Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 19:26, Valentino S.A. napisał:

dla mnie z mangi Najlepszy Naruto tak samo z anime , Naruto wymiata ^^



A dużo ich przeczytałeś??
Ja np. niewiele,ale już widze w Naruto pewne braki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam naruto to co się teraz dzieje to niesamowite
prawdopodobnie to nie itachi zabił prawie cały klan uchiha tylko madara czyli tobi(tobi to być może prawdziwy lider akatsuki)
a do tego saske już raczej na 100& zabił itachiego
i tsunade prawdopodobnie zginie o hokage pewnie zostanie kakashi
mam pytanie czy was to fascynuje?
podajcie mi nazwę innego anime które ma równie fascynującą fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 23:32, Lasca napisał:

> dla mnie z mangi Najlepszy Naruto tak samo z anime , Naruto wymiata ^^


A dużo ich przeczytałeś??
Ja np. niewiele,ale już widze w Naruto pewne braki;)

jakie niby?
aha nie przeczytałeś tylko czytasz bo naruto się nie skończyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 23:38, Harasisi napisał:

a do tego saske już raczej na 100& zabił itachiego
i tsunade prawdopodobnie zginie o hokage pewnie zostanie kakashi


nie wydaje mi się, za łatwo by to poszło, zxaledwie 2 chaptery na ta walkę? A gdzie wspomnienia Itachiego ( kto tam ginie zawsze ma wspomnienia czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 23:40, Wintesun napisał:


> a do tego saske już raczej na 100& zabił itachiego
> i tsunade prawdopodobnie zginie o hokage pewnie zostanie kakashi

nie wydaje mi się, za łatwo by to poszło, zxaledwie 2 chaptery na ta walkę? A gdzie wspomnienia
Itachiego ( kto tam ginie zawsze ma wspomnienia czy jakoś tak)

wspomnienia będą w następnym chapteze :) kurcze teraz skaske będzie chciał się zemścić na madaze(tobim) :P ale się zobaczy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 23:46, Harasisi napisał:

wspomnienia będą w następnym chapteze :) kurcze teraz skaske będzie chciał się zemścić na madaze(tobim)
:P ale się zobaczy jak to będzie :)

Luuuudzie w ten sposób ta walka była o WIELE za prosta. Naprawdę myślisz że Kishimoto-sensei rozwiązałby wątek który ciągnął się prawie od pierwszego odcinka w ciągu dwóch chapterów, Litości. Jak dla mnie jest to zaledwie rozgrzewka, Itachi testuje Saskacza, a prawdziwa walka zacznie się dopiero za chwilę, idę o zakład że okaże się iż cała ta dotychczasowa walka była niczym innym jak genjutsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 23:39, Harasisi napisał:

> A dużo ich przeczytałeś??
> Ja np. niewiele,ale już widze w Naruto pewne braki;)
jakie niby?
aha nie przeczytałeś tylko czytasz bo naruto się nie skończyło!

Gdybyś mógł ożenił byś się z autorem Naruto? Wyluzuj trochę, widać że nie jesteś na zbyt wysokim poziomie znajomości M&A skoro masz taką manię, gdybyś obejrzał Death Note, Bleach''a albo chociażby One Piece (^^) to wiedziałbyś że Naruto ma dużo minusów zarówno w fabule, jaki i kresce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 17:32, nieszczescie napisał:

Bleach, OP też ma dużo minusów. DN ma mniej, ba sam nawet nie znalazłem ale są tacy co znaleźli
trochę i wystawiają mu np. 8 czy 7.


Oceny są sybiektywnym odczuciem autora i wcale nie muszą być niskie bo coś ma błędy albo jest złe. Może po prosty dla kogoś DN nie jest warte 9 albo 10, nie podpasowało komuś, to nie dla niego, ale docenia że jest fajnie napisane i innowacyjne i dlatego wystawia wysoką ocenę (7 albo 8 to wysokie oceny ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze jest Dragon Ball, szczególnie saga Z.
Humor, niesamowite przygody, widowiskowe walki , po prostu miód .
Teraz już tego nie oglądam, zdecydowanie z tego wyrosłem choc sentyment do tego anime pozostał i jestem zdania ,że nic nie przebije DB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 23:39, Harasisi napisał:

jakie niby?
aha nie przeczytałeś tylko czytasz bo naruto się nie skończyło!



