Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 10:34, Ero Sennin napisał:

PS. Empik to jedyna opcja zamówienia tego packa? Bo to Czas dostawy: wysyłamy w 30 dni
mnie zOWNowało :D

Tak sobie z ciekawości zerknąłem na Allegro i jest za 139,99 + 7 za przesyłkę. A ile w Empiku kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem najnowszy chapter mangi Naruto. Już myślałem, że nie wyjdzie - zawsze był w sobotę rano =P. Teraz czekam na english wersje Bleacha...


SPOJLER:


Powiem jedno - walka "była" świetna. Nie mogę się doczekać aż anime dojdzie do tego chaptera i zobaczę walkę braci na żywo - chociaż nie sądzę by genjitsu master dał się tak łatwo podejść, to pewnie jeszcze nie koniec. No i strasznie ciekawi mnie to pytanie sasuke, oraz co ważniejsze - jego nowy "cel w życiu". Pewnie Itachi opowie mu o wielkim planie chwytania "dżinczuriki", a Sasuke zapragnie uczestniczyć w wielkiej rewolucji Akatsuki ;).

KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:34, Ero Sennin napisał:

Ehh, aż żal siedzenie ściska, że raczej nie będe miał kasy na ten pack :( Do jutra mam czas
na kombinowanie, jak nie to się bedzie pojedyńczo zamawiać :p


Widzę ,że nie tylko ja mam takie problemy xD.Ale o to się nie martw ...zaraz ci to wytłumaczę ;D.

Dnia 30.12.2007 o 10:34, Ero Sennin napisał:

PS. Empik to jedyna opcja zamówienia tego packa? Bo to Czas dostawy: wysyłamy w 30 dni
mnie zOWNowało :D


Taaa...u mnie napisali ,że przewidywany czas przyjechania paczki to 08.02.2008r. ...u ciebie zapewne będzie podobnie :P.I jakby nie patrzeć kasę chyba do tego czasu nazbierasz nie?? ;D

@Kosmitus

Nertis-> Co ty tak ciągle wyjeżdżasz z tym że cię upomniałem? Pomocny chciałem być! :)

A ja coś mówię ;).Jestem ci bardzo wdzięczny za to ,że mi o tym powiedziałeś...dalej bym tego byka stawiał xD.

Dnia 30.12.2007 o 10:34, Ero Sennin napisał:

Tak sobie z ciekawości zerknąłem na Allegro i jest za 139,99 + 7 za przesyłkę. A ile w Empiku kosztuje?


109 zł i chyba kasy za przesyłkę nie trzeba wykładać ;).

PS.Madoxx...odpowiem na twojego posta troszkę później ,bo teraz nie jestem w stanie xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:56, Nertis napisał:

109 zł i chyba kasy za przesyłkę nie trzeba wykładać ;).

O, nawet przystępnie :) Ale na razie kupiłem 6 tomów FMA. Tylko że jeszcze nie przyszły, pewnie nie wysłali przed świętami a teraz urlop mają... A pisali mi że wyślą przed świętami...dranie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

A co mi tam ;p ;] Najbardziej się zdziwiłem, jak zobaczyłem, że mam odpowiedź, a tym bardziej,
że jest od Ciebie ;p


Hehe ;).Jeszcze coś o tej 4 godzinie z siebie wykrzesałem ;).

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Zapomnij... Na szybkiego jakieś miśki wymyślałem + bilon...


Miśki to nie jest taki zły prezent ;D.A takie pytanie...co zamawiałeś na prezent?? :P

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Ale to z tym ślepym to przecież było w pierwszym akcie... A teraz:
[SPOILER]
[KONIEC SPOILERA]


No było :P.No ale pamiętaj ,że tam też mógł się wyrobić Tousen (właśnie ten ślepy ;D).Powiem ci szczerze ,że ten tytuł też czasami może się okazać nieprzewidywalny (ale pamiętaj ,że Ichigo pokonał Ken-chan''a ,a jednak uległ espadzie :P...troszkę to nie trzema się kupy ;D).

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Jak już napisałem... Ten ślepy jest najprawdopodobniej wice szefem espady, a kenpachi pokonał
jego bankai bez problemu ;] Dlatego szacuje, że pokonanie jego obecnego przeciwnika w mandze
(espada nr. 5) czyli teoretycznie osobę o 5 pozycji słabszą od ślepego nie powinna sprawić
mu problemu...


Napisałem co o tym myślę na górze ^^.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Choć muszę przyznać rację... Jakby uwolnił chociaż shikai to była by masakra... A co by było
gdyby uwolnił bankai xD Zniszczył by planete jednym strzałem xD


Hoho ;D.On swoim shikai wymiatał wszystko...po co mu Bankai xD.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Dla mnie ulubiony jest FunnyBunny. Madoxx to właściwie nie był moim pomysłem wcale... Chciałem
założyć konto, żeby zrobić żart... Był taki news o jakimś hackerze o nicku madoxx, który coś
tam... I chciałem to skomentować coś w stylu "co mnie tu obgadujecie?" xD Ale nie mogłem dodać
komentarza... :( Po paru misiącach zacząłem pisać na forum i dlatego Madoxx ;]


Aha...to przez jakiś czas miałeś myśli trollownicze tak ;D??Dobrze ,że jednak tego komenta nie wysłało...może dzięki temu teraz gadamy ze sobą ;D.
Mój nick Nertis to też może był takim przypadkiem.Kiedyś jeszcze jak grałem w Tibię kumpel robił mi postać...i nazwał ją Nertis ;).Tak mi się ten nick spodobał ,że już go używam z kilka lat ;D.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Po raz kolejny to powiem... zgadzam się w 100% ;]


Hehe ;).Jeszcze tak dopowiem..taka klawiatura jak mówił pizmak666 to by mnie wkurzała...tak święcąca się w ciemności...starych by mi zbudziła xD.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Znaleźć innych kolegów?


Nie będę dla takich błahostek szukał innych kumpli ;).Niech sobie szydzą z tego...ale w trudnych sytuacjach mogę też liczyć na nich ;D.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Obym nie zapomniał... przypomnij mi tak ok. 21 jak będziesz jeszcze w domu ;p ;] To w tedy
na 100% dodam... Chyba, że nie zapomnę wcześniej...


O 21.00??Ok ;D.Już szykuje swoją wyobraźnię do tego wydarzenia ;D.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Chyba nie... Wiesz... Zasady na forum xP


No wiem ;).Kiedyś słabo przestrzegałem ,ale teraz już nie mam z tym problemów ;).

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

No nie wiem bo tak nie pamiętam a nie mam... Ale coś na bank z pisownią... Może poszukaj w
tej zakładce gdzie jest sprawdzanie pisowni... Któreś z pozostałych może będzie tym czego szukasz...


To może potem poszukam czegoś...teraz to nie będę miał czasu szukać po napisaniu tego posta ,bo będę mieć korki z angola ;D.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

(Oo.) O fu ;p ;] To już wolałbym rosyjski albo japoński... Co ja mówię... Przecież to języki,
których CHCE się nauczyć xD


Żeby był rosyjski to bym się nie zastanawiał...ale u mnie w szkole nie ma ruskiego ;(.Japońskiego też z chęcią bym się pouczyć ;).

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Chodzi mi o Saikano


Aha...i wszystko jasne ! ;)

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Chciałem żeby zainteresował się tematem xD


Chyba już sobie odpuścił xD.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

No co? ;]


No niby nic xD.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

O prawie? Czy o czym wiem więcej?


No o prawie ;).Ale masz na pewno więcej wiedzy jak policja działa w terenie ;).

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

To ja jestem dość pospolity... A myślałem, że jestem specjalny ;]


Hehe ;).Coś tam gadałeś czemu ja nie jestem przy kasie...bo moi starsi mają dwa lokale ze sprzętem AGD i RTV no i niedawno otworzyliśmy ten drugi lokal ;).No i teraz kasy nie jest za dużo :P.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Czyli... "Co Cię nie zabije to Cię wzmocni"... Ale co ma wspólnego z TV? ;] Miałeś dziwny żołądek
xD


Nie...bo to była jakaś dziwna choroba (tak samo gdy jest podczas wścieklizny wodowstręt...to u mnie było coś takiego jak tv-wstręt xD).Bardzo dziwna choroba nie?? ;)

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

No ja też nie wiem ;p ;] Nie kojarzę ;] Choć... :>


A czytałeś Mai-HiME ;D??Co sądzisz o tej mandze ;)??

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

No czasami może być przyjemne ;] Ale nie zawsze ;] ach te niepoprawne sny xD Ja myślę, że to
kwestia tego jak śpisz (ogólnie). Tzn. Czy ciężko Ci zasnąć... Czy trudno się obudzić. Ile
śpisz godzin.. Jeżeli odpowiedzi wyglądają... Tak tak ok. 4-8 To masz dobre predyspozycje...
Bo ja tak bym odpowiedział i mam xD ;] Jak inaczej to musisz poczytać o tym jeszcze trochę
;] Ale to tylko moja teoria ;]


Już kilku sposobów próbowałem i nic nie wychodzi...ale trening czyni mistrza ,więc nie będę się poddawał ;D.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Nie przesadzaj ;] Na razie odpadły dwa (nie licząc tego ;] )


No to chyba i ten padł już jak z bicza strzelił xD.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Nom dobre... Fajna fabuła... Fajne walki... Taki drama (co też lubię nawet)... Ogólnie 9/10
dla mnie ;]


No ,ale kiedy zacznę to już nie wiem ;).Za dużo mam na głowie tych serii ;).

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

A no to wszystko wyjaśnia ;]


Byłem całe kilka godzin bez neta...ale za to sie wzbogaciłem trochę :D.

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

> No chyba nie...a skąd go wziąłeś?? xD

Po obejrzeniu "8 mila". Taki film Eminema... Ja to w ogóle jego fan boy ;] A więc on miał tam
ksywkę B.Rabbit. Rozwijając Bunny Rabbit. W jednej scenie jego rówieśnik, który zaczął dobierać
się do jego mamuśki zaczął wyśmiewać jego pseudo ;] I tam chyba to padło... Albo w jakiejś
innej sytuacji ;] Ogólnie to właśnie konfiguracjia bunny funny i rabbit... Ostatecznie doprowadziła
mnie do Funny^.^Bunny... Niestety nie wszędzie można korzystać ze znaków specjalnych i kropek
więc FunnyBunny.


Hehe ;).Kiedyś oglądałem "8 mile" ,ale już nic nie pamiętam ;).

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

Mangi chyba nie przerabiałem... Przynajmniej nie pamiętam. Osobiście myślę, że mógłbyś odłożyć
na anime list ;] A co do kaski... w Nocnych markach napisałeś, że papa and mama mają firmę...
I media markt robi im konkurencje... Doprowadza mnie to do wniosków... (co również napisałem
w markach) Wychodzi, że biedy w domy wcale nie macie... To dlaczego problemy z tą kasą? W końcu
mój tata też ma firmą i mówisz, że mi zazdrościsz... :>


