z całą krwawą tematyką i tym, że byłem bardzo, bardzo zły na pewną osobę w klasie na tle tego, że poznałem swoją kuzynkę (rok starsza) i tego, że rodzice powtarzają mi (jak ona przyjeżdża do słupska), że mam się nią opiekować i odpowiadam za nią... To może będziesz miał chociaż 1% pojęcie o tym co mogło się roić w mojej głowie... (O.O). Jeżeli jest to w ogóle możliwe. Przecież jak o tym piszę teraz to myślę, że jestem po-*z związku z panują zasadami na forum autor daje Ci możliwość dokończenia zdania*.

Dnia 28.12.2007 o 22:41, Kosmitus napisał:

Pierniczę! nie czytam dalej :P

Nie poddawaj się ;]

[edit] @Nertis

Dnia 28.12.2007 o 22:41, Kosmitus napisał:

Jak już obejrzysz anime to będziesz wiedział o co kaman (pisze o tym co napisałem na samej górze).


To zostało bo nie mogłem prze edytować... Chodzi mi o to co odpowiedziałem Kosmitusowi (tak jakbyś się nie domyślał ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
OMG! zgadzam się z tobą odnośnie tego co przedtem o swojej wyobraźni napisałeś ^^ Tylko nie kojarzę tego powodu ucieczki, o którym mowa. Przypomnij.

Dnia 28.12.2007 o 23:30, Madoxx napisał:

> Pierniczę! nie czytam dalej :P
Nie poddawaj się ;]

-_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 23:40, Kosmitus napisał:

Przypomnij.

*Głęboki oddech autora... Zaczyna powoli sięgać do klawiatury rozglądając się nerwowo jakby czuł się obserwowany. Zastanawia się... Czy oby na pewno dobrze robi. Krytyczna decyzja... Nie będzie potem odwrotu. Ostatni oddech należał do tych płytszych. Upewnia się czy oby nikt za nim nie stoi. Trzy głębokie oddechy...*
Była molestowana przez ojczyma w wieku ok 8 lat. Można się domyśleć iż nie kończyło się tylko na złym dotyku...
*Kamień jakby spadł z serca, aczkolwiek bije ono znacznie szybciej. Zastanawia się czy dobrze zrobił. Najwyżej nie będą chcieli już z nim rozmawiać... Ale przecież można to jeszcze usunąć. Można się wycofać. Co zrobić? Oto jest pytanie. Czy oby decyzja którą autor za chwilę podejmie jest dobra? Czy będzie jej żałował? Nie przekona się do póki tego nie wyśle. Co zrobić? Ot pytanie tak proste a zarazem tak skomplikowane. Od tego pozornie prostego wyboru waha się jego reputacja w oczach innych uczestników forum. Co zrobić? Oto jest pytanie...*

Dnia 28.12.2007 o 23:40, Kosmitus napisał:

-_-''

Myśl pozytywnie (^^.)

@Vincent Law
O naruto, obsłudze w empiku, wyobraźni, znajomości angielskiego, ogólnie o anime i mandze, kto co jakie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

No tak jakoś to mi zabrzmiało ;]


Odkąd kiedyś zamówiłem kartę graficzną na allegro i czekałem na nią dwa miesiące stałem się strasznie cierpliwy ;D (no i myślę oczywiście pozytywnie ^^).Dlatego bez wahania też wziąłem tego Ergo Proxy ,który przyjedzie gdzieś za półtora miesiąca...znając niektórych to by się speszyli...ale nie ja ;D.

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

No a ja mam odwrotnie ;] Wole już mangę czytać bo nie ma zapychaczy głupie walki się szybko
kończą (no bo co to jest powiedzmy 5 minut czytania a 20 oglądania? ;] ). Natomiast te krótkie
wolę oglądać a jak jestem ciekaw co dalej i/czy/lub jak to jest w mandze to wtedy sięgam


Ogółem to Bleach''a przeczytałem do 220 chaptera bodajże (wiem ,że wtedy Ishida skończył swoją walkę z tym drugim arankarem <nie wiem jak to się piszę...wiem jak sie wymawia ^^> z byłej espady ;) ).No i tutaj się zatrzymałem :P.

