Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2008 o 18:56, Hubi Koshi napisał:

Noo to życzę miłego oglądania, a tak swoją drogą, jak się Nami podoba (ten rudzielec obrabiający
piratów) ??


Spoko klientka xD W ogóle jaki przebiegły plan... xD Albo jak kopnęła tego faceta... Rozumiem, że z czasem będzie stałym bohaterem? ;]

@Asthariel
To jak mi po jednym bardzo się spodobało to co mogę powiedzieć, jak zacznę oglądać dalej xD

Ogólnie to widziałem, że niektórzy piszą, że trzeba się do kreski przyzwyczaić... No nie wiem. To nie pierwsze anime, które oglądam z taką kreską... W ręcz dla mnie normalna ;p
Przyzwyczaić do kreski to musiałem się w Samurai Champloo, albo np. w Saikano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 19:15, Madoxx napisał:

Spoko klientka xD W ogóle jaki przebiegły plan... xD Albo jak kopnęła tego faceta... Rozumiem,
że z czasem będzie stałym bohaterem? ;]

Nie martw się to się (niby) rozstrzygnie w ciągu najbliższych 2 odcinków, a tak na serio to trochę później, ale ja już nic nie mówię ode mnie ani słowa spoilera więcej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Ale pisząc trochę późno masz na myśli, że zacząłem oglądać, czy o bohaterkę? ;p ;]

Ogólnie to ja raczej unikam tasiemców (wystarczy, że dwa oglądam)... Po prostu jestem taki dziwny, że nie chciało by mi się później go porzucać i bym oglądał na siłę, a to nie fajne :| No, ale co tam. Ważne, że na razie jest fajne zobaczymy jak będzie dalej... A z tą kreską to na serio ;] Zero wymagania by się przyzwyczaić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 19:21, Madoxx napisał:

Ale pisząc trochę późno masz na myśli, że zacząłem oglądać, czy o bohaterkę? ;p ;]

Powiem tak, Niby stanie się stałą w przeciągu najbliższych dwóch odcinków, ale wszystko tak naprawdę rozwiąże się dopiero dużo później.

Dnia 13.01.2008 o 19:21, Madoxx napisał:

:| No, ale co tam. Ważne, że na razie jest fajne zobaczymy jak będzie dalej... A z tą kreską
to na serio ;] Zero wymagania by się przyzwyczaić xD

Z doświadczenia powiem, jest fajnie, a będzie jeszcze fajniej. Co do kreski ?? To chyba tak samo myślimy bo też nie miałem problemów z przyzwyczajeniem się, widać kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 19:25, Hubi Koshi napisał:

Co do kreski ?? To chyba tak
samo myślimy bo też nie miałem problemów z przyzwyczajeniem się, widać kwestia gustu.


Mnie od samego początku denerwowały wielkie łapska. Na całe szczęście później kreska robi się ładniejsza, no i więcej detali jest. Oraz wielkie łapska znikają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam się przez ferie ostro wsiąść za One Piece, tak do 70 odcinka dojechać co najmniej.
Oglądał ktoś Code Geass? Jestem po pierwszym odcinku i mogę powiedzieć że świetne, ale przeznaczone dla starszej widowni. (nie tak jak Elfen Lied, w którym ''dziecko Naruto'' miało radochę z nagości i krwi; Code Geass po prostu wydaję mi się zbyt... mądre [wiem że niepasujące określenie] dla osób poniżej tego 14 wieku życia [nudziło by]).
No i jeszcze - zabieram się za anime Monster''a który na MAL''u ma wysokie oceny, warty obejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze odcinki Code Geass przypadły mi do gustu, potem jednak seria trochę mnie zawiodła. W sumie to raczej takie ogólne odczucie niż coś konkretnego co mógłbym zarzucić temu anime. Jedynym minusem który był dla mnie jasny był ograny schemat że niemal wszystkie główne postacie opowiadające się po obu stronach konfliktu są jednocześnie uczniami tej samej szkoły - coś co już z pewnością było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 19:25, Hubi Koshi napisał:

Co do kreski ?? To chyba tak
samo myślimy bo też nie miałem problemów z przyzwyczajeniem się, widać kwestia gustu.


