Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Chciałbym się zapytać co warto zacząć oglądać z gatunku manga i anime, ale żeby było trochę podobne do Dragon Ball????? Za podpowiedź serdecznie dziękuję. :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra...po nie udanej próbie odpowiedzenia w nocy (o 5.00) próbuje znowu podejść do odpisania...ale najpierw muszę sobie obejrzeć odcinek One Piece (7 odcinek fajny był jak Zoro walczył z tym "debilem" ;D...teraz se przypomniałem ten atak...Devil Slke...).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Specjalnie podliczę na koniec tekstu ;p ;]


Ok...zobaczymy jak z moją polszczyzną ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Truskawkę? ;] A z Tausenem jak już zrozumiał o co chodzi też uśmiechnął się od ucha do ucha
;] W akcjie z bounto za to chyba ani razu się nie uśmiechnął :(


To jak ty się uczyłeś japońskiego xD??Ichigo (z jap.)="truskawka" :P.Kenpachi to najbardziej się cieszył jak widział Ichigo i za każdym razem chciał z nim walczyć ;D.Z Tousenem troszkę tam się uśmiechał gdy Tousen zaczął dostawać po dupie ,ale to nie to samo jak musiał zdjąć swoją opaskę w walce z Ichigo ;D.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

A i bardzo mu się spodobało bankai tego futrzaka ;p ;]


A no takie fajne...taki wielkolud ;D.Ale Kenpachi bez problemu z takim czymś by sobie poradził ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

No tak bo tego drugiego nie widziałem ;p ;] Chyba, że to w jakimś specjalu było... Ale nie...
Pierwszy pełnometrażowy film...


Kiedy tam będę miał czas muszę obejrzeć ten film (znaczy już filmy :P).Tylko jutro już szkoła i nie wiem ,czy będę miał kiedy obejrzeć :P (no i jakby nie patrzeć będę miał mało czasu aby odpowiadać na te posty :P).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

> Kto się objawił w niepełnej postaci w walce z byakuya??Bo jakoś tak napisałeś ,że nic
ja nie
> kapie :P.

Chodzi mi o to, że jego inner holow przejął na chwilę kontrolę i pojawiło się pół maski na
twarzy ichigo, ale on ją zdjoł... Co i tak właściwie uratował Ichigo bo by zginął...


A...o to chodzi :P.Żeby nie ten Holow to byłoby "papa Ichigo...".No i jeśli nie zauważyłeś to za każdym razem gdy Kurosaki jest już w podbramkowej sytuacji to ten Holow się ujawnia...to znaczy ujawniał się ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Ja myślę, że ichigo sam nie da rady... Skoro Aizen zatrzymał jego bankai jednym palce ;p xD
Tu musi pochwalić się mocami komander ;] nie ma (**.) w mieście...


Ja wiem ,że sam Ichigo nie da rady...z takim Kenpachim może dałby rade ;).
Co do odebrania bankai jednym palcem...patrz jak Kurosaki był wyczerpany po walce Byakuyą...on już palcem nie mógł kiwnąć :P.A komonder może mieć niezłe moce...już dał taki mały smaczek w SS podczas zamieszania z Rukią ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

A no to niedługo zobaczysz nr. 5 ;] Właściwie to link powinien już działać xD To pewnie już
go widziałeś ;p ;]


Nom...działa ;)...a jest już 154 odcinek??To może tam już będzie xD.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Niby po czym? Ja myślałem, że uluqiorra ma nr.1 bo wszyscy co się udzielali bali się go...
A okazuje się, że są silniejsi... I to w dodatku Ci którzy nawet się nie odzywali, ani w anime...
No nie czekaj... Ta klientka to napisałem w spoilu to poznaliśmy jej myśli w mandze... Ale
nie odezwała się jeszcze na głos ;] ;p ;]


Ja tam nie uważałem ,że Uluqiorra był taki mocny...ja tam stawiałem go gdzieś na 2-3 miejscu ;).To prawie zawsze jest ,że najlepsi ujawniają się na końcu :P.
I nie wiem o jaką ci klientkę chodzi...

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

przez mój cytat ;p ;] Bo nie zamknąłem poprawnie pogrubienia ;p ;]


Wszystko jasne...porzucamy ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

No widzisz ;p ;] A teraz już znasz mniej więcej resztę... Choć powinieneś z nime poznać już
nr7 i jak sado zkończy walkę to poznasz też nr.5 ;]


Może i widziałem...ale nie mogę sobie przypomnieć ;).Zobaczy się jeszcze ;).Poczytałbym sobie mangę ,ale jakoś nie mam ochoty...to bym się dowiedział co i jak dokładnie ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

A no chyba, że tak ;pp ;] Ja tam już nie pamiętałem tego dokładnie xD ;] Ale moim zdaniem taki
rozchwiany ichigo był najlepszy ;] Gdyby zrobili z niego takiego bardziej bezwzględnego kiedy
sytuacja tego wymaga... Tak jak obciął nr.10 rękę... Takie sceny kocham... Albo jak powiedział
do byakuye "mówiłeś, że cuda nie zdażają się dwa razy" Dla tych scen mogę obejrzeć nawet 10
filerów baunto ;] Tylko po to aby przypominać se w kółko te sceny xD


A ja ten motywy dobrze pamiętam...chyba z kilka razy powtarzałem sobie te walki między Ichigo i Grimojowem ;D.Gdy Ichigo jest taki niemrawy...to jakiś taki bezwzględny się robi :P.Bez wachania ciachnął jego rękę...żeby nie Holow to by chyba go zabił (Getsuga Tesho i papa ;)...jakoś podoba mi się ten atak...no i jak mówi to ;) ).Co do tej sytuacji z Byakuyą...już mówiłem tam później ;D.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Owszem... Kenpachi uratował ichigo przed śmiercią... Właściwie przejął walkę... Bo inaczej
ichigo po walce z girmjawem był wykończony jeszcze maska mu spadła a w tedy ma drop w mocy
i pojawił się nr.5 i prawie go zabił ;]