Ponoć manga jest o wiele lepsza od anime ,więc jakoś mnie ciągnie do niej ;).Tylko czekam na ten 3 tom DN ,który miał być już 12.12.2007r. xD.
Odpowiedź co do firmy starszych napisałem ci na górze już (jeśli znajdziesz xD).
A Media Markt teraz zrobił dużo zamieszania :/.W Białymstoku teraz ceny towarów są tak niestabilne ,że szok...ciekawe ,czy to przetrzymamy :/.

~~~~~~~~~Kosmitus~~~~~~~~

Dnia 30.12.2007 o 06:00, Madoxx napisał:

O, nawet przystępnie :) Ale na razie kupiłem 6 tomów FMA. Tylko że jeszcze nie przyszły, pewnie nie wysłali przed świętami a teraz urlop mają... A pisali mi że wyślą przed świętami...dranie!


Moim zdaniem bardzo dobra cena...dlatego się skusiłem i postanowiłem czekać ;).
Co do FMA...ja miałem problem mały z GTO :P.Napisali mi ,że wszystkie tomy co zamawiałem są...paczka doszła błyskawicznie ,bo po dwóch dniach...ale bez najważniejszego mi 3 tomu...okazało się ,że nigdzie w magazynie nie mają...kurczę :/ (no i do tej pory nie mam tego tomu :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgiń, przepadnij demonie! Nie sądzisz, że te posty się trochę za długie robią :D

Co do najnowszego chaptera Naruto. Jestem prawie pewien, że to jakieś genjutsu, bo by sasuke tak szybko braciaka chyba nie pokonał :p Wkońcu ledwo co przeżył walkę z deidarą a on chyba nie był aż tak silny jak itachi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:46, KrisK91 napisał:


SPOJLER:


Powiem jedno - walka "była" świetna. Nie mogę się doczekać aż anime dojdzie do tego chaptera
i zobaczę walkę braci na żywo - chociaż nie sądzę by genjitsu master dał się tak łatwo podejść,
to pewnie jeszcze nie koniec. No i strasznie ciekawi mnie to pytanie sasuke, oraz co ważniejsze
- jego nowy "cel w życiu". Pewnie Itachi opowie mu o wielkim planie chwytania "dżinczuriki",
a Sasuke zapragnie uczestniczyć w wielkiej rewolucji Akatsuki ;).

KONIEC SPOJLERA


watpie, Sasuke na pewno wiedzial o planach Akatsuki, w koncu byl uczniem bylego...
z pewnoscia to jeszcze nie koniec tej walki, Itachi na pewno ma jeszcze cos w zanadrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze gdzie mozna w interneci kupic mangi D.N. Angel? mam 6 czewsc bo byla w empiku ale reszty nie ma i sie nie spofdziewam zeby byla ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 10:42, Kosmitus napisał:

> PS. Empik to jedyna opcja zamówienia tego packa? Bo to Czas dostawy: wysyłamy w 30
dni


No przecież możesz kupić w empiku... nie zamawiać ;]

Dnia 30.12.2007 o 10:42, Kosmitus napisał:

Tak sobie z ciekawości zerknąłem na Allegro i jest za 139,99 + 7 za przesyłkę. A ile w Empiku
kosztuje?


119.99 bez kosztów przesyłki jak kupisz w punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Hehe ;).Jeszcze coś o tej 4 godzinie z siebie wykrzesałem ;).


No i wcale nie było takie złe xD ;] Nawet sensownie poskładane zdania ;p

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Miśki to nie jest taki zły prezent ;D.A takie pytanie...co zamawiałeś na prezent?? :P


No nie... Jak pisałem w Dziewczyny czyli relacje... to nawet taki uniwersalny z leksza ;] xD

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

No było :P.No ale pamiętaj ,że tam też mógł się wyrobić Tousen (właśnie ten ślepy ;D).Powiem
ci szczerze ,że ten tytuł też czasami może się okazać nieprzewidywalny (ale pamiętaj ,że Ichigo
pokonał Ken-chan''a ,a jednak uległ espadzie :P...troszkę to nie trzema się kupy ;D).


W którym miejscu Ichigo został pokonany przez nr. 5 On przyszedł po walce z girymjawem (nr.6) kiedy sam ichigo już padał ze zmęczenia i nie mógł za bardzo podjąć walki ;] No weź pod uwagę, że Kenchi tak jak zresztą ichigo na pewno trenował przez ten czas...
No i ichigo nie pokonał kenpachiego... Był remis... Gdyby nie udział osób trzecich obaj wykrwawili by się na śmierć... No i Ichigo walczył (chyba jedyny raz) ze swoim mieczem ramie w ramie... Weź też pod uwagę, że ichigo pokonał byakuya (brata rukii jakbyś nie pamietał ;p ;] ) a on sam już pozbył się któregoś z espad...

Moim zdaniem to, że Ichigo nie radzi sobie za dobrze jest spowodowane tym, że w porównaniu z przeciwnikami ma mniejsze doświadczenie w walce... Kolejna sprawa to to, że zrobili z niego trochę przygłupa który niczego nie może się nauczyć do póki jego życiu i życiu jego przyjaciół nic nie grozi ;] No bo ile trenował utrzymanie transformacji w holowa? I nagle potrzac walki z grimjaw był wstanie utrzymać to przez całą walkę ;] Tylko dlatego, że musiał bronić inue i nel xD
No i w końcu moim zdaniem najważniejsza sprawa... Ichigo nie jest bezwzględny... On nie potrafi taki być i koniec... A moim zdaniem na polu bitwy jest to ważna umiejętność, żeby bezlitośnie i bez wahania zabijać przeciwnika... Przecież, gdyby żołnierze rzeszy walczyli tak jak ichigo to 1 i 2 wojna światowa miała straty śmiertelne tylko po niemieckiej stronie ;)

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Napisałem co o tym myślę na górze ^^.


A ja odpisałem na to również na górze (oo.)

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Hoho ;D.On swoim shikai wymiatał wszystko...po co mu Bankai xD.


Ale on nie ma shikai ;] Shikai uzyskujesz jak poznajesz imię miecza ;p ;] Czytaj uważniej mangę xD Ty w ogóle ją czytasz? xD Bo ja już zwątpiłem ;]

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Aha...to przez jakiś czas miałeś myśli trollownicze tak ;D??Dobrze ,że jednak tego komenta
nie wysłało...może dzięki temu teraz gadamy ze sobą ;D.
Mój nick Nertis to też może był takim przypadkiem.Kiedyś jeszcze jak grałem w Tibię kumpel
robił mi postać...i nazwał ją Nertis ;).Tak mi się ten nick spodobał ,że już go używam z kilka
lat ;D.


Nie wiem... Chciałem ich ztrolować... Ale jako, że to miałbyc pierwszy komentarz to musiałem zgodzić się mailem na regulami tyle, że nic mi nie przyszło... A teraz (tzn w wakacje) właże bo kumpel mi przysłał i patrze jestem zalogowany... Mówie Ci ale to był szok ;]

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Hehe ;).Jeszcze tak dopowiem..taka klawiatura jak mówił pizmak666 to by mnie wkurzała...tak
święcąca się w ciemności...starych by mi zbudziła xD.


Mój starszy ma podobną i nie powiem, żeby tak mocno waliła ;] Choć kto wie ;] Starszą to by obudziała sama obecność moja w pokoju i to że klikam... Bo ma bardzo delikatny sen... Dobrze, że dzieli nas dwoje drzwi ;]

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Nie będę dla takich błahostek szukał innych kumpli ;).Niech sobie szydzą z tego...ale w trudnych
sytuacjach mogę też liczyć na nich ;D.


Hm... To dziwne dosyć ;] Chociaż ja mam z jednym kumplem podobnie jeżeli chodzi o kreskówki ;] Ale on wcale nie szydzi? :> to dziwne ;] Nie rozumiem twoich kolegów ;]

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

O 21.00??Ok ;D.Już szykuje swoją wyobraźnię do tego wydarzenia ;D.


Już o tym zapomniałem ;] gdyby nie post to bym zapomniał na bank... Jak skończę post to zaraz biorę się za fotosiki ;] Może nie będziesz musiał czekać do 21 xD

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

No wiem ;).Kiedyś słabo przestrzegałem ,ale teraz już nie mam z tym problemów ;).


A ja staram się jak najlepiej od samego początku ;] Jak na razie jest dobrze... Degrada nie dostałem... Nawet chyba upomnienia nie miałem ;] Teraz tylko delegat, przewodniczący, sekretarz i mój wymarzony Własny Tytuł xD

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

To może potem poszukam czegoś...teraz to nie będę miał czasu szukać po napisaniu tego posta
,bo będę mieć korki z angola ;D.


Uuuu... ;] To fajnie ;]

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Żeby był rosyjski to bym się nie zastanawiał...ale u mnie w szkole nie ma ruskiego ;(.Japońskiego
też z chęcią bym się pouczyć ;).


xD ;] Jeżeli chodzi o japoński to dokrztałcam się na swój koszt... W empiku takie podstawowe, rzeczy są... Mam słowniczek... Zeszycik z zasadami gramatycznymi małą książkę z ilomaś lekcjami i płytę... Ale obrobiłem dwie lekcje i rzuciłem w kąt... Będę musiał do tego wrócić ;]

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Aha...i wszystko jasne ! ;)


Ok - porzucam ;]

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Chyba już sobie odpuścił xD.


Chyba tak xD - porzucam ;]

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

No niby nic xD.


dobra nie wiem o co biega, więc kolejna linijka zostaje porzucona ;]

Jeszcze trochę i się zaczną kurczyć ;p ;] te posty ;]

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

No o prawie ;).Ale masz na pewno więcej wiedzy jak policja działa w terenie ;).


tzn. moja mama nie jest mundurową tylko siedzi w jakiś "tajnych" duperelach... Praca gówniana, kasa nijaka, ale prawo zna xD I ma kolegów żeby się zapytać ;]

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Hehe ;).


Nie śmiej się... Ja na prawdę myślałem, że jestem wyjątkowy :)

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Coś tam gadałeś czemu ja nie jestem przy kasie...bo moi starsi mają dwa lokale ze sprzętem
AGD i RTV no i niedawno otworzyliśmy ten drugi lokal ;).No i teraz kasy nie jest za dużo :P.


A inwestycja w lepsze jutro ;] Przerabiałem to xD ;] Ale jak pójdzie dobrze to już nie będziesz musiał być zazdrosny xD :)

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Nie...bo to była jakaś dziwna choroba (tak samo gdy jest podczas wścieklizny wodowstręt...to
u mnie było coś takiego jak tv-wstręt xD).Bardzo dziwna choroba nie?? ;)


Bardzo dziwna i okrutna... Nie dość, że pewnie nikt nie lubi jak się rzyga... Wróć oglądałem ostatnio filmik, który zaprzecza mojemu poprzedniemu zdaniu, ale mówi się, że wyjątki potwierdzają regułę...

To do tego TV-wstręt... Ja bym umarł!!!

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

A czytałeś Mai-HiME ;D??Co sądzisz o tej mandze ;)??


No właśnie jednak nie ;] Tytuł jakiś podobny ;] Ale jednak nie czytałem xD

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Już kilku sposobów próbowałem i nic nie wychodzi...ale trening czyni mistrza ,więc nie będę
się poddawał ;D.


No to kiedy ja trenowałem? Ja chyba jakiś poprzestawiany jestem ;] ang. nigdy się nie uczyłem a umiem... LP czy LT?? czy jak to tam ;] Też nigdy nie ćwiczyłem a ostatnio te stany snu kontrolowanego i na jawie mi się pokazują... o co kaman?? (oO.) OMG - porwali mnie kosmici xD

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

No to chyba i ten padł już jak z bicza strzelił xD.


Owszem... papa nie wiadomo o czym wątku xD ;]

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

No ,ale kiedy zacznę to już nie wiem ;).Za dużo mam na głowie tych serii ;).


Trzeba jakieś pryjorytet ustawić ;] np. Krótkie serie teraz a długie na wakacje, albo odwrotnie

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Byłem całe kilka godzin bez neta...ale za to sie wzbogaciłem trochę :D.


No to dobra twoja xD

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Hehe ;).Kiedyś oglądałem "8 mile" ,ale już nic nie pamiętam ;).


Ja pamiętam (chyba) każdą scenę... Ja w ogóle ogłaszam się największym fanem Slim Shadyego jaki istnieje na tym świecie ;] Kiedyś ostatnią bitwę uczyłem się na pamięć... Końcówkę nawet nadal pamiętam

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Ponoć manga jest o wiele lepsza od anime ,więc jakoś mnie ciągnie do niej ;).


Ale manga czego? xD ;]

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Tylko czekam na ten 3 tom DN ,który miał być już 12.12.2007r. xD.


Ale lecą sobie w kulki xD :)

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

Odpowiedź co do firmy starszych napisałem ci na górze już (jeśli znajdziesz xD).


Znalazłem znalazłem

Dnia 30.12.2007 o 12:47, Nertis napisał:

A Media Markt teraz zrobił dużo zamieszania :/.W Białymstoku teraz ceny towarów są tak niestabilne
,że szok...ciekawe ,czy to przetrzymamy :/.


A to chamstwo... Jak to powiedział Nikoś Dyzma... "Wpuścić chamstwo na salony"... Co do mediamarktu to na pewno nie wybije was całkowicie... Jakby tak było to nie było by warzywniaków, kiosków itp... A wszystko miały by super markety... Ale tak nie jest. no chyba, że macie sklep/y w bliskim otoczeniu MM to faktycznie nie wróży to nic dobrego (O).(O)

Ale fajnie net mi padł... Nie dość, że wstałem o 15:30 na obiad (idąc spać tuż po zamknięciu nocnych marków ;p) To jeszcze to... OK 20 minut pisania i nie mogę tego nadać :/ Nie podoba mi się to :/ No i nie postne fotek na GSie... Ale za to mam czas, żeby je przygotować ;]

Ok fotek uzbierałem 8 mb czyli nie umieszcze wszystkiego zaraz... zrobie selekcje i już szybciorkiem umieszczam na GSie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

No i wcale nie było takie złe xD ;] Nawet sensownie poskładane zdania ;p


Miło mi to słyszeć...ale kilka widzę błędów w moich wypowiedziach ,które będę naprawiał teraz ;D.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

No nie... Jak pisałem w Dziewczyny czyli relacje... to nawet taki uniwersalny z leksza ;] xD


Nie rozumiem z deczka ;D...to ty teraz pisałeś w temacie Dziewczyny ,czyli relacje ,czy tutaj ,bo mi sieę to pokaszaniło xD...co miśka...taki uniwersalny jak to mówisz ;D.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

W którym miejscu Ichigo został pokonany przez nr. 5 On przyszedł po walce z girymjawem (nr.6)
kiedy sam ichigo już padał ze zmęczenia i nie mógł za bardzo podjąć walki ;] No weź pod uwagę,
że Kenchi tak jak zresztą ichigo na pewno trenował przez ten czas...
No i ichigo nie pokonał kenpachiego... Był remis... Gdyby nie udział osób trzecich obaj wykrwawili
by się na śmierć... No i Ichigo walczył (chyba jedyny raz) ze swoim mieczem ramie w ramie...
