Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2008 o 18:47, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
> Najlepsze jest to, że Eins, Zwei, Drei są oparte na tej samej jednostce. Tylko każdy z
nich
> ma inne wyposażenie oraz inne przeznaczenie. Tuned by Celestial Being ^^
Ty... Chyba nie sądzisz że to są zaczątki Masowej Produkcji Gundamów O_o Bo faktycznie wyglądają
bardzo podobnie, ale mają inne wyposażenia

Na oko... Wydaje mi się, że Fereshte będzie się tym zajmowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 25.01.2008 o 18:49, Earthshaker napisał:

Na oko... Wydaje mi się, że Fereshte będzie się tym zajmowało.

Fakt... chociaż z drugiej strony nie wydaje się by chcieli znacząco swoje siły rozbudowywać. W tej chwili jeśli się nie mylę posiadają 11 jednostek. To dość by porządnie zajść na skórę tym "Imperiom" na Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 18:59, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
> Na oko... Wydaje mi się, że Fereshte będzie się tym zajmowało.
Fakt... chociaż z drugiej strony nie wydaje się by chcieli znacząco swoje siły rozbudowywać.
W tej chwili jeśli się nie mylę posiadają 11 jednostek. To dość by porządnie zajść na skórę
tym "Imperiom" na Ziemi.

Jednak siły wroga mogą wzrosnąć i kilkanaście Gundamów sobie nie poradzi. Zresztą trzeba zobaczyć nadchodzące odcinki aby mieć jakieś pewne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 25.01.2008 o 19:02, Earthshaker napisał:

Jednak siły wroga mogą wzrosnąć i kilkanaście Gundamów sobie nie poradzi. Zresztą trzeba zobaczyć
nadchodzące odcinki aby mieć jakieś pewne informacje.

Dokładnie z drugiej spójrz na to tak. Te trzy Imperia mają na pewno jakiś budżet :-) Produkcja i serwisowanie MSów jest na pewno dość kosztowne. Jeśli Celestial Being im się porządnie wbije za skórę i zmniejszy ilość MSów to w pewnym momencie może dojść do sytuacji w której odbudowa sił militarnych będzie zwyczajnie nieopłacalna. Idę o zakład że ich budżety już teraz poważnie odczuły zniszczenie prototypu Enacta, albo zniszczenie przez Dynames tego Custom Flaga, o masowej eksterminacji innych jednostek w ogóle nie wspominam. Wojna to koszty, a wojna w której się traci zarówno zaawansowane technicznie maszyny jak i doświadczonych pilotów na których się kupę kasy wydało nie jest specjalnie szczęśliwą wojną :-) Nie należy też zapominać o opinii publicznej która może mieć w pewnym momencie dość śmierci żołnierzy z rąk Celestial Being. Mnie tam swoją drogą ciekawi kim są ci trzej garniturowcy z początku 14 odcinka. To ci co mieli dyskutować współprace HRL, AEU i Union, czy może ktoś zupełnie inny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie na temat , ale...
Dramat , coś się schrzaniło z Allplayerem , tydzien nie oglądałem OP. KIlka razy reinstalowałem program , kodeki , wciąż to samo. Jest czarny obraz , z samym dźwiękiem. Wie ktos , co zrobic?
A żebym nie robi offtopu - jesli w Bleachu walka z Noitora zajmie więcej niz 4 chaptery , to chyba rzucam czytanie tego w diabły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:08, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
> Jednak siły wroga mogą wzrosnąć i kilkanaście Gundamów sobie nie poradzi. Zresztą trzeba
zobaczyć
> nadchodzące odcinki aby mieć jakieś pewne informacje.
Dokładnie z drugiej spójrz na to tak. Te trzy Imperia mają na pewno jakiś budżet :-) Produkcja
i serwisowanie MSów jest na pewno dość kosztowne. Jeśli Celestial Being im się porządnie wbije
za skórę i zmniejszy ilość MSów to w pewnym momencie może dojść do sytuacji w której odbudowa
sił militarnych będzie zwyczajnie nieopłacalna. Idę o zakład że ich budżety już teraz poważnie
odczuły zniszczenie prototypu Enacta, albo zniszczenie przez Dynames tego Custom Flaga, o masowej
eksterminacji innych jednostek w ogóle nie wspominam. Wojna to koszty, a wojna w której się
traci zarówno zaawansowane technicznie maszyny jak i doświadczonych pilotów na których się
kupę kasy wydało nie jest specjalnie szczęśliwą wojną :-) Nie należy też zapominać o opinii
publicznej która może mieć w pewnym momencie dość śmierci żołnierzy z rąk Celestial Being.
Mnie tam swoją drogą ciekawi kim są ci trzej garniturowcy z początku 14 odcinka. To ci co mieli
dyskutować współprace HRL, AEU i Union, czy może ktoś zupełnie inny ??