Hehe...nie chciał stracić kumpla do sparingów ;D.A ten z nr 5 musiał być niezłym ziółkiem...chciał na łatwiznę iść :P.I takie pytanie z mojej strony...czemu po "nr" stawiasz kropkę?? Mnie za to babka z polskiego palce by pourywała xD.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

A co do treningów... To ichigo najwięcej się uczy w trakcie rzeczywistych pojedynków, gdzie
stawką jest jego życie ;] No i on ma MOC od urodzenia... Coś jak chakra nine tailsa w naruto...
Tylko obaj muszą nauczyć się kontrolować swoją moc... Naruto właśnie zaczyna to rozumieć, a
ichigo jeszcze nie... Polega tylko na innych... Najpierw na bankai teraz na masce... Zamiast
zacząć walczyć swoją gigantyczną mocą...


To co ty chcesz z niego zrobić drugiego Kenpachiego xD??Nie mów mi tutaj dużo o Naruto ,bo i tak nie skapię o co chodzi ;).No ,ale jakby nie patrzeć to najwięcej zyskał gdy walczył z Holowem w sobie...wróciły do niego te fajne niebieskie oczka ,które mnie zawsze się podobały ;D.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Nom... Ale ironia losu... Ten który najbardziej chciał zabić ichigo pomógł jemu, jego kolegą
i jeszcze bił się ze swoimi tylko po to, żeby się bić xD Musze powiedzieć, że taki typ bohaterów
mi się najbardziej podoba... Podobny jest Mugen z Samurai Champloo... Też żyje tylko po to,
żeby walczyć ;] Kocham tych wariatów...


Coś widzę ,że wszędzie są tacy wariaci ;).No ,ale Kenpachi jest niezły...jak można komuś pomagać ,żeby potem z nim walczyć...troszkę to nie dorzeczne ,ale fajne ;).A do Samurai Chaploo kiedyś jeszcze wróci ;) (może niedługo...może za kilka dni sobie zamówię pierwszą płytkę ;D).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Jak już mówię o tych postaciach... To bardzo mi się podoba Ichimaru... On taki spokojny.. Trochę
zgrywa niedorajdę... Ale jak coś powie... Jak otworzy te ślepia... Aż mnie ciarki biorą...
xD ;] :****


Ichimaru??Inaczej Gin tak ;)??To już o nim ci mówiłem chyba jakie fajne spotkanie między nimi było (czyli Ichigo i Gin''a ;) ).Gin się przywitał ,a Ichigo poleciał daleko...no miał farta :P.
To ty chyba się go boisz tak jak Rukia xD.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Tyle, że źle napisałem ;p Nie nr.5 tylko 6 ;] xD :)) czyli grimcia ;] Ale to niżej - ciach
xD ;]


I znów nr z kropką...ciach wątek xD.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Nom xD :) Ale to nic dziwnego... Skoro jego ojciec był kiedyś kapitanem xD :) Ciekawe czy w
związku z tym dowiemy się czegoś więcej ;] W ogóle jestem ciekaw... Czy jego ojciec jest duchem
czy też był takim zastępczym shinigami xD


Ojciec Kurosakiego??Moim zdaniem to on jest shinigami tylko ,że w gigai (czy jakoś tak :P).Coś tam było nie tak z jego mocami ,bo był chyba jakiś incydent w którym uczestniczył Urahara (nie mylę się?? ;D).
Wszyscy się dziwili czemu Ichigo ma własne moce shinigami...a tu wszystko jasne :P.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

On jako holow wyglądał jak puma czy coś ;p ;]


To fajnie...a moją ulubioną marką jest właśnie puma ;D.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

nienienie... Grimjow uratował ichigo przed numerem 4. kazał inue uleczyć ichigo i siebie i
powiedział, że mamy ileś tam czasu zanim uluqiorra wróci... Ubieraj maskę i do roboty ;] Dopiero
po jakimś czasie jak nie mógł go łatwo załatwić próbował dobrać mu się do maski xD


Aha...i wszystko jasne ;D.Grimek chciał po prostu walczyć z nim na max''a ,a potem troszkę żałował tego :P.No i mówiłeś ,że był pod postacią Holowa o wiele więcej niż kilka sekund...to może wpływ tego świata Holowów ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Ale ona była w tedy na kilka sekund i ichigo i tak by zginął wtedy, a grimjaw był w tedy bez
ręki ;p ;]


No i co z tego ,że Grimek był bez ręki??I tak Inue go potem wyleczyła i jest wszytko gites :P.I jakby nie patrzeć to Ichigo tylko z Bankai i nie był w stanie go pokonać :P.To pokazuje jak maska potęguje jego moc :P.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

No tak go walnął, że maska zaczęła mu się rozsypywać... I jak miał już pół i był cały zkrwawiony
to inue krzyknęła. Bo wcześniej się bała przez tę maskę... myślała, że się zmienił w środku,
ale nel zacząła go dopingować i denerwować się na inue czemu nie dopinguje ichigo ;p xD


No wiesz...Inue nie mogła widzieć o tym ,że Kurosaki jest przy swoich zmysłach :P.No ,ale tu znowu to samo się ukazuje...krzyknęła i Ichigo "strongman" :P.Może jednak coś do niej czuję hę?? xD.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Nie nie nie... Inue obserwowała walkę i czasami była targetowana przez grimjawa, albo po prostu
jakiś odłamek leciał czy co i przez to ichigo odnosił rany... A ona powiedziała żeby się tak
nie przejmował i żeby nie dał się krzywdzić bo nie zniesie jak on zginie... I ichiog powiedzieał,
że to koniec zabawy bo widzisz nie mogę dać ci mnie skrzywdzić...