Weź też pod uwagę, że ichigo pokonał byakuya (brata rukii jakbyś nie pamietał ;p ;] ) a on
sam już pozbył się któregoś z espad...


No był remis...no ,ale udało byli siłą na równi ;D.No ale to też sztuka ,aby ze swoim mieczem walczyć ramię w ramię...dzięki temu nie przegrał ;).
Z tą epadą to nie wiem dokładnie jak jest :P.Ten 5 espada co mówisz to chyba Ulukchiora (czy jakoś tak) tak ;)??Obaj trenowali ,ale czemu i Tousen nie miałby trenować??W końcu ,żeby nie trenował to nie byłby lepszy od espady :P.
Imiona z Bleach''a jakoś bardzo dobre pamiętam (jedyne chyba anime taki...no i w DB znam wszystkich xD),więc Byakuya jest mi dobrze znany ;D.Czy tak do końca go pokonał to nie wiem ,bo to Ichigo padł na ziemię jak patyk ,a Byakuya potem jeszcze z większą wolą walki bronił Rukii :P.A tego ,że Byakuya kogoś pokonał z Espady to nie wiem ,bo nie czytałem jeszcze tego ;D.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Moim zdaniem to, że Ichigo nie radzi sobie za dobrze jest spowodowane tym, że w porównaniu
z przeciwnikami ma mniejsze doświadczenie w walce... Kolejna sprawa to to, że zrobili z niego
trochę przygłupa który niczego nie może się nauczyć do póki jego życiu i życiu jego przyjaciół
nic nie grozi ;] No bo ile trenował utrzymanie transformacji w holowa? I nagle potrzac walki
z grimjaw był wstanie utrzymać to przez całą walkę ;] Tylko dlatego, że musiał bronić inue
i nel xD


No i znowu nie wiem o czym dokładnie mówisz ,bo nie znam motywów z chronieniem Inue i Nel przed Grimojowem ;).No ,ale jakby nie patrzeć to on zawsze był słabszy od innych :P.Jak trenował aby kogoś pokonać stawał przed nim ktoś inny...no i lepszy :P.No ,ale to jego wina ,że nie umiał przybierać postaci Holowa przed dłuższy czas...w końcu to żółtodziób bez doświadczenie i wogóle xD.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

No i w końcu moim zdaniem najważniejsza sprawa... Ichigo nie jest bezwzględny... On nie potrafi
taki być i koniec... A moim zdaniem na polu bitwy jest to ważna umiejętność, żeby bezlitośnie
i bez wahania zabijać przeciwnika... Przecież, gdyby żołnierze rzeszy walczyli tak jak ichigo
to 1 i 2 wojna światowa miała straty śmiertelne tylko po niemieckiej stronie ;)


A on nie umie bezlitośnie zabijać swojego przeciwnika jeśli nie zauważyłeś :P.Zazwyczaj ratował tych z którymi walczył lub tego żałował ,że kogoś zabił (np. było mówione o tym ,że Ichigo żałował ,że zabił tego wodza Bounto...no ale to tylko filer ,więc nie ma co się na tym opierać xD).
A teraz dopiero zauważyłem ,że napisałeś ,że Ichigo nie jest bezwzględny...a myślałem ,że tam pisze "beznadziejny xD".No i wytłumacz co miałeś na myśli z tymi Niemcami ,bo tego nie kapie dokładnie :D.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

> Hoho ;D.On swoim shikai wymiatał wszystko...po co mu Bankai xD.

Ale on nie ma shikai ;] Shikai uzyskujesz jak poznajesz imię miecza ;p ;] Czytaj uważniej mangę
xD Ty w ogóle ją czytasz? xD Bo ja już zwątpiłem ;]


Sorry...Miało zdanie to wyglądać tak "On swoim shikai by wymiatał wszystko..." :P.Ja wiem o tym ,że nie miał shikai.
Czytam trochę mangę...ale to i wiem też z anime xD.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Nie wiem... Chciałem ich ztrolować... Ale jako, że to miałbyc pierwszy komentarz to musiałem
zgodzić się mailem na regulami tyle, że nic mi nie przyszło... A teraz (tzn w wakacje) właże
bo kumpel mi przysłał i patrze jestem zalogowany... Mówie Ci ale to był szok ;]


Hehe ;).Się nie dziwie się xD.No ,ale nawet myśleć aby zażartować to nie ładnie xD.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Mój starszy ma podobną i nie powiem, żeby tak mocno waliła ;] Choć kto wie ;] Starszą to by
obudziała sama obecność moja w pokoju i to że klikam... Bo ma bardzo delikatny sen... Dobrze,
że dzieli nas dwoje drzwi ;]


To ja zazwyczaj siedzę sobie spokojnie na kompie...do momentu gdy nie muszę iść ubla (WC :P).Gdy tam się kieruje choćbym nie wiem jak miałbym być cicho (światła nawet nie zapalam...komórkę ze sobą biorę ;D) to i tak budzę starszą i zaczyna mi jakąś nawijkę puszczać "czemu jeszcze nie śpię"...i się zaczyna ;D.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Hm... To dziwne dosyć ;] Chociaż ja mam z jednym kumplem podobnie jeżeli chodzi o kreskówki
;] Ale on wcale nie szydzi? :> to dziwne ;] Nie rozumiem twoich kolegów ;]


Nie musisz ich rozumieć...tacy są i tyle ;D.Oni to by grali tylko w CS''a i GW (w CS''a to sam jestem maniak xD).

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Już o tym zapomniałem ;] gdyby nie post to bym zapomniał na bank... Jak skończę post to zaraz
biorę się za fotosiki ;] Może nie będziesz musiał czekać do 21 xD


No i nie musiałem ;D.Dzięki za foty...ale za mało tam nagości ;D.No i cpś ostrzejszego daj xD.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

A ja staram się jak najlepiej od samego początku ;] Jak na razie jest dobrze... Degrada nie
dostałem... Nawet chyba upomnienia nie miałem ;] Teraz tylko delegat, przewodniczący, sekretarz
i mój wymarzony Własny Tytuł xD


Ja raz miałem degrada...za pseudo moderatorkę ;D.Kilka dni się cieszyłem z brygadzisty...i degrad :P.No ,ale on wyszedł mi na dobrze...choć na początku chciałem wszystko rozwalić dookoła siebie o ogółem ;D (teraz to stopniami to się mało przejmuje ;) ).

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Uuuu... ;] To fajnie ;]


Dzięki korkom coś tam coraz lepiej kumam :D.No ,ale zanim zacznę na tyle kumać ,aby oglądać anime bez napisów polskich to jeszcze trochę potrwa...ale ja jestem cierpliwy i nic mi w tym nie przeszkodzi ;D.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

xD ;] Jeżeli chodzi o japoński to dokrztałcam się na swój koszt... W empiku takie podstawowe,
rzeczy są... Mam słowniczek... Zeszycik z zasadami gramatycznymi małą książkę z ilomaś lekcjami
i płytę... Ale obrobiłem dwie lekcje i rzuciłem w kąt... Będę musiał do tego wrócić ;]


No ,ale coś takiego na pewno trochę kasy stoi...a ja już mówiłem jak wygląda moja sytuacja finansowa...no i tak samemu się uczyć to nie dałbym rady chyba :P.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Jeszcze trochę i się zaczną kurczyć ;p ;] te posty ;]


Właśnie to samo zauważyłem...coraz więcej linijek znika :P...ale i tak "końca nie widać" xD.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

tzn. moja mama nie jest mundurową tylko siedzi w jakiś "tajnych" duperelach... Praca gówniana,
kasa nijaka, ale prawo zna xD I ma kolegów żeby się zapytać ;]


No i jak coś ciebie złapie policja na mieście to mówisz kto jest twoją mamą...no i ciebie zapewne puszczą ;D.Czasami fajna sprawa mieć kogoś z rodzinny w policji xD.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Nie śmiej się... Ja na prawdę myślałem, że jestem wyjątkowy :)


No to ja ciebie trochę pocieszę...każdy z nas jest pod jakimś względem inny...dlatego ten świat jest taki ciekawy i interesujący ;D.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

A inwestycja w lepsze jutro ;] Przerabiałem to xD ;] Ale jak pójdzie dobrze to już nie będziesz
musiał być zazdrosny xD :)


Jak pójdzie...narazie dobrze szło ,ale te Media Markt to nam pomieszało szyki...no i teraz jeszcze dziwnie tanio jest w RTV EURO AGD :/.Co się dzieje!?

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Bardzo dziwna i okrutna... Nie dość, że pewnie nikt nie lubi jak się rzyga... Wróć oglądałem
ostatnio filmik, który zaprzecza mojemu poprzedniemu zdaniu, ale mówi się, że wyjątki potwierdzają
regułę...


Co??Oglądając filmik rzygałeś i dobrze się czułeś ,czy ja źle zrozumiałem ciebie??

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

To do tego TV-wstręt... Ja bym umarł!!!


No co ty powiesz...i pomyśl sobie ,że wtedy miałem nowo zakupionego pegazusa i nie mogłem wytrzymać jak braciak grał sobie bezprzerwy ,a ja nie mogłem...a jak chciałem popatrzeć jak gra w Contre to się źle działo ;(.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

No właśnie jednak nie ;] Tytuł jakiś podobny ;] Ale jednak nie czytałem xD


Powiem ci ,że nawet ciekawy tytuł...i kilka scen też ma bardzo fajnych (we wcześniejszych moich wpisach troszkę znajdziesz na temat tej mangi...no i te fajne stronki ^^).

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

No to kiedy ja trenowałem? Ja chyba jakiś poprzestawiany jestem ;] ang. nigdy się nie uczyłem
a umiem... LP czy LT?? czy jak to tam ;] Też nigdy nie ćwiczyłem a ostatnio te stany snu kontrolowanego
i na jawie mi się pokazują... o co kaman?? (oO.) OMG - porwali mnie kosmici xD


Powiem ci ,że każdy człowiek śni podczas snu...ale najczęściej nie jesteśmy tego świadomi :P.Ale zdarzają się przypadki takie jak ty ,że widzą te sny ,jakby była to rzeczywistość...dzięki takim ludziom zapewne wiemy o istnieniu takich świadomych snów ;D.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Trzeba jakieś pryjorytet ustawić ;] np. Krótkie serie teraz a długie na wakacje, albo odwrotnie


Dobry pomysł...ale zacząłem już oglądać One Piece ,z którego nie mam zamiaru zrezygnować...mogli by mnie bajerować kiedy indziej (mówię tutaj o Kosmitusie i Hubi Koshim ,którzy mnie zachęcili do oglądania ;) ).

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

No to dobra twoja xD


Hehe ;D...teraz po GW (albo PES 06 :P) i Samurai Chaploo ;D.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Ja pamiętam (chyba) każdą scenę... Ja w ogóle ogłaszam się największym fanem Slim Shadyego
jaki istnieje na tym świecie ;] Kiedyś ostatnią bitwę uczyłem się na pamięć... Końcówkę nawet
nadal pamiętam


Ja tam kiedyś ubóstwiałem Eminema...ale jakoś przestałem przez chwilę go słuchać i ogółem nie słuchałem muzyki...teraz moja muza skupia się na kawałkach z anime,disco polo i techno...niezła mieszanka xD.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Ale manga czego? xD ;]


Czytaj czasami poprzednie posty xD...chodzi mi tutaj o Full Metal Alchemista xD.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Ale lecą sobie w kulki xD :)


Ale to tak zawsze jest ;).Premiera pierwszego tomu DN miała nastąpić w maju...przenieśli to chyba na sierpień xD.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

A to chamstwo... Jak to powiedział Nikoś Dyzma... "Wpuścić chamstwo na salony"... Co do mediamarktu
to na pewno nie wybije was całkowicie... Jakby tak było to nie było by warzywniaków, kiosków
itp... A wszystko miały by super markety... Ale tak nie jest. no chyba, że macie sklep/y w
bliskim otoczeniu MM to faktycznie nie wróży to nic dobrego (O).(O)


Na szczęście nie jest tak źle (nie sąsiadujemy z MM ;) )...ale ich reklama jest bardziej przekonywająca ("nie dla idiotów"...żal :/).No i jak sypnęli jedną dobrą gazetkę to pozabierali nam trochę klientów...ale są tacy ,którzy są którzy nie dali się MM ;).

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Ale fajnie net mi padł... Nie dość, że wstałem o 15:30 na obiad (idąc spać tuż po zamknięciu
nocnych marków ;p) To jeszcze to... OK 20 minut pisania i nie mogę tego nadać :/ Nie podoba
mi się to :/ No i nie postne fotek na GSie... Ale za to mam czas, żeby je przygotować ;]


Postnąłeś już te fotki ;D.To ty niezły jesteś O_o.Ja poszedłem spać o 5.00 (obejrzałem jeden odcinek Kenichi''ego i poszedłem spać ;) ).Mi teraz odpisanie zajęło 30 min...to coraz więcej czasu zabiera ;D.

Dnia 30.12.2007 o 16:51, Madoxx napisał:

Ok fotek uzbierałem 8 mb czyli nie umieszcze wszystkiego zaraz... zrobie selekcje i już szybciorkiem
umieszczam na GSie


Hehe ;).Czekam na następne seryjki ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Dobry pomysł...ale zacząłem już oglądać One Piece ,z którego nie mam zamiaru zrezygnować...mogli
by mnie bajerować kiedy indziej (mówię tutaj o Kosmitusie i Hubi Koshim ,którzy mnie
zachęcili do oglądania ;) ).

Mission Complete hehe^^

BTW Jest jakiś limit znaków na post? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 20:22, Kosmitus napisał:

> Dobry pomysł...ale zacząłem już oglądać One Piece ,z którego nie mam zamiaru zrezygnować...mogli

> by mnie bajerować kiedy indziej (mówię tutaj o Kosmitusie i Hubi Koshim ,którzy
mnie
> zachęcili do oglądania ;) ).
Mission Complete hehe^^

BTW Jest jakiś limit znaków na post? :P


Przed którymś "patchem" forum był całkiem spory limit, ale to znieśli i od tej pory nie widziałem dzielonych postów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Miło mi to słyszeć...ale kilka widzę błędów w moich wypowiedziach ,które będę naprawiał teraz
;D.


Ja nie widziałem, żadnych błędów ;] No i nadal nie widzę xD :)

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Nie rozumiem z deczka ;D...to ty teraz pisałeś w temacie Dziewczyny ,czyli relacje ,czy tutaj
,bo mi sieę to pokaszaniło xD...co miśka...taki uniwersalny jak to mówisz ;D.



Chodzi mi o to, że miś to uniwersalny prezent i jak widzę zgadzasz się ;] Napisałem to bo napisałeś, że miś to nawet miły prezent... Ja natomiast pisałem o tym w temacie Dziewczyny, czyli... I tak przytoczyłem to teraz :)

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

No był remis...no ,ale udało byli siłą na równi ;D.No ale to też sztuka ,aby ze swoim mieczem
walczyć ramię w ramię...dzięki temu nie przegrał ;).


No prawda... I kenpachi jest jedynym który tego nie opanował ;p To co było by jakby mu się udało xD :)
Kolejna spraw... Zangetsu mu się wtedy objawił... A to jest warunek to Bankai to moim zdaniem moc jaka z niego wtedy wypływała była porównywalna z bankaim... Ale to tylko moje domysły... Choć wnioski nasuwające się przez to są proste...