Jednak trochę w tym prawdy jest. Trzeba oglądać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:08, Asthariel napisał:

Dramat , coś się schrzaniło z Allplayerem , tydzien nie oglądałem OP. KIlka razy reinstalowałem
program , kodeki , wciąż to samo. Jest czarny obraz , z samym dźwiękiem. Wie ktos , co zrobic?

Przy którym jesteś odcinku i czyje Suby ?? Bo jeśli Kaizoku-Fansubs to poszperaj bo może się okazać iż przeszli na kodeki mp4, powinni u siebie na stronce mieć opisane jak je zainstalować i użyć. Ja też miałem z tym trochę bólu głowy

Dnia 25.01.2008 o 19:08, Asthariel napisał:

A żebym nie robi offtopu - jesli w Bleachu walka z Noitora zajmie więcej niz 4 chaptery , to
chyba rzucam czytanie tego w diabły.

Hehe Mnie tam akurat ciekawi jak się rozwinie walka między Ken-chanem i Nnoitrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:10, Earthshaker napisał:

Jednak trochę w tym prawdy jest. Trzeba oglądać!!

Bez dwóch zdań, już się nie mogę doczekać wkroczenia Trinity do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:13, Hubi Koshi napisał:

> Dramat , coś się schrzaniło z Allplayerem , tydzien nie oglądałem OP. KIlka razy reinstalowałem

> program , kodeki , wciąż to samo. Jest czarny obraz , z samym dźwiękiem. Wie ktos , co
zrobic?
Przy którym jesteś odcinku i czyje Suby ?? Bo jeśli Kaizoku-Fansubs to poszperaj bo może się
okazać iż przeszli na kodeki mp4, powinni u siebie na stronce mieć opisane jak je zainstalować
i użyć. Ja też miałem z tym trochę bólu głowy

Raczej nie o to chodzi , ja mam problemy nawet z starymi odcinkami , które jeszcze tydzień temu normalnie oglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:15, Asthariel napisał:

Raczej nie o to chodzi , ja mam problemy nawet z starymi odcinkami , które jeszcze tydzień
temu normalnie oglądałem.

Hmm czyli coś z kodekami, nieraz kiedy masz za dużo nainstalowanych to się ze sobą gryzą... Może spróbuj innego odtważacza. BSPlayer, SubEditPlayer, w ostateczności VLC Media Player. Ten ostatni odtworzy prawie wszystko tylko nie jest za wygodny w obsłudze.

Ja też niestety mam problem: animesub.info nie działa :/ A u ciebie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:08, Asthariel napisał:

/.../

VLC media player... Ta bestia przetrawi każdy film i format... Jeszcze nie było filmu, którego nie mogłem w nim obejrzeć... W ogóle to jest program do naprawiania zepsutych plików filmowych, ale jako player też może działać ;] Inny problem. Jeśli chcesz napisy z pliku. To ten program chyba nie obsługuje :(

@Kosmitus

Dnia 25.01.2008 o 19:08, Asthariel napisał:

Hmm czyli coś z kodekami, nieraz kiedy masz za dużo nainstalowanych to się ze sobą gryzą...