Hehe ;).Cały Ichigo ;D.Tylko by bronił innych nie patrząc na swoje rany :P.Musze sobie poczytać mangę ,bo ciekawych rzeczy się dowiaduje (ale ja zespoilerowany jestem już xD).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Tam oczywiście cieli się później na wzajem... I grim nie mógł znieść, że ichigo patrzy na niego
z góry, a ten mu przypomniał jego słowa... Bo grim powiedział, że są tacy sami... I ichigo
to dokończył, że jestem tu specjalnie, żeby z tobą walczyć i nie mam zamiaru przegrać... Dlatego
Patrzy na niego tak a nie inaczej...


Hehe ;)...to jakby Ichigo się zmienił ;).Jakoś sobie nie przypominam aby patrzył on na kogoś z góry (może podczas drugiej walki z Grimkiem pod postacią Holowa :P).Nie dziwię się na miejscu Grimka...to też by mnie wkurzało :P.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Co właśnie miałem na myśli, że ichigo podczas tej walki bardzo się zmienił...


Nom...jeśli to co mówisz jest prawdą to Ichigo się mocno zmienił (taki bezwzględny może się trochę zrobił ;D).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

No coś w tym stylu... Żeby pomógł ichigo ;] Najlepiej jakby nie zginął ;] Wyobrażasz sobie
te sparingi? ...

Ichigo, Kenpachi, Grimjaw...

Takich 3 narwańców xD xD


Toż to masakra by była ;D...założę się ,że Ichigo by uciekał a tych dwóch narwańców by za nim goniło xD...nie chciałbym być wtedy w skórze Ichigo xD.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

W pewien sposób podziękował... Jak uratował ją przed dwoma klientkami niższej rangi... Czy
tego nie było w anime? On wtedy powiedział do inue, że to wyrównuje sprawy między nimi xD On
w tedy wziął chyba zabił, albo poprzecinał na pół te klientki przy użyciu cero xD To też była
scena warta oglądania w kułko


Czegoś takiego jeszcze nie było w anime :P.A na pewno fajnie to wyglądało ;).Trzeba poczytać tą mangę ,bo wielu fajnych rzeczy się od ciebie dowiaduje...a takim cero dostać od Grimka to nie przyjemna sprawa :P.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

No dziesięć to takidebil... 9 to taki dziwak, którego w anime już powinieneś widzieć... 8 to
taki medyk wynalazca... Równie dziwny i cyrkowy jak ten z soul socaiety xD 7 to mówiłem, że
cudak przy opisywaniu walki byakuya 6 to wiesz ;p ;] 5 to taki narwaniec również jak 10 tyle,
że cudaczniej wygląda ;p ;] 4 to uluqiorra... Wygląda cudacznie ale jest dość normalny ;p ;]
A dalej? No cóż... nie znamy ich umiejętności... wiemy o nich tylko tyle, że są mało mówni...
Klientka przypomina mi trchę soi fong (nareście sobie przypomniałem jak ona się nazywa) z wyglądu,
a dziadzia przypomina komandera ;] Jak są ustawieni... Nie wiemy xD :)


Hehe ;).Fajnie ich wszystkich opisałeś ;D.No ,ale nie wiem skąd ten nr. 10 znalazł się w Espadzie...to jakiś chyba żart ze strony autora lub coś takiego :P.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Ta bariera zadziałała na psychikę ichigo ;] W walce równie ważne jak doświadczenie jest nastawienie
psychiczne... Ichigo nie wytrzymał presji... Dostał jeden cios drugi... I podświadomie z góry
założył, że to już koniec i zwolnił... Tyle... nic więcej tu nie ma ;p ;]


Możliwe :P.W końcu może się przestraszył ,że tyle ostrzy na niego poleci (choć Byakuya powiedział ,że tylko jednam mieczem go zabije)...ale i tak musiało coś jeszcze na niego działać :P. Nie mogła ta jego pewność o tak sobie go opuścić :P.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Nom perełka scnea... Jedna z tych dla których kocham te anime mimo, że za całokształt jest
do bani xD


No wez już tak nie przesadzaj...to anime (nauka Kosmitusa nie poszła w las xD) nie jest takie złe...ogólnie można obejrzeć ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Pewnie Aizen specjalnie sprowokował to wszystko... Pewnie on nawet nie dba o te espade... Służy
jako spowalniacz... Żeby mógł osiągnąć swój cel... Ale tak będzie, jeśli będą chcieli przedłużyć
serie... Choć było by fajnie jakby Aizen dostał się do teko wymiaru króla królów i tam następny
akt ;p ;] xD


Aha...ale żeby mu to się miało udać to musi najpierw wybić wszystkich mieszkańców tego miasta skąd pochodzi Ichigo :P.Jakby do tego doszło to nie wiem ,czy Ichigo by się pozbierał...a jak tak to nie byłoby już zabawy z Aizenem i po prostu będzie chciał go zabić...choć teraz nie wiem ,czy go nie chce zabić za zabicie Inue :P.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Pierwsze spotkanie było super... Jak mu zaczął machać... baju baju xD To myślałem, że z krzesła
zlecę xD


Takie przywitanie i odrazu dowidzenia...naprawdę fajne ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Gin to jest myślę osoba jedyna, której aizen ufa... Jeśli w ogóle taka osoba istnieje... Natomiast
tousen jest w jego ekipie bo nie dał się urokowi miecza aizena to musiał jakoś go przekabacić...
Jeżeli chcą przedłużyć serie to pewnie jego też poświęci... Albo sam wykończy