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Z tą epadą to nie wiem dokładnie jak jest :P.Ten 5 espada co mówisz to chyba Ulukchiora (czy
jakoś tak) tak ;)??


Chodzi chyba o Ulquiorra-a Ale to nie ten. Ten co ma nr. 5 jakoś inaczej się nazywa i nie chce mi się szukać teraz ;]

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości umieszczę fotke z twarzami i numerami... Do tej pory znane są od 10 do 4 ;] pierwszej trójki możemy się tylko domyślać ;]

Kurde nie wiem co jest nie tak. Nie mogę dodać zdjęcia jakiś błąd jest... Link do tej fotki: http://www.l2-klan.yoyo.pl/topespada.jpg <<< Numeracja Espady

A co do samej walki z espadą... Pierwszy raz jak na ziemi zobaczyliśmy Ulquiorra-a wraz z tym dużym (nr.10) to on powiedział obserwując walkę ichigo, że czasami poziom mocy Ichigo jest mniejszy od tego ziomka z (nr.10) a czasami większy od jego własnej (czyli nr.4 :] )

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Obaj trenowali ,ale czemu i Tousen nie miałby trenować??W końcu ,żeby nie
trenował to nie byłby lepszy od espady :P.


Tego nie powiedziałem ;p ;] Pewnie... Nikt mu nie bronił... Choć uważam, że ta cała sprawa jest przereklamowana... Przecież już zostało 5 espad... A coś mi się wydaje, że za parę odcinków zostanie pierwsza trójka...

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Imiona z Bleach''a jakoś bardzo dobre pamiętam (jedyne chyba anime taki...no i w DB znam wszystkich
xD),więc Byakuya jest mi dobrze znany ;D.Czy tak do końca go pokonał to nie wiem ,bo to Ichigo
padł na ziemię jak patyk ,a Byakuya potem jeszcze z większą wolą walki bronił Rukii :P.


No bo ichigo się przestraszył tej bariery z mieczy i jego speed spadł... Ale ostateczny cios z resztki mocy obydwu spowodował, że ichigo wygrał... Choć jak teraz o tym tak myślę, to właściwie też był remis ;p ;]

Jak już o tej walce mowa to mi się bardzo podobało jak ichigo wpadł na egzekucje zablokował te super halabarde, której nie powstrzyma 1000 czy 100 mieczy... Ale najlepsze moim zdaniem było jak rozbroił 3 wice kapitanów nie używając nawet miecza ;] To było SUPER !!! XD

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

A tego ,że Byakuya kogoś pokonał z Espady to nie wiem ,bo nie czytałem jeszcze tego ;D.


A no pokonał ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

No i znowu nie wiem o czym dokładnie mówisz ,bo nie znam motywów z chronieniem Inue i Nel przed
Grimojowem ;).No ,ale jakby nie patrzeć to on zawsze był słabszy od innych :P.Jak trenował
aby kogoś pokonać stawał przed nim ktoś inny...no i lepszy :P.No ,ale to jego wina ,że nie
umiał przybierać postaci Holowa przed dłuższy czas...w końcu to żółtodziób bez doświadczenie
i wogóle xD.


No niby tak xD ;] Ale podobnie było w pierwszym akcie jak nie mógł zmusić zangetsu to lewelowania na bankai a jak dowiedział się, że to już deadline to zaświeciły mu się oczka i dotarł na miejsce mając bankai... A wcześniej to cały czas łamał miecze i sama yoruichi powiedziała, że jedyne czego się uczy to walki broniom białą a nie tych mocy (nie pamiętam jak oni to nazywają ;p)

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

A on nie umie bezlitośnie zabijać swojego przeciwnika jeśli nie zauważyłeś :P.Zazwyczaj ratował
tych z którymi walczył lub tego żałował ,że kogoś zabił (np. było mówione o tym ,że Ichigo
żałował ,że zabił tego wodza Bounto...no ale to tylko filer ,więc nie ma co się na tym opierać
xD).


Nom... Ichigo nikogo jeszcze nie zabił jak tak o tym teraz myślę... No oprócz halowów ;] Ale to i tak nie jest zabijanie tylko oczyszczanie duszy z grzechów ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

A teraz dopiero zauważyłem ,że napisałeś ,że Ichigo nie jest bezwzględny...a myślałem ,że tam
pisze "beznadziejny xD".No i wytłumacz co miałeś na myśli z tymi Niemcami ,bo tego nie kapie
dokładnie :D.


Chodzi mi o to, że gdyby Niemcy walczyli jak ichigo to nikogo by nie zabili... A gdyby nikogo nie zabili to by nie wygrali wojny (choć i tak przegrali)... No ale ponieśli by jako jedyni straty xD

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Sorry...Miało zdanie to wyglądać tak "On swoim shikai by wymiatał wszystko..." :P.Ja
wiem o tym ,że nie miał shikai.
Czytam trochę mangę...ale to i wiem też z anime xD.


A no to właśnie zmienia postać rzeczy ;) ;P Też tak uważam... Już nie mówiąc o bankai ;] Choć jestem ciekaw jakie by mu wymyślili ;] Czy jakiś duży miecz... Albo topór ;] Jak myślisz? ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Hehe ;).Się nie dziwie się xD.No ,ale nawet myśleć aby zażartować to nie ładnie xD.


Dlaczego? W tedy to nawet nie należałem do "społeczności" gram.pl xD

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

To ja zazwyczaj siedzę sobie spokojnie na kompie...do momentu gdy nie muszę iść ubla (WC :P).Gdy
tam się kieruje choćbym nie wiem jak miałbym być cicho (światła nawet nie zapalam...komórkę
ze sobą biorę ;D) to i tak budzę starszą i zaczyna mi jakąś nawijkę puszczać "czemu jeszcze
nie śpię"...i się zaczyna ;D.


No to twoja mama ma taki sam "mocny" sen jak moja ;p ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Nie musisz ich rozumieć...tacy są i tyle ;D.Oni to by grali tylko w CS''a i GW (w CS''a to
sam jestem maniak xD).


Ja wolę TF2 ;] Albo F.E.A.R. Mulit... To darmowe ;] Nie wiem czy wiesz ale wypuścili takie fajne ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

No i nie musiałem ;D.Dzięki za foty...ale za mało tam nagości ;D.No i cpś ostrzejszego daj
xD.


Ale to jest demonstracja czym jest hentai tak naprawdę. Czyli erotyką, anie nie wiadomo czym ;] xD... No i mówiłeś, że masz wyobraźnie to se wyobraź xD xP

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Ja raz miałem degrada...za pseudo moderatorkę ;D.Kilka dni się cieszyłem z brygadzisty...i
degrad :P.No ,ale on wyszedł mi na dobrze...choć na początku chciałem wszystko rozwalić dookoła
siebie o ogółem ;D (teraz to stopniami to się mało przejmuje ;) ).


Ja też zbytnio się nie przejmuję... Gdyby tak było to pisał bym post raz na godzinę i tyle. Bo czytałem w temacie o postach, że taka była kiedyś punktacja najlepsza i teraz jest podobnie ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Dzięki korkom coś tam coraz lepiej kumam :D.No ,ale zanim zacznę na tyle kumać ,aby oglądać
anime bez napisów polskich to jeszcze trochę potrwa...ale ja jestem cierpliwy i nic mi w tym
nie przeszkodzi ;D.


No i tak trzymać... moim zdaniem to po prostu kwestia poznania słownictwa ;] Najlepsze jest to, że w pierwszej klasie TI mieliśmy nauczycielkę która kadziła nas gramatyką i miałem 5... A jak teraz mamy nową (normalną... I młodą (^^.)) to stawia właśnie na słownictwo... Jako, że się słówek nie uczę to mam 3 xD

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

No ,ale coś takiego na pewno trochę kasy stoi...a ja już mówiłem jak wygląda moja sytuacja
finansowa...no i tak samemu się uczyć to nie dałbym rady chyba :P.


Oj no już nie przesadzaj... To 30 dyszek... Dwa tomy GTO byś poświęcił i miałbyś ;p ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Właśnie to samo zauważyłem...coraz więcej linijek znika :P...ale i tak "końca nie widać" xD.


Nom... A na razie kolejna linijka papapa xD

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

No i jak coś ciebie złapie policja na mieście to mówisz kto jest twoją mamą...no i ciebie zapewne
puszczą ;D.Czasami fajna sprawa mieć kogoś z rodzinny w policji xD.


tylko cii ;] xD To też pomogło w sprawie mojego nosa xD :) Nie wiem czy jesteś w temacie... Jak nie to tam kiedyś Ci napiszę ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

No to ja ciebie trochę pocieszę...każdy z nas jest pod jakimś względem inny...dlatego ten świat
jest taki ciekawy i interesujący ;D.


Dziękuje (@.@)''''

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Jak pójdzie...narazie dobrze szło ,ale te Media Markt to nam pomieszało szyki...no i teraz
jeszcze dziwnie tanio jest w RTV EURO AGD :/.Co się dzieje!?


Nie wiem xD :) To jakiś bum w tej dziedzinie ;] No bo oni weszli z niskimi cenami, a jak rozwalą konkuręcje to będą mieli monopol i będą podwyżki ;] W tedy będzie chyba najlepsza chwila na wejście z takim biznesem... A teraz modlić się żeby was nie wymazali z miast :|

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Co??Oglądając filmik rzygałeś i dobrze się czułeś ,czy ja źle zrozumiałem ciebie??


Nie oglądałem filmik w którym ów wymieniana czynność (czyli zwracanie), było dla uczestniczek podniecające w jakiś dziwny sposób (oO,)''''''''''''

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

No co ty powiesz...i pomyśl sobie ,że wtedy miałem nowo zakupionego pegazusa i nie mogłem wytrzymać
jak braciak grał sobie bezprzerwy ,a ja nie mogłem...a jak chciałem popatrzeć jak gra w Contre
to się źle działo ;(.


To naprawdę straszne... I dziwne (oO.)

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Powiem ci ,że nawet ciekawy tytuł...i kilka scen też ma bardzo fajnych (we wcześniejszych moich
wpisach troszkę znajdziesz na temat tej mangi...no i te fajne stronki ^^).


http://images.google.pl/images?hl=pl&q=Mai-HiME&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

Pierwsze z prawej na samej górze... O takich scenach rozmawiamy? ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Powiem ci ,że każdy człowiek śni podczas snu...ale najczęściej nie jesteśmy tego świadomi :P.Ale
zdarzają się przypadki takie jak ty ,że widzą te sny ,jakby była to rzeczywistość...dzięki
takim ludziom zapewne wiemy o istnieniu takich świadomych snów ;D.


Może tak ;p ;] Co do snów to nie zawsze mam je ;p ;] No i nie wiem jak możemy nie być świadomi snu? ;] Przede wszystkim to sen pojawia się parę minut przed przebudzeniem, a nie cały czas jak śpimy... A na discovery raz pokazali przypadek faceta który od razu wchodzi do tej fazy na ok 4 minuty i nawet nie zdaje sobie sprawy... Po prostu siedzi i nagle bach... Jego mózg włazi na pełne obroty... Po 4 minutach wraca do normy i koleś tak całe życie... Nigdy nie był świadomy, że śpi i nigdy nie trwało to dłużej jak 10 minut xD
Ja też tak chce ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Dobry pomysł...ale zacząłem już oglądać One Piece ,z którego nie mam zamiaru zrezygnować...mogli
by mnie bajerować kiedy indziej (mówię tutaj o Kosmitusie i Hubi Koshim ,którzy mnie
zachęcili do oglądania ;) ).


No to teraz obejrzeć OP i zabrać się za krótkie xD Ja OP wezmę se na wakacje i obczaje co to ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Hehe ;D...teraz po GW (albo PES 06 :P) i Samurai Chaploo ;D.


Samurai Champloo obowiązkowo moim zdaniem xD Kreska, historia, fabuła, dowcip... Po prostu najlepsze anime jakie oglądałem... zbalansowane pomiędzy walką, miłością, a humorem... Więcej takich i szkoda, że takie krótkie

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Ja tam kiedyś ubóstwiałem Eminema...ale jakoś przestałem przez chwilę go słuchać i ogółem nie
słuchałem muzyki...teraz moja muza skupia się na kawałkach z anime,disco polo i techno...niezła
mieszanka xD.


Bajeczna... Kanikuły też ;] ??

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Czytaj czasami poprzednie posty xD...chodzi mi tutaj o Full Metal Alchemista xD.


Aaaaa.... No ;] Fajne ;] Choć nie czytałem, ale anime super ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Ale to tak zawsze jest ;).Premiera pierwszego tomu DN miała nastąpić w maju...przenieśli to
chyba na sierpień xD.


OMG... Ale kulki ;]

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Na szczęście nie jest tak źle (nie sąsiadujemy z MM ;) )...ale ich reklama jest bardziej przekonywająca
("nie dla idiotów"...żal :/).No i jak sypnęli jedną dobrą gazetkę to pozabierali nam trochę
klientów...ale są tacy ,którzy są którzy nie dali się MM ;).


Już nie mam pojęcia co napisać... Chyba po prostu jeszcze raz będę trzymał kciuki, że się uda ;] Mój starszy wygonił vectre ze Lęborka i Słupska xD Tyle, że to on był tym wchodzącym ;] Musze powiedzieć, że jak teraz o tym myślę to wchodząca do miasta firma ma łatwiej bo wystarczy, że poda niższe ceny... A MM jako znany sprzedawca w polsce i duży to ma pewnie jeszcze łatwiej

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Postnąłeś już te fotki ;D.To ty niezły jesteś O_o.Ja poszedłem spać o 5.00 (obejrzałem jeden
odcinek Kenichi''ego i poszedłem spać ;) ).Mi teraz odpisanie zajęło 30 min...to coraz więcej
czasu zabiera ;D.


Ja wiem czy niezły ;p ;]

Kenichi?

Ja już nawet nie licze ile mi zajmuje to. Szczególnie, że jestem trochę zamulon... Kumpel był u mnie... Chata wolna i ta sama sytuacja co z twoim kuzynem xD ;)

Dnia 30.12.2007 o 19:08, Nertis napisał:

Hehe ;).Czekam na następne seryjki ;D.


Jutro będzie, bo koniec tygodznia ;] A właściwie nowy ;] To będę miał kolejne 5 mb ;]

Proponuje wejść na ten link z google grafika ;] I tam to co wskazałem i dalej też... Będziesz miał to co chcesz... Najlepsze jest to, że to przypadek. Po prostu wpisałem mai hime czy jako to tam i zobaczyłem te fotka... Klik a zawartość strony nie jest zła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh... wall of text, moje oczy ;p

Swoją drogą to właśnie wróciłem do Wrocławia, gdzie mam internet, no i w końcu będę mógł zobaczyć czy są nowe czaptery mang.

Coś tam czytałem że Jump na święta wychodzi rzadziej, ale podwójny. Wie ktoś ja to dokładnie wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Ja nie widziałem, żadnych błędów ;] No i nadal nie widzę xD :)


Chodzi mi np. o ten błąd z shikai ,gdzie nie dodałem cząstki "by"...już wiesz o co mi chodziło ;D??

