Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 25.01.2008 o 16:24, Kosmitus napisał:

Heh znowu się pomyliłem. O drugi mi chodziło :P Zapuściłem sobie najpierw drugi i stąd pomyłka...

Mam nadzieję że mówisz tego bo ja powiedziałem że mi się drugi podoba <strzela knykciami i robi minę Na Gaarę> Hyhy just joking ^^

Dnia 25.01.2008 o 16:24, Kosmitus napisał:

Właśnie coś mi nie bardzo podchodzi takie połączenie: maszyny+jakieś czary, moce i przemiany...

Chyba się źle wyraziłem :-) Tutaj za bardzo o czarach mowy nie ma, a przemiany są naukowo i logicznie wyjaśnione, jeszcze nie doszedłem do momentu w anime w którym wszystko jest wytłumaczone, ale tak przynajmniej czytałem

Dnia 25.01.2008 o 16:24, Kosmitus napisał:

Ta a Sanjiemu papierosa przerobili na lizaka... wspominałeś już. Wiem, słaba pamięć :)

<Kiwa energicznie głową i się śmieje z własnej głupoty>

Dnia 25.01.2008 o 16:24, Kosmitus napisał:

A to już jest super. Świetna muzyka :) A to anime Blood które tam zostało użyte, oglądałeś?

No to jest remis, bo ja też tylko Blooda nie oglądałem. Hellsinga w sumie też, obejrzałem bodaj... pierwsze 2-3 odcinki i ostatni, ale odrzuciło mnie to jak poprzerabiali anime względem mangi.

Dnia 25.01.2008 o 16:24, Kosmitus napisał:

Najlepsze co widziałem z Naruto: http://pl.youtube.com/watch?v=bMowvrWDhsE

Mhm naprawdę świetne i jakie dramatyczne ^^

Dnia 25.01.2008 o 16:24, Kosmitus napisał:

Najlepsze z OP (to pewnie znasz): http://pl.youtube.com/watch?v=Lluz2thNf1g

A to już klasyk ^^ Sail On to ja chyba pierwszy raz u Latniaka na GSie obejrzałem... OŻ to było już rok temu ^^

Dnia 25.01.2008 o 16:24, Kosmitus napisał:

I te dwa:

Te sobie później przejrzę bo net mi trochę w dzień muli, w nocy dużo lepiej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 17:09, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
> Z Lockonem się zgodzę, ale Setsuna ma też różne odpały. Tieria to na razie wielka zagadka.

> Nie wiemy skąd pochodzi itd. Z przypuszczeniem o cyborgu mogę się zgodzić. Jakoś nienaturalnie

> wyglądają jego oczy, gdy używa tego AI, albo aktywuje Nadleeha (jeśli się nie myle)
Owszem Setsuna ma swoje odchyły, ale z tego co widziałem to spośród 4 Meisterów ma najwięcej
doświadczenia, walczył już jako dzieciak. Lockon... nie wiadomo, widać że jest naprawdę dobrym
snajperem, ale jak i gdzie zdobył te umiejętności, nie wiadomo. Znając jego nienawiść do terrorystów...
może był policyjnym, albo wojskowym snajperem. Tak Tieria to zagadka, jeśli o cyborga chodzi
to sądzę że ma Co Najmniej cybernetycznie zmodyfikowany mózg. Poza tym nic nie wiemy o tym
w jakim stopniu cybernetyka jest w Anno Domini rozwinięta, być może jest tam sporo cyborgów,
ale modyfikacje są albo niewielkie, albo maksymalnie upodobnione do ludzkich ciał. Taaa Nadleeh,
swoją drogą chciałem go zobaczyć w akcji, sądząc po wyglądzie jest pewnie dużo szybszy i zwrotniejszy
od Virtue które jest modelem "czołgowym". Swoją drogą te jego działka naramienne wydają się
mieć dużo większą moc gdy używa ich jako broni głównej.

No cóż, uważam, że i Lockon ma najwięcej doświadczenia, ponieważ jest najstarszy z Meisterów oraz doskonale opanował walkę karabinem snajperskim. Jego obrona pozostawia wiele do życzenia bo bez Haro szybko by padł.