No wiesz...w końcu to oni razem są od samego początku :P.Na początku Gin był vice kapitanem 5 odziału ,a Aizen kapitanem :P.No a Tousen...to taka marionetka w rękach Aizen ot co :P.Moim zdaniem nie dba o to ,czy on przeżyje ,czy nie...o chciał po prostu aby siedział cicho w SS :P.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Mogli by taki kawał zrobić... Albo się jeszcze okaże, że podobnie jak ichigo... Shikai duże,
bankai normalnej wielkości miecz... Np. ta katana będzie jakaś może dłuższa, albo co ;]


Mogliby...ale nie mogą mu tego zrobić xD.Ale do Ichigo pasuje taki mieczyk (tylko ,że on jest czarny ;) ),a Ken-chanowi to by nie przeszło :P.Już lepiej byłoby żeby wziął jakieś drzewo i nim walczył niż jakimś sztylecikiem :P.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

A jak o bankai mowa to ciekawe co z zanpaktuo yoruichi xD :) Oraz jak wygląda ojca ichigo i
(kurde... Zapomniałem jak nazywa się miecz tego ze sklepu :/) hm...


Ja jestem ciekaw ,czy youruichi posiada wogóle jakiegoś zanpaktuo...przecież ona nie jest shinigami tylko było tam w jakieś grupie specjalnej w SS :P.U ojca Ichigo może być...nie chce nawet zgadywać xD.
A jeśli chodzi o nazwę tego miecza to nazywa się on/ona Benihime :P (i tutaj małe zakłopotanie z rodzajem xD).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

co mi to da ;p ;] Mam go już od dnia premiery xD :))


Hehe ;)...ciach

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Ja już chyba dwie godziny pisze


Aha...ja to się męczę już od gdzieś 12 ,bo stary bez przerwy chodzi i goni mnie do książek :P.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Co do death machy to to jest jedyny trym w team fortrees Tyle, że tm dm
No i to było w orange boksie razem z hl2ep2 i portalsami xD


Nie zrozumiałem tego zdania...mógłbyś jaśniej?? ;D

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

oO. wha? Co ty nie powiesz na serio? To ja przecież powinienem nabić sobie, przez te pare dni
mnustwo ptk ;] Nic nie robie tylko naforum siedze xD ;]


Z tego co słyszałem to tak jest :P.Gdzieś to było w jakimś temacie dotyczącym stopni i awansowania ;)...poszukaj na forum...na pewno znajdziesz ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Oj daj spokój... Czasami fajne zdania się trafiają ;]
Ja w statch mam najwięcej ten temat, ateizm, nocne marki, dziewczyny, czyli... , 3 wyrazy,
maz zly dzien?, wybory i chyba o testerach do witchera xD A i jeszcze quiz top gear xd


Ja kiedyś w temacie o Ateizmie się udzielałem (w końcu sam nim jestem :P) ,ale tam czasami takie chamskie rozkminki mają ,że szczena opada...jak zaczęli mi wmawiać ,że jak nie wierzę w Boga to i tak w coś wierze ,bo nie wierzę w Boga...toż to sensu nie ma :P.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

I nie nażekam... i nie che się ich pozbywać... Bo to są (jakbyś spojżał na moje staty) okres
gdzie mam poniżej 50 postów xd ;p ;]


Heh...jak to zwykle bywa początkujący lubią spamować na forum (chyba z każdym tak było ;) ).Ale z tego się wyrasta (zazwyczaj xD...wyjątki potwierdzają regułę ;) ).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

powodzenia xD


Hehe...dzięki ;)...ciach

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Ona tylko powiedziała, że pracuje w "firmie" no wież policja ;p ;] I tyle nic więcej... Koleś
od razu inaczej gadkę xD Że o chyba ją widział i coś tam coś tam, a w czym dokładnie... ale
ciii x.x ;]


Hehe...dla koleżanki z "firmy" zawsze pomogą ;).Tak samo jest z naszym znajomym z policji ,co kiedyś pracował u moich starszych...zawsze jak są jakieś nie jasności to do niego...pamiętam jak kiedyś puścił mojego brata ciotecznego choć szedł zygzaczkiem po drodze...ale to ciiii xD.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Co do tego urozmaicania tu chodzi o to, że nie mieli podstawy prawnej, żeby się tym jakoś zająć...
A czego nie robi się dla znajomych z firmy xD


Tak jest wszędzie...jak pracownik nie ma prawa schodzić z ceny towaru to i tak schodzi dla znajomych ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Właśnie powinni mieć wolne na takie przypadki xD xP ale ciii x.x ;]


Hehe ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Pewnie nie ;p ;] Ale widziałeś zawartość strony w której to zdjęcie jest ;] Skarbnica usa hentai
xD (oo)
no może przesadzam, ale sporo ich tam xD


Hehe xD...ale nie zmieniamy tutaj w końcu tematu nie?? xD

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Kliknij na te fotę co jest to zdjęcie po prawej na górze... O ten link mi chodzi xD


Aaa...sporo tam tego jest nie powiem ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Nie wiem czy w ld to piszę... Ale na discov mówili, że sen taki zdrowotny którego potrzebujemy
to tylko parę minut... Natomiast reszta to jest czuwanie i wchodznie w ten sen... Co przez
te np. 8 godzin ileś tam trwa ;]