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Chodzi mi o to, że miś to uniwersalny prezent i jak widzę zgadzasz się ;] Napisałem to bo napisałeś,
że miś to nawet miły prezent... Ja natomiast pisałem o tym w temacie Dziewczyny, czyli... I
tak przytoczyłem to teraz :)


No tak...ja do tego jeszcze bym zaliczył jakiegoś kamyczka lub jakieś perfumy (jeśli wiesz jakie lubi ;D).Ja tego (chyba) nie zobaczyłem w tym temacie ;).Może skreślimy tą linijkę?? ;D

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

No prawda... I kenpachi jest jedynym który tego nie opanował ;p To co było by jakby mu się
udało xD :)


Nawet sobie tego wyobrazić nie mogę...masakra normalnie (ktoś popatrzy na niego...a tu już tego kogoś niema xD).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Kolejna spraw... Zangetsu mu się wtedy objawił... A to jest warunek to Bankai to moim zdaniem
moc jaka z niego wtedy wypływała była porównywalna z bankaim... Ale to tylko moje domysły...
Choć wnioski nasuwające się przez to są proste...


Możliwe...nie można zaprzeczać ;).Ale tylko raz do takiej sytuacji doszło :P.To jak mówisz ,że jego moc była mniej więcej równa to ciekawe ile razy mocniejszy jest pod postacią holowa :P.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Chodzi chyba o Ulquiorra-a Ale to nie ten. Ten co ma nr. 5 jakoś inaczej się nazywa i nie chce
mi się szukać teraz ;]


Wszystkich praktycznie z wymowy znam ,a z pisowni nigdy (ten Japoński wogóle fajnie się wchłania ;D).Jeśli to nie Ulquiorra to nie wiem...

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości umieszczę fotke z twarzami i numerami... Do tej pory znane
są od 10 do 4 ;] pierwszej trójki możemy się tylko domyślać ;]


To znaczy tam na posiedzeniu jakimś byli pokazani wszyscy z espady ;).To tych których nie było można przypuszczać i dopasowywać ,jakie numery posiadają ;).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Kurde nie wiem co jest nie tak. Nie mogę dodać zdjęcia jakiś błąd jest... Link do tej fotki:
http://www.l2-klan.yoyo.pl/topespada.jpg <<< Numeracja Espady


WTF??Jakiś błąd wyskakuje jak chcę zobaczyć zawartość...o co kaman??Chętnie bym zobaczył tych ,których nie znam numerków ;D.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

A co do samej walki z espadą... Pierwszy raz jak na ziemi zobaczyliśmy Ulquiorra-a wraz z tym
dużym (nr.10) to on powiedział obserwując walkę ichigo, że czasami poziom mocy Ichigo jest
mniejszy od tego ziomka z (nr.10) a czasami większy od jego własnej (czyli nr.4 :] )


A ten duży to straszny cienias ;D.Na początku Ichigo o tak sobie rękę mu odciął ;).Co do tego poziomu mocy...gdy ten Holow szalał w nim to była u niego taka huśtawka...jak się bronił przed nim był cieniasem...a jak Holow atakował miał nadwyżkę mocy...to tylko moje przypuszczenie ;).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Tego nie powiedziałem ;p ;] Pewnie... Nikt mu nie bronił... Choć uważam, że ta cała sprawa
jest przereklamowana... Przecież już zostało 5 espad... A coś mi się wydaje, że za parę odcinków
zostanie pierwsza trójka...


No właśnie...no ,ale też nie musiał ujawniać do końca swojej mocy wcześniej :P.Ja tam nie wiem jak z tą espadą wygląda ;D.Słyszałem czym dalej idzie tym bardziej postacie są cyrkowe...to prawda ;>??No i czy Grimojow jeszcze żyje?? (moja ulubiona postać :D).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

No bo ichigo się przestraszył tej bariery z mieczy i jego speed spadł... Ale ostateczny cios
z resztki mocy obydwu spowodował, że ichigo wygrał... Choć jak teraz o tym tak myślę, to właściwie
też był remis ;p ;]


On się nie przestraszył...moim zdaniem ta strefa mieczy sprowadziła jakąś aurę...która osłabiła Ichigo :P.No i moim zdaniem ten ostatni cios był mocny...ale nie dawał zwycięstwa dla Ichigo :P.Jak to zwykle bywa...remis jak to już ująłeś xD.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Jak już o tej walce mowa to mi się bardzo podobało jak ichigo wpadł na egzekucje zablokował
te super halabarde, której nie powstrzyma 1000 czy 100 mieczy... Ale najlepsze moim zdaniem
było jak rozbroił 3 wice kapitanów nie używając nawet miecza ;] To było SUPER !!! XD


To jak za pierwszym razem się ogląda to strasznie fajnie wygląda ;D.No i pokazuje jak w ciągu trzech dni się wzmocnił ;D.Ale moim zdaniem najlepiej wyglądało jak Ichigo przyzywał swoje Bankai...no i jak ten z 10 dywizji wytrzeszczył oczy xD (Maki-maki jeśli mnie pamięć nie myli ;D).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

A no pokonał ;]


Kogo??Spoileru nigdy za mało xD.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

No niby tak xD ;] Ale podobnie było w pierwszym akcie jak nie mógł zmusić zangetsu to lewelowania
na bankai a jak dowiedział się, że to już deadline to zaświeciły mu się oczka i dotarł na miejsce
mając bankai... A wcześniej to cały czas łamał miecze i sama yoruichi powiedziała, że jedyne
czego się uczy to walki broniom białą a nie tych mocy (nie pamiętam jak oni to nazywają ;p)


No tak...w końcu się okazało ,że ten miecz znajdował się w nim ,a nie tam gdzieś rozsiany xD.Ale u niego to tak zawsze...gdy komuś coś grozi ten leci na ratunek :P.No i nawet jak sobie powiedział ,że nie będzie ujawniał postaci bankai i holowa innym niż espada to i tak nie mógł się powstrzymać ,gdy ta Nel była w niebezpieczeństwie :P.Za mocno go ponoszą emocje...ot co ;D.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Nom... Ichigo nikogo jeszcze nie zabił jak tak o tym teraz myślę... No oprócz halowów ;] Ale
to i tak nie jest zabijanie tylko oczyszczanie duszy z grzechów ;]


On nie jest w stanie kogoś zabić...no nie wiem jak będzie z espadą ;D.No ,ale jak nie mógł tego kolesia z "trzycyfrówką" zabić ,to czemu miałby zabijac espadę??Zapewne zostawi to komuś innemu :P.Holowy to inna bajka...no i jak napisałeś...nawet ich nie zabija xD.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Chodzi mi o to, że gdyby Niemcy walczyli jak ichigo to nikogo by nie zabili... A gdyby nikogo
nie zabili to by nie wygrali wojny (choć i tak przegrali)... No ale ponieśli by jako jedyni
straty xD


A żeby było na odwrót...to Niemcy by pochłonęły zapewne cały świat "Hi hitla...nie dziękuje :P".W ogóle o czym my tu mówimy...proponuje tą linkę usunąć ;D. (trzeba się jakoś czegoś pozbywać xD...to dopiero połowa?? O_O).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

A no to właśnie zmienia postać rzeczy ;) ;P Też tak uważam... Już nie mówiąc o bankai ;] Choć
jestem ciekaw jakie by mu wymyślili ;] Czy jakiś duży miecz... Albo topór ;] Jak myślisz? ;]


Pamiętasz jak wyglądał pierwszy miecz Ichigo??Moim zdaniem to byłoby coś takiego tylko o wiele większe no i bardziej przytępione...jeden ciach i niczego nie ma co?? xD

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Dlaczego? W tedy to nawet nie należałem do "społeczności" gram.pl xD


No ,ale to nie zmienia postaci rzeczy ;D.To miejsce publiczne i tyle ;).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

No to twoja mama ma taki sam "mocny" sen jak moja ;p ;]


No...a najlepsze ,że starsza teraz się troszkę posprzeczała z ojcem no i wisi mi na karku...tego nie zniosę (dzisiaj będę zmuszony wcześniej iść spać...jeszcze do 14 do pracy...xD).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Ja wolę TF2 ;] Albo F.E.A.R. Mulit... To darmowe ;] Nie wiem czy wiesz ale wypuścili takie
fajne ;]


TF2??Co to ;D??I co wypuścili takie fajne...bo coś nie zrozumiałem xD.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Ale to jest demonstracja czym jest hentai tak naprawdę. Czyli erotyką, anie nie wiadomo czym
;] xD... No i mówiłeś, że masz wyobraźnie to se wyobraź xD xP


No mam wyobraźnię...ale takiego bardziej "okazałe" lepiej działają na wyobraźnię ;D.Hentai to jest wszystko co jest już uznane za...takie małe zboczenie (Hentai to w przetłumaczeniu chyba "Zboczeniec" tak?? ;D).Takie same okazałości ciała (czyli wyposażenie postaci ,itp ^^) są raczej uznawane za takie ecchi lub coś w tym stylu ;).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Ja też zbytnio się nie przejmuję... Gdyby tak było to pisał bym post raz na godzinę i tyle.
Bo czytałem w temacie o postach, że taka była kiedyś punktacja najlepsza i teraz jest podobnie
;]


Jakby nie patrzeć...ja tam tego się nie trzymałem a na delegata awansowałem po jednym miesiącu (z kilkoma dniami ;) ).Moim zdaniem to troszkę było za szybko xD.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

No i tak trzymać... moim zdaniem to po prostu kwestia poznania słownictwa ;] Najlepsze jest
to, że w pierwszej klasie TI mieliśmy nauczycielkę która kadziła nas gramatyką i miałem 5...
A jak teraz mamy nową (normalną... I młodą (^^.)) to stawia właśnie na słownictwo... Jako,
że się słówek nie uczę to mam 3 xD


Heh...ale gramatykę też dobrze znać ;).Bo tak sobie patrzysz na napisy...i niby wiesz o co kaman ,ale nie możesz określić w jakim to czasie jest...i wychodzą ci bezokoliczniki...więc gramatyka też jest ważna ;) (choć słówka chyba najważniejsze xD).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Oj no już nie przesadzaj... To 30 dyszek... Dwa tomy GTO byś poświęcił i miałbyś ;p ;]


Łeee...a ja myślałem ,że to stoi około 100 zł ;).Takie 30 zł to na pewno bym poświęcił na dwa tomy GTO...albo Death Note ;) (choć to jest już trochę za mało ;D).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

tylko cii ;] xD To też pomogło w sprawie mojego nosa xD :) Nie wiem czy jesteś w temacie...
Jak nie to tam kiedyś Ci napiszę ;]


HEHE ^^.Nie wiem o co dokładnie chodzi z tym nosem...chętnie kiedy tam posłucham tego ^^.A fajnie mieć takie wtyki w policji ;D...

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Dziękuje (@.@)''''


I wszystko jasne ;)...linijka do stracenia raz! ;)

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Nie wiem xD :) To jakiś bum w tej dziedzinie ;] No bo oni weszli z niskimi cenami, a jak rozwalą
konkuręcje to będą mieli monopol i będą podwyżki ;] W tedy będzie chyba najlepsza chwila na
wejście z takim biznesem... A teraz modlić się żeby was nie wymazali z miast :|


Ja ci powiem ,że reklama tutaj wszystko robi swoje...jak MM puści promocję to nikt tego nie przebije...ale reszta towarów to już taka droga nie jest :P.No ,ale ta reklama jest za potężna :/...

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Nie oglądałem filmik w którym ów wymieniana czynność (czyli zwracanie), było dla uczestniczek
podniecające w jakiś dziwny sposób (oO,)''''''''''''


Lol ;)??Możesz podać ten link??Chętnie bym to zobaczył ;D.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

To naprawdę straszne... I dziwne (oO.)


Nie chciałbyś być na moim miejscu...wierz mi ;D.Dziwne to jest ,ale teraz jestem zdrów jak ryba :D.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

http://images.google.pl/images?hl=pl&q=Mai-HiME&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

Pierwsze z prawej na samej górze... O takich scenach rozmawiamy? ;]


No mniej więcej...ale w anime nie było takich scenek :P.
http://ja.gram.pl/upl/blogi/270963/img_wpisy/2007_48/MaiHiMETomRoz(2).jpg
Tu jest jedna stronka z mangi ;)...manga jest przeznaczona od 16 roku życia ,więc to nie jest hentai ;D.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Może tak ;p ;] Co do snów to nie zawsze mam je ;p ;] No i nie wiem jak możemy nie być świadomi
snu? ;] Przede wszystkim to sen pojawia się parę minut przed przebudzeniem, a nie cały czas
jak śpimy... A na discovery raz pokazali przypadek faceta który od razu wchodzi do tej fazy
na ok 4 minuty i nawet nie zdaje sobie sprawy... Po prostu siedzi i nagle bach... Jego mózg
włazi na pełne obroty... Po 4 minutach wraca do normy i koleś tak całe życie... Nigdy nie był
świadomy, że śpi i nigdy nie trwało to dłużej jak 10 minut xD
Ja też tak chce ;]


No nie mogę...ja nigdy w taki sen nie wszedłem ;(.Ja mam tylko zjawisko deja-viu...czasami sobie idę i wydaje mi się ,że kiedyś to już widziałem...no tak sobie przypominam co będzie troszkę później (tylko kilka sekund :P).
A fajny ten facet ;).Ale na pewno nieźle koleś ćwiczył psychikę ,itp...dużo roboty przede mną ;).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

No to teraz obejrzeć OP i zabrać się za krótkie xD Ja OP wezmę se na wakacje i obczaje co to
;]


Nie mogę...muszę obejrzeć co najmniej jeszcze do końca Azumanga Daioh i
History`s Strongest Disciple Kenichi...no i jeszcze za miesiąc dojedzie EP xD.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Samurai Champloo obowiązkowo moim zdaniem xD Kreska, historia, fabuła, dowcip... Po prostu
najlepsze anime jakie oglądałem... zbalansowane pomiędzy walką, miłością, a humorem... Więcej
takich i szkoda, że takie krótkie


Słyszałem...dlatego mam zamiar kupić ;D (w końcu Cowboy Bebop zobowiązuje ;) ).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Bajeczna... Kanikuły też ;] ??


Kanikuły są spoko (ogólnie ruska muza jest spoko...disco polo oczywiście ;D).Chyba zaraz kilka osób mnie znienawidzi mnie za to xD.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Aaaaa.... No ;] Fajne ;] Choć nie czytałem, ale anime super ;]


Na ja też jeszcze nie czytałem...ale mówią ,że ta manga jest boska i o wiele lepsza od anime...dlatego chcę tą mangę chwycić ;).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

OMG... Ale kulki ;]


Na szczęście wtedy nie czekałem na ten tom...ale teraz czekam :/.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Już nie mam pojęcia co napisać... Chyba po prostu jeszcze raz będę trzymał kciuki, że się uda
