Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Bleach 686 - END

Tite Kubo jak zaczął, tak skończył... Trollując xD
Z jednej strony chce mi się krzyczeć "WTF?!", a z drugiej jestem jakoś dziwnie... kontent z takiego finału? Troszkę żałuję, że mój ship

Spoiler

Rukia x Ichigo

nie pożeglował hen, ale to było do przewidzenia. Chrzanić niedokończone wątki i pytania bez odpowiedzi! Lepszy takie zakończenie niż to z Narutarda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po obejrzeniu trzech odcinków Steins Gate i... ale to jest zagmatwane.

Po pierwszym odcinku totalnie nie wiedziałem o co biega :D Drugi i trzeci epek nieco te sprawy rozwiązuje, ale i tak na razie jest sporo niewiadomych.

Spoiler

Zastanawia mnie na przykład jak jedna wiadomość o morderstwie mogła tak namieszać w czasie. Jestem też ciekaw, czy następna wiadomość o zboczonym głównym bohaterze też coś pomiesza.

Coś czuję, że fabuła w tej serii będzie niezła :)

Bohaterowie są świetni. Wybija się tutaj zwłaszcza niezwykle urocza Kurisu Makise,
Spoiler

a scena gdzie masakruje głównego bohatera na wykładzie jest przeepicka :)



Grafika i udźwiękowienie są bardzo dobre. OP mi się podoba, ED nieco mniej. Resztę napiszę po obejrzeniu całości.

>
>>Chrzanić niedokończone wątki
>
Jest tyle niedokończonych wątków, że takie zakończenie to zbrodnia. Niestety, ewidentnie widać że to magazyn wymusił na Kubo zakończenie mangi.
Bardzo zawiodłem się też tym ważnym ogłoszeniem. Oczekiwałem wznowienia anime, a tu dostajemy jakiś film z żywymi aktorami... Wielka szkoda, bo anime mogło trochę uratować ostatni arc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2016 o 19:41, Andrzej15 napisał:

Jestem po obejrzeniu trzech odcinków Steins Gate i... ale to jest zagmatwane.

Fajnie, że się za tę serię zabrałeś! Jak dla mnie absolutny majstersztyk i najlepsze anime ever, z lekka przebija dla mnie nawet Coboya Bebopa :P

Dnia 20.08.2016 o 19:41, Andrzej15 napisał:

Po pierwszym odcinku totalnie nie wiedziałem o co biega :D Drugi i trzeci epek nieco
te sprawy rozwiązuje, ale i tak na razie jest sporo niewiadomych.

Pamiętam, że też jak oglądałem pierwsze dwa-trzy odcinki, to nie kminiłem za bardzo o co biega, ale szybko się można wpasować w rytm i zacząć czaić co i jak :)

>

Spoiler

Zastanawia mnie

Dnia 20.08.2016 o 19:41, Andrzej15 napisał:

na przykład jak jedna wiadomość o morderstwie mogła tak namieszać w czasie. Jestem też
ciekaw, czy następna wiadomość o zboczonym głównym bohaterze też coś pomiesza.

Coś
czuję, że fabuła w tej serii będzie niezła :)

Ogólnie - każda zabawa z czasem ma swoje konsekwencje i każda kolejna ingerencja może przynieść dość dramatyczny skutek ... sam się przekonasz :)

Dnia 20.08.2016 o 19:41, Andrzej15 napisał:

Bohaterowie są świetni. Wybija się tutaj zwłaszcza niezwykle urocza Kurisu Makise,

Spoiler

a
scena gdzie masakruje głównego bohatera na wykładzie jest przeepicka :)


Christina! Best girl :D I Okarin best mad scientist ever! :D

Dnia 20.08.2016 o 19:41, Andrzej15 napisał:

Grafika i udźwiękowienie są bardzo dobre. OP mi się podoba, ED nieco mniej. Resztę napiszę
po obejrzeniu całości.

Miłego oglądania :)

Ciekawe kiedy będzie premiera tej zapowiedzianej alternatywnej wersji wydarzeń, pewnie jakoś w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2016 o 19:41, Andrzej15 napisał:

Po pierwszym odcinku totalnie nie wiedziałem o co biega :D Drugi i trzeci epek nieco
te sprawy rozwiązuje, ale i tak na razie jest sporo niewiadomych.