OMG O_o.To po co ja tracę ponad 7 godzin na spanie codziennie??Lepiej chyba byłoby gdybyśmy się nauczyli spać tak jak tam mówią i spać po kilka minut i spokój xD.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Natomias kolesiowi mózg nie mówił, że chce mu się spać (nie ziewał ;p) i jak już musiał iść
spać to jak kamień w wodę... xD


Hehe ;)...to niezły koleś jest...nie powiem ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

A jak to pisze jak tak od razu zasnąć to wyślij mi na gadu link do materiałów które masz xD


Na Wikipedii trochę tam było sposobów na wejście w stan LD...i troszkę też było mówione o tych sposobach w temacie o OOBE i LD...tylko trzeba trochę poszukać ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Ja tam założyłem to, żeby wiedzieć jakie anime oglądałem... Bo np. zapomniałem, że DB to anime
i w pierwszej chwili nie ustawiłem ;p Dopiero jak u Ciebie albo kogoś zobaczyłem to ustawiłem.
A przecież kilka filmów też oglądałem xD :)


O lol O_o.Jak można zapomnieć ,że taki wspaniały klasyk jak Dragon Ball jest anime...normalnie w tym momencie trochę zwątpiłem ;).Co do filmów...obejrzałem tylko dwa ,które było puszczane na Hyperze (jakiś z Gundam Wingiem i nazwa coś miała związana ze świetlikami...nie pamiętam już :P).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Aaaaa... ;] no bo jest super... Do kreski trzeba się trochę przyzwyczaić, ale i tak jest miodna
xD :)


Jeśli kreska komuś odpowiadała z Cowboy Bebop''a to powinno mi się to podobać ;).Tak ludzie wcześniej mi mówili ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

No i postacie... To tak jakbyś kazał kenpachiemu i byakuya chronić inue przez cały akt z espadą
xD Rozumiesz? Dwa takie prezciwnę charaktery jako team xD Takie jaja się tam dzieją, że normalnie
padam... A i jest to jedyne anime które oglądałem a walki są naprawdę, ładnie przedstawione...
Bez gadania... I jak nasi bohaterowie są słabsi od przeciwnika t z reguły ratował ich szczęście...
Czyli walki są nawet realistyczne xD Po prostu zakochałem się w tym anime xD ;]


Ale jakby nie patrzeć to Kenpachi i Byakuya przez chwilę współpracowali...jak mieli wszystkich shinigami (Rukię i resztę :P) zabrać do SS...a potem w anime jeszcze był ten motyw jak Renji się pytał ,czy oni nie czekali na odpowiedni moment aby wyjść z ukrycia...to ja wtedy upadłem xD.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

A to nie słyszałem tego ;p xD Tylko jak mam trafić na te lepsza wersję ;pp ;]


http://remember2007.wrzuta.pl/audio/kf65IXqez3/diskoteka_avaria_friske_-_malinki_2006
Tutaj jest ;D.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Daj se spokój... To anime jest świetne... Tyle, że u nas musiało by być 18+ A my często bierzemy
to co i amerykańce... A ze względu na cenuzrę to nie leciało w żadnej telewizji poza granicami
Japonii xD


Hehe...jakby nie patrzeć to co w drugim anime jest jakaś cenzura po przekładzie w innym kraju...to troszkę wpieniające (np. jak mocno skrzywdzili DB i Naruto...żal :P).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

A i u nich jest to chyba od 21++ xD Moim zdaniem to jest fajen z 3 powodów... Na początku jest
sporo szatkowania przekładane przez zabawne sceny... Jednak z czasem jak poznajemy historię
głównych bohaterów... Jak dowiadujemy się co się dzieje za kurtyną naszej rzeczywistości...
To na prawdę daję do myślenia... Ale nikt oczywiście nie zwraca na to uwagi bo to jest tępa
siekanina :/


Ja jestem przyzwyczajony do takiego szatkowania dopiero pod koniec anime ,ale nie zaszkodzi jakaś mała zmiana ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

O to ja też muszę luknąć xD :) A manga hellsinga w ogóle jest super... O wiele lepsza od tego
12 odcinkowego TV anime... No chyba, że oglądałeś OVA... Jak ja widziałem ostatnio to 3 odcinki
były... Każdy odcinek trwa około 40 minut i jest odzwierciedleniem jednego tomu... Ale i tak
w anime widać drobną cenzurę niektórych kwestii ;] W mandze posuwają się odrobinę dalej...
Najlepsze jednak jest to, że już ok 3 tomu alucard zaczyna walczyć z faszystami, którzy przez
te wszystkie lata od drugiej wojny się gdzieś chowali xD xD Tyle swastyk to jeszcze nigdzie
nie widziałem... No chyba, że w moim zeszycie xD


OMG...to w takim razie to jest niezłe ;D.Z faszystami...to nieźle musi wyglądać ;).Już sam nie wiem co kupować w tym JPF xD...naroiło się tych tytułów których można kupić ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Ja na szczęście dwie... Tyle, że bez przerwy prawie ;p


UFFFF...zaraz koniec...nareszcie :D.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

No teraz też poszło kilka ciach... Ale rozwinął się znowu bleach zachaczyłem lekko o naruto
i dałem wątek z hellsingiem i znowu wychwalałem SC xD


Coraz tego więcej jest...ale teraz bardziej się skupiamy na anime ,bo wcześniej dowiedzieliśmy się troszkę o sobie ;).Wiem kilka cennych informacji o tobie ;D.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

No to podsumowanie... Znalazłem 9 błędów na zasadzie zjedzenia litery, albo dodania niepotrzebnie,
albo przekręcenie liter. Tylko 3 ortograficzne i to w cale nie jakieś mocne... Bo zamiast ą
pisałeś o ;] oraz w 4 przypadkach nie od dzieliłeś w ogóle xD
Moim zdaniem to super Ci poszło xD Ja bym na pewno maił 90% tekstu to byki xD A i tak nie wszystko
chciało mi się poprawiać


O lol O_O.Jednak ten FireFox jest naprawdę dobry ;).Kiedyś to co drugie słowa miało jakiś ortograf...a teraz jakiś cud ;D.To się nie dziwię czemu dostałem teraz z dyktanda 3 ,a nie kose xD.