;] Mój starszy wygonił vectre ze Lęborka i Słupska xD Tyle, że to on był tym wchodzącym ;]
Musze powiedzieć, że jak teraz o tym myślę to wchodząca do miasta firma ma łatwiej bo wystarczy,
że poda niższe ceny... A MM jako znany sprzedawca w polsce i duży to ma pewnie jeszcze łatwiej


No moi starzy raczej nie powalą na kolana takiej firmy jak MM...ale podczas tych lat pracy ,moi starsi mają stałych klientów ,którzy nie pójdą nigdzie...tylko do nas ;D.I chwała im ;).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Ja wiem czy niezły ;p ;]


Niezły...ja dzisiaj zaraz idę w kime xD.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Kenichi?


Skrót od History`s Strongest Disciple Kenichi :P.

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Ja już nawet nie licze ile mi zajmuje to. Szczególnie, że jestem trochę zamulon... Kumpel był
u mnie... Chata wolna i ta sama sytuacja co z twoim kuzynem xD ;)


Haha xD...życzę miłego opijania ;D.Tylko się tam nie upij ;).

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Jutro będzie, bo koniec tygodznia ;] A właściwie nowy ;] To będę miał kolejne 5 mb ;]
Proponuje wejść na ten link z google grafika ;] I tam to co wskazałem i dalej też... Będziesz
miał to co chcesz... Najlepsze jest to, że to przypadek. Po prostu wpisałem mai hime czy jako
to tam i zobaczyłem te fotka... Klik a zawartość strony nie jest zła ;]


Hehe...google nie gryzie nie ;D??Zawsze czegoś można czegoś poszukać...jutro będę na tym się zastanawiał ;D.

Uff...ten post chyba pisałem godzinę O_O.Dobranoc ;D...

@Latniak

Dnia 30.12.2007 o 22:21, Madoxx napisał:

Argh... wall of text, moje oczy ;p


No co ty powiesz ;D...a sobie pomyśl jak takie coś się pisze O_O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Chodzi mi np. o ten błąd z shikai ,gdzie nie dodałem cząstki "by"...już wiesz o co mi chodziło
;D??



A no już wszystko jasne ;] - zostawmy to ;p ;)

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

No tak...ja do tego /.../


Tak perfum i kamyk też jest ok ;] - ok to już też zostawiam ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Nawet sobie tego wyobrazić nie mogę...masakra normalnie (ktoś popatrzy na niego...a tu już
tego kogoś niema xD).


Tak to się dzieje teraz ;] Oglądałem kiedyś jakiś film bleach. To koleś taki kozak do kenpachiego... wziął go walnoł, zrobił się dym i myślał, że po nim... A ten za jego pleców pyta czy tylko na tyle go stać... Koleś zaczoł uciekać... Jak myślał, że go zgubił... Kenpachi nagle mówi... Rozczarowałem się tobą i taki zrezygnowany zabił go... Ale taki smutny wzrok miał... Aż mi się go żal zrobiło ;p Nie tak jak podczas walki z ichigo jak się nakręcił. Ten uśmiech xD po prostu kocham go takiego xD Mimo, że nie było to pokazane zbyt często ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Możliwe...nie można zaprzeczać ;).Ale tylko raz do takiej sytuacji doszło :P.To jak mówisz
,że jego moc była mniej więcej równa to ciekawe ile razy mocniejszy jest pod postacią holowa
:P.


Ja myślę, że to jest tak... Ichigo... Bankai = speed * dużo... Holow = (speed + siła) * bardzo dużo ;] W końcu jak objawił się w niepełnej postaci w walce z byakuya to by go zabił gdyby nie ichigo... To świadczy, że ichigo będzie kiedyś najsilniejszym kapitanem w soul sosaiety jeśli jeszcze tego nie osiągnął... No chociaż nie... Musiał by jeszcze popracować nad prędkością, żeby był szybszy od tej klientki która objęła stanowisko po yoruichi ;] No i nie znamy jeszcze 100% siły kapitana komandera ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Wszystkich praktycznie z wymowy znam ,a z pisowni nigdy (ten Japoński wogóle fajnie się wchłania
;D).Jeśli to nie Ulquiorra to nie wiem...


No to luknij na fotkę... Ulquiorra to ten nr.4 Sam też nie wiem jak się nazywa nr.5 ;] To jakieś głupie... Wszystkich nie znam, ale z wymowy też wiem mniej więcej...

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

To znaczy tam na posiedzeniu jakimś byli pokazani wszyscy z espady ;).To tych których nie było
można przypuszczać i dopasowywać ,jakie numery posiadają ;).


Ale o co chodzi? To są wszyscy z tego posiedzenia i są ponumerowani... oprócz pierwszej trójki ;p

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

WTF??Jakiś błąd wyskakuje jak chcę zobaczyć zawartość...o co kaman??Chętnie bym zobaczył tych
,których nie znam numerków ;D.


wiem co jest nie tak ;] coś z pogrubieniem było nie dobże

http://www.l2-klan.yoyo.pl/topespada.jpg

teraz musi działać ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

A ten duży to straszny cienias ;D.Na początku Ichigo o tak sobie rękę mu odciął ;).Co do tego
poziomu mocy...gdy ten Holow szalał w nim to była u niego taka huśtawka...jak się bronił przed
nim był cieniasem...a jak Holow atakował miał nadwyżkę mocy...to tylko moje przypuszczenie
;).


Tam chyba nie szalał wtedy holow... Albo nie pamiętam. Tak czy tak pamiętam, że miał te wachania mocy podczas walki. Pewnie to było, przez holowa bo przecież on nie chciał w ogóle walczyć i tylko dlatego, że inue miała kłopoty się przemógł...

Jednak chodzi mi o co innego... Z koro czasami jego moc wysoce przewyżała te Ulqiora to ichigo powinien sobie spokojnie dać ze wszystkimi radę ;p ;] Tylko mówię... On mimo, że niby zrozumiał to i tak nadal boi się walczyć i zabić ;] Choć myślę, że po walce z girmjowem zmienił się i gdyby nie był ranny to pokonał by cwaniaka ;] Bez pomocy kenpachiego ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

No właśnie...no ,ale też nie musiał ujawniać do końca swojej mocy wcześniej :P.


Właśnie myślę, że pokazał wszystko co umie... Bo chciał zabić kenpachiego "za zdradę"... Hipokryta ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Ja tam nie wiem jak z tą espadą wygląda ;D.Słyszałem czym dalej idzie tym bardziej postacie są cyrkowe...to
prawda ;>??No i czy Grimojow jeszcze żyje?? (moja ulubiona postać :D).


Ichigo właśnie niedawno pokonał... Nr. 5 chyba go dobił... *właśnie szukam odcinka*

[SPOILER]
Właśnie znalazłem fragment walki ichigo vs girmjaw... Obserwuje go jeden z espad... Twierdzi, że moc wypływająca z ichigo jest taka duża i silna, że nie jest wstanie uwierzyć, że to człowiek xD

A grimjaw jest otwartej formie swojego miecza ;] Wygląda jak puma czy jakiś inny drapieżny kot...

Inna sprawa grimjaw atakuje ichigo i próbuje mu zdjąć maskę... Ichigo go pyta co on robi? Przecież chciałeś żebym miał te maskę... Grim odpowiada, żeby go nie rozśmieszał... Na co ichigo ciachnął go i powiedział, że nie ma zamiaru jej zdejmować bo tak świetnie się bawi ;p ;]

I standardowa głupota... Ichigo przegrywa zostaje mu pół maski... Jak inue krzyczy, że nie umieraj kurosaki-kun to on taki poważny... Do grimjawa, że nie pozwolę ci skrzywdzić mnie więcej... i zaczyna wygrywać oczywiście ;]

I teraz co się stało z grimjawem po walce:

Ichigo go pokonał, ale nie zabił (jakby mógł). W trakcie jak ichigo i grimjaw sobie rozmawiali wkroczył nr.5 i mocno go ranił... Jednak nie zabił ostateczeni... Bo coś tam powiedział w stylu "ty draniu".

[KONIEC SPOILERA]

Dalsze losy grimjaw są nie znane... Dowiemy się po walkach które teraz są... Założę się ichigo będzie chał go uleczyć... Czy inni się zgodzą, czy on sam się zmieni nie wiem... Ale ta przerwana rozmowa była podobna do tej z ikakku ;] (ten łysy ze składu kenpachiego ;p) Myślę, że grim albo umrze albo zrobi się dobry na swój sposób ;]

Co do cyrkowością postaci to wydaje mi się, że jest odwrotnie... Im bliżej jedynki tym stają się normalniejsze ;] I mniej narwane...

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

On się nie przestraszył...moim zdaniem ta strefa mieczy sprowadziła jakąś aurę...która osłabiła
Ichigo :P.No i moim zdaniem ten ostatni cios był mocny...ale nie dawał zwycięstwa dla Ichigo
:P.Jak to zwykle bywa...remis jak to już ująłeś xD.


Nie nie nie... Byakuya powiedział... Ichigo myślał, że byakuya przyspieszył a on powiedział, że to ichigo zwolnił. A bariera nie miał nic wspólnego z tym...

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

To jak za pierwszym razem się ogląda to strasznie fajnie wygląda ;D.No i pokazuje jak w ciągu
trzech dni się wzmocnił ;D.Ale moim zdaniem najlepiej wyglądało jak Ichigo przyzywał swoje
Bankai...no i jak ten z 10 dywizji wytrzeszczył oczy xD (Maki-maki jeśli mnie pamięć nie myli
;D).


z 11 ;] Kenpachi jest w jedynastej a maki maki należy do jego dywizji... I tam wszyscy się zdziwili jaki ichigo mocny ;] Co do jego bankai to faktycznie fajnie za pierwszym razem je przyzywał... W ogóle tekst, że cuda się nie powtarzają był super... i jak igchigo odbijał każdy pojedyńczy fragment miecza byakuya ;] Aż mnie bierze, żeby znowu to obejrzeć ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Kogo??Spoileru nigdy za mało xD.


[SPOILER]
To był nr.7 Taki czarny ;] Łysy ;] On miał byc ponoć najszybszym espadą w całym tym ich wymaże... A że byakuya też wolny nie jest to zaczęli "powoli"... xP Holow myślał, że jest taki super i że jest szybszy... Tak szybki, że aż było go podwujnie widać... No i kiedy miał zabić byakuye ten znik... Holow nie wiedział o co kaman... Byakuya powiedział, że nie chciał tego używać bo nauczyła go tego yourichi (pewnie znasz stosunki miedzy nimi ;p). No to holow wypuścił swoj miecz i zmienił się w cudaka z 26 oczmi czy nawet więcej... ;p Każde oko mogło kontrolować jakąś część ciała... Ale musiał go oznaczyć ;] ;p Za każdym razem jak zaznaczył mu nogę (albo nawet dwie) i rękę ten podcinał sobie ścięgna, żeby nie mogły się ruszać... W końcu tamten zaczął kontrolować rukie to użył na niej tego samego zaklęcia zniewolenia co na rejim jak go pociął swoim bankai ;] Holow myślał, że i tak wygra i w tedy byakuya użył bankai ;] No i wiadomo... miliony ostrzy to on nie mógł wszystkich kontrolować i zginął... Zanim go zabił byakuya powiedział do holowa, że on przegrał nie przez swoją pychę i arogancje (bo holow powiedział to byakuy zanim ten użył bankai i jak chciał mu zadać ten cios jak się ruszał tak, że się rozdwajał ;] ) tylko dlatego, że jest słabszy... Nic więcej ;]
[KONIEC SPOILERa]

Uf... ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

No tak...w końcu się okazało ,że ten miecz znajdował się w nim ,a nie tam gdzieś rozsiany xD.Ale
u niego to tak zawsze...gdy komuś coś grozi ten leci na ratunek :P.No i nawet jak sobie powiedział
,że nie będzie ujawniał postaci bankai i holowa innym niż espada to i tak nie mógł się powstrzymać
,gdy ta Nel była w niebezpieczeństwie :P.Za mocno go ponoszą emocje...ot co ;D.


Zgadza się... - trzeba to wykreślić bo sie nieźle rozpisałem ;p ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

On nie jest w stanie kogoś zabić...no nie wiem jak będzie z espadą ;D.No ,ale jak nie mógł
tego kolesia z "trzycyfrówką" zabić ,to czemu miałby zabijac espadę??Zapewne zostawi to komuś
innemu :P.Holowy to inna bajka...no i jak napisałeś...nawet ich nie zabija xD.


Jak już w spoilu napisałem nie zabił nawet grimjawa ;] To myślę że nic się nie zmieni... Dlaczego? Zostało (jak już pisałem) 5 espad, a niegługo będzie 3... + ichimaru gin + ślepy + aizen... Aizena za nic nie pokona... Na pewno nie teraz jak ma ten artefakt hugomedos? nie weim jak to się nazywa ;p ;] Tak czy tak albo aizen prawie wprowadzi swój plan albo może ten kapitan komander będzie się z nim bił, albo na kilka batów go wezmą ;p ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

A żeby było na odwrót...to Niemcy by pochłonęły zapewne cały świat "Hi hitla...nie dziękuje
:P".W ogóle o czym my tu mówimy...proponuje tą linkę usunąć ;D. (trzeba się jakoś czegoś pozbywać
xD...to dopiero połowa?? O_O).


To co ja mam powiedzieć? Już piszę sam nie wiem ile ;p ;] Chyba od pierwszej a jest 46 ;] no to to też wykreślamy ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Pamiętasz jak wyglądał pierwszy miecz Ichigo??Moim zdaniem to byłoby coś takiego tylko o wiele
większe no i bardziej przytępione...jeden ciach i niczego nie ma co?? xD


Raczej bardziej coś w stylu bankai ikakku ;] Choć nie wiadomo... Przecież kenchi nie zna swoejgo miecza, a bankai jest odzwierciedleniem miecza czy jakoś tak... Może to będzie coś obciachowego, albo małego jak bankai tej uczennicy yoruichi (kapitan nr.2)... Taki naparstek ;p na palucha ;] Choć bardzo zabójczy ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

No ,ale to nie zmienia postaci rzeczy ;D.To miejsce publiczne i tyle ;).


Oj przecież nie chciałem przeklinać ani nic ;] Tylko spytać co mnie tu obgadują ;p ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

No...a najlepsze ,że starsza teraz się troszkę posprzeczała z ojcem no i wisi mi na karku...tego
nie zniosę (dzisiaj będę zmuszony wcześniej iść spać...jeszcze do 14 do pracy...xD).


(oo.) Straszne ;] - ale może wykreślimy już ten wątek ;p ? ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

TF2??Co to ;D??I co wypuścili takie fajne...bo coś nie zrozumiałem xD.


Team fortress dwa ;] Tak strzelanka valve... drużynowa, ale respawn w każdym trybie jest parę sekund po śmierci ;] a fear to też strzelanka... Obie są arcadowye nie jak cs ;p ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

No mam wyobraźnię...ale takiego bardziej "okazałe" lepiej działają na wyobraźnię ;D.Hentai
to jest wszystko co jest już uznane za...takie małe zboczenie (Hentai to w przetłumaczeniu
chyba "Zboczeniec" tak?? ;D).Takie same okazałości ciała (czyli wyposażenie postaci ,itp ^^)
są raczej uznawane za takie ecchi lub coś w tym stylu ;).


To jest właściwie jedno i to samo ;p ;] Ale oba właśnie przez usa zostało źle zrozumiane i zrobili z tego jakieś harcore ;] Najsmutniejsze, że w japoni też to się przyjęło :(

