Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

>/.../

Spoiler


Nie do końca ;] Otóż oni walczyli na Genjutsu ;] Obejrzałem właśnie z napisami i tam ten dziwny kolo z akatsuki co ma jakby dwie twarze (czarno białą) i takie dziwne cóś na ramieniach powiedział, że oni od kont saskacz wszedł nawet się nie ruszili ;] Czyli on nie dał się złapać w pułapkę ;] I wychdzi, że sharingan ma chyba jakąś jeszcze tajemnicę, a w ogóle nadużywanie kalejdoskopu kończy się ślepotą xD :D



Ogólnie fajny epek, ale nadal czekam na rozwój akcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 09:00, Madoxx napisał:

Na razie obejrzałem trochę dalej i nareście jakaś fabuła ;p Czyli jest dobrze ;] ;P


No widziesz ;D.A gdzie teraz jesteś??Ja obecnie jestem przy jakimś syrenie.Ci dwaj łówcy piratów (co znają Zoro...wiesz na pewno o których typkach mówię :P) za dużo o tym syrenie gadali...ale zapowiada się ciekawie ;).

Dnia 19.01.2008 o 09:00, Madoxx napisał:

Na pewno nie te co się powtarzają ;p ;] Jak dla mnie to już nudne jak wszyscy "aa diabeł aaaa!!!"
:|


Jakby nie patrzeć to w DB było podobnie "Diabły...oni potrafią latać"...no w Bleachu to samo "Co to za koleś ten Ichigo...skąd on bierze tyle energi".To jest chyba nieodłączna rzecz ,która się nagminnie powtarza w tasiemcach.

Dnia 19.01.2008 o 09:00, Madoxx napisał:

A ja bardzo ;]


Buu...trzeba być wyrozumiałym (wybredność jest oznaką ,że ktoś jest troszkę rozpuszczony wiesz?? xD).

Dnia 19.01.2008 o 09:00, Madoxx napisał:

Ja mam coś podobnego.


No to jest nas trzech...ja,Ty i Kosmitus ;D.

Dnia 19.01.2008 o 09:00, Madoxx napisał:

Walka ogólnie specjalna nie była, ale zgadzam się, że od tego zaczyna się powoli rozkręcać
;] ;)


Heh...ale fajnie wyglądało jak on tak ciachnął swoim wielkim mieczem xD.Ogólnie to teraz fajnych rzeczy się dowiedziałem w ostatnim odcniku...jak dopłynął do Grand Line to będzie jazda ^^.

Dnia 19.01.2008 o 09:00, Madoxx napisał:

Ja zauważałem syndrom Bleach, Naruto pod koniec ;] i to mi się nie spodobało. Ogólnie anime
było bardzo fajne, ale do pewnego momentu... Później było takie do strawienia. Po prostu trochę
się rozczarowałem. Nie lubie się rozczarowywać. Wole wiedzieć, że od początku oglądam bubel
niż, że będzie to hit ;] Tak już mam xD :P ; ]


A ja mam na odwrót :P.Jeśli początek mi się nie spodoba to najczęście już jestem zniesmaczony do końca animca :P.Jaki tam byłby koniec to już ten początek pozostaję w głowie...dla mnie koniec nie musi być super ;).

Dnia 19.01.2008 o 09:00, Madoxx napisał:

No bo to jest takie schizowe ;] Dalej będzie jeszcze bardziej dziwne ;] i dziwne i dziwniejsze
;] :P


Dzisiaj może zrobię mały seansik ;).Z kilka odcinków Ergo Proxy...muszę się psychicznie nastawić xD.

Dnia 19.01.2008 o 09:00, Madoxx napisał:

Właśnie w tawernie (na tej samej ulicy co mój blok) pojawił się Wielki łowca... Daje tysiąc
złoty za łeb kuroliszka xD


O proszę...pij aby wygrać xD.Tylko żebyś za jakiś czas nie chodził w domu i mówił ,że umierasz xD.

Dnia 19.01.2008 o 09:00, Madoxx napisał:

Bywaj.


Sajonara??

Dnia 19.01.2008 o 09:00, Madoxx napisał:

BTW. Zoś tam widziałem, że mnie obgadujecie... O jakim anime tak samo powiem che?????