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

NARESZCIE... uf !!!


Widzę ,że chcesz jeszcze z kimś rozwinąć małe potworki ;).

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Przecież Ichigo by zginął gdyby nie Grimjaw... xD


Co do ma wspólnego z wypowiedzią Vincent''a Law''a xD...

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Prawda. Mógł się zaskoczyć ;] W końcu Ichigo jak zaskoczył nr. 10 też obioł mu rękę... A po chwili Ichigo się zachwiał i został pokonany... Z resztą dowiemy się niedługo co wymyślił sobie autor ;p ;]


Ta...tylko ,że numer 10 to ciota jakich mało :P.Dał się tak łatwo zaskoczyć :P.

@Martin93

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Wy tu teraz piszecie o mandze czy anime??


W końcu to temat o anime i mandze to wszyscy gadają raz o tym ,raz o tym :P.

@muniok

Dnia 31.12.2007 o 17:49, Madoxx napisał:

Chciałbym się zapytać co warto zacząć oglądać z gatunku manga i anime, ale żeby było trochę podobne do Dragon Ball????? Za podpowiedź serdecznie dziękuję. :)xDS


Jeśli ci chodzi o długie tasiemce gdzie głównym wątkiem jest walka proponuje ci obejrzeć takie tytuły jak Bleach,Naruto,One Piece :P.Zajmie ci to troszkę czasu :P.Miłego oglądania ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 18:29, Hubi Koshi napisał:

> Wy tu teraz piszecie o mandze czy anime??
Tak w sumie to o tym i o tym, a czemu pytasz.

Bo jeżeli o anime to bleach ma sto trzydzieści coś tam odcinków więc jakoś je trzeba obejrzeć. Albo ktoś ma japońską telewizję ALBO ściąga odcinki z netu... (nic nikomu nie zarzucam :D) Chyba, że opisujecie pierwsze odcinki, albo oglądacie je na you tube lub jakichś innych stronach bez ściągania. Swoją drogą Bleach jest jednym z najlepszych anime jakie widziałem. Lepszy był tylko GTO i FMA. A właśnie szkoda że Onizuka miał tylko jedną serię. To on zaszczepił we mnie fana anime. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:14, Martin93 napisał:

Bo jeżeli o anime to bleach ma sto trzydzieści coś tam odcinków więc jakoś je trzeba obejrzeć.
Albo ktoś ma japońską telewizję ALBO ściąga odcinki z netu... (nic nikomu nie zarzucam :D)

Jest też trzecia opcja, ogląda na stronach na których można oglądać anime np. YouTube, WatchAnimeNow albo Veoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:14, Martin93 napisał:

Bo jeżeli o anime to bleach ma sto trzydzieści coś tam odcinków więc jakoś je trzeba obejrzeć.
Albo ktoś ma japońską telewizję ALBO ściąga odcinki z netu... (nic nikomu nie zarzucam :D)


Ty się nie opieraj na recenzji jakiejś co widziałeś na necie O_o.Bleach ma narazie około 154 odcinków i ta liczba dalej się powiększa...i narazie nie zapowiada się aby produkcja miałaby być zaprzestana :P.
Dopóki autor mangi ma pomysły do tej pory anime będzie istnieć...chyba ,że będę chcieli zrobić coś takiego jak z DBGT i schrzanić na koniec serie :/.

Dnia 01.01.2008 o 19:14, Martin93 napisał:

A właśnie szkoda że Onizuka miał tylko jedną serię. To on zaszczepił we mnie fana anime. :(


Jeśli tak bardzo ci się podobało anime to proponuje także zasięgnąć po mangę...tam jest więcej motywów ,itp ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:19, Nertis napisał:

Dopóki autor mangi ma pomysły do tej pory anime będzie istnieć...chyba ,że będę chcieli zrobić
coś takiego jak z DBGT i schrzanić na koniec serie :/.

DB Z to w ogóle było chyba w połowie schrzanione. Gdzieś w połowie serii (nie jestem pewien, ale chyba w okolicach komórczaka) zmusili Toriyamę żeby tworzył DB dalej no i on tworzył, a że ani ochoty pewnie, ani pomysłów nie miał to mu taka paskudna nudna schematyczność wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:20, Martin93 napisał:

Modyfikacja powyższego posta wszystko tłumaczy... :)

To ja tu odpowiem do modyfikacji :-) GTO też mi się strasznie podobało, swoją drogą w prawie każdym odcinku gdy ten świr wpadał w kłopoty i się z nich wygrzebywał to ja z szeroko otwartymi ślepiami mruczałem "Ten facet nie do zdarcia" autentycznie, co by Onizukę nie spotkało to się z tego wygrzebał bez większych problemów. Największy hardcore chyba był kiedy gangsterzy porwali dziewczynę i zawieźli do jakiegoś magazynu, on ją uratował, zebrał kulkę czy cios nożem (już nie pamiętam dawno oglądałem) i jeszcze test napisał. Normalnie szczękoopad XD
Jeśli zaś o Bleacha chodzi... podoba mi się, lubię go oglądać, ale nie uważam go za jakieś ultra-świetne. Na plus wypada to że odrywa się nieco od typowych shonenowych schematów, z drugiej jednak strony wiele rzeczy wydaje się naciąganych. Hollow Ichigo paskudnie mi się z Kyuubi u Naruto kojarzy, poza tym w wielu miejscach jest tak że wydaje mi się iż autor zwyczajnie nie miał pomysłu na walki. Ot choćby Soul Society, w sumie tylko Ichigo jakoś mocniej zawalczył, cała reszta szybko schwytana, narobiła tylko trochę szumu i tyle, może poza Ishidą, który skopał tyłek Mayuuriemu, ale co z tego skoro zaraz dorwał go Tousen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:21, Hubi Koshi napisał:

DB Z to w ogóle było chyba w połowie schrzanione. Gdzieś w połowie serii (nie jestem pewien,
ale chyba w okolicach komórczaka) zmusili Toriyamę żeby tworzył DB dalej no i on tworzył, a
że ani ochoty pewnie, ani pomysłów nie miał to mu taka paskudna nudna schematyczność wyszła.


Tego nie słyszałem :P.Wiem ,że Toriyama już nie chciał się bawić dalej w DB no i twórcy zaczęli coś improwizować z tym DBGT...no i mała żenada z tego wyszła :P.Teraz to moim zdaniem najlepsze odcinki są na początku...te jak szukali kryształowych kul ,a Songo był mały...wtedy było co oglądać :D.

Dnia 01.01.2008 o 19:21, Hubi Koshi napisał:

Największy hardcore chyba był kiedy gangsterzy porwali dziewczynę i zawieźli do jakiegoś magazynu...


Hehe ;).Niezłe to było ,ale moim zdaniem najlepsze było to jak Onizuka radował...eee...nie pamiętam jak ona tam miała na imię...ta co zawsze knuła za plecami Onizuki do końca serii :P.Jak wleciał przez okno i wszystkim dokopał ;D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre było też wtedy jak uciekał z Urumi Kanzaki i skoczył z nią z dachu, a potem myślał, że umarła i chciał ją zakopać w lesie. Już wykopał dół, już ją tam wpakował, a ta się podnosi... To było dobre. Ja kończę. Ew. do jutra... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:26, Nertis napisał:

Tego nie słyszałem :P.Wiem ,że Toriyama już nie chciał się bawić dalej w DB no i twórcy zaczęli
coś improwizować z tym DBGT...no i mała żenada z tego wyszła :P.Teraz to moim zdaniem najlepsze
odcinki są na początku...te jak szukali kryształowych kul ,a Songo był mały...wtedy było co
oglądać :D.

Bez dwóch zdań, dlatego właśnie najbardziej lubię pierwszą serię, to przygoda, radocha i sporo śmiechu. Spotkałem się (chyba w jakimś liście do kawajca) z takim porównaniem że dlatego lubi się Songo bo to mały, ale sprytny i rezolutny chłopak, który walczy Sposobem z napakowanymi mięśniakami, podczas gdy w Zetce to ON SAM staje się takim napakowanym mięśniakiem. To jest w sumie klątwa shonenów, walki na początku są innowacyjne, pełne sprytu i kombinowania, podczas gdy później postaci Power Strzela w Czambuł i jest już tylko wzajemne walenie się Power Attackami, zero kombinowania Czysta Moc... NUUUUDAAAAA, w sumie to One Piece i Naruto trochę od tego odbiegają, ale i tak strasznie dużo tam POWERA, a mało kombinowania. Co do DBZ to właśnie tak słyszałem że DB było tak popularne że Toriyama został przez wydawnictwo przyciśnięty, chciał skończyć całą historię bodaj chyba po śmierci Songa po walce z Komórczakiem i zabrać się za inne projekty, ale mu nie dali

Dnia 01.01.2008 o 19:26, Nertis napisał:

Hehe ;).Niezłe to było ,ale moim zdaniem najlepsze było to jak Onizuka radował...eee...nie
pamiętam jak ona tam miała na imię...ta co zawsze knuła za plecami Onizuki do końca serii :P.Jak
wleciał przez okno i wszystkim dokopał ;D...

Taaaa pamiętam to XD doleciał tam chyba na jakimś balonie czy czymś trzymając się liny i SRUU do pokoju przez okno, odlotowe to było, mnie tam zawsze zabijało jak biedny wicedyrektor opłakiwał swój niszczony raz za razem wóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku wypadałoby się przywitać, więc witam ^_^

Nigdy nie przepadałam za Dragon Ballem z uwagi na tych napakowanych bohaterów. Muszę się przyznać, że teraz oglądam Bleach, jednak to z odcinka na odcinek jest coraz gorsze. Fajne były epki w Soul Society, jednak Baunto i Las Noches (dobrze napisałam?) już nie mają w sobie tego klimatu...Naruciak tez nie jest lepszy. Nie lubię go z uwagi na tą (nie obraźcie się) dzieciniadę.

Jakie anime w klimatach średnioweicznych moglibyście mi poradzić? Coś a la Claymore. To było świetne anime, ale twórcy (przepraszam za wyrażenie) spieprzyli zakończenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 20:39, Cath napisał:

Na początku wypadałoby się przywitać, więc witam ^_^

Witam ^^

Dnia 01.01.2008 o 20:39, Cath napisał:

Nigdy nie przepadałam za Dragon Ballem z uwagi na tych napakowanych bohaterów.

Ja też, poza tym te walki ciągnące się przez kilka epów - oł jee xD

Dnia 01.01.2008 o 20:39, Cath napisał:

Muszę się przyznać, że teraz oglądam Bleach,
jednak to z odcinka na odcinek jest coraz gorsze. Fajne były epki
w Soul Society, jednak Baunto i Las Noches (dobrze napisałam?) już nie mają w sobie tego klimatu...