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Jakby nie patrzeć...ja tam tego się nie trzymałem a na delegata awansowałem po jednym miesiącu
(z kilkoma dniami ;) ).Moim zdaniem to troszkę było za szybko xD.


Pewnie się nie trzymałeś tego, ale i tak jakoś trafiałeś w te daty ;] Ja widziałem kolesia, który na delegata awansował a miał połowę moich postów ;p a w tedy jeszcze byłem przodownikiem ;p Tyle, że ja jak zacznę pisać to pisze nie jak najęty ;] I się ich nazbierało ;] Natomiast jak nie mam w czym pisać to uczestnicze w tych spam tematach... Jak 3 wryazy zabawa, masz czy nie masz. itp i w tedy trzymam się tych odstępów czasu ;p ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Heh...ale gramatykę też dobrze znać ;).Bo tak sobie patrzysz na napisy...i niby wiesz o co
kaman ,ale nie możesz określić w jakim to czasie jest...i wychodzą ci bezokoliczniki...więc
gramatyka też jest ważna ;) (choć słówka chyba najważniejsze xD).


Oj daj se spokój... Was i were jest przeszłe... will to przyszłość has had też przeszłe... reszta to teraźniejszy i już znasz czas... znasz wyrazy i możesz ułożyć ładne logiczne dla nas zdanie... Jeżeli chcesz pisać po ang. to faktycznie trzeba je zdać, żeby dla nich było logiczne ;p ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Łeee...a ja myślałem ,że to stoi około 100 zł ;).Takie 30 zł to na pewno bym poświęcił na dwa
tomy GTO...albo Death Note ;) (choć to jest już trochę za mało ;D).


No widzisz ;p ;] - to rozumiem pomijamy? :P ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

HEHE ^^.Nie wiem o co dokładnie chodzi z tym nosem...chętnie kiedy tam posłucham tego ^^.A
fajnie mieć takie wtyki w policji ;D...


A miałem złamany... A przepis mówi, że pobicie jest przy idziale co najmniej dwóch osób... I wtedy od razu policja się tym zajmuję... Natomiast jako że była to jedna osoba... To jest to naruszenie nietykalności... (oO.) A to już nie jest ścigane... Do póki nie udowodnię obdukcją, że okres gojenia się, leczenia, rechabilitacji itp jest dłuższy jak siedem dni to dopiero jest to sprawa karna... Jak mniej to policja się tym nie interesuje... No i jako, że nie wiedzieliśmy tego jeszcze to posterunkowy chciał nas po prostu (bez tłumaczenia) wysłać nas z kwitkeim A moja starsza sputelnei wyskoczyła, że pracuje w "firmie" (^^.) to chłopak od razu nas inaczej potraktował... Pogadał z kryminalnymi... Dowiedział się kto robi obdukcje... Co i jak... itp. ;] Normalnie zupełnie inne podejście ;] To na pewno taka mama się przydaje ale ciiii... x.x ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Ja ci powiem ,że reklama tutaj wszystko robi swoje...jak MM puści promocję to nikt tego nie
przebije...ale reszta towarów to już taka droga nie jest :P.No ,ale ta reklama jest za potężna
:/...


:( Proponuje albo skreślić albo ujednolicić bo zauważyłem, że to się na dwa lub nawet trzy rozwidliło ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Lol ;)??Możesz podać ten link??Chętnie bym to zobaczył ;D.


Ale lepiej na gadu bo jeszcze jakiś modek się do tego dorwie i będę miał przechlapane ;p OK? ;]
I tak z linkiem do google trochę przegiąłem ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Nie chciałbyś być na moim miejscu...wierz mi ;D.Dziwne to jest ,ale teraz jestem zdrów jak
ryba :D.


To fajnie... Winszować i życzyć dalej zdrówka - pomijamy ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

No mniej więcej...ale w anime nie było takich scenek :P.
http://ja.gram.pl/upl/blogi/270963/img_wpisy/2007_48/MaiHiMETomRoz(2).jpg
Tu jest jedna stronka z mangi ;)...manga jest przeznaczona od 16 roku życia ,więc to nie jest
hentai ;D.


No ale jednak scenki podobne ;p A patrzałeś co było pod linkiem? ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

No nie mogę...ja nigdy w taki sen nie wszedłem ;(.Ja mam tylko zjawisko deja-viu...czasami
sobie idę i wydaje mi się ,że kiedyś to już widziałem...no tak sobie przypominam co będzie
troszkę później (tylko kilka sekund :P).
A fajny ten facet ;).Ale na pewno nieźle koleś ćwiczył psychikę ,itp...dużo roboty przede mną
;).


Niee... Ten koleś nie zdaje sobie sprawy z tego, że zasypia... On twierdził, że od urodzenia nigdy nie spał... Co na pierwszy, rzut oka tak wygląda bo go monitorowali... Ale jak go podłączyli pod maszynerie to okazuje się, że koleś od razu wchodzi w te właściwą fazę snu na kilka minut i równie szybko się budzi... Materiał wygrał. W ogóle na discovery czasami takie rzeczy fajne lecą, że hej ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Nie mogę...muszę obejrzeć co najmniej jeszcze do końca Azumanga Daioh i
History`s Strongest Disciple Kenichi...no i jeszcze za miesiąc dojedzie EP xD.


no to jakoś to będzie... ;] Azumanga Daioh masz to na lisćie w MAL? to sobie zobaczę później ;p ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Słyszałem...dlatego mam zamiar kupić ;D (w końcu Cowboy Bebop zobowiązuje ;) ).


Cowboy Bebop? (oo.)

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Kanikuły są spoko (ogólnie ruska muza jest spoko...disco polo oczywiście ;D).Chyba zaraz kilka
osób mnie znienawidzi mnie za to xD.


Nikomu nie che się tego czytać a ja właśnie słucham kanikuły ;p ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Na ja też jeszcze nie czytałem...ale mówią ,że ta manga jest boska i o wiele lepsza od anime...dlatego
chcę tą mangę chwycić ;).


hm... To może ja też zerknę... Na razie to ja chce dorwać wszystkie tomy Elfen Lied (choć nkt nie wydaje tego... A ja chcę mangę :( Chyba, że coś się zmieniło? bo jak ostatnio patrzałem to nie było :( A i jeszcze mangę hellsinga ;] Skończyłem chyba na 5 tomie... Musze też poszukać, może coś będzie ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Na szczęście wtedy nie czekałem na ten tom...ale teraz czekam :/.


Dobra tu już chyba nie ma o czym pisać - zarzucamy? ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

No moi starzy raczej nie powalą na kolana takiej firmy jak MM...ale podczas tych lat pracy
,moi starsi mają stałych klientów ,którzy nie pójdą nigdzie...tylko do nas ;D.I chwała im ;).


No to świetnie - zostawiamy? ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Skrót od History`s Strongest Disciple Kenichi :P.


A no to wszystko jasne ;] - żegnamy ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Haha xD...życzę miłego opijania ;D.Tylko się tam nie upij ;).


Jest okej ;] Nie umarłem - żegnamy ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Hehe...google nie gryzie nie ;D??Zawsze czegoś można czegoś poszukać...jutro będę na tym się
zastanawiał ;D.


No niby nie ;] Na gadu albo na gsie podam Ci taką bardziej hardcorową niż zboczoną stronkę ;]

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Uff...ten post chyba pisałem godzinę O_O.Dobranoc ;D...


Ja pisałem dokładnie 66 minut (O).(O)
Dobranoc ;]

Wiesz... Ja myślałem, że to maleje, ale teraz tak patrzę na to i myślę, że jednak nadal rośnie OO

@Latniak

Dnia 31.12.2007 o 00:02, Nertis napisał:

Argh... wall of text, moje oczy ;p


Zgadzam się z Nertisem gorzej się to pisze... Szczególnie, że okienko pisania postów się nie rozszerza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie ostrzeżenie z mojej strony teraz :P.Jestem zmuszony do siedzenia na kompie bez FireFox''a ,więc jedyne co mi zostało jest IE...za wszelkie błędy w tekście przepraszam (a może się ich trochę naroić xD).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Tak to się dzieje teraz ;] Oglądałem kiedyś jakiś film bleach. To koleś taki kozak do kenpachiego...
wziął go walnoł, zrobił się dym i myślał, że po nim... A ten za jego pleców pyta czy tylko
na tyle go stać... Koleś zaczoł uciekać... Jak myślał, że go zgubił... Kenpachi nagle mówi...
Rozczarowałem się tobą i taki zrezygnowany zabił go... Ale taki smutny wzrok miał... Aż mi
się go żal zrobiło ;p Nie tak jak podczas walki z ichigo jak się nakręcił. Ten uśmiech xD po
prostu kocham go takiego xD Mimo, że nie było to pokazane zbyt często ;]


Jak Kenpachi walczył na początku z Ichigo to był taki zmarnowany (rozczarował się) ,a tu naglę gdy widzi jak Ichigo rośnie w siłę widać jak oczka mu się błyszczą ^^.Jakby nie patrzeć to Kenpachi też był taki zmarnowany trochę jak walczył z Tousenem...widziałem go tylko szczęśliwego jak walczył z Ichigo (i to "truskawkę" wyróżnia xD).
Tego filmu nie oglądałem ,więc nie wiem jak wystuacja wyglądała :P.Na pewno mówisz o tym pierwszym tak??

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Ja myślę, że to jest tak... Ichigo... Bankai = speed * dużo... Holow = (speed + siła) * bardzo
dużo ;] W końcu jak objawił się w niepełnej postaci w walce z byakuya to by go zabił gdyby
nie ichigo... To świadczy, że ichigo będzie kiedyś najsilniejszym kapitanem w soul sosaiety
jeśli jeszcze tego nie osiągnął... No chociaż nie... Musiał by jeszcze popracować nad prędkością,
żeby był szybszy od tej klientki która objęła stanowisko po yoruichi ;] No i nie znamy jeszcze
100% siły kapitana komandera ;]


Kto się objawił w niepełnej postaci w walce z byakuya??Bo jakoś tak napisałeś ,że nic ja nie kapie :P.Jakby nie patrzeć na sama szybkość czasami mu wystarcza...ale jak zamienia się w Holowa jego prędkość się zwiększa co namniej jeszcze podójnie :P (to jakiś hyper szybko xD).A siły naszego kamandera na pewno są mocne i się przekonamy jak mocne w nabliższym czasie...nie zdziwiłbym się by się okazało ,że walczyłby z Aizenem :D (choć mogą to też zostawić dla Ichigo xD).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

No to luknij na fotkę... Ulquiorra to ten nr.4 Sam też nie wiem jak się nazywa nr.5 ;] To jakieś
głupie... Wszystkich nie znam, ale z wymowy też wiem mniej więcej...


No ma nr 4...ale mocny jest skurczybyk (nie wiem jak sytuacja wygląda teraz :P).A 5 możliwe ,że jeszcze nie widziałem...bo tylko wiem co się działo z anime :P.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Ale o co chodzi? To są wszyscy z tego posiedzenia i są ponumerowani... oprócz pierwszej trójki
;p


Ja tylko mówię ,że można się domyślić kto ma jaki numer ;).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

wiem co jest nie tak ;] coś z pogrubieniem było nie dobże


Na mozili tego nie widziałem...ale sobie wróciłem do swojego poprzedniego posta i coś nie wiem dlaczego połowa mojego postu była pogrubiona :P.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:


Działa ;D...ale ci powiem ,że chyba tylko dwóch (trzech) znam z numerków z anime...chodzi mi tutaj o 4,6 i 10 ;).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Tam chyba nie szalał wtedy holow... Albo nie pamiętam. Tak czy tak pamiętam, że miał te wachania
mocy podczas walki. Pewnie to było, przez holowa bo przecież on nie chciał w ogóle walczyć
i tylko dlatego, że inue miała kłopoty się przemógł...


Nie...gdy walczył holow chciał opanować ciało Ichigo ,ale ten nie chciał na to pozwolić i doszło do tej huśtawki (zwłaszcza go atakuje jak używa Getsugi Tesho :P).Właśnie o to chodzi ,że po incydencie z Inue, 4 i 10 Ichigo się załamał...a potem Rukia musiał go troszkę obudzić ;D.Ale po walce z Grimojowem chłopak znowu się lekko załamał i poszedł do Wizadów już (czy jakoś tak xD).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Jednak chodzi mi o co innego... Z koro czasami jego moc wysoce przewyżała te Ulqiora to ichigo
powinien sobie spokojnie dać ze wszystkimi radę ;p ;] Tylko mówię... On mimo, że niby zrozumiał
to i tak nadal boi się walczyć i zabić ;] Choć myślę, że po walce z girmjowem zmienił się i
gdyby nie był ranny to pokonał by cwaniaka ;] Bez pomocy kenpachiego ;]


No tak...ale brak mu treningu ,itp. :P.Patrz ,że każdy ćwiczył swoje techniki latami...a on max miesiąc treningu i leci walczyć :P.I zazwczaj jest na równi z innymi ;).I jaka pomoc była ze strony Kenpachiego ,bo to też chyba dopiero później jest (czyli manga xD).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Właśnie myślę, że pokazał wszystko co umie... Bo chciał zabić kenpachiego "za zdradę"... Hipokryta
;]


Taa...a sam zdradził "down" jeden ;).I jakby nie patrzeć ,żeby nie Kenpachi byłoby źle z innymi (chodzi mi tutaj o team Ichigo :P).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Ichigo właśnie niedawno pokonał... Nr. 5 chyba go dobił... *właśnie szukam odcinka*


Aha...ake chyba szukałeś chaptera ,bo w anime jeszcze tego chyba nie było xD.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

[SPOILER]
Właśnie znalazłem fragment walki ichigo vs girmjaw... Obserwuje go jeden z espad... Twierdzi,
że moc wypływająca z ichigo jest taka duża i silna, że nie jest wstanie uwierzyć, że to człowiek
xD


Się nie dziwię...w końcu każdy to mówi ,że nie mogą pojąć jak taki człowiek może mieć tyle energi :P.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

A grimjaw jest otwartej formie swojego miecza ;] Wygląda jak puma czy jakiś inny drapieżny
kot...


Ooo...to już wiem ,czemu Grimojowa lubię najbardziej z espady...ale ogólnie to on jest świetny moim zdaniem ;D.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Inna sprawa grimjaw atakuje ichigo i próbuje mu zdjąć maskę... Ichigo go pyta co on robi? Przecież
chciałeś żebym miał te maskę... Grim odpowiada, żeby go nie rozśmieszał... Na co ichigo ciachnął
go i powiedział, że nie ma zamiaru jej zdejmować bo tak świetnie się bawi ;p ;]


W końcu się przekonał na ziemi co oznacza siłą jego maski :P.Grim''ek się trochę spanikował gdy zobaczył maskę no i chciał ją zdjąć (proste myślenie nie?? ;) ).A na początku (pierwsza walka) to chciał czegoś więcej...to Ichigo dał mu tu przykład maski ;D.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