My Ciebie obgadujemy??Skąd takie wnioski?? xD

Dnia 19.01.2008 o 09:00, Madoxx napisał:

A i widziałem, ze gadacie o FF: advenc children... Polecam też anime 20 minutowe lost coust
czy jakoś tak ;p ;] Ogólnie słyszałem, że to anime jest takim najdłuższą zapowiedzią którejś
gry ;] Może warto złożyć sę fabułe w całość i pograć ;p ;]
Co do samego AC to mam mieszane uczucia ;] Walki nawet fajne, ale nie jestem na bierząco (bo
nie gram) w fabule i jakoś tak dziwnie mi się to ogląda. ;] Hm... może pogram se w finale xD
:P ;]


Nie wiem...teraz ferie to może czas pozwoli na obejrzenie kilku filmów i serii (włączająć ,że będę dalej oglądał One Piece ^^).Co do grania w FF...nie wachaj się ;D.To jest chyba jedna z najlepszych serii jaka powstała...mnie tylko wkurza ,że co każdą część jest inna fabuła i inny system czarów ,itp..wolałbym żeby Cloud chociaż był w dwóch częściach ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie na temat nowego kanału Animax , który ma być w Polsce uruchomiony coś koło marca ? Ja jestem pozytywnej myśli bo na szczęście nie będzie dubbingu w anime jakie będą puszczali( ale będzie lektor choć już to lepsze niż dubbing..napisy rlz) i nie będą to tytuły dla małych dzieci( zatem pokemony Sayonara :}) tylko dla young Adults ,czyli ludzi po 20-stce. Mam nadzieje, że to wypali.
PS. co to ,szukajka nigdzie nie działa czy co ? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:50, exilem napisał:

Co myślicie na temat nowego kanału Animax , który ma być w Polsce uruchomiony coś koło marca
? Ja jestem pozytywnej myśli bo na szczęście nie będzie dubbingu w anime jakie będą puszczali(
ale będzie lektor choć już to lepsze niż dubbing..napisy rlz) i nie będą to tytuły dla małych
dzieci( zatem pokemony Sayonara :}) tylko dla young Adults ,czyli ludzi po 20-stce. Mam nadzieje,
że to wypali.
PS. co to ,szukajka nigdzie nie działa czy co ? ..


Ja się bardzo cieszę jak się dowiedziałem o tym kanale. Szkoda że ma być dopiero w marcu. Jedynym powodem do zmartwień jest to że nie wiadomo gdzie to będzie puszczane, bo z tego co słyszałem to ma być tylko na cyfrówkach, a nie w kablówce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:50, exilem napisał:

Co myślicie na temat nowego kanału Animax , który ma być w Polsce uruchomiony coś koło marca


Moim zdaniem to świetny pomysł...ale ten kanał zapewne będzie tylko dostępny chyba dla cyfrowego polsatu (lub kablówek :P) co eliminuje dla mnie możliwość oglądania ;(.

Dnia 19.01.2008 o 13:50, exilem napisał:

Ja jestem pozytywnej myśli bo na szczęście nie będzie dubbingu w anime jakie będą puszczali(
ale będzie lektor choć już to lepsze niż dubbing..napisy rlz)


Dubbing wszystko zabija...nie wiem dlaczego ,ale to nie jest już to samo gdy nie słychać tego japońskiego dubbingu...tak się czuje jakby się oglądało nie anime :P.

Dnia 19.01.2008 o 13:50, exilem napisał:

i nie będą to tytuły dla małych
dzieci( zatem pokemony Sayonara :}) tylko dla young Adults ,czyli ludzi po 20-stce. Mam nadzieje,
że to wypali.


Żeby puszczali jakieś anime typu Death Note ,czy One Piece i dla mnie byłoby dobrze xD.

Dnia 19.01.2008 o 13:50, exilem napisał:

PS. co to ,szukajka nigdzie nie działa czy co ? ..


Wyszukiwarka na forum??Jeśli chodzi ci o to to ona od dawna szwankuje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2008 o 13:58, Nertis napisał:


Dubbing wszystko zabija...nie wiem dlaczego ,ale to nie jest już to samo gdy nie słychać tego
japońskiego dubbingu...tak się czuje jakby się oglądało nie anime :P.

Kiedyś zrobiłem mały eksperyment z Naruto. Bo zacząłem oglądać oryginalną wersje i była po prostu świetna.Nikt tak nie oddaje uczuć jak japończycy:}. Byłem ciekaw jak wypadał wersja z dubbingiem i stwierdziłem, że gdyby mzaczął od dubbingu to bym nigdy nie oglądał Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten kanał będzie na cyfrowym polsacie. Bo my nie mamy nic poza Polonią 1 w której to lecą bardzo... Specyficzne anime :]. Użytkownicy Cyfry+ mają przynajmniej Hyper''a...