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

WTF (OO) Może jakaś lista? (^^)


Chcesz naprawdę całą znać??Proszę bardzo ;D...albo nie będę się rozpisywał ^^.
http://myanimelist.net/profile/nertis
Tutaj powinno wszystko pisać (może trochę przesadziłem z 40...ale licząc tych których jeszcze nie wpisałem jest 35 tytułów ;D).

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

Ale to smutne ;] Bo w twoich oczach moje wypowiedzi są co najmniej mało dojrzałe, przynajmniej
w stosunku do mojego wieku :|


Wiesz...na początku tak myślałem ,ale z czasem jakoś mi to nie odpowiadało xD (takie wypowiedzi były...za bardzo rozbudowane jak na kogoś młodszego ode mnie xD...).Potem jednak potwierdziłeś swój prawdziwy wiek ;).

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

hm... To ja chyba muszę nauczyć się czytać (^^.)


A co ty nie umiesz czytać??To jak ty mangę czytasz ;D (joke xD).

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

No to życzę powodzenia... Daj znać jak znajdziesz (^.^)


Za pieniędzmi wszędzie ;D...muszę się jakoś wzbogacić ,bo ja biedny jestem ;(.

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

Tu już doszliśmy do wniosku, że masz bardziej normalną wyobraźnie ode mnie... Jak już obejrzysz
anime to będziesz wiedział o co kaman (pisze o tym co napisałem na samej górze).


Pożyjemy zobaczymy ;).

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

LO w ogóle to w ogóle bym nie zdał ;] Ja specjalnie do technikum uciekłem, żeby nie mieć wielu
przedmiotów.


Czy ja wiem...ja mam chyba tylko 16 przedmiotów xD.W tym ,np. filozofię...na prawdę rozwija umysł i wyobraźnię (z takim facetem xD...kiedyś coś tam wspominał ,że hentai rozwija wyobraźnię...hmm ^^).

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

Pewnie to co ja... Czyli *ze względu na panujące zasady następne 50 zdań zostało ocenzurowane
po dokładnym przeczytaniu przez autora tekstu*.


Co się tak cenzurujesz xD...można to wyrazić bez używania nieodpowiednich słów...ja to ujmę ja wcześniej...zryty filer ^^.

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

Nom... Już się załamuje... Pisze, że nie będzie czytał ;p ;] Zobaczymy jak się sprawy potoczą
(^^.)


Ja na jego miejscu też nie wiem ,czy dałbym radę czytać nasze wszystkie posty xD...toż to są posty-giganty ;D.

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

Proponuje oglądać CN po angielsku ;p Ja jak miałem góra 3 lata zacząłem oglądać i w gimnazjum
miałem 5 mimo, że wcześniej nie uczyłem się w szkole ani prywatnie xD


Haha xD...jeśli masz jakiś link do CN na necie to z chęcią ,bo mój tv odbiera tylko TVP 1,2,3 ,Polsat i TVN (zabrały hady jedne mi Hypera...moje wcześniejsze źródło anime ;( ).

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

Kurde... Ale mam chrapkę żeby zobaczyć te 40 tytułową listę ;]


Przesadziłem tylko o 5 tytułów...tylko ^^.

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

Ale to nie jest pogmatwane... To nie ma najmniejszego sensu... Jakieś romansidło dramat SF...
OMG ?? (Oo.)''''


Dlatego coś takiego kocham...bo to jest tak pogmatwane ,że bezsensu xD.

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

Chyba nie ;]


Załamał się chłopak xD.

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

No to rozumiem, że kontynuujemy? xD Wybacz Kosmitus


HAHAHA...teraz to się chyba załamie kompletnie xD.

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

Ja ogólnie nie mam jakiegoś ulubionego typu. Nawet ten pierwszy act wciągający był bardzo...
Teraz też jestem ciekaw jak dalej akcja się potoczy...

Ale najwyraźniej źle mnie zrozumiałeś... Ja mam czasami takie fochy jak klientka w ciąży...
Raz jak nie chciało mi się żadnego anime oglądać to 20 odcinków bleacha odłożyłem xD Tak po
prostu bo miałem niczym nie uzasadniony kaprys ;]


No lol...jak tak nie umiem O_o.Dziwny trochę jesteś ;D (tylko się nie obraź...proszę ;) ).