Dnia 25.01.2008 o 17:09, Hubi Koshi napisał:

> EDIT: Ja być Delegat!!
Moje najszczersze Gratulacje ^^

Bóg zapłać :P

Doczytałem, że pilotami nowych Gundamów będzie rodzeństwo o nazwisku Trinity. Zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 25.01.2008 o 17:27, Earthshaker napisał:

No cóż, uważam, że i Lockon ma najwięcej doświadczenia, ponieważ jest najstarszy z Meisterów
oraz doskonale opanował walkę karabinem snajperskim. Jego obrona pozostawia wiele do życzenia
bo bez Haro szybko by padł.

Cóż ostatecznie Dynames to Long Range Support Gundam. Do walki bezpośredniej najbardziej nadają się Exia i Kyrios. Dynames i Virtue to raczej Gundamy ciężkiego wsparcia.. Swoją drogą dla mnie przepiękny był epizod kiedy Celestial Being ratowało tych ludzi z odstrzelonego kawałka kolonii ^^ Normalnie szczęka mi opadła gdy zobaczyłem zasięg i moc Dynames. Chociaż wiesz, mnie rozwaliła scena gdy rozwalił tego buńczucznego frajera który nadskakiwał Grahamowi ^^ Facet sobie na to zasłużył.

Dnia 25.01.2008 o 17:27, Earthshaker napisał:

> > EDIT: Ja być Delegat!!
> Moje najszczersze Gratulacje ^^
Bóg zapłać :P

Niet za szto

Dnia 25.01.2008 o 17:27, Earthshaker napisał:

Doczytałem, że pilotami nowych Gundamów będzie rodzeństwo o nazwisku Trinity. Zapowiada się
ciekawie.

Czyli moja teoria że to Fereshte leży i gryzie piach. Ciekawi mnie swoją drogą czy to są jakieś starsze Gundamy, czy też może maszyny jeszcze bardziej zaawansowane niż te Exia&s-ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 17:32, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
> No cóż, uważam, że i Lockon ma najwięcej doświadczenia, ponieważ jest najstarszy z Meisterów

> oraz doskonale opanował walkę karabinem snajperskim. Jego obrona pozostawia wiele do życzenia

> bo bez Haro szybko by padł.
Cóż ostatecznie Dynames to Long Range Support Gundam. Do walki bezpośredniej najbardziej nadają
się Exia i Kyrios. Dynames i Virtue to raczej Gundamy ciężkiego wsparcia.. Swoją drogą dla
mnie przepiękny był epizod kiedy Celestial Being ratowało tych ludzi z odstrzelonego kawałka
kolonii ^^ Normalnie szczęka mi opadła gdy zobaczyłem zasięg i moc Dynames. Chociaż wiesz,
mnie rozwaliła scena gdy rozwalił tego buńczucznego frajera który nadskakiwał Grahamowi ^^
Facet sobie na to zasłużył.

Dynames świetnie sobie poradził, a Tieria jak zwykle miał pretensje (przecież to on bardziej spieprzył akcję pokazując światu Nadleeha) o ukazaniu świata potencjału działa. Gdyby CB użyło tej broni do zniszczenia wind orbitalnych nastałby "Kejos"

Dnia 25.01.2008 o 17:32, Hubi Koshi napisał:

> Doczytałem, że pilotami nowych Gundamów będzie rodzeństwo o nazwisku Trinity. Zapowiada
się
> ciekawie.
Czyli moja teoria że to Fereshte leży i gryzie piach. Ciekawi mnie swoją drogą czy to są jakieś
starsze Gundamy, czy też może maszyny jeszcze bardziej zaawansowane niż te Exia&s-ka

Wydaje mi się, że są bardziej zaawansowane, ponieważ ich napęd GN jest inny (bodajże nosi nazwę GN Drive Tau)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 17:19, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
> Heh znowu się pomyliłem. O drugi mi chodziło :P Zapuściłem sobie najpierw drugi i stąd
pomyłka...
Mam nadzieję że mówisz tego bo ja powiedziałem że mi się drugi podoba <strzela knykciami
i robi minę Na Gaarę> Hyhy just joking ^^

Wiem że to trochę dziwnie wyglądało jak tak nagle zmieniłem zdanie, ale naprawdę mi się pomyliły :P

Dnia 25.01.2008 o 17:19, Hubi Koshi napisał:

Chyba się źle wyraziłem :-) Tutaj za bardzo o czarach mowy nie ma, a przemiany są naukowo i
logicznie wyjaśnione, jeszcze nie doszedłem do momentu w anime w którym wszystko jest wytłumaczone,
ale tak przynajmniej czytałem

Ty teraz mówisz o Teknomanie, tak? A ten Gundam 00 o którym tak gadacie? Dobre to?