Nie będzie dubingu - ale będzie lektor. Troszkę lepiej, jednak wolałbym same napisy (chociaż mają być specjalne pasma tylko z napisami). Ciekawe ile tytułów startowych będzie można obejrzeć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 15:41, Ledoke napisał:

OMG normalnie nowy czapter OP pwnuje ;) Wiedziałem że Zoro-dono jest mocny, ale że aż tak :D

Ty sobie pomyśl o Luffim :-) Widziałeś jak Zoro zareagował gdy Kuma sprezentował mu zaledwie Drobny przykład tego co przeszedł Luffy w trakcie tej walki ?? Swoją drogą Bartolomiau Kuma jest niezwykle ciekawą postacią. Cyborga się totalnie nie spodziewałem, ale cóż... That''s Eichiro Oda-sensei For you XD Poza tym... ten facet to naprawdę intrygująca postać, ciekawi mnie tylko jak mógł sobie OT Tak pójść, WG się pewnie na niego wkurzą. Swoją drogą ci Pacyfiści o których on wspominał... to ogólnie mówił o WG czy jakiejś jego części ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 38 odcinku OP i na razie wkurza mnie jedno - bez względu na rany niemal nikt nie umiera , tak jak w Bleachu. NIe jestem krwiożerczy , ale czy to potem się zmienia? Nie oczekuję śmierci głównych bohaterów , ale np


SPOILER


Gina z załogi Kriega mogli usmiercić od trucizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 16:23, Asthariel napisał:

Jestem na 38 odcinku OP i na razie wkurza mnie jedno - bez względu na rany niemal nikt nie
umiera , tak jak w Bleachu. NIe jestem krwiożerczy , ale czy to potem się zmienia? Nie oczekuję
śmierci głównych bohaterów , ale np

Cóż taki już urok One Piecea, to anime jest dość... baśniowe i współcześnie ludzie raczej nie giną (kiedy dotrzesz do wspomnień Nami nieco się to zmienia). W teraźniejszości nikt nie ginie, w przeszłości owszem.

Dnia 19.01.2008 o 16:23, Asthariel napisał:

Gina z załogi Kriega mogli usmiercić od trucizny.

Nie wiadomo czy nie umrze (pewnie nie, ale...) ostatecznie sam mówił że mogła mu zostać coś koło godzina życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 15:57, Hubi Koshi napisał:

Ty sobie pomyśl o Luffim :-) Widziałeś jak Zoro zareagował gdy Kuma sprezentował mu zaledwie Drobny przykład tego co przeszedł Luffy w trakcie tej walki ??

Tak, tylko jak powszechnie wiadomo Luffy jest gumowcem(albo jak ktoś woli człowiekiem gumą;) i za bardzo nie czuje bólu przynajmniej tego z kategorii "fist & club" a Zoro to zwykły człowiek jednak jest ;d

Dnia 19.01.2008 o 15:57, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą ci Pacyfiści o których on wspominał... to ogólnie mówił o WG czy jakiejś jego części ??

Mnie sie wydaje że Pacyfista to rodzaj cyborga który zjadł DFa, taka rozwinięta wersja broni "nakarmionej" Zoan -DFami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym animaxem to też w sumie jest jedna wielka niewiadoma. Nigdzie prawie o nim nie piszą , strona ciągle under construction , nie wiadomo gdzie będzie dostępny.Fajnie , że to anime ma być puszczane non stop, bo nigdy nie chciało mi się zbytnio czekać na hypera, a jak przesiadłem się na n to i jego już nie mam ;/ Szkoda bo Miłosz i Tadeusz byli świetni;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 16:33, Ledoke napisał:

Tak, tylko jak powszechnie wiadomo Luffy jest gumowcem(albo jak ktoś woli człowiekiem gumą;)
i za bardzo nie czuje bólu przynajmniej tego z kategorii "fist & club" a Zoro to zwykły człowiek
jednak jest ;d

Nie byłbym tego taki pewien... dla Luffiego większość obrażeń obuchowych jest bez znaczenia bo ich zwyczajnie nie czuje i... nie istnieją dla niego. Dlatego się zapewne nie wliczają w ten "skład" który Kuma sprezentował Zoro, bo Luffy zwyczajnie tych obrażeń nie otrzymał. To jednak bez znaczenia bo cała reszta obrażeń, zmęczenia i bólu jakie otrzymał w zupełności wystarczają :-) Swoją drogą ciekawi mnie skąd Kuma zna Dragona...