Dnia 28.12.2007 o 23:22, Madoxx napisał:

uprzedzając pytania... Nie nie kusi mnie na ogórki kiszone z miodem czy dżemem xP


Kiszony ogórek dobra rzecz...wszyscy wiemy czym je dobrze zapić xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 23:50, Vincent Law napisał:

Ktoś streści o czym jest tu gadane od 2-3 stron? Te posty są takie wielkie że nie sposób je
przeczytać ^^

Można powiedzieć że o wszystkim i o niczym zarazem :P A najbardziej przeraża mnie to że większość przeczytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
A o to chodziło, coś źle zrozumiałem i nie mogłem skojarzyć... Była mowa o twojej wyobraźni... niezły czad :P Ale nie przejmuj się :) Mogło być gorzej, póki to tylko wyobraźnia jest OK ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 23:30, Madoxx napisał:

Pamiętasz te najmłodszą? Co uciekła z domu bo... Teraz weź powód tej ucieczki... Dodaj do tego
zboczenie, którego i tak w samej scenie było sporo... Psychiczne skrzywienia jakie uda Ci się
wymyślić... Wymieszaj z całą krwawą tematyką i tym, że byłem bardzo, bardzo zły na pewną osobę
w klasie na tle tego, że poznałem swoją kuzynkę (rok starsza) i tego, że rodzice powtarzają
mi (jak ona przyjeżdża do słupska), że mam się nią opiekować i odpowiadam za nią... To może
będziesz miał chociaż 1% pojęcie o tym co mogło się roić w mojej głowie... (O.O). Jeżeli jest
to w ogóle możliwe. Przecież jak o tym piszę teraz to myślę, że jestem po-*z związku z panują
zasadami na forum autor daje Ci możliwość dokończenia zdania*.


Jakoś nagle zniknęła opcja edytuj...niech to szlak :P.
Ja ci powiem jedną rzecz...zaczynam się ciebie bać ;D.Ja tam miałem raz dziwne myśli po 13 odcinku Green Green...tak sobie myślę ,a tu koleżanka obok mnie siedzi :P...

@Kosmitus

Dnia 28.12.2007 o 23:30, Madoxx napisał:

-_-''


Co to ma być za postawa ;D...nie poddawaj się ;D.

Dnia 28.12.2007 o 23:30, Madoxx napisał:

Można powiedzieć że o wszystkim i o niczym zarazem :P A najbardziej przeraża mnie to że większość przeczytałem...


O ty byku ;D...

@Vincent Law

Dnia 28.12.2007 o 23:30, Madoxx napisał:

Ktoś streści o czym jest tu gadane od 2-3 stron? Te posty są takie wielkie że nie sposób je przeczytać ^^


To nie trwa jak ty to mówisz 2-3 stron...więcej tego jest ;)...wszystko zaczęło się od gadania o spirytusie z Ah!/Oh! My Goddness (i przejście w temat sake i tak się zaczęło ;D...a Madoxx już ci napisał o czym dyskutujemy ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:09, Nertis napisał:

To nie trwa jak ty to mówisz 2-3 stron...więcej tego jest ;)...wszystko zaczęło się od gadania
o spirytusie z Ah!/Oh! My Goddness (i przejście w temat sake i tak się zaczęło ;D...a Madoxx
już ci napisał o czym dyskutujemy ^^).

2-3 strony temu się zgubiłem, chwilę po tym jak o Naruto zaczęto gadać. ;] Na spiryt się załapałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

Odkąd kiedyś zamówiłem kartę graficzną na allegro i czekałem na nią dwa miesiące /.../


Moim zdaniem to głupota... Ale pewnie to przez to, że jestem rozpuszczony. ;] Ja jak czekałem miesiąc mimo, że na stronie sklepu pisało, że wysyłka do 2 tygodni zrezygnowałem z zamówienia. Zadzwoniłem i powiedziałem, że to już za długo i nie odbiorę. Oni i tak mi to przysłali a ja powiedziałem listonoszowi, że niech odbiore tego i niech idzie do zwrotu... Już nie korzystam z usług firmy ;] Nawet nie pamiętam co to za sklep był. Jakiś polecany przez cd-a ;p ;] w pismach swoich...