Dnia 25.01.2008 o 17:19, Hubi Koshi napisał:

> Najlepsze co widziałem z Naruto: http://pl.youtube.com/watch?v=bMowvrWDhsE
Mhm naprawdę świetne i jakie dramatyczne ^^

Mnie po prostu w wgniotło ziemię ;)

Dnia 25.01.2008 o 17:19, Hubi Koshi napisał:

A to już klasyk ^^

Wiedziałem że o będziesz znał.

Dnia 25.01.2008 o 17:19, Hubi Koshi napisał:

Te sobie później przejrzę bo net mi trochę w dzień muli, w nocy dużo lepiej chodzi.

Obejrzyj bo też naprawdę fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2008 o 17:07, Hubi Koshi napisał:

Tak swoją drogą pewna myśl mi przyszła do głowy w sprawie FMA. Jeśli dobrze pamiętam to Father
myśli nad wykorzystaniem Mustanga jako "ofiary" jak sądzisz, spróbują zabić Hawkeye, by zmusić
go do próby przeprowadzenia ludzkiej transmutacji ??


nie, Riza ma tatuaz, wiec jej tak o nie skilluja.... najpierw tatuaz pozniej smierc ;)
w sumie brakuje tylko ostatniego human sacrifice
poza tym ciekaw jestem co oni chca zrobic, bo OIDp jak Marcoh spytal czy planuja caly kraj zmienic w jeden wielki kamien to Envy odpowiedział "you''re close" czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 15:29, Hubi Koshi napisał:

Nom też mnie ciekawi na ile to prawda, na ile ściema... intrygująco by było. Jeśli to prawda
to wyszedł by Master-Student Complex. Itachi jest uczniem Madary, a Madara w wersji Tobi normalnie
jak Darth Sith wyglądał. Teraz mamy standardzik, uczeń chce pokonać mistrza, zdobyć jego moc
i sam stać się mistrzem :-)

Ale zamotałeś ;] Nie mam pojęcia o co Ci teraz za bardzo chodzi, ale mniejsza z tym ;p ;]
Chyba Ty mówiłeś, że przy ok. 100 odcinku robi się super i muszę powiedzieć, że zgadzam się w stu procentach... Ace w ogóle jest najlepszy ;p ;) Lece dalej oglądać...
<papapa> :* xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 25.01.2008 o 17:43, Earthshaker napisał:

Dynames świetnie sobie poradził, a Tieria jak zwykle miał pretensje (przecież to on bardziej
spieprzył akcję pokazując światu Nadleeha) o ukazaniu świata potencjału działa. Gdyby CB użyło
tej broni do zniszczenia wind orbitalnych nastałby "Kejos"

Hyhy masz w głowie naprawdę paskudne pomysły :-) Coraz bardziej cie lubię. Jeśli o Tierię chodzi to ten facet jest jakiegoś rodzaju fanatykiem i jest strasznie zapatrzony w siebie (Narcyz normalnie XD) i innych stara się obwiniać o swoje błędy. Poza tym... wydaje się całkowicie opierać na mocy swojego Gundama, nie ma w sobie za wiele inwencji czy własnych zdolności. Tak mi się przynajmniej wydaje, że o panikarstwie nie wspomnę.Jak już jesteśmy przy pokazywaniu Nadleeha to co sądzisz o tym HRLowskim pułkowniku ?? Całkiem sympatyczna postać, wydaje się bardzo dbać o swoich żołnierzy.

Dnia 25.01.2008 o 17:43, Earthshaker napisał:

Wydaje mi się, że są bardziej zaawansowane, ponieważ ich napęd GN jest inny (bodajże nosi nazwę
GN Drive Tau)

Tutaj właśnie nie jestem pewien. Sposób emisji wydają się mieć identyczny jak ten Gundam który kiedyś Setsunie kark uratował co mogło by znaczyć, że to jakieś starsze wersje... chociaż Kto Wie, no nic zobaczymy. A tak swoją drogą... skąd wyciągasz te informacje, można wiedzieć :-> ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 17:43, Kosmitus napisał:

> > Najlepsze co widziałem z Naruto: http://pl.youtube.com/watch?v=bMowvrWDhsE
> Mhm naprawdę świetne i jakie dramatyczne ^^
Mnie po prostu w wgniotło ziemię ;)


polecam to http://pl.youtube.com/watch?v=Zgy6tpD_tbQ
i to http://pl.youtube.com/watch?v=_BYulczJysM

poza tematem - wkrotce na AXN beda puszczali Blood + i Death Note :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 15:29, Hubi Koshi napisał:

Nom też mnie ciekawi na ile to prawda, na ile ściema... intrygująco by było. Jeśli to prawda to wyszedł by Master-Student Complex. Itachi jest uczniem Madary, a Madara w wersji Tobi normalnie jak Darth Sith wyglądał. Teraz mamy standardzik, uczeń chce pokonać mistrza, zdobyć jego moc i sam stać się mistrzem :-)


Pewnie nagle Sasuke dzieki zrozumieniu brata obudzi Mangyaku Sharingana (Swoja droga Sharingan madary jak i jego brata calkiem inaczej wygladaly, wyglada na to, ze kazdy Mangyaku jest inny) i go zarznie jak dzika swinie, a pozniej wesolo razem z naruto skosza Madare i wszyscy beda zyli dlugo i szczesliwie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 25.01.2008 o 17:43, Kosmitus napisał:

Ty teraz mówisz o Teknomanie, tak? A ten Gundam 00 o którym tak gadacie? Dobre to?

Owszem o Tekkamenie mówiłem (Teknoman to jego zangielszczona wersja). Gundam 00 ?? Jak to powiedział Gajusz Ceplus ostrzeliwując pałac który pomagali budować Galowie ?? "Dla mnie... Bomba" czy jakoś tak. W każdym bądź razie Double 0 (czy tam Daburou jak niektóry chcą chociaż poprawne jest Double 0) jest naprawdę fajne. Ładna kreska, ciekawa, nie zaplątana historia (to akurat była bolączka Winga) Gundamy nie są też takie Ultra niezwyciężone, mają przewagę, nawet sporą, ale przy odpowiednim nakładzie środków, technologii i dobrych pilotach i je można przygwoździć

Dnia 25.01.2008 o 17:43, Kosmitus napisał:

Mnie po prostu w wgniotło ziemię ;)

Nom, strasznie dynamiczne i muza po prostu wymiata ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 18:01, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
> Dynames świetnie sobie poradził, a Tieria jak zwykle miał pretensje (przecież to on bardziej

> spieprzył akcję pokazując światu Nadleeha) o ukazaniu świata potencjału działa. Gdyby
CB użyło
> tej broni do zniszczenia wind orbitalnych nastałby "Kejos"
Hyhy masz w głowie naprawdę paskudne pomysły :-) Coraz bardziej cie lubię. Jeśli o Tierię chodzi
to ten facet jest jakiegoś rodzaju fanatykiem i jest strasznie zapatrzony w siebie (Narcyz
normalnie XD) i innych stara się obwiniać o swoje błędy. Poza tym... wydaje się całkowicie
opierać na mocy swojego Gundama, nie ma w sobie za wiele inwencji czy własnych zdolności. Tak
mi się przynajmniej wydaje, że o panikarstwie nie wspomnę.Jak już jesteśmy przy pokazywaniu
Nadleeha to co sądzisz o tym HRLowskim pułkowniku ?? Całkiem sympatyczna postać, wydaje się
bardzo dbać o swoich żołnierzy.

Smirnov to dobry koleś. Sumiennie wypełnia swoje rozkazy i nie jest jakimś maniakiem. Spodobała mi się jego interwencja, kiedy Peries rozwaliła część tej instalacji orbitalnej. Ma kupę doświadczenia w walce z Gundamami. Heh jakoś Setsuna dziwnym trafem nie rozwalił jego MS''ów aby on zginął.

Dnia 25.01.2008 o 18:01, Hubi Koshi napisał:

> Wydaje mi się, że są bardziej zaawansowane, ponieważ ich napęd GN jest inny (bodajże nosi
nazwę
> GN Drive Tau)
Tutaj właśnie nie jestem pewien. Sposób emisji wydają się mieć identyczny jak ten Gundam który
kiedyś Setsunie kark uratował co mogło by znaczyć, że to jakieś starsze wersje... chociaż Kto
Wie, no nic zobaczymy. A tak swoją drogą... skąd wyciągasz te informacje, można wiedzieć :->
??