Może kwestia przyzwyczajenia... No bo ja nie pierwszy raz taką kreskę widzę xD Ogólnie to chyba najbardziej moje oko kalają różnego rodzaju animacje (nie wszystkie, ale powiedzmy te nisko budżetowe).
No i jeszcze niektóre kreskówki ;]
W anime to chyba jeszcze się nie spotkałem z czymś takim, że jak tylko widzę to od razu wyłączam ;p ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 21:26, Madoxx napisał:

W anime to chyba jeszcze się nie spotkałem z czymś takim, że jak tylko widzę to od razu wyłączam
;p ;]



Ja się spotkałem;D Pewnie zostanę przez wielu zlinczowany ale cóż...
Claymore - Za cholerę mi się spodobać nie chciało, dziwne to to, kreska mi jakoś nie podeszła . Ogólnie cała fabuła jak dla mnie była strasznie biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claymore także mi nie przypadło do gustu , a konkretnie ta bohaterka jakoś mi się nie spodobała na początku i później jakoś tego nie mogłem oglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:17, Khazi napisał:

Ja się spotkałem;D Pewnie zostanę przez wielu zlinczowany ale cóż...
Claymore - Za cholerę mi się spodobać nie chciało, dziwne to to, kreska mi jakoś nie podeszła
. Ogólnie cała fabuła jak dla mnie była strasznie biedna.


Ja jednocześnie oglądałem anime i czytałem mangę, pierwsze odcinki anime i odpowiadające im rozdziały mangi były trochę ubogie (choć z pewnością nie uznałbym ich za nieciekawe), potem sprawy miały się lepiej i lepiej (no może za wyjątkiem ostatnich odcinków anime - manga wychodzi do dzisiaj a serial musiał mieć jakieś spójne zakończenie więc sprasowali i wykręcili fabułę gubiąc po drodze sporo rzeczy). Jeśli chodzi o animacje to nieco mnie dziwiła dopóki nie zdałem sobie sprawy że cała masa "nieruchomych" scen lub ich elementów jest żywcem przeniesiona z mangi, można się do tego przyzwyczaić a z czasem nawet to docenić.
Co do linczu - każdy ma prawo do swojego zdania. Szanuję twoje. I dlatego obiecuję że postaram się aby ścięcie głowy poszło gładko i bezboleśnie - od pierwszego ciosu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotów na ścięcie! ^^

Dodam jeszcze iż brat oglądał to zdarzyło mi się na te kolejne odcinki rzucić okiem i nadal zostawałem przy swoim;)
Więc wynika z tego że manga jest bardzo dobra? Kto wie, chyba się skuszę:)
Bo mam głupi taki nawyk że zawsze o Mandze zapominam:|


Zmieniając temacik...
Oglądał ktoś Kenichiego? To jest po prostu świetne Anime... Uśmiałem się przy nim niesamowicie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kennichi..ileż to się czekało na następny odcinek ;} Najlepsi z tego wszystkiego byli mistrzowie, jak próbował się dobrać do piersi tej małej(nie pamiętam imienia) używając przy tym sztuk walki xD Denerwowało mnie tylko kiedy dziewczyna , w której się Kenichi kochał( jak wspomniałem nie pamiętam jej imienia) mówiła zawsze na końcu zdania Desua i dlatego nie mogłem się kapnąć czy to pytanie czy twierdzenie, a z tego co wiem tak się bodajże nie mówi, albo jeszcze za mało znam język ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna zwała się <fanfary>
Miu;)

Mistrzowie... A konkretnie jeden mistrz ero, ero ,eroo;D - Ma Kensei
49 odcinek jest po prostu niesamowity ( szkoda że to już prawie koniec :( ) gdy Kenichi wykonuję potężną technikę ( nie będę mówił jaką bo to spojler złyy ;D )

Polecam to anime, jest po prostu świetne:) A jak ktoś ma zły humor to tym bardziej, od razu banan na twarzy po jednym odcinku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:55, Khazi napisał:

49 odcinek jest po prostu niesamowity ( szkoda że to już prawie koniec :( ) gdy Kenichi wykonuję
potężną technikę ( nie będę mówił jaką bo to spojler złyy ;D )

Hum, o jaką technikę chodzi? Bo ja z tego odcinka pamiętam tylko jak Ken-chan swoich mistrzów udawał, imo najlepiej mu wyszło udawanie Kenseia z tym jego chowa chowa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie o to mi chodzi;D

Dawno się tak nie śmiałem jak wtedy;) Wchodzę sobie od czasu do czasu na youtube i puszczam ten moment żeby sie pośmiać;)


PS
-CHAN to chyba się dodaje gdy mówi się o zwierzątkach i ukochanych osobach? Mam rację?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ? Czyli mój skill w tym języku jest jeszcze słaby;)
Ale uczę się, co prawda w domu, sam... Ale zawsze coś:)


O Kenichim żeśmy się nagadali już (:P) to zmieńmy temat na kolejne zacne anime pod tytułem...

Samurai Champloo!

No, Panowie i Panie... Będę teraz ja głowy ścinał jak komuś się nie podoba;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się