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

Ogółem to Bleach''a przeczytałem do 220 chaptera bodajże (wiem ,że wtedy Ishida skończył swoją
walkę z tym drugim arankarem <nie wiem jak to się piszę...wiem jak sie wymawia ^^> z
byłej espady ;) ).No i tutaj się zatrzymałem :P.


A trzy cyfrówki ;p ;] To teraz w anime będzie bodajże ;] Wiem, że ichigo swojego już pokonał, a Rukia trafiła na espade nr.9 ;] Teraz moim zdaniem głupoty będą ;p ;] Czekam tylko na jedną walkę, o której jeszcze nie wiesz xD

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

Chcesz naprawdę całą znać??Proszę bardzo ;D...albo nie będę się rozpisywał ^^.
http://myanimelist.net/profile/nertis
Tutaj powinno wszystko pisać (może trochę przesadziłem z 40...ale licząc tych których jeszcze
nie wpisałem jest 35 tytułów ;D).


Też tam sobie ostatnio założyłem konto lece zobaczyć co tam masz. THX (^^)

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

Wiesz...na początku tak myślałem ,ale z czasem jakoś mi to nie odpowiadało xD (takie wypowiedzi
były...za bardzo rozbudowane jak na kogoś młodszego ode mnie xD...).Potem jednak potwierdziłeś
swój prawdziwy wiek ;).


Jupi (^^) Cieszaju się :D

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

A co ty nie umiesz czytać??To jak ty mangę czytasz ;D (joke xD).


Właśnie nie wiem... Może to wrodzone ;p
Nie no ... wydawało mi się, że pisałeś, że się nabijają z tego, że czytasz mangę ;]

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

Czy ja wiem...ja mam chyba tylko 16 przedmiotów xD.W tym ,np. filozofię...na prawdę rozwija
umysł i wyobraźnię (z takim facetem xD...kiedyś coś tam wspominał ,że hentai rozwija wyobraźnię...hmm
^^).


No bo hentai to pierwotnie takie erotyczne historyjki w których właśnie trzeba było sobie wyobrazić niektóre rzeczy... A teraz to takie zwykłe (no wiesz ;) ) ;p ;]

A ja mam 14 przedmiotów z czego 6 informatycznych xD

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

Co się tak cenzurujesz xD...można to wyrazić bez używania nieodpowiednich słów...ja to ujmę
ja wcześniej...zryty filer ^^.


Chciałem być zabawny ;] I wyrazić wielką (no właśnie ;p ;] )

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

Ja na jego miejscu też nie wiem ,czy dałbym radę czytać nasze wszystkie posty xD...toż to są
posty-giganty ;D.


No ale jakoś dajemy radę ;p xD

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

Haha xD...jeśli masz jakiś link do CN na necie to z chęcią ,bo mój tv odbiera tylko TVP 1,2,3
,Polsat i TVN (zabrały hady jedne mi Hypera...moje wcześniejsze źródło anime ;( ).


Niestety nie :(

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

Dlatego coś takiego kocham...bo to jest tak pogmatwane ,że bezsensu xD.


(^^.) hm... no nie wiem co w tym może być fajne ;]

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

Załamał się chłopak xD.


Pocieszam go, może da radę ;]

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

HAHAHA...teraz to się chyba załamie kompletnie xD.


Da radę ;] Podtrzymuj go na duchu a nie tylko dołujesz ;p ;]

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

No lol...jak tak nie umiem O_o.Dziwny trochę jesteś ;D (tylko się nie obraź...proszę ;) ).


Rrrrr..... !!!! :/ Oxx Mad!!! Oxx Kill!!! Oxx Zniszczyć!!!

Nie no spoko, żarcik... Nikogo nie zabiję z tego powodu... Sam nie wiem z czego mi się to wzięło, ale potrafię być naprawdę dziwny xD

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

Kiszony ogórek dobra rzecz...wszyscy wiemy czym je dobrze zapić xD...

Z miodem? Mniam (^^.)

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

Jakoś nagle zniknęła opcja edytuj...niech to szlak :P.
Ja ci powiem jedną rzecz...zaczynam się ciebie bać ;D.Ja tam miałem raz dziwne myśli po 13 odcinku Green
Green...tak sobie myślę ,a tu koleżanka obok mnie siedzi :P...


Hahahaha... Kukukukukukukukukukuk !!!