Nie krzycz na mnie, bo sobie gardło popsujesz.
Nie ograniczam się jedynie do naruto
"Jak wiele ich przecztałeś" ich=mang
niektóre mangi się już skończyły, jeśli nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 10:22, Vincent Law napisał:

Haalo, jakby ktoś nie wiedział istnieje taki temat jak Quiz M&A, a my mistrzowie i wszystko
wiedzący nie chcemy się podzielić własną wiedzą w tym oto temacie : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21337#u_339
?? Bezruch tam od dość długiego czasu trwa.


Bo te wszystkie quizy i zabawy typu dopisz się, nie rajcują raczej ludzi którzy się tutaj wypowiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 17:31, Latniak napisał:

Bo te wszystkie quizy i zabawy typu dopisz się, nie rajcują raczej ludzi którzy się tutaj wypowiadają
:)


No nie bądź taki sceptyczny ;D.Każdym bądź razie ja pierwszy raz słyszę o takim temacie ;).Raz ,czy dwa razy można jakieś pytanie zadać ;D.

Teraz takie pytanie z mojej strony...jak to jest z prenumeratą w JPF :P??Czy jak już raz zapłacę za przesyłkę to jak druga przyjedzie (z tym tomem z prenumeraty :P) to już nie będę musiał płacić za przesyłkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 17:31, Latniak napisał:

Bo te wszystkie quizy i zabawy typu dopisz się, nie rajcują raczej ludzi którzy się tutaj wypowiadają
:)

E tam, taki quiz to nawet dobra okazja żeby sobie trochę powspominać obejrzane animce, sprawdzic czy uważnie oglądałeś itd. Oczywiście że zadawanie pytań w stylu "Kto jest głównym bohaterem Naruto?" byłoby bez sensu, ale jeśli ktoś zadaje ciekawe pytania to czemu nie.

Nertis-->O ile się nie myle to za przesyłkę płacisz tylko raz z tym że przy pierwszej paczce płacisz za wszystkie zamówione tomy, nawet te które dojdą później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:33, Kosmitus napisał:

E tam, taki quiz to nawet dobra okazja żeby sobie trochę powspominać obejrzane animce, sprawdzic
czy uważnie oglądałeś itd. Oczywiście że zadawanie pytań w stylu "Kto jest głównym bohaterem
Naruto?" byłoby bez sensu, ale jeśli ktoś zadaje ciekawe pytania to czemu nie.


Hehe ;).Moje zdanie jest mniej więcej takie same ;D.W końcu też można czegoś się dowiedzieć o jakiś anime ;D.

Dnia 10.01.2008 o 18:33, Kosmitus napisał:

Nertis-->O ile się nie myle to za przesyłkę płacisz tylko raz z tym że przy pierwszej
paczce płacisz za wszystkie zamówione tomy, nawet te które dojdą później.


Heh...dzięki za odpowiedź :P.Teraz mnie martwi jeden mankament...poczta polska jest tak powalona ,że jak za przesyłkę nie trzeba płacić niektórzy listonosze oddają paczki dla sąsiadów...nie chcę im się już dupy obciążać aby zanieść na pocztę...no i tutaj się boję ,bo niektórzy sąsiedzi są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 18:59, Nertis napisał:

Hehe ;).Moje zdanie jest mniej więcej takie same ;D.W końcu też można czegoś się dowiedzieć
o jakiś anime ;D.


No, moim zdaniem to dowiedzieć się można przede wszystkim masy spoilerów, ale że przed każdym pytaniem pisze z jakiego jest anime to problemu nie ma.

Dnia 10.01.2008 o 18:59, Nertis napisał:

Heh...dzięki za odpowiedź :P

Nie ma sprawy :)

Dnia 10.01.2008 o 18:59, Nertis napisał:

.Teraz mnie martwi jeden mankament...poczta polska jest tak powalona
,że jak za przesyłkę nie trzeba płacić niektórzy listonosze oddają paczki dla sąsiadów...nie
chcę im się już dupy obciążać aby zanieść na pocztę...no i tutaj się boję ,bo niektórzy sąsiedzi
są...

Ja na szczęście mam porządnego listonosza i sąsiadów :)


Yaquza->Taa... nie ma to jak odrobina konkretów, czyż nie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się