Zobaczymy, zobaczymy. Źródłem jest Ynglysz Wikipedia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 25.01.2008 o 17:58, JaMES` napisał:

nie, Riza ma tatuaz, wiec jej tak o nie skilluja.... najpierw tatuaz pozniej smierc ;)
w sumie brakuje tylko ostatniego human sacrifice
poza tym ciekaw jestem co oni chca zrobic, bo OIDp jak Marcoh spytal czy planuja caly kraj
zmienic w jeden wielki kamien to Envy odpowiedział "you''re close" czy jakos tak

Hmm tu mnie właśnie trochę męczy, ostatecznie w oryginalnym kręgu nie było miejsca na Human Sacrifice. Być może Father chce wykorzystać tą ogromną ilość dusz i ludzi którzy już widzięli Bramę by... zyskać jakąś Ultimate Knowledge, albo może przejąć Bramę i samemu stać się Prawdą, czy tam Bogiem. Swoją drogą dość znaczące mi się wydaje to co raz było wspomniane. Że Alchemiści którzy zdobyli Prawdę układają dłonie w sposób w jaki człowiek modli się do Boga.
Jeśli zaś o Naruto chodzi... moja muza by się pewnie strzeliła łopatą w łeb za takie radosne i happisciaskie pomysły. Mnie osobiście by nie zdziwiło gdyby Itachi jakoś przekonał Sasquacza żeby z nim współpracował, może to będzie na tej samej zasadzie co z Orochimaru, najpierw się od niego wszystkiego nauczy, a potem wykończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2008 o 18:12, Hubi Koshi napisał:

Hmm tu mnie właśnie trochę męczy, ostatecznie w oryginalnym kręgu nie było miejsca na Human Sacrifice.

??
>Być może Father chce wykorzystać tą ogromną ilość dusz i ludzi którzy już widzięli Bramę by... zyskać jakąś Ultimate Knowledge, albo może przejąć Bramę i samemu stać się Prawdą, czy tam Bogiem. Swoją drogą dość znaczące mi się wydaje to co raz było wspomniane. Że Alchemiści którzy zdobyli Prawdę układają dłonie w sposób w jaki człowiek modli się do Boga.

Father stworzył Alchemię Amestris (przynajmniej tak mi sie wydaje) i jest jej źródłem, a kraj probuje chyba stransmutowac po to by przejsc przez brame i poznac Ultimate truth [IMHO]

Dnia 25.01.2008 o 18:12, Hubi Koshi napisał:

Jeśli zaś o Naruto chodzi... moja muza by się pewnie strzeliła łopatą w łeb za takie radosne i happisciaskie pomysły. Mnie osobiście by nie zdziwiło gdyby Itachi jakoś przekonał Sasquacza żeby z nim współpracował, może to będzie na tej samej zasadzie co z Orochimaru, najpierw się od niego wszystkiego nauczy, a potem wykończy.


na pewno go nie przekona, chce mu wydlubac oczy, jak moze go do czegokolwiek przekonac? :P
sadze, ze walka itachi/sasu bedzie trwala jeszcze conajmniej 2-3 chaptery i przed koncem zostaniemy przerzuceni na jakas inna potyczke np. Madary z Naruto (moglby Kishimoto w koncu jasno zobrazowac czy to ten fagas Tobi czy nie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 25.01.2008 o 18:08, Earthshaker napisał:

Smirnov to dobry koleś. Sumiennie wypełnia swoje rozkazy i nie jest jakimś maniakiem. Spodobała
mi się jego interwencja, kiedy Peries rozwaliła część tej instalacji orbitalnej. Ma kupę doświadczenia
w walce z Gundamami. Heh jakoś Setsuna dziwnym trafem nie rozwalił jego MS''ów aby on zginął.

Hyhy też mnie to zaskoczyło, ale cóż to ważna postać więc jest wyposażona w gruby Plot Armor :-) Fakt facet jest w porządku, w przeciwieństwie do sporej części innych gości z HRL.

Dnia 25.01.2008 o 18:08, Earthshaker napisał:

Zobaczymy, zobaczymy. Źródłem jest Ynglysz Wikipedia xD

Hehe ^^; to trochę nieuważnie przeglądałem, a teraz... Dobry Boże... Hyhy Celestial Being ma jeszcze okręt uzbrojony w działo energetyczne na orbicie XD Masakra po prostu. Dobra to mamy Team 1, Team 2 i Fereshte. Ciekawe kogo jeszcze zza pazuchy wyciągną. Celestial Being zaczyna wyglądać jak prawdziwa mała Armia. Idę o zakład że Team 2 miało na razie pozostać w ukryciu, Tieria będzie się znowu ciskał że plany Vedy nawalają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 18:20, Hubi Koshi napisał:

Hehe ^^; to trochę nieuważnie przeglądałem, a teraz... Dobry Boże... Hyhy Celestial Being ma
jeszcze okręt uzbrojony w działo energetyczne na orbicie XD Masakra po prostu. Dobra to mamy
Team 1, Team 2 i Fereshte. Ciekawe kogo jeszcze zza pazuchy wyciągną. Celestial Being zaczyna
wyglądać jak prawdziwa mała Armia. Idę o zakład że Team 2 miało na razie pozostać w ukryciu,
Tieria będzie się znowu ciskał że plany Vedy nawalają :-)

Tieria jak zwykle gada głupstwa :P Mi też si.ę wydaje, że Team 2 miało być ukryte i miało sie pojawić, gdy Team 1 z trudem będzie ogarniać sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 25.01.2008 o 18:18, JaMES` napisał:

??

Kiedy przerabiali ten kraj paręset czy tysięcy lat temu to nie było w tym kręgu miejsca na Human Sacrifice, nie zostały użyte. To samo kiedy przerabiali na kamyki Ishbalan. Wprowadzenie HS do formuły wydaje się być nowym pomysłem.

Dnia 25.01.2008 o 18:18, JaMES` napisał:

Father stworzył Alchemię Amestris (przynajmniej tak mi sie wydaje) i jest jej źródłem, a kraj
probuje chyba stransmutowac po to by przejsc przez brame i poznac Ultimate truth [IMHO]

A Hohenheim alchemię Xing... czy jak się ten kraj nazywał. Nom też tak sądzę, jeśli o Ultimate Truth chodzi.

Dnia 25.01.2008 o 18:18, JaMES` napisał:

na pewno go nie przekona, chce mu wydlubac oczy, jak moze go do czegokolwiek przekonac? :P
sadze, ze walka itachi/sasu bedzie trwala jeszcze conajmniej 2-3 chaptery i przed koncem zostaniemy
przerzuceni na jakas inna potyczke np. Madary z Naruto (moglby Kishimoto w koncu jasno zobrazowac
czy to ten fagas Tobi czy nie...)

Sądzę że na razie jeszcze się wiele nie dowiemy. Wydaje mi się że Tobi jest tam tylko po to by zatrzymać Konohę i nie dopuścić do wtrącania się zanim Sasuke i Itachi nie skończą. Nie jestem tylko pewien czy zechce ich trochę poobijać, jeśli jest naprawdę taki potężny to pewnie mógłby ich wszystkich łatwo pozabijać. A co do ItachivsSasuke, poczekamy zobaczymy, już niedługo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 25.01.2008 o 18:25, Earthshaker napisał:

Tieria jak zwykle gada głupstwa :P Mi też si.ę wydaje, że Team 2 miało być ukryte i miało sie
pojawić, gdy Team 1 z trudem będzie ogarniać sytuację.

To by znaczyło że tak na dobrą sprawę to Tieria zawalił sprawę bo to on nalegał na tę interwencję, to z jego winy Team 2 musiało wkroczyć by ratować tyłki Team 1. Sądząc po tym co przeczytałem na wikipedii Trinity faktycznie ma bardziej zaawansowane MSy, ostatecznie Drei jest opisany jako najszybszy MS na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 18:29, Hubi Koshi napisał:

To by znaczyło że tak na dobrą sprawę to Tieria zawalił sprawę bo to on nalegał na tę interwencję,
to z jego winy Team 2 musiało wkroczyć by ratować tyłki Team 1. Sądząc po tym co przeczytałem
na wikipedii Trinity faktycznie ma bardziej zaawansowane MSy, ostatecznie Drei jest opisany
jako najszybszy MS na świecie.

Najlepsze jest to, że Eins, Zwei, Drei są oparte na tej samej jednostce. Tylko każdy z nich ma inne wyposażenie oraz inne przeznaczenie. Tuned by Celestial Being ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 25.01.2008 o 18:45, Earthshaker napisał:

Najlepsze jest to, że Eins, Zwei, Drei są oparte na tej samej jednostce. Tylko każdy z nich
ma inne wyposażenie oraz inne przeznaczenie. Tuned by Celestial Being ^^

Ty... Chyba nie sądzisz że to są zaczątki Masowej Produkcji Gundamów O_o Bo faktycznie wyglądają bardzo podobnie, ale mają inne wyposażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się