Nie no nie ma strachu jeszcze rozróżniam rzeczywistość od fantazji... Zacząć się bać możesz jak przestane to rozrużniać

~~~~~~~~~~@Kosmitus~~~~~~~~~~

Dnia 28.12.2007 o 23:55, Nertis napisał:

A o to chodziło, coś źle zrozumiałem i nie mogłem skojarzyć... Była mowa o twojej wyobraźni... niezły czad :P > Ale nie przejmuj się :) Mogło być gorzej, póki to tylko wyobraźnia jest OK ;)


Ciesze się, że mnie nie skreśliłeś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

~~~~~~~~~~@Kosmitus~~~~~~~~~~

Ciesze się, że mnie nie skreśliłeś :*

Spoko :) Nie takie wyznania się słyszało :P
I dzięki że tak mój nick wyróżniłeś^^, przynajmniej już czytać całości nie musiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Specjalnie z myślą o tobie... Zawsze i wszędzie ;p XD

@Nertis

Od razu muszę powiedzieć, że:
Ergo Proxy
Elfen Lied
Blood+
Samurai Champloo
Shakugan no Shana
Haibane Renmei
obejrzałem i są moim zdaniem bardzo super ekstra mega... Warte obejrzenia.
Co do reszty to o większości nie słyszałem ;p ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawno tu nie zaglądałem... swoja drogą zwracam sie do Was o pomoc, poszukuje czegoś ciekawego co byloby klimatem pokrewne z anime ktore mam zamieszczone w liscie, obojętne czy są dostepne w polsce czy nie, ściągniecie jakiego anime z zagranicy nie nastreczy mi problemów. innymi słowy prosze o zarzucenie wszelkich anime ktore uwazacie za ciekawe w Waszej opinii, oraz może pare dostepnych do kupienia w polsce by mi sie nie dłużyło oczekiwanie na kuriera. Z góry dzieńkuje i serdecznie pozdrawiam.

http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=mylist&uid=126925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 02:59, spec_naz_ist napisał:

/ciach/

Hmm dziwi mnie trochę że mając na liście Armitage, Akirę i AppleSeed nie obejrzałeś jeszcze GITSa, no więc to ci proponują. Trzy kinówki plus dwie serie Stand Alone Complex
Poza tym może najnowszą serię Gundam 00 czy Rahxephona (klimatem trochę podobny do Evangeliona, ale jest też dość oryginalny). Do tego może jeszcze mały klasyk w postaci Full Metal Alchemist
Od siebie... podobał ci się Green Green więc może 6 częściowa seria OVA "Golden Boy" utrzymana w znajomym klimacie. Ja z kolei oglądam teraz serię "Karin" o dziewczynie/wampirzycy która jest... wampirem mocno nietypowym i ma z tego powodu masę kłopotów ^^
Hmm... Taa to by chyba było na tyle
ACH Racja i jeszcze absolutny klasyk
One Piece, czyli radosne opowieści o piratach
Mhm widzę że oglądałeś Mouse ^^ Nie wiesz może gdzie albo jak można by dorwać mangę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Moim zdaniem to głupota... Ale pewnie to przez to, że jestem rozpuszczony. ;] Ja jak czekałem
miesiąc mimo, że na stronie sklepu pisało, że wysyłka do 2 tygodni zrezygnowałem z zamówienia.
Zadzwoniłem i powiedziałem, że to już za długo i nie odbiorę. Oni i tak mi to przysłali a ja
powiedziałem listonoszowi, że niech odbiore tego i niech idzie do zwrotu... Już nie korzystam
z usług firmy ;] Nawet nie pamiętam co to za sklep był. Jakiś polecany przez cd-a ;p ;] w pismach
swoich...


Ja tak nie mógłbym ;D.Nie po to czekałem te dwa miesiące aby odesłać listonosza z kwitkiem...no ,ale jeśli firma była polecana przez CDA to powinna być ta jakość ;).

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

A trzy cyfrówki ;p ;] To teraz w anime będzie bodajże ;] Wiem, że ichigo swojego już pokonał,
a Rukia trafiła na espade nr.9 ;] Teraz moim zdaniem głupoty będą ;p ;] Czekam tylko na jedną
walkę, o której jeszcze nie wiesz xD


Eee...chodzi ci walkę związaną z Kenpachim ;D.Coś tam wcześniej spoilerowali ludzie i coś tam właśnie było mówione ,że Kenpachi będzia znał imię swoje zanpaktoo (kurczę....nie wiem jak się piszę xD).