I standardowa głupota... Ichigo przegrywa zostaje mu pół maski... Jak inue krzyczy, że nie
umieraj kurosaki-kun to on taki poważny... Do grimjawa, że nie pozwolę ci skrzywdzić mnie więcej...
i zaczyna wygrywać oczywiście ;]


Jak to pół maski zostaję??Zerwał mu ,czy co??
Ale to zaczyna być takie głupie ,że Inue coś krzyknie to on "strongman''em" się staje xD.I czy na pewno powiedział ,że nie pozwoli jego skrzywidzić więcej ,czy może tu chodziło o Inue?? ;D

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

I teraz co się stało z grimjawem po walce:


Hehe ;).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Ichigo go pokonał, ale nie zabił (jakby mógł). W trakcie jak ichigo i grimjaw sobie rozmawiali
wkroczył nr.5 i mocno go ranił... Jednak nie zabił ostateczeni... Bo coś tam powiedział w stylu
"ty draniu".


Jee...i dalejIchigo zostaję z czystym kontem xD.Teraz za niego robotę odwala "5"...ale mówisz ,że do końca go nie zabił...to ja chcę aby przeżył i dokopał trochę Aizenowi ;D.W końcu to taki fighter :D.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

[KONIEC SPOILERA]

Dalsze losy grimjaw są nie znane... Dowiemy się po walkach które teraz są... Założę się ichigo
będzie chał go uleczyć... Czy inni się zgodzą, czy on sam się zmieni nie wiem... Ale ta przerwana
rozmowa była podobna do tej z ikakku ;] (ten łysy ze składu kenpachiego ;p) Myślę, że grim
albo umrze albo zrobi się dobry na swój sposób ;]


Ja chcę aby przeżył ;D.Niech się zemści na espadzie i wogóle...i jakby nie patrzeć mógłby podziękować Inue za sprowadzenie ręki do dawnego stanu (niech dokopie Tousenowi...w końcu to on odciął mu rękę na początku :D).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Co do cyrkowością postaci to wydaje mi się, że jest odwrotnie... Im bliżej jedynki tym stają
się normalniejsze ;] I mniej narwane...


Aha...dobrze wiedzieć ;).Bo ktoś wczęsniej mówił ,że czym dalej tym bardziej cyrkowo jest...no i troszkę mnie to odtrąciło :P.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Nie nie nie... Byakuya powiedział... Ichigo myślał, że byakuya przyspieszył a on powiedział,
że to ichigo zwolnił. A bariera nie miał nic wspólnego z tym...


Ja wiem o tym...wiem ,że Ichigo zwolnił ,ale jednak ta bariera coś musiała wpłynąć na Ichigo...żeby nie wpłynęło to on by dalej ciachał Byakuye i tyle :P...coś nie wierze ,że ta bariera nic nie zrobiła :/.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

z 11 ;] Kenpachi jest w jedynastej a maki maki należy do jego dywizji... I tam wszyscy się
zdziwili jaki ichigo mocny ;] Co do jego bankai to faktycznie fajnie za pierwszym razem je
przyzywał... W ogóle tekst, że cuda się nie powtarzają był super... i jak igchigo odbijał każdy
pojedyńczy fragment miecza byakuya ;] Aż mnie bierze, żeby znowu to obejrzeć ;]


Ajajaj ;).Nie wiele się pomyliłem...w końcu te motywy z 50-60 odcinka...to całe 100 odcinków już minęło ;D."Cuda się zdarzają tylko raz...a co powiesz o tym drugim" ...to fajnie tak ten tekst mówił...i jak Byakuya wytrzeszczył oczy xD.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

[SPOILER]

...

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

[KONIEC SPOILERa]
Uf... ;]


Zapoznałem się z tym wszystkim...ale już komentować tego nie mam siły ;D.Powiem szczerze ,że piszę już tego posta około 3 godzin (w pracy jakoś nie dają mi spokoju wogóle xD).Jak zapoznam się z zawartością mangi całkowicie porozmawiamy sobie o tym ;).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Jak już w spoilu napisałem nie zabił nawet grimjawa ;] To myślę że nic się nie zmieni... Dlaczego?
Zostało (jak już pisałem) 5 espad, a niegługo będzie 3... + ichimaru gin + ślepy + aizen...
Aizena za nic nie pokona... Na pewno nie teraz jak ma ten artefakt hugomedos? nie weim jak
to się nazywa ;p ;] Tak czy tak albo aizen prawie wprowadzi swój plan albo może ten kapitan
komander będzie się z nim bił, albo na kilka batów go wezmą ;p ;]


No wiesz...może autor jeszcze saserwuje coś co przedłuży serie ;D.To może wtedy...jak popracuje nad psychiką...możę zabije kogoś ;).
Patrzę ,że ta espada pada jak mrówki pod nogą :P.Tousen długo nie wytrzyma w tej trójce...to jest moim zdaniem najsłabsze ogniwo :P.Gin może troszkę namieszać (pamiętasz jakie było fajne pierwsze spotkanie Gin''a i Ichigo??Co do Aizen''a...z kilku kapitanów na raz się na niego rzuci to może coś mu zrobią ;).Ichigo dojdzie i będzie po sprawie xD.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Raczej bardziej coś w stylu bankai ikakku ;] Choć nie wiadomo... Przecież kenchi nie zna swoejgo
miecza, a bankai jest odzwierciedleniem miecza czy jakoś tak... Może to będzie coś obciachowego,
albo małego jak bankai tej uczennicy yoruichi (kapitan nr.2)... Taki naparstek ;p na palucha
;] Choć bardzo zabójczy ;]


Bardziej coś w stylu miecza ikakku opdczas bankai xD.Bo jakoś sobie nie wyobrażam sobie go z małym sztylecikiem ,czy coś w tym stylu xD.Pożyjemy zobaczymy...albo i nie zobaczymy xD.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Oj przecież nie chciałem przeklinać ani nic ;] Tylko spytać co mnie tu obgadują ;p ;]


To i tak takie małe...hmm...trolowanie?? ;D

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Team fortress dwa ;] Tak strzelanka valve... drużynowa, ale respawn w każdym trybie jest parę
sekund po śmierci ;] a fear to też strzelanka... Obie są arcadowye nie jak cs ;p ;]


Team fortress dwa...nie kojarze sobie (może dlatego ,że gram tylko w PES 6 i CS''a xD).A ty mówisz o DeathMatch''u ;) (w CS''ie też coś takiego jest...jee ;) ).Fear u mnie chyba nawet nie pójdzie (teraz przecena jest Fear''a wiesz?? xD).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

To jest właściwie jedno i to samo ;p ;] Ale oba właśnie przez usa zostało źle zrozumiane i
zrobili z tego jakieś harcore ;] Najsmutniejsze, że w japoni też to się przyjęło :(


Hehe ;).No to tego nie wiedziałem ;D.Ale USA to zawsze coś przekręca jak do nich dociera ,a potem za ich śladem idzie cały świat...i masz przykład :P.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Pewnie się nie trzymałeś tego, ale i tak jakoś trafiałeś w te daty ;] Ja widziałem kolesia,
który na delegata awansował a miał połowę moich postów ;p a w tedy jeszcze byłem przodownikiem
;p Tyle, że ja jak zacznę pisać to pisze nie jak najęty ;] I się ich nazbierało ;] Natomiast
jak nie mam w czym pisać to uczestnicze w tych spam tematach... Jak 3 wryazy zabawa, masz czy
nie masz. itp i w tedy trzymam się tych odstępów czasu ;p ;]


Nie obchodzi mnie to...i tak na forum jestem prawie codziennie (to znaczy chyba codziennie...odkąd się udzielam zawsze napisałem choć jednego posta...zawsze można było dla kogoś odpowiedzieć na pytanie ;) ).Ja ,np. widziałem sekretarze ,a miał taką samą ilość postów...ale on na forum jest od dwóch lat to wiesz ;).Tutaj liczy także czas przebywania na forum...czyli jak siedziesz teraz na forum ,to godzinki ci lecą na konto ;D.
Blee...ja się przekonałem ,że grając w takie gry traci się troszkę szacunku :P.Jakoś teraz jak ktoś patrzy na moje statystyki to się czepia zaraz za 300 postów oddanych w słownej zabawie...ja bym się chętnie tych postów pozbył ,ale terazjuż nie można ;(.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Oj daj se spokój... Was i were jest przeszłe... will to przyszłość has had też przeszłe...
reszta to teraźniejszy i już znasz czas... znasz wyrazy i możesz ułożyć ładne logiczne dla
nas zdanie... Jeżeli chcesz pisać po ang. to faktycznie trzeba je zdać, żeby dla nich było
logiczne ;p ;]


Napradę??Tak jest??Może dzisiaj coś spróbuje pokopować oglądając One Piece ;).Jak się uda choć w 1/4 zrozumieć tekst to będzie sukces xD.Potem jak coś posprawdzam oglądając od początku z polskimi napisami ;D.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

A miałem złamany... A przepis mówi, że pobicie jest przy idziale co najmniej dwóch osób...
I wtedy od razu policja się tym zajmuję... Natomiast jako że była to jedna osoba... To jest
to naruszenie nietykalności... (oO.) A to już nie jest ścigane... Do póki nie udowodnię obdukcją,
że okres gojenia się, leczenia, rechabilitacji itp jest dłuższy jak siedem dni to dopiero jest
to sprawa karna... Jak mniej to policja się tym nie interesuje... No i jako, że nie wiedzieliśmy
tego jeszcze to posterunkowy chciał nas po prostu (bez tłumaczenia) wysłać nas z kwitkeim A
moja starsza sputelnei wyskoczyła, że pracuje w "firmie" (^^.) to chłopak od razu nas inaczej
potraktował... Pogadał z kryminalnymi... Dowiedział się kto robi obdukcje... Co i jak... itp.
;] Normalnie zupełnie inne podejście ;] To na pewno taka mama się przydaje ale ciiii... x.x
;]


Nikt tego raczej już nie czyta ,więc nie masz co się martwić ^^.Widać ,żę twoja mam jest bardzo przekonywująca z tego co widzę ;D.Ale to dobrze...i tak siedzą tam na "czymś" i nie chcą się ruszać (jak coś sobie naspisują młodzieży i wrócą :P).Trzeba im urozmaicąć pracę nie?? xD

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

:( Proponuje albo skreślić albo ujednolicić bo zauważyłem, że to się na dwa lub nawet trzy
rozwidliło ;]


To od teraz sprawa MM będzie rozstrzygana na dole xD.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Ale lepiej na gadu bo jeszcze jakiś modek się do tego dorwie i będę miał przechlapane ;p OK?
;]


Ok...widzę ,że już dostałem ten link ;).Dzięki...i moim zdaniem trzeba tą linijkę usunąć :P.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

I tak z linkiem do google trochę przegiąłem ;]


Moim zdaniem nie ;P.W końcu to jest opcja po prostu "szukaj" na google ;).Ale i tak nie wiem ,czy modkom chce się czytać te giganty xD.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

No ale jednak scenki podobne ;p A patrzałeś co było pod linkiem? ;]


Pod jakim linkiem??Jakoś już troszkę się tutaj pogubiłem xD.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Niee... Ten koleś nie zdaje sobie sprawy z tego, że zasypia... On twierdził, że od urodzenia
nigdy nie spał... Co na pierwszy, rzut oka tak wygląda bo go monitorowali... Ale jak go podłączyli
pod maszynerie to okazuje się, że koleś od razu wchodzi w te właściwą fazę snu na kilka minut
i równie szybko się budzi... Materiał wygrał. W ogóle na discovery czasami takie rzeczy fajne
lecą, że hej ;]


Hehe...wogóle Discovery to fajny kanał (jak mialem jeszcze to tylko to oglądałem ;D).Ja raz oglądałem tam Wojnach Stadionów...no i właśnie był w polsce koleś na derbach Krakowa...niezła faza ;D (koleś uznał Polskich kibiców za jendych z najbardziej niebezpiecznych na świecie xD).
Co do tego kolesia...to on wogóle chyba nie spał xD.To co...prześpi się te 4 minuty i jest wyspany ,czy co ;D??W temacie o LD i OOBE jest kilka sposobów ,aby wejść w taki sen odrazu...jeszcze mi sie nie udało ;).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

no to jakoś to będzie... ;] Azumanga Daioh masz to na lisćie w MAL? to sobie zobaczę później
;p ;]


Chyba mam...sam nie wiem ;D.Ja tam dość rzadko zaglądam szczerze powiem ;).Co jakiś czas ,aby zaktualizować ;D.A te anime to jest świetne...jak oglądałem to usiedzieć na krześle nie dałem rady xD.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Cowboy Bebop? (oo.)


No wiesz...najpierw chyba zrobili Cowboy Bebopa (te studio ;) ) ,no i często się zdarza ,że po pierwszym dobrym tytule ,jak drugi robią to już nie jest taki dobry...no a o tym Samurai Chaploo słyszę same pozytywne opinie ;D.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Nikomu nie che się tego czytać a ja właśnie słucham kanikuły ;p ;]


Hehe ;)...mi jeszcze z ruskich to "Malinki" weszło ;D.Tylko tego kawałka są dwie wersje...jedna zwalona ,a druga wyczesana ;D.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

hm... To może ja też zerknę... Na razie to ja chce dorwać wszystkie tomy Elfen Lied (choć nkt
nie wydaje tego... A ja chcę mangę :( Chyba, że coś się zmieniło? bo jak ostatnio patrzałem
to nie było :( A i jeszcze mangę hellsinga ;] Skończyłem chyba na 5 tomie... Musze też poszukać,
może coś będzie ;]


Elfen Lied...jak ludzie mówią o tym anime źle to i mangi nie chcą zbytnio wydawać :P.To jest tak jak z DN...ludzie o tym anime mówili same dobre rzeczy to nawet i polsce się pojawił :P.
Hellsing...ktoś mówił ,że manga świetna ,ale nigdy nie czytałem ;).Może kiedy sobie zamówię pierwszy tomik z JPF to zobaczymy :D.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

No to świetnie - zostawiamy? ;]


A po co tam będę jeszcze trół o tym...zostawiamy xD.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

No niby nie ;] Na gadu albo na gsie podam Ci taką bardziej hardcorową niż zboczoną stronkę
;]


Jeszcze raz dzięki za linki ;).Obaczaje je w domciu (jeszcze w pracy siedze...i będę jeszcze trochę siedział xD).

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Ja pisałem dokładnie 66 minut (O).(O)


Wiesz...tego posta to ja pisałem 4 godziny (od 10.00 xD).Ale co chwilę starsza do mnie abym obsługiwał klientów no i jakoś to się przedłużyło xD.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Wiesz... Ja myślałem, że to maleje, ale teraz tak patrzę na to i myślę, że jednak nadal rośnie
OO


Patrz ile wątków usuneliśmy...ale coraz więcej się robi tych wątków o Bleach xD...to już załmuje prawie połowe postów xD.

Dnia 31.12.2007 o 02:21, Madoxx napisał:

Zgadzam się z Nertisem gorzej się to pisze... Szczególnie, że okienko pisania postów się nie
rozszerza ;]


No niestety...to jest bardzo uciążliwe xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się