Nie no wybacz, ale to jakaś głupota. Jak mogą się gryźć dwa różne kodeki? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VLC jest dobry jako ostateczne rozwiązanie. Gdy już inne programy zawiodły. Ja jednak wolę SubEdita i/lub Windows Media Classic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:42, Madoxx napisał:

> /.../
VLC media player... Ta bestia przetrawi każdy film i format... Jeszcze nie było filmu, którego
nie mogłem w nim obejrzeć... W ogóle to jest program do naprawiania zepsutych plików filmowych,
ale jako player też może działać ;] Inny problem. Jeśli chcesz napisy z pliku. To ten program
chyba nie obsługuje :(

Obsługuje napisy :) Wystarczy dać File/Open File i tam wybrać plik z filmem i z napisami a potem dać OK.

Dnia 25.01.2008 o 19:42, Madoxx napisał:

@Kosmitus
Nie no wybacz, ale to jakaś głupota. Jak mogą się gryźć dwa różne kodeki? ;p

A mogą kiedyś tak miałem jak myślałem że im więcej zainstaluję to tym lepiej będzie... Teraz mam tylko jeden pack kodeków i jest spokój.


Nadal animesub.info nie chce u mnie zadziałać... Mógłby ktoś sprawdzić jak tam u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, z racji że jesteś już w Enies Lobby to mogę ci to pokazać. Invading for her znaczy for Robin :-)
http://pl.youtube.com/watch?v=EIq4AqebvKA
Swoją drogą kumpel zarzucił mi niesamowicie intrygującą teorię. Brzmi ona "Zawsze gdy Luffy pomaga któremuś z żeńskich członków załogi, jego nagroda idzie w górę" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2008 o 19:51, Kosmitus napisał:


Nadal animesub.info nie chce u mnie zadziałać... Mógłby ktoś sprawdzić jak tam u niego?

Faktycznie , mi też nie działa. Dzięki za pomoc , ściągam VLC Media Player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 19:57, Hubi Koshi napisał:

Tak swoją drogą, z racji że jesteś już w Enies Lobby to mogę ci to pokazać. Invading for her
znaczy for Robin :-)
http://pl.youtube.com/watch?v=EIq4AqebvKA

Szczerze mówiąc dosyć kiepsko zrobione. Ale muzyka całkiem przyjemna.
W oglądaniu jestem już przed odcinkiem w którym wreszcie mieli zaatakować na CP9. Już po takich kilku fillerach w których przypominano pokrótce historię każdego członka załogi. Tylko niestety wydaje się że zostałem bez napisów...

Dnia 25.01.2008 o 19:57, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą kumpel zarzucił mi niesamowicie intrygującą teorię. Brzmi ona "Zawsze gdy Luffy
pomaga któremuś z żeńskich członków załogi, jego nagroda idzie w górę" :-)

Heh... fajna teoria i co najciekawsze zgodna z prawdą :)


Asthariel

Dnia 25.01.2008 o 19:57, Hubi Koshi napisał:

Faktycznie , mi też nie działa. Dzięki za pomoc , ściągam VLC Media Player.

Nie ma za co. Kutwa, w takim momencie ANSI musiało nawalić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 20:15, Kosmitus napisał:

W oglądaniu jestem już przed odcinkiem w którym wreszcie mieli zaatakować na CP9. Już po takich
kilku fillerach w których przypominano pokrótce historię każdego członka załogi. Tylko niestety
wydaje się że zostałem bez napisów...

<look w lewo... look w prawo czy moderatorzy się nie kręcą>
Proponuję oglądanie na stronce Veoh.com. Tam mają chyba wszystko z napisami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 20:37, Taikun napisał:

A co to streaming zabroniony ? :)

Akashi tu raz nie dawno wpadł i stwierdził że Lepiej nawet takich linków nie podawać więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 20:38, Hubi Koshi napisał:

> A co to streaming zabroniony ? :)
Akashi tu raz nie dawno wpadł i stwierdził że Lepiej nawet takich linków nie podawać więc wiesz...


Aha ... ja nic nie słyszałem w takim razie, choć moja baza linków jest bogata, albo była bogata parę tygodni temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się