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Też tam sobie ostatnio założyłem konto lece zobaczyć co tam masz. THX (^^)


To dawaj mi link ;D.Też chcę obczaić co oglądasz i co masz w planach ;D.

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Jupi (^^) Cieszaju się :D


Ja też się cieszę ;D...

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Właśnie nie wiem... Może to wrodzone ;p


Haha xD...teraz mnie ciekawi jak ty czytasz te posty giganty...dobry jesteś :D.

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Nie no ... wydawało mi się, że pisałeś, że się nabijają z tego, że czytasz mangę ;]


Bo to prawda :P...a coś przeoczyłem czy co?? O_o

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

No bo hentai to pierwotnie takie erotyczne historyjki w których właśnie trzeba było sobie wyobrazić
niektóre rzeczy... A teraz to takie zwykłe (no wiesz ;) ) ;p ;]


Hmm ;)...meaby masz jakiś link do takich historyjek ;D.Chętnie bym sobie porozwijał wyobraźnie xD.

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Chciałem być zabawny ;] I wyrazić wielką (no właśnie ;p ;] )


Co wielką??Chciałeś wyrazić swój wielki "żal" ,czy co xD??

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

No ale jakoś dajemy radę ;p xD


No jakoś...nie wiem ,czy mi się wydaję ,czy te posty się robią jeszcze coraz dłuższe xD.

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Niestety nie :(


Kurczę...to nie mam gdzie szlifować swojego angielskiego...a nie chcę się kaleczyć z angielskim podczas oglądania anime (lub czytania mangi :P).

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

(^^.) hm... no nie wiem co w tym może być fajne ;]


A czemu ;D...w końcu pod jakimś względem mogę być innym...ale nie w złym znaczeniu oczywiście xD.

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Pocieszam go, może da radę ;]


Haha...jakie wyróżnienie nicku xD.Może jednak się przełamie ;D.

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Da radę ;] Podtrzymuj go na duchu a nie tylko dołujesz ;p ;]


Pożyjemy zobaczymy ;).

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Rrrrr..... !!!! :/ Oxx Mad!!! Oxx Kill!!! Oxx Zniszczyć!!!


Aaa...uciekam już ,bo zaraz ze mną będzie źle :/.

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Nie no spoko, żarcik... Nikogo nie zabiję z tego powodu... Sam nie wiem z czego mi się to wzięło,
ale potrafię być naprawdę dziwny xD


Może naśladowałeś kiedyś mamę jak była w sklepie ;D...w końcu kobiety strasznie rozglądają się po sklepach i gdy już coś uważają za fajne...mogą nagle od tego się odwrócić i na odwrót...to samo może się dziać u ciebie z anime :P.

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Z miodem? Mniam (^^.)


Muszę kiedy spróbować...ale chodziło mi o trunek z procentami ;D.

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Hahahaha... Kukukukukukukukukukuk !!!


Co ci xD...znowu masz jakieś dziwne myśli z EL ;D??

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Nie no nie ma strachu jeszcze rozróżniam rzeczywistość od fantazji... Zacząć się bać możesz
jak przestane to rozrużniać


Ja tam ostatnio się bawiłem z LD (czyli stan świadomego snu...inaczej marzenia senne ;D).Jakoś nigdy mi się nie udało...ale było gdzieś pisane ,że rzeczywistość można pomylić ze snem...fajne fazy można mieć (ja o mało z balkonu nie skoczyłem ,bo myślałem ,że byłem we śnie xD).

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Ciesze się, że mnie nie skreśliłeś :*


"-_-''"

Dnia 29.12.2007 o 00:19, Madoxx napisał:

Od razu muszę powiedzieć, że:


Aha...Samurai Chaploo to zamierzam sobie kupić po Ergo Proxy (jeee ;D) ...co do reszty to jeszcze nie wiem ^^.Wiem ,że Blood + to jakiś horror ,EL to jakieś psychiczne anime tylko ,a Ergo Proxy to jakieś cyberpunki...pożyjemy zobaczymy ;D.

PS.Jak odpowiesz mi na tego posta oczekuj się odpowiedzi wieczorem ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się