Mwah, jak się robi fillery na kilkadziesiąt epów (jak dobrze pamiętam 70-110) to się nie ma co dziwić. Bleach mnie znudził, choć odcinki w Soul Society wymiatały, mimo tego dłużenia się ;]

Dnia 01.01.2008 o 20:39, Cath napisał:

Naruciak tez nie jest lepszy. Nie lubię go z uwagi na tą (nie obraźcie się) dzieciniadę.

Naruto ssie... nie wiem jak z mangą ale szkoda mi na nią kasy, o!

Dnia 01.01.2008 o 20:39, Cath napisał:

Jakie anime w klimatach średnioweicznych moglibyście mi poradzić? Coś a la Claymore. To było
świetne anime, ale twórcy (przepraszam za wyrażenie) spieprzyli zakończenie...

Być może (ale nie jestem pewien) spodoba ci się Scrapped Princess, choć to jest akurat mieszanka klasycznego fantasy z science fiction, ae napawdę daje radę. Poza tym słyszałem, że Juuni Kokuki jest niezłe, ale sam dopiero chcę się za to wziąć więc nie wiem ;)

A tak btw to skończyłem oglądać Azumangę Daioh. Te 26 epów wymiatają jak nic inneo - kocham taki absurdalny humor. Osaka rlz xD Tylko szkoda tych 2 speciali - nieciekawe, nie wiem po co się w ogóle pojawiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 20:39, Cath napisał:

Naruciak
tez nie jest lepszy. Nie lubię go z uwagi na tą (nie obraźcie się) dzieciniadę.

Naruciaka bym tak na dzień dobry nie skreślał, prawda, na początku jest dość infantylny, ale potem zaczyna się robić coraz poważniej i... paskudniej szczerze mówiąc, obejrzyj trochę i sądzę że się przekonasz. Ot choćby scena w której Morino Ibiki pokazuje swoje blizny, nie nadaje się raczej dla dzieci ^^

Dnia 01.01.2008 o 20:39, Cath napisał:

Jakie anime w klimatach średnioweicznych moglibyście mi poradzić? Coś a la Claymore. To było
świetne anime, ale twórcy (przepraszam za wyrażenie) spieprzyli zakończenie...

Claymore nie oglądałem, ale jeśli chodzi o anime związane z średniowieczem to... nie wiem, może Slayers taka radosna komedia, w Polsce znana jako Magiczni Wojownicy. Do tego ludzie się rozpływają nad Samurai Champloo. Co by tu jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 20:39, Cath napisał:

Na początku wypadałoby się przywitać, więc witam ^_^

Nigdy nie przepadałam za Dragon Ballem z uwagi na tych napakowanych bohaterów. Muszę się przyznać,
że teraz oglądam Bleach, jednak to z odcinka na odcinek jest coraz gorsze. Fajne były epki
w Soul Society, jednak Baunto i Las Noches (dobrze napisałam?) już nie mają w sobie tego klimatu...Naruciak
tez nie jest lepszy. Nie lubię go z uwagi na tą (nie obraźcie się) dzieciniadę.


Zacznij czytać mangę, gdyż ona ciągle trzyma poziom. Chaptery w HM są na prawdę ciekawe.
Ta Naruto też jest przedłużane i dlatego traci klimat jak Bleach. Przerzuć się na mangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 20:39, Cath napisał:

Na początku wypadałoby się przywitać, więc witam ^_^

Nigdy nie przepadałam za Dragon Ballem z uwagi na tych napakowanych bohaterów. Muszę się przyznać,
że teraz oglądam Bleach, jednak to z odcinka na odcinek jest coraz gorsze. Fajne były epki
w Soul Society, jednak Baunto i Las Noches (dobrze napisałam?) już nie mają w sobie tego klimatu...Naruciak
tez nie jest lepszy. Nie lubię go z uwagi na tą (nie obraźcie się) dzieciniadę.


Po pierwsze - pisze się "tę", a nie "tą". Wiem, czepiam się, ale po prostu nie trawię błędów.
Po drugie : Baunto arc jest nudny, bo to filler, innym nie radzę oglądać, tak jak sam nie obejrzałem.
Zaś polecam tę stronę, jeśli ktoś jest gorszy z angielskiego : www.bleach.wbijam.pl .
No i polecam również obejrzeć kinówkę Bleach - Memories of Nobody (na stronie podanej przeze nie jest przetłumaczone). Końcówka wyciśnie Wam pot z oczu, ending wpada w ucho, warto przeczekać napisy końcowe delektując się przy okazji muzyką - poznacie koniec, który zmniejszył moje przygnębienie. Przynajmniej to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 18:18, Vincent Law napisał:

Ale mądrzejsze by było, gdyby Ichigo natknął się na kogoś innego,/.../, Kenpachi
to był najlepszy wybór, ale jednak trochę według mnie nieudany.


Moim zdaniem nawet dobry wybór to był. Pomijając nagły przypływ mocy Ichigo to walka była fajna :)

Dnia 01.01.2008 o 18:18, Vincent Law napisał:

Ale nie o to mi chodziło :P


No ale to pokazuje jaka różnica jest między 6 a 4. Przy 6 Ichigo walczył na równi, a przy 4 zginąłby jak robak ;p ;]

Dnia 01.01.2008 o 18:18, Vincent Law napisał:

To czemu Aizen go nie zabił zaraz po przybyciu do H&M?(jaki fajny skrót się zrobił ^^)


Kto wie do czego jeszcze chce go wykorzystać xD Ja już pisałem to Nertisowi... Uważam, że cała ta espada itp. (prawdopodobnie Tousen i może Gin też) to tylko przynęta. Może on wcale nie chce stworzyć klucza. Może on tylko chce, żeby tak myśleli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się