Dnia 19.01.2008 o 16:33, Ledoke napisał:

Mnie sie wydaje że Pacyfista to rodzaj cyborga który zjadł DFa, taka rozwinięta wersja broni
"nakarmionej" Zoan -DFami ;)

Gafę strzeliłem XD Translacja którą czytałem była nieco chaotyczna i nie do końca zrozumiałem. Teraz jak jeszcze raz przeczytałem, wszystko stało się jaśniejsze. Swoją drogą męczy mnie to "Incomplete" znaczyło by to że Kuma z całą swoją potęgą nie jest ukończony, nie jest kompletny. Jeśli Mugiwarsi spotkają kiedyś Complete version to może się zrobić diablo nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem anime Full Metal Alchemist. Co mogę powiedzieć? Jest genialne! Aktualnie w palanach mam zakup jednego tomika FMA wraz z Naruto dla kolegi na urodziny. Oczywiście FMA dla mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 00:25, Nertis napisał:

No widzisz ;D.Nie jesteś sam jak coś xD.Może tytułami się powymieniamy xD?

Tzn? (Acha, miało być bez skrótów. :P) To znaczy?

Dnia 19.01.2008 o 00:25, Nertis napisał:

> No to MUSISZ obejrzeć FF:AC. Co do gier, pierwszym Finalem w jakiego grałem
była

Dnia 19.01.2008 o 00:25, Nertis napisał:

No to jak będę miał czas to sobie może obejrzę...ale teraz najwięcej czasu mi pochłania One
Piece ^^.

Mi też ^^

Dnia 19.01.2008 o 00:25, Nertis napisał:

W FF8 trochę grałem...ale tylko trochę :P.System szczerze powiem ,że mi się nie podobał...w
FF7 była materia (takie kamyczki co się wkładało do broni lub armora ,a potem czarowało się
;) ),a w FF8 bodajże było trzeba wykradać jakieś czary :P...nie będę już offtopować xD.

A ja jeszcze trochę. FF8 było przeznaczone w głównej mierze raczej dla starszych odbiorców. Przynajmniej takie miałem odczucie. System był ogólnie najbardziej skomplikowany ze wszystkich Finali. Fabuła też była jakby doroślejsza, było trochę polityki, jakby bardziej dorośle przedstawiony wątek miłosny itd. Mi to odpowiadało. No i ta muzyka, chyba najlepszy OST jaki słyszałem w grze, przez co tworzyła świetny klimat.

Dnia 19.01.2008 o 00:25, Nertis napisał:


Dnia 19.01.2008 o 00:25, Nertis napisał:

Hehe ;).Właśnie obejrzałem jak skończył z Don Kriegiem xD.Cieniasem jest i tyle ten Don...Luffy
swoją bazooką rozwalił ten pancerz w drobny mak ;D.

Phi! Krieg to cieniarz, masz 100% racji :)

Dnia 19.01.2008 o 00:25, Nertis napisał:

Nie lubię od jakiegoś czasu czytać spoilerów (kiedyś czytałem wszystko...np. nie wiedziałem
co do spoiler xD).

Ja na widok nieoznaczonych spoilerów doznaje ataku nieokiełznanej żądzy krwi i zniszczenia... :]

Dnia 19.01.2008 o 00:25, Nertis napisał:

Też jakaś opcja...zobaczymy jeszcze xD.

Podsumowując wszystkie za i przeciw to jednak polecam Naruto :)

Dnia 19.01.2008 o 00:25, Nertis napisał:

No się nie dziwie...jak ta załoga Don Kriega wytrzymała tylko tydzień...i to właśnie przez
tego kolesia (już zapomniałem jak się nazywa xD).

Jak mówiłem, cieć i tyle :)

Dnia 19.01.2008 o 00:25, Nertis napisał:

Forum kształci nie?? xD

Bardziej niż szkoła :P

Dnia 19.01.2008 o 00:25, Nertis napisał:

Właśnie widzę...wogóle chyba One Piece wygląda najlepiej spośród tych tytułów ^^.

No to oglądaj :)

Dnia 19.01.2008 o 00:25, Nertis napisał:

BTW...cholera jasna...pisałem chyba godzinę wpis i FireFox mi padł...zaraz mnie coś trafi...

:D No to masz pecha :P Jak ci się tak wywala to pisz w Wordzie, a potem tylko kopiuj/wklej :)

O, i jeszcze co do FF:AC. Przed nim polecam obejrzeć FF: Last order. Anime trwające niecałe 30 min. Opowiada o wydarzeniach z przed gry. M.i. (między innymi :P) jak Sephirot niszczy wioskę Clouda i Tify oraz o historii Zack''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś znaleźć tłumaczenie mangi Death Note. Ostatnio zacząłem oglądać anime i chciałbym także przeczytać mangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się