Spoiler

Zastanawia mnie
na przykład jak jedna wiadomość o morderstwie mogła tak namieszać w czasie. Jestem też
ciekaw, czy następna wiadomość o zboczonym głównym bohaterze też coś pomiesza.


To jest ten słynny "efekt motyla" - nawet najmniejsza zmiana może wywołać kolosalne zmiany w jakimś skomplikowanym procesie (a takim jest rzeczywistość) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewięć odcinków Steins Gate obejrzane i... zaczyna robić się intrygująco.

Znaczy generalnie tak. Po trzecim odcinku akcja nieco zwolniła(co nie znaczy, że było źle, było bardzo dobrze), ale cała zabawa rozpoczęła się, gdy

Spoiler

zaczęli wysyłać D-maile

:) Po 9-tym epku
Spoiler

doszło chyba do drastyczniejszych zmian, więc tylko czekać aż główny bohater doprowadzi do jakiejś tragedii :)



Co do wehikułu czasu to mam tutaj pewien problem -
Spoiler

jak oni wysłali D-maila siedemnaście lat wstecz? Licznik mikrofalówki nie obejmuje chyba aż takiego zakresu. Ale nawet jeśli to jestem ciekaw jednej rzeczy - czy Ruka stała się tą dziewczyną :P ?



Duet OkarinxChristina jest prze mistrzowski. To chyba będzie najlepsza para jaką mi było dane zobaczyć w różnych animcach. Co jeszcze? Daru ze swoimi tekstami też rządzi. Ruka też chwilami miażdży... Kurczę, tu każda postać jest bardzo dobrze "wykreowana".

Przekonałem się też do ED, więc minusów jest coraz mniej. Jaka wielka szkoda, że teraz za bardzo nie będę miał czasu sobie oglądnąć parę odcinków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek zauważyłem, że forum zostało (ponownie) zaktualizowane, ale widzę, że temat już dawno umarł. Chciałem oddać mu hołd ku pamięci dawnych dyskusji i licznych miłych wspomnień...

 

 

tumblr_mku1dfJ28K1sn5teeo1_500.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2017 o 05:10, Alamut napisał:

Przez przypadek zauważyłem, że forum zostało (ponownie) zaktualizowane, ale widzę, że temat już dawno umarł. Chciałem oddać mu hołd ku pamięci dawnych dyskusji i licznych miłych wspomnień...

Niech ostatnim słowem na tym forum będzie: Naruto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie czas na ostatnie słowo! 

Ponad rok później forum jeszcze istnieje, anime też więc czemu o nim nie dyskutować! 

Sezon Spring 2018 niedługo się zacznie, a z nim powrót takich tytułów jak Boku no hero academia czy nareszcie sequel FMP!

A każdego nowego kto tu przybędzie (lub tym lepiej starego kto wróci) pozostaje tylko powitać tym razem nieśmiertelnym cytatem z diablo: 

"Stay Awhile and Listen"

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie było mnie tutaj latami...

Również nie zgadzam się na to, aby tak skończyła się historia tego wątku! Odnośnie nowego sezonu. Narazie łyknąłem tylko nowe GeGeGe - jest smaczne całkiem. Ale martwi mnie jakość animacji... jest ZBYT DOBRA, a przypominam że bajkę tworzy TOEI.
Dzisiaj również spróbowałem Uma Musumę, wodzą się ciekawością. IMO bardzo średnie slice of life o "sporcie" i motywie idolek. Zdecydowanie odradzam.
Oczywiście jako fan mahou shoujo ogląam też Mahou Shoujo ORE - jest zabawne i poprawnie zrealizowane. Mam wrażenie, że twórcy podchodzą w swojej parodii z wielkim szacunkiem do gatunku do którego się odnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale feelsy... dzisiaj mam dzien przegladania starych for - kiedyś dużo spędząłem czasu w internecie. gargulec też umarł, a szkoda bo obejrzałbym jakąś dobrą baję, ech

 

w ogole wszyscy ludzie tutaj, ktorych kojarze z gadu gadu, chyba zaraz sie rozplyne

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się